X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka my w ogóle najpierd do M1, małż zwątpił stwierdził, że oojedziemy do Arkadii. Spotkał się tylko z moim spojrzeniem pt: a czy Ty na serio myślisz, że tam będzie inaczej? No i tym sposobem prawie 2h zmarnowane na samo dotarcie.

    Ja nic nue kupiłam (nie licząc szinki i flamastra do ust z KIKO) bo nienawidzę tłumów itp, oblecieliśmy dla mojego dokupić jeszcze kilka koszul i zamówiliśmy w końcu zmywarkę. W pon mam dentystkę więc może wtedt gdzieś sobie wstąpię do tk maxxa choćby poślinić się do kosmetyków i art domowych :P

    A no i nawet blendera w kkńcu nie kupiliśmy (szpinak mi się kurna zepsuje :/) bo jak już wybrałam to jeszcze sprawdziłam cenę w necie i okazało się, że w agito jest 80zł taniej. No piechotą nie chodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:50

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam od jakiegoś czasu plan. Najpierw przeglądam wszystko w necie a potem ide do galerii i szukam tych rzeczy co mi sie konkretnie spodobaly. Czasami sa brzydsze niz na zdjeciu, czasami cos innego wpadnie mi w rece. Juz choruje na jeden sweter z mohito i chyba bede musiala go nabyc droga kupna.
    http://www.mohito.com/pl/pl/collection/oldseason-1/swetry-bluzy/mr607-80x/ladies-sweater
    A sprzety zawsze kupujemy w necie bo duzo taniej jest rzeczywiscie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 21:24

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz w życiu zjedzenie kawałka pomarańczy sprawiło, że się popłakałam i posikałam. I wcale nie chodzi o to, że był pyszny....
    Nie wiem co się dzieje w moim otworze gębowym, ale w kontakcie z sokiem ze świeżego pomarańcza nie było to przyjemne. Rzekłabym nawet, że to był qrwa szok! Taki bolesny, kliniczny stan zagrożenia życia...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa tylko chyba zmienię miejsce zapodawania - bo skoro w otworze gębowym nie pomagają to może w tyłku zaczną działać :/

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki moje a ja nie wiem co mi jest mam 36,1 czuję się paskudnie i taka słaba jestem jak mucha przed zdechnięciem :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka bo osłabienie też kiepska rzecz. Ja nieraz przy osłabieniu czułam się gorzej niż przy stanie podgorączkowym

    <tulam wszystkie chore/osłabione, wracać szybko do siebie>


    No ja w ogóle wolę kupować przez neta, rzadko kiedy mnie nachodzi chęć źeby połazić po jakiejś galerii. Przy mojej alergii na ludzi i rzucaniu co chwilę kurwami pod nosem zakupy przez neta są lepszym rozwiązaniem ;)

    A sweter z przodu itp mi nie podchodzi ale za to ten tył, ojjj tak :)

    Ja siè trochę z tą zmywarką orzejecjałam bo jak jej dosłownie z tydz temu w necie szukałam to na agito mi jej nie wyszukało.. a dziś taak z ciekawości sprawdziłam i.. mogłam tego nie robić bo okazało się że ją mają i prawie 2stówy taniej. Przynajmniej na blenderze siè oszczędzi.

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufcik, może to tylko chwilowe osłabienie...wyśpij się porządnie!

    Mi temperatura w końcu odpuściła konkretniej - 37,4...ale włączyło się kichanie...ech...jutro ostatni dzień lenistwa...no chyba, że w poniedziałek rano okaże się, że w oskrzelach nadal świszcze...
    Jeszcze dziś profilaktyczna aspirynka i znów do łóżka...
    Wciągam teraz szwedzkie filmy nakręcone na podstawie książek Camili Lackberg.
    Coś mam ostatnio słabość do szwedzkich pisarzy.

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena czy ty zamierzasz chodzic do pracy na antybiotyku?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    zobaczymy co znachor jutro powie...w sumie to akurat poniedziałek i wtorek mam na luzie -nie mam lekcji. Jeżeli będą zastępstwa ubłagam, żebym nie dostawała, a we wtorek mogę się zerwać nawet o 13.30...ale zobaczymy...chyba dziś za krótko mierzyłam tempkę, bo to raczej niemożliwe, żeby był taki przeskok. O godzinie 10 - przed właściwym wstaniem z łóżka miałam 36,9, a o 6.00 36,3.
    Największy ból będzie ze wstawaniem - znów się przestawiłam :/

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena jak się bierze antybiotyki to się w domu siedzi Słońce <grozi palcem>

    Ja dziś w ramach chociaż minimalnej chociaż pomocy w szukaniu zaginiinego psa odbębniłam 7,78km (1,5h) spaceru przy odczuwalnej temp. -22.. i żyję nawet.. i morda mi nie odpadła (buff dobra rzecz, chyba kupię sobie bardziej "wyjściowy"), mało tego wróciłam do domu z piękną gałazką jakiegość cisa czy cholera go wie czego razem z jemiołą i szyszką bo ktoś w lesie wywalił calą górkę tego.. niestety ze zwierząt to tylko 2 saeny spotkałam, psiaka niet..

    Impomyślec, że kiedys bym w taką temp nawet z domu nie wyszła jakbym nie musiała, choćby mi płacili nawet..

    A, w ramach ulgi piesowi po mrozie postanowiłam mu opuszki posmarować olejem kokoswym.. ja smarowałam, on na bieżąci zlizywał, tiaaa.. :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc babeczki, ja dopiero wstalam bo siedzielismy z mezem do 3 w nocy i ogladalismy filmy :) jutro do pracy, o mamo! po kilkunmastu dniach to boli ;p

    zaraz zbieramy sie do tesciowej na obiad a potem moze pojedziemy po buty dla mnie i bransoletke charms bo mam kaske od taty na swieta do wydania:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 12:23

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice ja nigdy nie uzywalam tych testow i szczerze to nie wieze w nie. Podobno pokazuja jedynie ze organizm sie przygotowuje do owulacji. Ale moze wypowie sie ktos bardziej doswiadczony.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice,z testami różnie bywa. Ja np. miałam test pozytywny- a pęcherzyk był jeszcze mały. Biorąc pod uwagę skok tempki - @ spodziewałabym się 9/10 stycznia. Ale w Twojej sytuacji może być różnie. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość.

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice ja bym nie brała pod uwagę, że to normalny cykl z owu przynajmniej ja nie mialam i podobno to normalne po poronienia tak lekarz mi mówił ale ja też miałam łyżeczkowanie. Czekałam na miesiączka po poronieniu i dopiero brałam pod uwagę ten cykl jako normalnym i wtedy mi też testy wychodziły pozytywne. Organizm musi dojść do siebie poczekaj cierpliwie do @ i wtedy działaj :)

    Fruzia85 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 12:24

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nic nie pobije kota Arturowej i akordeonu...(nie wspominając o mistrzostwie zobrazowania nam tego)ale dziś wzięłam na tapetę moją kociurę i jej pobyt w naszej sypialni...schemat powtarza się od kilku dni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 20:01

    kr0pka, Morisek28, Nymeria, arturowa lubią tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice coś ok 30-35 dni przy regularnych cyklach 28 dni tylko ja na pewno ponad 2 tyg. krwawilam po lyzeczkowaniu - po 2 tyg od zabiegu wizyta kontrolna wszystko było ok choć cykl był bez owu

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby ktoś mnie wziął do buzi, wymemłał i wypluł...Teoretycznie po 3 dniach w łóżku człowiek powinien być wypoczęty, nie?!

    Ale już ostrzegłam dyrekcję, żeby raczej na mnie jutro nie liczyli...
    Choć zobaczymy co na to nasz znachor, który nigdy nic nie widzi i nie słyszy - może uzna, że lekarza na SOR był niekompetentny i mam iśc do pracy ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z kota nie ma śmiacia - wyszła...wróciła - chyba wyczuła, że coś jest nie tak...zeszła na dół pierdyknęła się koło choinki i kima. Zeszłam przed chwilą do kuchni - nie minęła minuta - kot przy mnie. Dostała żarło. Daję jej jakieś 3 minuty i zaraz znów do mnie przylezie - pytanie gdzie "lignie"- parapet, chodniczek czy łóżko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 21:09

‹‹ 1015 1016 1017 1018 1019 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ