X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 września 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś może potrzebuje neoparine? Mam cztery paczki 0,4 i dwie paczki 0,6 chętnie się pozbędę, najchętniej dla kogoś kto nie ma refundacji

    A btw dziewczyny które w ciąży bierzecie leki zorientuje się bo weszła ustawa o bezpłatnych lekach dla kobiet w ciąży! Od września bodajże sporo leków jest całkiem darmowa

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 września 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zjadłam croissantaz z dżemem borowkowym od mamy - orgazm! 😂😂😂

    Ewelape1504, pilik, sliweczka92, JustynaG, summer86, Cabrera, Suszarka, Anna Stesia, Kaczorka, olik321 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 września 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, Jezowa i Frez pięknie wyglądacie ♥️

    Pilik jesteś dopiero 2 tygodnie po porodzie, ale rozumiem co czujesz, człowiekowi hormony buzują i jeszcze nie może wcisnąć tyłka w ulubione ciuchy, mój to nie raz oberwal za to, że akurat stał z boku a ja próbowałam się wcisnąć w moja ulubiona kiecke a cycki mi tak urosly, że niestety, ale ledwo oddychałam. OJ oberwal wtedy 😒
    Mały chętnie spaceruje? Ja z Zosia dopiero czerpie przyjemność że spacerów jak idzie z nami mąż, bo inaczej to się drze i trzeba ją wyciągać z wózka i nieść, a nie zawsze jest ku temu pogoda... Jak bardzo wieje to nici że spaceru. Jak jestem z nią sama, to spacery krótkie, kilka razy nam się udało pospacerować ok. Godzinki, ale wracamy zazwyczaj z marudą.

    My mamy muuvo quick i naprawdę polecam, jeśli ktoś tak jak u nas musi targać wozek w bloku bez windy na piętra.... Jest lekki, po za tym ekspresowo się składa i pięknie prowadzi. W bagażniku też mię zajmuje zbyt wiele miejsca :) za kilka miesięcy będziemy testować spacerówkę, ale chyba też jest spoko, bo ma regulowany podnóżek i oparcie, a na tym mi zależy najbardziej. W pakiecie na śpiworek na nogi, więc też fajnie.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 19 września 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne brzuszki
    Rucola imię które kiedyś mi się przysnilo niestety do mnie nie wróciło 🤷‍♀️ ale w twoje trio jakoś wpisuje mi się Teodor
    Iza domyślam się że po takim poście spożywczym to był najlepszy rogalik na świecie a jeszcze z dżemem od mamy to już w ogóle bajka. Mi w tym roku udało się zrobić konfiturę jeżyna-malina i idealnie mi pasuje do budyniu śmietankowego
    Pilik jesteś jeszcze w połogu tak naprawdę więc logiczne że ciało nie doszło do formy jeszcze. Wiem po sobie jakie to dolujace ale trzeba dac sobie czas. Ja jestem tak zalatana przy małej że poleciało mi kolejne 3kg w dół ale po spodniach sprzed roku wcale tego nie widać. Dalej się ledwo dopinam 😕

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 19 września 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia macie wersję 2.0 czy tą zwykłą?
    Rucola ja bym nie prała na Twoim miejscu. Zwłaszcza że jak człowiek kupuje wózek używany to pewnie i tak go pierze jeszcze po swojemu :)
    Pilik, ja widziałam Twoje zdjęcie wczoraj chyba po raz pierwszy i naprawdę piękna z Ciebie babeczka, a ciało powoli wróci do dawnej formy na pewno :)

    Odnośnie imion to nie ma opcji żeby ktoś nie skomentował głupio, cokolwiek by się nie wybrało. U nas ma być Iga to się już nasłuchałam że bardzo podobne do Aga i przez to dziwne (ja jestem Agnieszka) 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 20:02

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 września 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamana jestem, Nince się pogorszyło, była w super formie, skakała, bawiła się, ale zaczęła niepokojąco szybko i płytko oddychać. EMek pojechał z nią do szpitala, przyjęli ich na oddział, najprawdopodobniej ma zapalenie płuc :(
    Biedna jest, przerażona miejscem i wszystkim dookoła, a ja nawet nie mogę z nią tak być :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 września 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Ninka.. aż sama miałabym ochotę ją przytulić..
    Dużo zdrówka dla niej ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2020, 22:22

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Pilik... Biedna mała i biedna Ty w tym wszystkim! Oby szybko jej przeszło i żeby mogli wrócić do domu jak najszybciej....

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 września 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik bardzo mi przykro, że u Ninki się tak poważnie rozwinęło :( na pewno jest Ci bardzo ciężko bez niej, też by mi serce pękało. Oby ją szybko wyleczyli. W sumie całe szczęście, że ktoś się przejął jej stanem, bo w tych koronaczasach to aż strach mieć kaszel, gorączkę czy cokolwiek :(

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 19 września 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka mam bratową,która ma na imię Basia a jedna córka to Asia a druga Gosia i mi się tam podoba, że się wszystkie tak rymują :D a ja i tak do każdej z nich mówię zazwyczaj najpierw "Agatko" zanim użyję właściwego imienia 😂

    Rucola Zachary bardzo interesujące imię, podobnie jak Hektor. Nie wiem które bardziej mi się podoba tak szczerze mówiąc :D

    Iza cieszę się, że mogłaś zjeść coś tak pysznego! Na zdrowie <3

    Suszarka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 września 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piliczku, musi Ci być niewyobrażalnie ciężko, trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie Ninki. Tata ma okazję sie wykazać, bądź dobrej myśli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 08:21

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik Kochana trzymaj się. Musi być Ci niewyobrażalnie ciężko w tej sytuacji :( ale zareagowaliscie szybko i Ninka na pewno szybko dojdzie do siebie. Dawaj nam znać co u Małej.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 20 września 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, tak mi przykro, że znów Was coś spotyka. Jak nie Twoje zapalenie to teraz Ninka. Twoja dzielna dziewczynka jest z tatusiem - poradzą sobie. Wierzę, że szybciutko upora się z chorobą i wróci do domu, do Was i będziecie się tulić i bawić razem!
    Trzymam za Was mocne kciuki!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 20 września 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik a Ty nie bierzesz podczas połogu? :) Ja biorę heparynę ale nie płacę strasznych pieniędzy. Myślę że możesz dać posta na - starając się z pomocą medyczną :) dziewczyny na pewno docenią.

    A propos imion to u nas w rodzinie dramat ciąg dalszy że chcemy dać Rysia. Już się powoli łamie na Kubę albo Franciszka..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 10:08

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 września 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, dużo zdrówka dla Niny, napewno jej smutno, że mama nie może przy niej być, ale jest tak mądra, że po swojemu rozumie, że musisz teraz zostać w domu i zaopiekować się jej braciszkiem. Dadzą sobie radę z tatą, dobrze że szybko zareagowaliście. Ciężkie dni przed Wami, ale wierzę, że szybko się będziecie tulić.

    Suszarko, my mamy tą zwykla wersję, chyba 2 ma inną amortyzację i gondola jest większa? Nam babka w sklepie odradzała ta 2, bo mówiła że to tylko gondola większą i że szkoda dopłacać 3 stówki. No i dokupiliśmy do niego adaptery do łupiny. Chodzimy na spacery na drodze utwardzonej posypanej z wierzchu żwirkiem i daje rade ładnie się prowadzić. Po kamieniach takich większych niestety ale słabo jedzie. Jak dla mnie do jazdy po chodnikach, ulicy w mieście jest bardzo fajny. W terenie raczej by się nie sprawdził, tak myślę.

    Cheresta jak tam Ada w dzień? Śpi coś? Bujaczek się sprawdza?

    Suszarka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 20 września 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik bardzo mi przykro, ze Ninka się tak rozchorowała :( jak się dziś czuje? Trzymaj się dzielnie, myśle o Was cały czas

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, u nas kiepsko, ja sobie totalnie nie radzę i cały czas płacze, wiem że jest pod dobrą opieką, jest z tatą i jest zdecydowanie dzielniejsza ode mnie, ale serce mi pęka i tak. I jeszcze czuję się paskudnie bo gdyby nie świadomość, że kp może pomóc małemu nie zachorować to bym go odstawiła i poleciała do N... ech, taka ze mnie matka, przerasta mnie to emocjonalnie.
    A Ninka odrobine lepiej, noc ciężka, ale dostała tlen i wziewy i przespała trochę. Na szczęście mam cudownych ludzi dookoła i koleżanka w nocy im zawiozła jedzenie, więc przynajmniej głodni nie są.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 12:16

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 września 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik nie zadręczaj się teraz takimi myslami, jesteś bardzo dobrą mamą. To nic dziwnego że chcesz być teraz przy córeczce, gdy Cie najbardziej potrzebuje, ale się nie rozedrzesz, bo tak samo potrzebuje Cie synek. Na szczęście są też tatusiowie. Bardzo się cieszę, że masz takie osoby otoczeniu, które pomogą, gdy zajdzie potrzeba. Może jakaś videorozmowa z Nina?

    Rucola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 20 września 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik trzymajcie sie z Ninka! Myślę o Was cieplo. Nawet sobie nie wyobrażam jak Ci ciezko!...

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 20 września 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, jesteś świetną mamą. Jesteś w okresie połogu i hormony też robią swoje... i dlatego trudniej jest Ci poradzić sobie z emocjami.
    Tak sobie pomyślałam, że gdybyś wpadła na pomysł odstawienia synka i pojechałabyś do Ninki to pewnie córka dałaby Ci reprymendę, że braciszek Cię potrzebuje a ona tu sobie z tatą poradzi :)

    Jesteś wspaniałą mamą. Niestety, nie masz możliwości być w dwóch miejscach na raz.
    A masz możliwość odwiedzin Ninki? Czy obecnie jest to niemożliwe?
    Ty byś pojechała z młodym do szpitala, mąż by zabrał go na spacer a Ty w tym czasie choć na pół godzinki/godzinkę mogła spędzić czas przy córce.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3816 3817 3818 3819 3820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ