X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Wielkie Gratulacje dla was. Zdrówka życzę!! ♥️

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna gratulacje :) prawie pazdziernikowy :):)

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, gratulacje, dużo zdrówka dla Was obojga ❤️

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4461 9415

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Justyna, niech J zdrowo rośnie 🎈

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka wspaniale! Gratulacje!❤️

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ogromne ogromne gratulacje! <3 świetnie się spisałaś <3

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 listopada 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna gratulacje!!! 🥳🥳🥳🥳🥳 Ale synek punktualny, pozazdrościć. I te Twoje słowa, że masz 7cm i iskurcze nie aż tak bolesne. Ja przy 7cm i po konskiej dawce oksy wyłam z bolu. Szkoda, że nie było mi dane przyzyc porodu bez indukcji.

    No ale najważniejsze, że cały i zdrowy Jerzyk jest już na świecie, a Ty byłaś dzielna ❤ Życzę, aby synek pokochal piers. I zobacz jaka piękna data! 5.11 ani to nie pierwszy, ani 3 lub 6. Wstrzelił się synuś idealnie. Czekamy na foto :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ogromne gratulacje! Trzymam kciuki za szybki powrót do domu.
    I jak się nie obrazisz, to dzisiaj moja koleżanka w pracy przejęła brzuszek z tego wynika 😉

    [age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2118 1814

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ogromne gratulacje!

    Ja zawsze bardzo podziwiam w każdej sytuacji Twoje opanowanie i totalny spokój :) tak było i tym razem chyba a przynajmniej taki wydźwięk miał poranny posst :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna gratulacje! Witaj J. na świecie 🧡🎉

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, kochana, gratuluję!! Wspaniale wiesci, a synuś spory chlopak! Zyczę rzeki mleka, szybkiego powrotu do sił, no i tego, zeby Was szybko wypisali! <3 <3

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, serdecznie gratuluję <3 Dużo zdrowia dla Ciebie i J. Niech tym razem kp będzie dla Was pestką

    Rucola lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 5 listopada 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna serdecznie gratuluje! Cudownie, ze jesteście już razem :) dużo zdrowia dla Was

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna znowu błyskawica!
    Gratulacje 💗
    Obyście mogli szybciutko wyjść do domu

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka- jak zawsze- jak mnie nie ma to się dzieci rodzą :D Gratulacje dla dzielnej Mamusi i przepisowego Jerzyka <3 niech Ci się synek zdrowo chowa.

    Aga9090 kobieto co u Ciebie słychać? jak żyjesz?

    KateHawke u Ciebie też już końcówka, jak się masz?

    Niecierpliwa do grudnia jeszcze trochę to może jeszcze się jednak na listopad załapiecie :)

    Niercierpliwa v2.0 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 listopada 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dziękuję, u mnie cesarka w ostatnim tygodniu grudnia. Młody rośnie zdrowo, ja średnio znoszę tę ciążę ale grunt że jeszcze tylko 1,5 miesiąca.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 listopada 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate jeszcze troszkę wysiłku i będzie jeszcze więcej wysiłku :) i radości i miłości <3 spokojnej końcówki!

    KateHawke lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 listopada 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - gratuluję ❤️ synuś trochę przybrał na wadze w stosunku do szacunków 😉 a Twój spokój rewelacja!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 5 listopada 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ogromne gratulacje i duzo zdrowia dla.Was

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 listopada 2020, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może uda mi się coś więcej skrobnąć...
    Od jakiegoś czasu pojawiały się u mnie bóle w pachwinach (na które pomocne były przysiady, dzięki Frez), napięcia brzucha... No wszystko to mogło zwiastować poród ale nie musiało.
    Godz. 1:00 obudziłam się na siku i już nie mogłam zasnąć bo zaczęły pojawiać się skurcze co około 10 minut.
    Godz. 2:00 częstotliwość skurczy zwiększa się, odpalam aplikacje i zaznaczam a tam Wychodzi, że skurcze trwają około 40-60sekund i są co około 5 minut. Nadal chodzą mi po głowie słowa "przecież skurczy porodowych nie da się pomylić"
    Godz. 2:45 Czas na test - ciepły prysznic. No ale nawet w trakcie skurcze się pojawiały, nic się nie wycisza. Postanowiłam obudzić emka i pytałam go co robimy, czy czekamy i jak odprowadzi Anię to wtedy jedziemy czy wzywać siostrę.
    Godz. 3:00 informuję siostrę, że może do nas przyjechać bo musimy sprawdzić jak sytuacja, że nawet nie wiadomo czy to już itp
    Godz. 4:00 Dotarliśmy na porodówkę, skurcze co 3-4 min. Na ktg też się pisały. Rozwarcie 7cm. Ja zostałam przyjęta na oddział zaś mąż musiał wrócić do domu. Na salę mógłby wejść gdyby dotarły moje wyniki.covid a na nie się czeka te 8h.
    Godz. 5:00 Pobranie wymazu na covid. Oczekiwanie na położną by trafić na porodówkę. Wypełnianie dokumentów, ponowne badanie (szyjka jeszcze twarda, rozwarcie bez zmian), podpięcie pod ktg.
    Godz. 7:00 Zmiana warty. Nowa położna (mniej delikatna niż poprzednie 2 co mnie badały więc samo sprawdzanie sprawiało mi większy dyskomfort niż te skurcze) przygotowała wszystko do porodu, szyjka zaczęła puszczać ale rozwarcie bez zmian.
    Godz. 8:00 Położna nie była zadowolona z intensywności skurczy, kolejna godzina a ta, która już mogłaby urodzić stoi w miejscu. Tym samym zostalo zastosowane combo (podanie oksy by wzmocnić skurcze, potem na skurczu przebicie pęcherza, następnie cewnik). Bóle nagle z 1/10 wzrosły do 10/10. Akcja stała się dynamiczna bo co skurcz, dwa - następowało większe rozwarcie. O 8:57 wydostał się na świat nasz J. Dostał w pierwszej minucie 9punktow by później dostać 10.
    Niestety pęknięcie mnie nie ominęło. Ale w chwili gdy położyli mi na brzuchu synka... Zadziałało to jak cudowny środek przeciwbólowy.

    W sali 3osobowej jestem sama, personel bardzo mily i pomocny. Wczoraj niemal każdą wolną chwilę wykorzystywałam na sen. Ale nieporadna matka została już dwukrotnie obsikana przez syna. Ale chociaż wiem, że sika :d J najchętniej spał by z piersią w buzi.
    Ale wniosek mam jeden, jeśli chciałabym rodzic zupełnie naturalnie bez ingerencji medycznej to musiałabym wybrać inny szpital. Oczywiście, moglam nie zgodzić się na oksy ale bardziej bałam się masażu szyjki.

    Spokój? Szczerze mówiąc jak na osobę, która musi mieć wszystko pod kontrolą to rzeczywiście byłam wyjątkowo spokojna. Pewnie to też dlatego, że końcówka nie była mocno uciążliwa. Korzystalam z ostatnich spokojnych dni, gdzie mogę bawić się z Anią mając czas tylko dla niej albo zdrzemnąć się w ciągu dnia. Po prostu odpuściłam sobie bo na zbyt dużą ilość czynników nie miałam wpływu. Miałam za to wsparcie emka, wiedziałam, że mogę na niego zawsze liczyć.
    A takich skurczy jak u mnie - każdej życzę. Ale żeby nie byli za dobrze to teraz mam obkurczanie macicy plus bóle w lędźwiach gratis.

    sliweczka92, Suszarka, Lunaris, KateHawke, Rucola, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3858 3859 3860 3861 3862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ