Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita kciuki!!!

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita kciukamy !!!

    Lusesita lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki dzisiaj za moja Kruszynke. Na 17sta kardiologa mamy. Musimy zobaczyć czy zastawka w serduszku się już prawidłowo domyka.

    Kciuki mocne trzymam, na pewno bedzie wszystko ok :)


    Agniechaaa mocne kciuki za was!! mam nadzieje ze maluszki jeszcze beda chcialy zostac z toba pare tygodni! :)


    Agulineczka widze ze masz plan dzialania i tego sie trzymaj a wszystko bedzie ok :) Trzymam nocno kciuki!. Odnosnie rozyczki jak ja robilam badania to mialam 400 ale mowilam im ze ja chorowalam na rozyczke. I nikt mi nic nie mowil pozniej o tym.

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita trzymam kciuki za serduszko!

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady odnośnie prenatalnych :-) Na pierwszy raz pójdę do Rubisza i zobaczymy. A jeszcze nieśmiałe pytanie - czy podczas USG I trym. było u Was już widać płeć? Wiem, że badanie nie jest od tego, ale ciekawość mnie zżera. :-P

    Lusesita kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 12:15

    Lusesita lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Lusesita kciukamy !!!

    to chyba twoj post musial mi umknac jak pisalas o serduszku :) to gratuluje serduszka, niech maluszek dalej rosnie :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już chciała wiedzieć co ma między nogami :D a to jeszcze tyle tygodni :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,duphastonu starczy mi do pn,w następny pt wizyta u gin.Stanie się coś,gdy będzie przerwa w braniu dupka?

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Dzięki za rady odnośnie prenatalnych :-) Na pierwszy raz pójdę do Rubisza i zobaczymy. A jeszcze nieśmiałe pytanie - czy podczas USG I trym. było u Was już widać płeć? Wiem, że badanie nie jest od tego, ale ciekawość mnie zżera. :-P

    Nam chyba w 9 tyg już powiedzieli że na 90% chłopiec, na badaniach I trymestru nie pamiętam czy było widać, chyba nie, bo wtedy w ogóle nie współpracował. Miałam USG przez brzuch i dopochwowe, wstawałam, jadłam cukierki cuda by tylko się obrócił.

    No i od 9 tyg wszyscy potwierdzają, że chłopiec, zresztą mamy kilka fotek siusiaka ;)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, u mnie na USG I trym. lekarz powiedział, że na 80% dziewczynka, ale z kupowaniem różowych ubranek kazał się keszcze wtedy wstrzymać ;) 3-4 tyg. poźniej potwierdził na zwykłej wizycie i tak już zostało.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha - kciuki!! Co by nie było to będzie dobrze <3 nasza listopadówka miała CC w skończonym 27tc. Maluchy miały 800 i 1000g. Super sobie dały radę :)

    Lusesita - za serduszko niuni też mocne kciuki! :)

    Lamka - ja miałam prenatalne w 12+1tc i już wtedy lekarz napomknął, że mu to na dziewczynkę wygląda. Nie pomylił się ;)

    A PAPPA miałam robione i nie żałuję. Serio lżej się robi, gdy ryzyko wychodzi niskie :)
    Lunaris - Tobie zrobią w ramach NFZ ze względu na ukończony wiek.

    Lusesita lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że ja lekarza będę musiała zmienić i zastanawiam się nad prywatnym. Zleci mi na NFZ jak będę prywatnie chodzić? chyba nie :(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka mi w szpitalu nie powiedzieli na prenatalnych i zbsztali jak spytałam. Mój gin w 12 tc coś wskazywało na chlopca, teraz w 15 siusiaka brak, ale mógł się schować, bo "mala" się chowała. Zależy jak się dziecko ułoży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest szansa :-D
    Luna, kurde za gruby hajs to trochę ciulowo, że besztają, wiadomo, że by się chciało wiedzieć. :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też robiłam pappę. I też przepytywałam dziewczyny co o tym myślą :)
    Nie żałuję, bo też poczułam spokój jak wyniki wyszły dobre, a tak bym się pewnie zastanawiała czy pappa powiedziałaby coś więcej niż samo usg.
    Chociaż i tak psychicznie się nastawiłam, że po ivf wyniki czasem wychodzą fałszywie dodatnie, więc jakby wyszły złe to ja bym sobie je tak tłumaczyła.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Dziewczyny,duphastonu starczy mi do pn,w następny pt wizyta u gin.Stanie się coś,gdy będzie przerwa w braniu dupka?

    Blue, lepiej nie robić przerwy w duphastonie jeśli lekarz nie kazał odstawić leku.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki,w takim razie muszę przejść się po receptę

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do kiedy bralyscie dupka?
    Mi gin dal recepte na jeszcze jedno opakowanie i kazal odstawiac.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, ja długo brałam, ale przez to że w II trymestrze miałam bóle miesiączkowe i bóle krzyża i ok. 20 tyg. lekkie plamienia, ale jakoś w 23-24 miałam odstawiony i zostala luteina (z powodu szyjki).

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    A do kiedy bralyscie dupka?
    Mi gin dal recepte na jeszcze jedno opakowanie i kazal odstawiac.
    Jakos do 13-14 tygodnia

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 523 524 525 526 527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ