X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 listopada 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna mega te robaczki! Dzięki <3 dorzucam do listy mamy tylko zwierzątka z trefla ale nawet jeszcze ich nie wyciągałam. Czuczu już 2 komplety z figurami rozwalił to na bank mu się spodoba :D

    JustynaG lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 listopada 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka miałam testować jutro, ale nie wytrzymałam. I naprawdę podziwiam wszystkie dziewczyny czekające do terminu @. Ja to od 9dpo zaczynam zazwyczaj, a i 8 mnie już kusi ;)

    Co do puzzli to moja corka kocha! Synek też bardzo lubił i lubi nadal puzzle, ale Ulcia bije go na głowę. Może układać non stop. Ja już czasami nie mogę na nie patrzeć ;) Robaczki i zwierzątka CzuCzu już poszły w kat, okazały się za łatwe. Teraz układa 24 elementowe z Kicią Kocią i farmę CzuCzu 20 elementowe- polecam! Wyciągnęłam też 30 elementowe po synku i tez daje radę z niewielką pomocą. Ostatnio nawet usiadła do puzzli brata - mapy Polski 100 elementow 🙈 i próbowała swoich sił. Poddała się po pewnym czasie, ale parę udało jej się dopasować :) Bardzo lubię puzzle Czuczu, mamy też Trefla, Clementoni, Ravensburger ( te już trochę mnie rozczarowaly jakoscia, A myślałam, że są jednymi z lepszych) no i Pucio 3w1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 21:15

    Rucola, Kaczorka, JustynaG lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 listopada 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojej Aluśce to kupię kilo mąki, kilo cukru, butelkę wody, miskę i mieszadło. Ona uwielbia się babrać. Im więcej ciapania i brudzenia, tym lepiej.
    Nic innego nie wzbudza jej ciekawości na dłużej niż 3 minuty 🙈

    A tak serio, to myślę czy nie kupić jej zestawu do makijażu dla dzieci. Ostatnio nawet spoko się bawiła w niby malowanie, ale za kosmetyki służyły jej klocki. Tylko znając jej umiłowanie do ciapania, to po jednym dniu mogą się skończyć 😝😂

    Nad Olą muszę jeszcze pomyśleć. Nie wiem czy jest sens kupować cokolwiek, bo i tak Alka jej to zabierze..

    Ale za to szykuję dla nich kalendarz adwentowy z gadżetami. Książeczki, skarpetki świąteczne, jaja z niespodzianką (ale nie czekoladowe), puzzle itd. Do tego trochę słodkości, pieczenie ciasteczek, ubieranie choinki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 22:03

    pilik, Lunaris lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 listopada 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wierzycie, że będą to "w miarę" normalne święta?
    Czy może powtórka ze świąt wielkanocnych bądź wszystkich świętych?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 listopada 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyno, w jakim sensie normalne?

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 listopada 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna mam nadzieję że sytuacja covidowa nie przeszkodzi nam w spędzeniu świąt z rodzicami, ale ogólnie myślę że będzie nieco inaczej. Mam wrażenie że już zawsze będzie w jakimś sensie inaczej...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 listopada 2020, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaStesia, normalne czyli, że będzie można je spędzić z rodziną.
    My zawsze jeździliśmy do rodziców. Tam spotykaliśmy się z rodzeństwem i ich rodzinami...
    Dla przykładu, święta wielkanocne spędziliśmy u siebie w naszym trzyosobowym gronie, ale to jednak nie to samo

    Jakby nie patrzeć, ten rok jest specyficzny. Mniej kontaktu z bliskimi. Dla przykładu - zaledwie 4 wizyty były w tym roku u dziadków. Na mojego tatę Ania wola "Pan" bo tak wyszło, że z nim widziała się najmniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2020, 23:24

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 2 listopada 2020, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, myślę, ze pod tym wzgledem nie bedzie normalnie, tj.chyba do wiosny/szczepionki czeka nas taka sytuacja jak obecnie. Pewnie jesli nie bedzie tragicznie z zachorowalnoscia i umieralnoscią to jakies poluzowania bedą, bo ludzie sa mocno przywiazani do tradycji bozonarodzeniowo-noworocznej. Ja moge poswiecic tradycję na rzecz zdrowia najblizszych, choć tęsknię okropnie, bo moich rodzicow widzialam ponad rok temu i jest mi ciezko.

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 listopada 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się pozalic. Wiecie co głupia agulineczka zrobiła wczoraj odpisujac Jezowej, którego dpo jestem? Poszła zatestowac raz jeszcze. Tak! po godzinie 20! Jezowa natchnela mnie swoim porannym i wieczornym testowaniem. I co zobaczyłam na teście? (Plytkowy z allegro, kupowany po 10 szt, niby o czułości 10) bladą drugą kreskę, taki w sumie cień i to w przepisowym czasie. Nie muszę oczywiście pisać jakie emocje towarzyszyły mi jak szłam spać. W nocy ciężko było ze snem, nie mogłam doczekać się rana. Dzisiaj rano powtórka testu - ten sam z allegro plus Nord test też o czułości 10 , bo przecież muszę potwierdzić dwoma. I co? Negatyw. Na obu.Jestem zła i mega smutna jednocześnie 😔 Wczorajszy test mnie oszukał. Zostałam ukarana za brak cierpliwości. Buuu

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko tule, ale nie myśl że to kara za brak cierpliwości... Niejedna z nas testy zrobiły już w bambuko... Mnie wiele razy. Zaatestuj za dzień dwa!

    Ja marzę, żeby chociaż spotkać się z rodziną na święta :( póki co nie odwiedzamy rodziców ani rodzeństwa. to będą pierwsze święta Zosi, zawsze w głowie miałam jakiś obraz tego co będziejak się urodzi, a teraz to wszystko się sypie. Wolę o tym nie myśleć, bo czuję wielki zawód.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape rozumiem, pierwsze wspólne święta chciałoby się spędzić rodzinnie, bo to wspaniale uczucie moc sie cieszyc ze wszystkimi. Ja moich rodziców rzadko widuję, a teraz to już w ogóle. I też mi przykro z tego powodu, bo mam z nimi dobre relacje, a moja mama, która tak długo czekała na swoją wnusię, bo miała samych wnuków do tej pory, widziała ja dosłownie parę razy, a przecież niedługo będziemy świętować 2 latka Ulci, oczywiście też bez moich rodziców 😔

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko niektórym dziewczynom testy wychodzą mocniejsze wieczorem niż rano. Powtórz test dziś wieczorem, zobaczymy. Nie puszczam kciuków Kochana <3

    agulineczka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Przyszłam tu do Was po pocieszenie.... mam już jedna córkę (2 l) , w styczniu poroniłam samoistnie na początku ciąży, a teraz już myślałam ze się może udało, chociaż to w sumie pierwszy cykl bez zabezpieczeń, a chyba nici z tego. Wczoraj 10 dpo zrobiłam test i wyszła jasna kreska prawie niewidoczna ( link później, bo może tylko ja tam coś widzę ). był to bobo test. Serce mi mocniej zabiło. Jednak zrobiłam dziś rano kolejny test innej firmy i niestety biel 😰

    https://imageshack.com/i/pncGPD7tj

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka ściskam, ale nadziei nie tracę. Choć wiadomo jak bywa, czasami testy płatają nam figla :(

    Justyna właśnie wczoraj z emkiem o tym rozmawiałam... smutne to będą święta.
    U nas poza sytuacją covidową u teścia jest podejrzenie nowotworu, w tym tyg może się uda, że będzie wciśnięty do szpitala na diagnostykę. Z jednej strony jesteśmy świadomi, że może być ciężko i że sam to na siebie sprowadził (lata picia) no ale i tak nie zmienia to stresu i dowalenia do całości... jakoś nam się świąt „odechciało”. Może dobrze, że Nina taka duża już, bo nam nie odpuści.
    Codziennie mówi że już chce choinkę i kuleczki na niej wieszać (tak sobie wymyśliła i koniec ;)).
    I i nas plus, że większość mojej rodziny przechorowala, więc jeśli tylko nie zrobią zakazu przemieszczania się, to będziemy mogli się chociaż z nimi spotkać.

    Jak się czujesz?

    Kaczorka Twój pierwszy pomysł na prezent jest idealny! Ale serio, jestem pewna, że Aluśka byłaby zachwycona! Gdyby Nina dostała w prezencie 1kg mąki ze słowami, że może z nią zrobić co chce (i gdzie chce 😂) to daję głowę, że żaden inny prezent by jej nie zainteresował tego wieczora 😂
    Szkoda że matka nie ma w sobie tyle luzu i przestrzeni na taki prezent, więc będzie lalka z włosami (od dawna N. Mówi że taką chce) i duplo. Na Mikołaja postanowiliśmy nic nie kupować, z pracy emka dostanie paczkę, a w naszych domach na Mikołaja były jakieś drobiazgi tylko typu właśnie czekolada i skarpetki pod poduszką i chyba będę chciała zachować tą tradycje tylko dam np. Puzzle czy książeczkę i jakiegoś smakołyka i tak myślę że zrobimy takie amerykańskie skarpety jednak, łatwiej do nich schować niż się zakradać pod poduszkę 😂

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 2 listopada 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się zastanawiam jak będą wyglądały święta, mam nadzieję że chociaż z najbliższą rodziną będzie można się spotkać. Wielkanoc pod tym względem była do bani, ale wszyscy grzecznie się stosowali do wytycznych. Teraz jest w ludziach wiele złości i buntu, także nie sądzę żeby jakiekolwiek zakazy odniosły skutek 🤷

    agulineczka mi wyszedł pozytywny test 11dpo. Wcześniej nawet bym nie miała szans nic zobaczyć bo implantacja była na 100% 10dpo, widziałam spadek temperatury i lekko bolał mnie brzuch - byłam przekonana że to @ się zbliża. Także kciuków nie puszczam a Rucola dobrze mówi, może wychodzą Ci kreski wieczorem a rano nie - powtórz koniecznie test ♥️

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 listopada 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rucola, mi akurat zawsze testy wychodziły najlepiej rano, ale z 2 sikania. Zarówno te ciążowe i owu. Zła jestem na siebie, a chyba najbardziej na ten durny test. Uświadomilo mi to, że jednak bardzo pragnę być w ciąży po raz kolejny. Pewnie sikne jeszcze wieczorem bądź jutro rano. Gdybym dzisiaj testowala tym o czułości 25 to pewnie miałabym większa nadzieje, a tak dwa różne o czułości 10 nie pozostawiają raczej złudzeń. Pozostanie mi czekać na @ I kolejną szansę.

    Luna a jak u Ciebie? Testowalas jeszcze? Może u Ciebie lepsze newsy.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 2 listopada 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie są bardzo przywiązani do tradycji bożonarodzeniowej ale to samo jest z wszystkimi świętymi. A cmentarze zostały zamknięte w ostatniej chwili. Jaki to przyniosło efekt? że w piątek ludzie ruszyli szturmem na cmentarze bo nie wyobrażali sobie nie zapalić lampki i postawić kwiatów.
    A przed świętami mogą zrobić zakaz przemieszczania się z wyjątkiem dojazdów do pracy i potem kontrole na drogach...

    Agulineczka Poczekaj z 2 dni i jeśli @ nie przyjdzie to zatestuj :)

    Frez Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! W tym całym dbaniu o wszystkich i wszystko - znajdź też czas dla siebie!

    Pilik też jestem zwolenniczką mikołajkowych drobiazgów więc pewnie jakieś kredki i jakaś przekąska. U mnie w domu zawsze czyściło się buty przed Mikołajkami i rodzice do butów wkładali prezenty. Tę tradycję przeniosłam do naszego domu i od kiedy mieszkamy razem to co roku znajdujemy jakieś łakocie w butach.
    Ja co jakiś czas daję Ani trochę mąki do zabawy. Jakiś czas temu rozłożyłam jej na płytkach w kuchni stare duże kalendarze, do tego mąka, miska, łyżka oraz ludziki i zwierzątka lego. Dziecka nie było z godzinę. Choć potem musiałam emka poprosić o wsparcie, żeby jedno mogło sprzątać w czasie gdy drugie pilnuje Anię w wannie.

    AnnaStesia Mam nadzieję, że uda Wam się spotkać w te święta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 11:11

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 2 listopada 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna u nas względnie ok. A Ty wyglądasz genialnie tak jak Frez na końcówce 😉

    JustynaG lubi tę wiadomość

    [age.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 2 listopada 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘 mam nadzieję że spędzasz ten dzień miło i masz chociaż pół godzinki tylko dla siebie dzielna mamo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 19:15

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 2 listopada 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, najpiękniejsze życzenia urodzinowe! Bądź zdrowa. ;)

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3855 3856 3857 3858 3859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ