X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, wnioskuję o honorowe miejsce dla Flo na 1ej stronie - co ma dziewczynom dawać nadzieję, jak nie jej historia?

    Flo, nie gniewaj się - to dla dobra ludzkości!

    staraczka1111, Bocianiątko, mi88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę zakupami :) Nie mamy miejsca na łóżeczko, więc na pierwsze miesiące będzie BabyBox, bardzo popularny w Finlandii. Miałam czekać do lutego/marca z zakupem ale była promocja z 220 na 130 ^ ^ :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/acea54cc0fe3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 19:29

    Bocianiątko, Izolda90, Flowwer, JuicyB, olik321 lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, tak się cieszę <3 będzie suwaczek? :D

    Emi, a jak u Ciebie?


    U nas maluch ma 8,6 cm i waży ok. 100 gramów. Podobno wszystko w normie jak na 14 tydzień, pomiary różne wychodziły od 14t1 do 14t5d (mierzył brzuszek, jakąś kość itd.).
    Morfologia i mocz ok.
    Infekcji nie mam, bardziej podrażnienie zewnętrzne, mam uważać i nawilżać. Co do szyjki, okazało się, że chyba jednak nie miałam jej zmierzonej (nie wiem zatem co oznacza wpis w karcie ;)), ale lekarz widząc moją panikę dziś ją zmierzył, ma 34 mm i mówił, że mam się nie martwić. Długość jest w normie, a teraz najważniejsze aby się nie skracała.
    Dupka i luteinę mam brać nadal, ale z dupkiem wracam do 2 tabletek dziennie zamiast 3. Bólem pleców mam się nie martwić.
    Kolejna wizyta ok. 11 stycznia, bo później u nas są ferie.

    Za to miałam dziś mega problem z dostaniem Clexane 0,4, żadna sieciowa apteka nie miała, max 1 opakowanie a na recepcie były 3, nawet brak w hurtowniach. Wszędzie tylko Neoparin, ale w końcu dorwałam w jednej niepozornej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 19:40

    Lusesita, Anna Stesia, Jadranka, Kaczorka, Flowwer, staraczka1111, mi88, Karolina90, olik321 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, same dobre wieści :-) Tak się cieszę!

    summer86 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, tak się cieszę <3 będzie suwaczek? :D

    Emi, a jak u Ciebie?


    U nas maluch ma 8,6 cm i waży ok. 100 gramów. Podobno wszystko w normie jak na 14 tydzień, pomiary różne wychodziły od 14t1 do 14t5d (mierzył brzuszek, jakąś kość itd.).
    Morfologia i mocz ok.
    Infekcji nie mam, bardziej podrażnienie zewnętrzne, mam uważać i nawilżać. Co do szyjki, okazało się, że chyba jednak nie miałam jej zmierzonej (nie wiem zatem co oznacza wpis w karcie ;)), ale lekarz widząc moją panikę dziś ją zmierzył, ma 34 mm i mówił, że mam się nie martwić. Długość jest w normie, a teraz najważniejsze aby się nie skracała.
    Dupka i luteinę mam brać nadal, ale z dupkiem wracam do 2 tabletek dziennie zamiast 3. Bólem pleców mam się nie martwić.
    Kolejna wizyta ok. 11 stycznia, bo później u nas są ferie.

    Za to miałam dziś mega problem z dostaniem Clexane 0,4, żadna sieciowa apteka nie miała, max 1 opakowanie a na recepcie były 3, nawet brak w hurtowniach. Wszędzie tylko Neoparin, ale w końcu dorwałam w jednej niepozornej.
    No to pięknie! A co między nóżeczkami? Było widać?

    summer86 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - a ból pleców to masz taki typowo "fizyczny" w sensie bolą Cię tak jak po długim siedzeniu w niewygodnej pozycji?


    age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, lekarz próbował ustawić widok USG, ale maluch znów fikał. Chwilę mu się udało i nic tam nie wyrosło, mówi że nadal obstawia dziewczynkę, ale z różowymi rzeczami póki co by się jednak wstrzymał :)

    Nikuś, wizytę masz rano prawda?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Summer - a ból pleców to masz taki typowo "fizyczny" w sensie bolą Cię tak jak po długim siedzeniu w niewygodnej pozycji?

    Juicy, teraz trochę odpuściło, ale w zeszłym tygodniu miałam bóle krzyża, trochę takie promieniujące. Bardziej jak przy @ niż jak przy niewygodnym siedzeniu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na takie fizyczne bóle super działają ćwiczenia np. koci grzbiet. Nam fajny zestaw ćwiczeń pokazała położna w szkole rodzenia. 10 minut dziennie i jakoś da się dzień przeżyć :)

    A te bóle bardziej okresowe to wiadomo... Ja dziś rano miałam paskudne, aż mnie lekkie mdłości złapały.


    age.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    To i ja się pochwalę zakupami :) Nie mamy miejsca na łóżeczko, więc na pierwsze miesiące będzie BabyBox, bardzo popularny w Finlandii. Miałam czekać do lutego/marca z zakupem ale była promocja z 220 na 130 ^ ^ :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/acea54cc0fe3.jpg
    Haha ale fajne <3 dzieckO w pudelku :-D

    Summer super, że wszytkO w porządku. Czyli nie tylko moje dziecię takie nie do rozpoznania hihi ;-) u mnie tez te bóle pleców się pojawiają. Dziś przeleżałam cały dzień..a w domu tyle do zrobienia :-P

    Jadranka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bolała któraś z Was kość ogonowa?
    Bo pomijając lekka rwe od czasu do czasu, to od kilku tygodni dokuczaja mi bóle kości ogonowej. Czasami usiąść nie mogę :-(

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita kość nie, aleod dwóch dni kłuje mnie w pośladku, jakby mi kręg jakiś się przesunął i promnieniował, zawsze sobie to jogą niwelowałam, a teraz nie zrobię tych pozycji, bo brzuch nadciąga :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 20:55

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny - cieszę się, że u Was po wizytach wszystko ok.
    Tak na szybko - Skurcze jednak nei były przepowiadające. Mała baaardzo nisko, szyjka miękka, bardzo krótka, rozwarcie. Jutro mam się zgłosić do szpitala i będziemy myśleć jak dotrwać do stycznia - o ile się uda więc proszę o kciuki.....
    Mała waży ok 2200, więc jest nieźle, ale mamy nadzieję, że jednak uda się ją zatrzymać przez te 9 dni ...
    W razie czego lekarz straszył cc jutro jeśli coś będzie nie tak np w KTG - dziś jest nieźle...

    Także właśnie kończę się pakować do szpitala - jeszcze raz proszę o kciuki ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 20:58

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth uroki ciąży.
    Trzeba czas do końca odliczać hehe
    Później nie będzie kiedy myśleć czy coś nas boli.
    Mam jeszcze jedno pytanie.
    Czy po Luteine dopochwowej miała któraś z was gorsze samopoczucie?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi - trzymajcie się. Mała się śpieszy na święta do Was, ale mam nadzieję, że poczeka grzecznie jeszcze jakiś czas.


    age.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Nika, lekarz próbował ustawić widok USG, ale maluch znów fikał. Chwilę mu się udało i nic tam nie wyrosło, mówi że nadal obstawia dziewczynkę, ale z różowymi rzeczami póki co by się jednak wstrzymał :)

    Nikuś, wizytę masz rano prawda?
    Następnym razem może pokaże.

    I tak, jutro o 9:40. Idę jak na ścięcie

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymaj się jakoś! 9 dni to niedługo. Szkoda tylko, że święta w szpitalu :/

    Summer bardzo się cieszę, że wszytsko w porządku. Dobrze, że lekarz zmierzył szyjkę i cię trochę uspokoił. Ja jak kupowałam jeszcze clexane to też nie w każdej aptece było tyle na stanie co miałam na recepcie. Dobrze, że dostałaś.

    Pilik maluch boski!

    Flo! Cudnie, czekamy na suwaczek :)

    Mnie też plecy czasem bolą. Trochę jak na okres, a czasem jak dłużej stoję to tak fizycznie kręgosłup. Przecież jeszcze prawie w ogóle brzucha nie mam, nic mi nie ciąży więc skąd to się bierze?! Od paru dni zdarza mi się, że jak śpię na boku to bolą mnie kości miednicy. Po tej stronie na której leżę. I dzisiaj cały dzień głowa mnie boli :(

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej, dziewczyny - cieszę się, że u Was po wizytach wszystko ok.
    Tak na szybko - Skurcze jednak nei były przepowiadające. Mała baaardzo nisko, szyjka miękka, bardzo krótka, rozwarcie. Jutro mam się zgłosić do szpitala i będziemy myśleć jak dotrwać do stycznia - o ile się uda więc proszę o kciuki.....
    Mała waży ok 2200, więc jest nieźle, ale mamy nadzieję, że jednak uda się ją zatrzymać przez te 9 dni ...
    W razie czego lekarz straszył cc jutro jeśli coś będzie nie tak np w KTG - dziś jest nieźle...

    Także właśnie kończę się pakować do szpitala - jeszcze raz proszę o kciuki ...
    Powodzenia! Oby malutka posiedziała w brzuszku jaj najdłużej. Ale jeśli taka ciekawa świata i pcha się na niego wcześniej, to napewno świetnie sobie poradzi

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymam kciuki kochana <3

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, kciuki zaciśnięte! Nic się nie martw, ja ważyłam 2300 a tylko dwa tygodnie przed terminem ;)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ