X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 października 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kciuki zaciskamy nadal w takim razie!

    Suszarko mam nadzieję, że wujek szybko poczuje się lepiej, wiem jaki to stres :(

    Justyna już tak blisko...! Trzymaj się, końcówka ciąży to jakieś tortury...!

    Jezowa ja słabo, goraczka wysoka nawraca, głowa mi pęka i oczy bolą. I słaba jestem strasznie...

    Podrzucam porównanie - Tytus kilku dniowy i dwu miesięczny i obok dwumiesięczna Nina 🙈
    c6ce9ef77bcf.jpg

    Yoselyn82, Lunaris, JustynaG, Suszarka, frezyjciada, moniśka..., sliweczka92, agulineczka, Kaczorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 października 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! mojego Franciszka to chyba nikt tu nie przebije czy się mylę? 43+4 i na siłę wyciągany! Ciekawe kiedy by się sam zdecydował żeby wyjść ;)
    MAcie racje dziewczyny, chyba nie ma co odpuszczać tylko trzeba pocisnąć nowy termin -zapytam czy od razu z bilansem 2 latka zrobią :D po co 2 razy chodzić.

    JA też chwalę sobie żłobek baaaardzo. Słabo mi się robi na perspektywę powtórki z wiosny i siedzenia z 2 kleszczy zamknięta w domu. I jakkolwiek to brzmi -matki mnie zrozumieją, to mimo całej do nich miłości, najbardziej w covidzie boję się izolacji z dziećmi bez wychodzenia z domu przez 2 lub więcej tygodni.

    Trzymam kciuki za Was Luna i Agulineczka -żeby któraś a najlepiej obie przejęła brzuszek Justynki :)

    Pilik <3 no piękny duży syn rośnie MAmie na potęgę (ps podrzuć trochę tego mleka swojego -pewnie tam dużo żelaza :D) Tobie zdrówka :( nieciekawe to objawy, mam nadzieję że szybko wrócisz do normy razem z całą rodziną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 20:21


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 października 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ja od września jestem jakby na izolacji (najpierw ja chora, potem Nina, potem cała moja rodzina, teraz znowu ja... Tytus to będzie dziki jakiś bo nie zna innych ludzi w ogóle...! Trzy razy od porodu ktoś u nas był...) i jestem na skraju nerwowym, więc zdecydowanie rozumiem obawy!
    Zamiast mleka to chyba gęsta smietana tym razem 🤣
    Choć przyznam że mocno liczę, że kp uratuje małego przed naszymi chorobami...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 października 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Pilik pożycz trochę tego mleka... Moje to chyba najsłabsza słabizna, bo Zosia przez dwa tygodnie przybrała ledwo 100 g :( szczerze się cieszę na wizję rozszerzania diety, bo może coś ruszy z tą wagą... Wiem, że maluchy zwalniają, ale nie aż tak chyba... Wazy obecnie 6160 a jutro mamy skończone 5 miesięcy.
    Dużo zdrówka dla Was....

    Sliweczko gratulacje, dobrze czytam, że czekacie na 3 malucha?

    Jezowa wszystkiego najlepszego! ♥️

    Justyna wpadam na szybkości codziennie żeby poczytać, czy przypadkiem się nie rozpakowalas :) czekamy w dalszym ciągu!

    Zosia zaczyna powoli ruszac tylek, pełza do tyłu i podnosi pupę jakby już chciała gdzies poraczkowac, także koniec z zostawianiem dziecka na łóżku. Przeraża mnie wizja zabezpieczanja wszystkiego przed Zosia w najbliższym czasie.... Nie wkem jak ja to ogarnę, zwłaszcza mój pokój do szycia... 🤯

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 października 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza spokojnie! Nina na pół roku ważyła 5,5kg. Jak widać... każde dziecko swoim tempem i tyle 🤷‍♀️

    Dasz radę zabezpieczyć, ten najgorszy etap nie trwa tak długo w sumie ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 października 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, dzięki za rady. Wczoraj to ten ból w pachwinie byl ciągły niczym naciągnięcie ścięgna. Teraz jest pulsujący na obie pachwiny i rzeczywiście przy przysiadach puszcza by po kilku minutach znowu powrócić. Ewidentnie synek szuka drogi do domu :) Zobaczymy ile czasu mu to zajmie.

    Rucola, frezyjciada, pilik, Izape_91 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 30 października 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, Ja mam wizytę 9.11. :)

    Rucola, JustynaG lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 31 października 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik od razu widać kto jest chłopcem. Tytus idzie w masę :) Ninka to taka kruszynka była.

    Justynka kciuki! Myślę o Was :)

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 31 października 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna jak tam? Trzymasz się?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 października 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z życia ciężarnej...

    Zgodnie z sugestią Frez, gdy zaczyna mnie ciągnąć w pachwinach - robię przysiady. Co na to moja rodzina?
    Córka patrzy zdezorientowana, po czym zaczyna udawać żabę "jak mama".
    Natomiast mąż dopytuje, czy to na pewno nie skurcze i tak kilka razy dziennie...
    Siostra, która ma przejąć opiekę nad Anką codziennie pyta jak sytuacja, najwyraźniej dziewczyna też się stresuje tą niepewnością.

    Podsumowując, wierzę w to, że rekordu Lunaris nie pobiję :) Ale najwyraźniej J. nie planuje być październikowym dzieckiem. Pełnia nie zachęciła go do wyjścia na ten świat (może chłopak ma tam przecieki na temat tego co się w Polsce wyprawia i stwierdził, że nie ma co się spieszyć). Niech chłopak się dobrze zastanowi, kiedy zamierza się eksmitować bo jak wybierze - tak całe życie będzie świętować :)

    Rucola, Suszarka, pilik, moniśka..., Lunaris, Jeżowa, Anna Stesia, veritaa, frezyjciada lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 października 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, ludzie z listopada też są całkiem ok ;) (chyba). Trzymam kciuki, żeby J. wkrótce do Was dołączył ;* Dawno tu nam nie pokazywałaś swojego Gałganka (chyba, że przegapiłam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2020, 23:43

    JustynaG lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 października 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyno, listopadowe smyki też są super! Może synek po prostu chce być punktualny jak Piotruś Sliweczki lub Julka Reset?

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 31 października 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Summer, specjalnie na Twoje życzenie dodaję tu na chwilę Gałganka i aktualizuję przy okazji mój brzuch 39t1d.

    Nic nie mam do listopadowych dzieci :) tylko ta ciąża była bardzo podobna do pierwszej, że założyłam że urodzę w październiku (Ania 10dni przed terminem). No ale wiecznie w ciąży nie będę, mamy jeszcze czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 19:58

    summer86, Yoselyn82, Ania_1003, pilik, Kaczorka, frezyjciada, Rucola, moniśka..., Suszarka, Lunaris, Jeżowa, veritaa lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, ale Aneczka już duża <3 śliczna dziewczynka :)
    A J. ma super domek, nie dziwne, że mu się nie spieszy do jego opuszczenia ;)


    Dziewczyny, życzę Wam miłej i spokojnej niedzieli.

    JustynaG, Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 listopada 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Summer. Dodam od siebie, że Ania na zdjeciach wygląda na bardzo dorosłą, no w końcu lada chwila będzie starszą siostrą już tak namacalnie :) Brzuszek masz Justyna śliczny, bardzo zgrabny. Chłopaki to syneczki mamusiowe ;) także nie dziwi mnie, że siedzi sobie chłopak do terminu

    summer86, JustynaG lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 listopada 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jak tam? powtarzalas test? Czy czekasz jeszcze cierpliwie?
    U mnie póki co negatyw :( do @ jeszcze parę dni, powtórzę za 2 dni, ale nie spodziewam się cudow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 14:09

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka przykro mi, że negatyw. Ile dpo jesteś? Powiem Ci, że ja w obecnej ciąży testowalam chyba od 8 dpo (według moich obliczeń, bo nie miałam monitoringu) i to dwa razy dziennie rano i wieczorem i dopiero w 11 dpo rano był bladzioszek... W 10 dpo wychyliłam 3/4 wina a w 11 dpo testowałam tylko dla spokoju ducha, bo wieczorem miałam znowu pić i chciałam się upewnić,że mogę

    Luna daj znać proszę czy przyszła @ czy powtarzałaś test.

    Justyna Jerzykowi cieplutko i wygodnie u mamy najwyraźniej <3 wyglądasz pięknie, piękny brzuszek!!! A Ania wygląda mega mega dorosło, naprawdę. Tak po zdjęciach to bym jej dała bardziej 3 niż 2 lata chyba :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 listopada 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle wszyscy rodzą jak znikam z forum :P to zapowiadam że jutro i w czwartek mam dyżur i mnie nie będzie ;)

    Mnie również wydaję się że Ania jest taka duuuuża <3
    W ogóle te wszystkie nasze dzieci w okolicy 2 urodzin się zrobiły strasznie "dorosłe" prawda?

    Ponieważ zbliża się ostatnia wypłata przed Mikołajkami, ur Stasia a potem Święta których nie będzie to ja już myślami w prezentach :] może pomyślicie że za wcześnie ale myślę że dobrze zaplanować budżet juz teraz i ograniczyć się przy tej ilości okazji do przemyślanych prezentów. Z przemyśleń wyszło mi kilka pomysłów-podrzucam moze komuś się przyda:
    -kartonowy domek/auto do malowania i zabawy (allegro),
    -zestaw małego majsterkowicza (prawdziwe narzędzia, wiek co prawda +3 ale wiadomo że i tak będzie trzeba siedzieć i pilnować),
    -kolorowanki do malowania wodą, dla starszaka układ słoneczny DIY,
    -książki bo nauka to potęgi klucz :D (rok w lesie mam na tapecie, jeszcze tego nie mamy)
    -dla siebie znalazłam krosna ale stwierdziłam że dzieciakom mogła by się też spodobać ta zabawa (w Ikei są takie średniej wielkości, można kpić mniejsze większe- małe szczególnie dla dziewczynek fajne manualnie),
    -LEGO DUPLO bo jeszcze za mało klocków wala się po domu :D ale chłopaki fajnie sie razem nimi bawią, zestaw budowa ostatnio mi się rzucił i jeszcze mamy zaległy domek wielofunkcyjny do kupienia.
    Ciastek zapewne dostanie skarpety :P a jak ktoś ma jeszcze jakieś patenty dzieciowe to chętnie poczytam.

    Agulineczka-dopóki nie ma @ jest nadzieja ;) Luna podbijam zapytania.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 listopada 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa jestem 9/10 dpo wg moich obliczeń. Wiem, że to wcześnie, ale w sumie poprzednio testy wychodziły tak: ciąża z synkiem 12dpo (wcześniej nie robiłam, więc nie wiem czy wcześniej by byly pozytywne, pamiętam kreseczka była bardzo blada), dwa razy w 9dpo i ostatni raz w 10 dpo. Także niby szansa jest, ale jakoś tego nie czuje.
    U mnie też 2 lampki winka dzisiaj poszły.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 listopada 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa. To niesamowite jakie te nasze maluszki już duże!
    Choć moja Ania przy innych dzieciach jest malutka. Bo jest drobna (coś koło 11,5kg) i niezbyt wysoka (ubranka na 86). Zresztą w przedszkolu wołają na nią "mała Ania" :)

    Agulineczka, a Ty nie miałaś testować jutro? Mi jakoś test 10dpo nie wyszedł a 12dpo już była blada kreska.

    Luna, przyszła @?

    Ania1003, jak się macie?

    Lunaris, ostatnio przygotowałam sporo skarbów do zabaw z Anią. A w nich kolorowanki zwykłe, kolorowanki wodne, książeczki z naklejkami, puzzle, kredki, pisaki spieralne, farby do malowania rączkami.
    Obecnie u nas hitem jest układanie puzzli. Mamy Pucia i Czuczu. Wczoraj wyciągnęłam jej nowe CZUCZU Robaczki 4elementowe i dziś przynajmniej 2h przy nich spędziła, a wczoraj też się nimi bawiła. Myślę, że to świetny pomysł na Mikołajkowy drobiazg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 20:53

    Lunaris lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3854 3855 3856 3857 3858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ