X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik szybkiego powrotu do domu dla Ninki! Przy drugim dziecku to jakoś tak bardziej się widzi i łapie te chwile bo człowiek wie jak to szybko leci (mimo że przy pierwszym zdaje Ci się że wszystko trwa wieczność- szczególnie dni kiedy siedzisz sama z dzieckiem).

    Frez gratulacje donoszonej ciąży :) mam nadzieję że teraz wszystko ułoży się po Twojej myśli- nawet olśni Was co do imienia w odpowiednim czasie :) może po prostu musicie go zobaczyć żeby się zdecydować :)

    Justynka nie zdążyłam się odnieść do interwencji w dziecięce "spory". Dodam tylko że mnie się często włącza morderca jeśli chodzi o tych rodziców którzy myslą że ich dzieciom wszystko wolno. Zawsze starałam się dobrze wychować Frania żeby się dzielił, żeby nie zabierał, trzymał się zasad. O ile z nim wyszło mi na 110 % to teraz ze Stasiem wstydzę się iść na plac bo on zachowuje się jak by go wilki wychowały :P nie wiem jak dotrzeć do tego szoguna- na niego tłumaczenie, pokazywanie nie działa :P

    Zarzucam kolejny temat do dyskusji na czasie: jak zmusić zbuntowanego 2 latka żeby założył czapkę :D na dworze rano 3 stopnie, gil z nosa wisi a ten :"nie nie nie!!!" ...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 września 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, a sama zakładasz czapkę?
    Jak nie chce czapki to może chociaż kaptur?

    Lunaris lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a sama zakładasz? U nas działa metoda robienia różnych rzeczy w spólnie :) jak Młody ma kurtkę to mama i ta też i tak dalej :)
    Pilik ogromnie się cieszę, ze u Was takie dobre wieści i trzymam mocno kciuki zeby Ninka jutro wróciła do domu!!!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 września 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a kominokaptur? Albo jakaś czapka z ulubioną postacią? I nas działa etap - jak zmarznie to ubierze, ale wiem że nie wszystkim to pasuje i nie każde dziecko ubiera ;p

    Ja tylko na szybko - wychodzą dzisiaj!
    Ninę roznosi i chyba to widzą, a z tego biegania z nudów ma napady duszności 🙈 w domu więcej zabawek, będzie ją łatwiej utrzymać bez biegania. Ale ulga 🙏

    Yoselyn82, Rucola, sliweczka92, Suszarka, Lunaris, summer86, JustynaG, Minnie89, KateHawke, Cheresta, Niercierpliwa v2.0, Jeżowa, frezyjciada, Cabrera, agulineczka, Kaczorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 22 września 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik cudownie że już dzisiaj będziecie wszyscy razem w domu! Dobrze, że Tytus zdrowy <3

    Lunaris może właśnie czapka z jakimś ulubionym bohaterem? No albo tak jak dziewczyny piszą, żebyś Ty też założyła. U nas akurat z czapką nie ma problemu, ale ogólnie Agata bardzo nie chce zakładać nowych ubrań, butów, etc. Zawsze jest dramat, płacz i uciekanie...

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik super! :)

    Właśnie ja nie noszę :P ani Franek. Coś mi się zdaje że zaczniemy zbiorowe noszenie przynajmniej do drzwi żłobka ;) dzięki za podpowiedź! oby się sprawdziła!

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 22 września 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik super, że towarzystwo wraca do domu 💜

    Lunaris, u mnie odwrotnie, młoda przez miesiąc SPAŁA nawet w kapeluszu słomkowym, obecnie śpi i chodzi 24/h w czapce 🙈 doszło do tego,że w dzień jak jest w sumie gorąco to muszę chować tak żeby nie widziała, bo jak jej zdejmę z głowy to taki ryk,że czym prędzej oddaje 😂

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe Fozzie to ja mam pomysł- podeśle Wam Staszka na praktyki :D

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 września 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, a Ty zapomniałaś, że w ciąży donoszonej to trzeba nam się tu meldować?

    Lunaris, Ty cwaniaro! Chcesz koleżance dziecko podrzucić a sama byś w tym czasie odpoczywała :P i to niby dla dobra nauki :P

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka OSZYwiŚcie :D :D :D

    Melduję że Wasza metoda sprawdziła się jak na razie na kaszkietówce: urządziliśmy wczoraj pokaz mody (wszystkie czapki jakie są w domu na stanie) a rano przed szkołą brat włożył to i Stasio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 19:43

    pilik, sliweczka92, JustynaG, Cabrera, Suszarka, Izape_91, summer86, Kaczorka, Minnie89, Yoselyn82, frezyjciada, Jeżowa, Rucola lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 23 września 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ten Twój synek to 100% cukru 😍 btw pozdrawiam z krzywej cukrowej 🤣

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 września 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Ty jak zwykle bardziej jak starsza siostra niż mama <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem! Nadal w dwupaku i zero objawów porodowych 🙄 moje dziecko nie znosi ktg i napitala w te sondy, tak, że nawet jakby jakiś skurcz był, to zostanie zagłuszony, bo ciągle muszę klikać, że się rusza 🤦 w domu miewam skurcze, głównie bezbolesne, ale zawsze jak się położę, to jest spokój, więc nie wiem jak to ktg miało by wykryć, kiedy bite 40 minut masz leżeć. Dziś nawet USG miałam zrobione😱bo była jakaś nowa gin i stwierdziła, że przy takich częstych ruchach i tak zaawansowanej ciąży, to ona musi sprawdzić ilość wód i przepływy. Na szczęście wszystko w normie. Teraz za tydzień we wtorek kolejne ktg, w środę wizyta u mojej gin prywatnej.... Zobaczymy.... Ale strasznie mi się dłuży ta końcówka 🙄
    A na odkupienie win milczenia fociałka w codziennym outficie 😂 cyknieta na szybkości między gotowaniem zupy, a ratowaniem helikoptera z ciastoliny.
    [url=

    Pilik jak Ninka? Nie ma to jak w domu, w domu szybciej dochodzi się do siebie 💪

    Lunaris Ty to jesteś wieczna nastolatka! No bez kitu! Tak jak Summer mówi- starsza siostra, a nie mama! Jak Ty to robisz?!

    Dziewczyny nie ma któraś może na sprzedaż bazy maxi Cosi familyfix? Odkryłam isofixa w naszym aucie i zamierzam ułatwić sobie życie nie szarpiąc się z pasami, dociskając kolanem łupinę, żeby był odpowiedni kąt 😂

    Ciężarówki która kiedy wizytuje? Dawno tu bobasów z USG nie było 😍

    Rucola mam nadzieję, że teraz będziesz się czuć już tylko wyśmienicie i wspaniale! Ciąża z bliźniakami i szalony dwulatek na stanie, to jest wyzwanie godne zwycięzcy wielkiego runmagedonu😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 07:26

    pilik, Yoselyn82, Lunaris, JustynaG, Rucola, Ania_1003, Kaczorka, Suszarka lubią tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 23 września 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, chciałam tylko,że pięknie wyglądasz i bardzo polecam bazę. My mamy easyfix (tylko do cabriofixa chyba) i jest genialna. No ale cały czas używamy 😁

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 23 września 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez Ty jesteś Miss Pregnancy, oficjalnie przyznaję Ci taki tytuł ♥️👸
    Mam wizytę w poniedziałek z samego rana więc jeśli Mała będzie współpracująca to na pewno wrzucę zdjęcie :) póki co czekam na wyniki krzywej i miałam straszny zjazd po powrocie do domu, przestraszyłam się bo jestem sama z babcią. Na szczęście już lepiej 👍

    Czy któraś dobra duszyczka zna się na wynikach? Czy to już anemia czy jeszcze w normie dla ciężarnych? Bo poniżej normy z labo to jest na pewno:
    Erytrocyty 3.64
    Hematokryt 32.8
    Hemoglobina 11.5

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 23 września 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka ja z praktycznie identycznymi wynikami dostałam na ostatniej wizycie tardyferon, choć lekarz głównie patrzył na porównanie wyników z jeszcze wcześniejszej wizyty, zdiagnozował, że nadal spadają te wartości, to już czas, żeby wspomóc organizm :) Kciuki za wyniki z krzywej!

    Frez naprawdę wyglądasz wspaniale!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 14:02

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 września 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Pilik daj nam znać co u Was!!!
    Agulineczka co u Ciebie? jak cykl się zapowiada?

    U mnie dzisiaj test owu pozytywny i spory ból jajników także musimy podziałac z mężem ;) cykl tym razem całkowicie normalny bez plamien itp

    Suszarka, JustynaG, Lunaris, Jeżowa, olik321, Rucola, frezyjciada, Kaczorka lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 września 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZięki (jak zawsze) za miłe słowa od Was- wrzuciłabym samego Stasiula ale lubię popatrzeć na Was to pomyślałam że siebie też wrzucę - w sumie dużo pykam fotek dzieciakom ale jakoś mnie nie ma na zdjeciach (chyba że takie które robi Ciastek gdzie mama jest przy okazji). Muszę nadrobić bo nie będzie nic do albumu!

    Agulineczka KCIUKI !!! <3

    Frez fiu fiu fiu <3 popieram przedmówczynię -jesteś naszą Miss brzuszka <3 fajnie że Twoi chłopcy mają taką ładną i zadbaną mamę :) ja to ciągle w jakimś rozciągniętym dresie i czasem sobie myślę że bardziej synom będę przypominać kolegę niż kobietę... chyba trzeba cos z tym zrobić chociaż czasem.

    Suszarka jak tam wynik krzywej? mnie ginekolog pogoniła jak hemogl spadła do 11 ale ja myślę że u mnie to w ogóle nie adekwatne przez anemię. Nie czekaj bierz sobie żelazo (suplementy są takie sobie lepiej coś na receptę ale może nie bedzie Ci spadać zanim będzie kolejna wizyta) . Polecam też tabletki z buraka -suplement diety.

    agulineczka, Suszarka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 24 września 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunarisku krzywa wyszła dobrze chyba, 78-119-85 także można dalej jeść ciastka 🤩🥳 dziękuję dziewczyny za porady odnośnie wyników, startowałam z hemoglobiny 14, ostatnio była 12.2 a i reszta parametrów spada regularnie... zobaczymy co lekarz powie w poniedziałek. Podejrzewam że u mnie wielką rolę odgrywa to że od początku ciąży nie tykam mięsa. Odrzuciło mnie totalnie i nawet myśli o mięsie kończą się wymiotami 🙈 nastawię zakwas z buraków, podobno też dobrze działa na krew 👍

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 24 września 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, zdrowka dla Ninki!!! Oby szybko wyszli do domku! A ty jestes cudowna mama!!! Martwisz sie o oboje dzieci i logiczne, ze chcialabys byc teraz przy malej kiedy w cjorobie jest w potrzebie...


    Co do ubierania malucjow, u nas w szpitalu sa szpitalne u ranka, zestaw body na krotki, pajac, czapeczka (ta dostaje maluch po porodzie i juz jego osobista jest), jesli maluch spada z temp ciala zbytnio, to spiworek zakladaja...

    W domu ubieralam body + pajac lub body + polspiochy...


    Wozek mialam Adamex vicco szary i byl swietny, zwlaszcza gindola! Mega bylam zadowolona! Ale wiedzialam, ze wymienie na inna spacerowke pozniej... teraz mamy britac b motion 4 plus i kocham go!
    Jesli sie uda z drugim to nie wiwm, czy bedziemy sie za jakas fajna uzywka rozgladac, czy dokupimy gondole do britaxa...


    Dziewczyny, piekne brzuszki macie😍 i swietne zdjecia ze spacerow!


    Lunaris, co tam czapka... ja ozloce tego, ktory powie jak w ogole ubrac/rozebrac/przebrac zbuntowana dwulatke! Serio!
    Ostatnimi czasy sciagnac mojej corce pizame to jest dramat... wieczorem to samo... a po przedszkolu ja przebrac tez masakra...
    W weekend potrafi do poludnia chodzic w pizamie... zreszta nawet spiworek jej sciagnac rano to czaswm z cudem graniczy i popitala czasem godzine w nim...
    Weekend spodo, ale jak sie rano do przedszkola spieszymy, to kosmos jakis jest i cala seria podstepow i przekupstwa, a i tak jest ciezko...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 3818 3819 3820 3821 3822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ