X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 listopada 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Przede wszystkim dużo zdrowia, szczęscia
    pociechy z Twoich mężczyzn i jak najczęściej chwili wolnego tylko dla siebie.

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 2 listopada 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nici z tego cyklu, mam typowy pms od soboty :( czekam na okres, brzuch już pobolewa. Kupię na następny cykl testy owu, jak znowu się nie uda to będziemy myśleć co dalej.

    Agulineczka zrobiłaś wieczorem test? Na moim był bladzioszek, ale ja często takie mam mimo negatywnej bety. Nienawidzę testów sikanych :/ który to u Was cykl starań?

    Dziękuje dziewczyny za pamięć ;* mam podły nastrój, ze znów się nie udało, ze pogoda jest paskudna i w sumie wszystko mnie wkurza :P tylko nutella mnie rozumie

    Frez najlepsze życzenia!

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 listopada 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaa tulę, też mam w sobie podobne emocje. Tak, test był wieczorny, ale kreseczka widziana normalnie (nie jakiś doszukiwany cień cienia widziany tylko pod światło) kreseczka bardzo jasna, ale różowa i o czasie. Mnie już 2 raz w życiu oszukał test, ale za pierwszym razem kreska była bardziej wątpliwa. I niestety taki kubeł zimnej wody bardzo boli. Dzisiaj cały dzień snulam się po domu z miną podobna do aury za oknem ( u nas deszczowo). Każdy kolejny nieudany cykl zwiększa moja frustrację. Tobie się nie dziwię tym bardziej, że już tyle to trwa. Ja czekam na kolejny bodajże 5 cykl z obserwacjami, wykresami, testami owu...

    Frez sto lat! Dużo siły, miłości i spokoju 🎈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 22:52

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 3 listopada 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my dziś zaczynamy świętowanie. :) dziś Hania kończy 2 lata. 2 piekne lata za nami i kolejne przed nami 🥰 świętowanie konczymy 11 listopada - nasza rocznica ślubu 😍 (eMek ma urlop od jutra do końca przyszłego tygodnia, wiec bdzie czas). I zaplanowaliśmy mały urodzinowo-rocznicowy wyjazd na dwie nocki do Zakopanego. :)
    Fajniebyć mamą🥰fajnie jest piec po nocy torcik, żeby móc rano zrobić dziecku niespodziankę 🤩 nawet kurier idealnie w czas się pojawił z prezentem od wujka. :) podziękowania należą się Wam za ogrom wsparcia, jakie tu od Was codziennie dostajemy. ❤ wieczorem postaram się wrzucić jakieś fotki.

    Dobrego dnia!

    Suszarka, veritaa, Rucola, pilik, Jeżowa, Minnie89, agulineczka, Kaczorka, JustynaG, Lunaris lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 3 listopada 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczko sto lat dla Hanusi i wszystkiego dobrego też dla Was ♥️

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 listopada 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka wszystkiego najlepszego dla Hani! U nas tez niedługo 2 latka. Czas przy dzieciach bardzo szybko leci. Fajnie, że jesteś w tak dobrym nastroju. Też bym była gdyby miała przed sobą takie perspektywy ;)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 listopada 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka wszystkiego najlepszego dla Hani. 💯💯🎂🍧🍬

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 listopada 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka, sto lat dla Haneczki <3

    Lunka, nie puszczam kciuków za Wasze starania!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 18:56

    Lunaaa, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 listopada 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka gorące buziaki dla dwuletniej Hani <3

    Frez dla Ciebie też spóźnione, ale szczere życzenia <3

    Luna :( nie to żebym kazała Ci czekać do grudnia, ale szykuj się, bo chętnie odstąpię brzuchol!!!

    Agulineczka oferta brzuszka oczywiście jest ważna także dla Ciebie, z Tymka będzie duży chłopak to starczy na dwa nowe bobasy :D przykro mi jednak, że test Cię tak oszukał... Nawet nie chce wiedzieć jak musiał boleć brak porannej drugiej kreski...

    Lunaaa, frezyjciada, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 3 listopada 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa z radością przejmie Twój brzuszek, testowanie w grudniu wypada blisko Twojego terminu porodu, wiec kto wie :) mąż tez nie pogardzi chłopięcym brzuszkiem :P choć ja marzę o małej Wandzi... byle by się wreszcie udało

    Agulineczka jak dziś sytuacja, powtarzalas test? Mi cykl totalnie zwariował, brzuch boli, puchne jak w typowy pms, a okresu nie ma. Albo nie miałam owu albo coś mi się poprzestawiało. Wiem ile nadziei może zrobić taki test. I ta noc w oczekiwaniu na powtórzenie testu.. jeszcze trochę i nam obu będzie to wszystko wynagrodzone. Będę bardzo wdzieczna jak uda nam się przechodzić ciąże w podobnym czasie :)

    Sliweczka sto lat dla Hani, dużo zdrowia i radości 🎈🎀

    Summer ❤️ co u Was slychac, jak Ania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 19:55

    sliweczka92, agulineczka lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezku ode mnie spóźnione- przerwa od OF na pracę, ale gorące życzenia urodzinowe abyś miała kiedy odpocząć i żeby chłopcy dali mamie i żonie chwilę dla siebie- choćby na spokojne siku ;)

    Śliweczko sto lat dla kolejnej dwulatki w naszym gronie :) czekam na foty słodziaków <3

    Luna, Agulineczka coco-jumbo i jedziemy dalej! Trzymam kciuki i kibicuję z całą mocą!

    Yosku jak tam Michałek? dał trochę na luz z podbojami sufitu? Stasio odpuścił parapet- tak jak się spodziewałam: jak pozwoliłam to okazało się nieatrakcyjne :] mam nadzieję że i u Was choć trochę lepiej.

    Anna Stesia domyślam się że noce się nie poprawiły? u nas z lekka tak. Za sprawą pogorszenia usypiania. Do tej pory było: butelka, pozytywka, buziak i wychodziłam z pokoju o 18. Po 10 minutach już nie było dziecka. Teraz jest lulanie, przytulanie, czytanie, uciekanie, ponowne przytulanie, głaskanie i po jakiejś godzinie (20.00) mamy spanie :D ale za to bez butelki i bez miliona pobudek do co najmniej 24-01 i co za tym idzie bez wypijania hektolitrów i przesikiwania sie na wylot. Potem już tylko 3 butelki do 4 rano i jak dobrze pójdzie to jeszcze do 5 śpi. ALE już nie krzyczy i nie wstaje na zabawy. Chwilo trwaj! Mam nadzieję że będzie szło tylko w lepszą stronę. U Was coś drgnęło?

    PS ROK W .... (lesie, krainie czarów, na wsi etc) który najbardziej polecacie? nie mogę się zdecydować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 21:15

    sliweczka92, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris trzymam kciuki, żeby to był początek coraz lepszych nocy ! :)

    Może któraś z Was ma jakiś rabacik w H&M? Chętnie przygarnę :P wykorzystałam swoje wszystkie i zapomniałam zamówić w weekend jak było -20

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka do 1.11 był 25% z którego ja nie skorzystałam ostatecznie (cebula wygrała na rzecz prezentów świątecznych). a kodów z ING niestety już nie mam-podobno wygenerowałam wszystkie ? cały jeden...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 listopada 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris u nas największym powodzeniem cieszy się Rok w Krainie Czarów, a na drugim Rok w lesie :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 listopada 2020, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, u nas Rok w lesie i Rok na wsi się spodobały.

    Luna, u nas cyrk na kółkach, praca w domu przy zbuntowanej prawie 2,5-latce to chyba nie dla mnie, szczególnie, że u mnie w pracy okres od listopada do lutego to jazda bez trzymanki. Ale alternatywy nie ma, więc zaciskamy zęby i walczymy, najważnieksze, żeby zdrowir było. . Jedynie zaczyna się problem, bo kawa przestaje działać ;)

    A Ania jest małym łobuzem, ale i przekochanym słodziakiem.. aktualnie jest u nas etap tulanie i mówienia "kocham Cię mamusiu", więc wzruszam się codziennie. Jest też straszną gadułą i potrafi powtarzać pytanie do skutku póki nie otrzyma odpowiedzi. Nie myślałam, że negocjacje z takim maluchem mogą być takie trudne :D

    A jak Twoje Dziewczynki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 23:43

    Lunaris, Lunaaa lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 4 listopada 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaa niestety kody do h&m te z aplikacji ING były tylko do 30.10. Sama chciałam wykorzystać ten kod i rabat z weekendu to nic z tego nie wyszło. Trzeba czekać aż coś rzucą fajnego 😂

    W niedzielę i wczoraj zrobiłam ostatnie zamówienia wyprawkowe. Wszystko chyba dojdzie do końca tygodnia i zostaną już ostatnie przygotowania :) a teraz nie śpię od 6 więc idę się wyżywać w kuchni 👩‍🍳

    Rucola lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 listopada 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pochwaliłam synka że się poprawił w nocy no to mi dzisiaj dał od 3 popalić :P na szczęście padł jeszcze przed 5 i do 6 spał a potem chłopcy przemeblowali mieszkanie a mamusia dosypiała do 7.30 ...rodzeństwo to super sprawa :D

    W sumie te książki nie są takie drogie może kupię dwie bo nie mogę zdecydować miedzy lasem a krainą czarów :] może jakiś rabacik będzie w empiku to i sobie coś jeszcze wrzucę do koszyka :D tylko nie wiem kiedy to będę czytać... na emeryturze :D

    Summer podziwiam i współczuję, nie wyobrażam sobie pracy zdalnej w domu w ogóle bo nawet jak nie ma dzieci to ja się skupić nie mogę.

    Justynka melduj się!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 4 listopada 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się w dwupaku :) Witam się w skończonym 40tc.
    Byłam dziś w przychodni podpytać co z KTG i mam się stawić w piątek.

    Wczoraj nie odzywałam się bo Ania miała taki marudzący dzień, że zaczęłam się zastanawiać czy poród nie byłby dobrą alternatywą. No ale czego się spodziewać skoro miała kiepską noc i do tego brak drzemki w dzień?

    EDIT.
    Śliweczka, wszystkiego najlepszego dla Twojej dwulatki! Świętujcie całą rodziną ten wspaniały czas :)

    Lunaris, a jak tam noszenie czapki przez Twojego Stasia? Problem zniknął całkowicie? Bo moja córcia dopomina się rękawiczek bo jej zimno w rączki.

    Summer, nie dziwię się, że takie drobne rzeczy Cię wzruszają. Człowiek najpierw czeka na pierwsze "mama" a potem właśnie na takie słowa. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2020, 17:40

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 4 listopada 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chyba jakieś urojenia albo śnię na jawie, że piszę post i potem się budzę i go nie dodaję, to już drugi raz w przeciągu kilku dni.

    Justyna gratuluję dotarcia do oficjalnie skończonego 40 tc. Teraz serdecznie zapraszamy pana J do opuszczenia pokładu :D dużo cierpliwości w oczekiwaniu na Księcia i pięknych ostatnich dni w dwupaku <3

    Lunaris bierz obie, co będziesz sobie (synowi) żałować i koniecznie dorzuć do koszyka coś dla siebie! Trzeba się rozpieszczać :D

    Summer podziwiam Cię od bardzo dawna, jak jeszcze pracowałaś na macierzyńskim i potem po powrocie do pracy...A teraz podziwiam nadal, w zasadzie za każdym razem podziwiam bardziej niż poprzednio :D a jak w ogóle jest ze snem u Ani teraz?

    Ja dzisiaj po wizycie, skończony 33tc a waga Tymka według pomiarów to 2900g - kolejny klocek rośnie do kolekcji :D ale wszystko w porządku, przepływy w porządku, jedyne co, to ilość wód w dolnych granicach normy, więc mam więcej pić. A z najbardziej zaskakujących informacji to profesor zaproponował dzisiaj wstępnie termin cesarki już na 10 grudnia <3 termin mam na 23.12, spodziewałam się cięcia około tydzień wcześniej, ale teraz to mi już serce szybciej bije, że za około miesiąc mogłabym trzymać synka w ramionach <3

    Lunaaa, sliweczka92, JustynaG, pilik, Lunaris, Suszarka, summer86, Kaczorka lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 4 listopada 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer takie słowa z ust dziecka to najpiękniejsze co można usłyszeć ❤️ Współczuje ilości obowiązków jakie na Tobie ciążą, doskonale wiem jaki człowiek jest zajechany pod koniec dnia i tygodnia... właśnie po 12godzinach pracy zjadłam obiad. Jesteś dzielna, ze to wszystko ogarniasz i to z Ania na głowie. Moja Zu tez strasznie dużo gada i to zdaniami, jestem bardzo dumna z niej. Ostatnio się poskarżyła babci, ze mama pokrzyczała na nią 🤭 uwielbiam kiedy przychodzi i mówi mama kocham Cię. Poza tym u nas Ok, Zrezygnowałam z przedszkola wiec jest ciężko, ale nie żałuje, pod wieloma względami było to słuszne rozwiązanie. Będę tez jednak umawiać Zuzi kardiologa do kontroli teraz. Boje się chodzić po lekarzach, ale jeszcze bardziej się boje, ze otwór się powiększył, a ja nie zareaguje w porę.

    Jezowa ale zacna waga! Oficjalnie pisze się na przejęcie brzuszka 10 grudnia, ponieważ dziś melduje pierwszy dzień ciąży :)

    Justyna jak Ania dzisiaj? Gratuluje 40tc ❤️

    Dziękuje dziewczyny, poczekam na jakaś zniżkę w takim razie, często są w hm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2020, 18:56

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
‹‹ 3856 3857 3858 3859 3860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ