X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Monikkk Autorytet
    Postów: 681 485

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Monikkk kochana jak się czujesz? Wiesz kogo masz pod serduszkiem?

    Fufka, miło że pytasz:) Oprócz takich normalnych dolegliwości ciążowych to nic groźnego się nie dzieje i mam nadzieje, że tak zostanie. W poniedziałek będzie 24+5 czyli czas w którym urodziła się Lenka i jakoś tak czuje, że jak przetrwam ten termin to juz będzie dobrze. Zamieszkała u mnie Marcelinka:), jest większą dziewczynką niż Lenusia, więc to juz mnie napawa nadzieją, że cokolwiek by się wydarzyło, ma większe szanse. Zmieniłam lekarza, prowadzę ciąże teraz w Krakowie i będę rodzić tam gdzie Lenke rodziłam, mimo wszystko czuje się tam znacznie bezpieczniej niż na moim wiejskim zadupiu.
    Wczoraj się tylko trochę zmartwiłam, bo wzięłam taką dłuższą kąpiel (to mi pomaga na mój chory kręgosłup), i Marcelka, przestała się ruszać. Dopiero dziś rano dała jakiś znak. Co prawda nie jest tak aktywna, jak była wczoraj do południa, ale myślę sobie, że może ją ta kąpiel też zrelaksowała. Jakby się w ogóle nie poruszyła to pewnie byłabym już na IP, bo jestem teraz mega przewrażliwiona:/

    Te ciągłe obawy są strasznie wykańczajace, ale mimo wszystko Wam ich życzę:) Doczekajcie się ciotki tych II kresek w końcu <3

    kr0pka, Kena1983, Nymeria lubią tę wiadomość

    Nasze słoneczko Marcelinka 6.05.2016 <3
    ~~~~~~
    Lenka(25tc) ur. 31.05.2014, zm. 5.06.2014
    Czuję, że synuś-Miłoszek(10tc), 4.10.2013r.
    Aniołki nasze, dziękujemy, że mogliśmy się Wami cieszyć choć przez chwilę...Kochamy Was
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dzisiaj spadek temperatury ale nie ma co się przejmować na razie.

    Moje czary nie działają:-(

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikkk bardzo się cieszę, że wszystko dobrze <3 Często myślę o tym jak wygląda następna ciąża czekam na nią z niecierpliwością ale i obawami ...bo w głowie tysiąc scenariuszy... ale będzie dobrze musi być :)
    Ja też zmieniam lekarza mój mąż chcę zmiany ale najbardziej uparla się teściowa a może to i dobra decyzja...

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    A ja się witam w milionowym cyklu...
    Z zaskoczenia @ przylazła...myślałam, że jutr będzie...
    siedzę...na raz bach - ból brzucha...

    Madlenka, Arturowa dopóki @ u was nie ma - ciągle trzymam kciuki.

    Miałam dziś ciężką noc...śniło się, że małż mnie zdradził z moją "siostrą" <przyjaciółka od urodzenia - z jednego roku, z jednego domu>...wstałam wcześniej niż on i stwierdziłam, że pierdylę nie robię mu śniadania, jak takie numery w snach odpierdziela :D

  • Monikkk Autorytet
    Postów: 681 485

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, jeśli chodzi o ciąże po stracie na późniejsym etapie, to jest....strasznie. I to nie tylko dla mnie, ale dla mojego męża też. Ja każdego dnia uwalniam się od myśli co jeszcze moze się wydarzyć, a to infekcja, a to pępowina, a to może serduszko no tysiąc mozliwości i pewnie do końca moich dni tak zostanie, bo jak się już ma na cmentarzu swoje dziecko to chyba nigdy nie jest się na tyle spokojnym co osoby które tego nie przeszły. Zaczynasz sobie zdawać sprawę, że nie jesteś jakimś cudownym wyjątkiem, którego nic złego nie spotka, ale realnie wiesz że coś może się wydarzyć. Mój mąż tak mniej więcej do 3 miesiąca w ogóle nie potrafiłsię przywiązać do tej ciąży, tak jakby jej w ogóle nie "zatwierdził". Okropnie przykro mi było, że mnie nie chce przytulać, nie głaskał mnie po brzuchu, nie był zbyt zainteresowany zdjęciami, zupełne odwrócenie o 180 stopni w porównaniu do ciąży z Lenką. Dopiero po którejś rozmowie wyszło, że on nie do końca chyba świadomie ale bał się zaangażować, bał się pokochać to dziecko, w razie kolejnej straty. Długo nie mogłam tego zrozumieć, bo przecież chcieliśmy tego dziecka i czym dłużej nie wychodziło tym większa frusracja w nas rosła, a jak zrobiłam test...czar prysł i mój M się ode mnie "odwrócił". Na szczęście ten czas już minął i teraz znowu Marcysia jest małą księżniczką tatusia:)

    Wiecie dziewczyny, czytam Was w miarę na bieżąco, ale jakoś nie mogę się przełamac żeby pisać tu tak jak dawniej. Czuje, że to miejsce nie jest już dla mnie. Mam straszne wyrzuty sumienia i fatalnie się czuję ze świadomością, że mnie się udało, a Wy wciąż czekacie. Ja wiem jak przeżywałam, każdy negatywny test i choć moje starania w porównaniu z Waszymi nie trwały tak długo, to każda ciąża w moim otoczeniu, dosłownie rozrywała mnie z zazdrości i złości. Nie chcę wzbudzać w Was takich emocji dlatego się wycofałam. Ale wiedzcie, że o Was pamiętam i ciągle tu zaglądam w nadziei na zobaczenie dobrych wieści.

    Nasze słoneczko Marcelinka 6.05.2016 <3
    ~~~~~~
    Lenka(25tc) ur. 31.05.2014, zm. 5.06.2014
    Czuję, że synuś-Miłoszek(10tc), 4.10.2013r.
    Aniołki nasze, dziękujemy, że mogliśmy się Wami cieszyć choć przez chwilę...Kochamy Was
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszla.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne odczucia jak monikkk, co do pisania na tym forum, też czytam na bieżąco co widać po lajkach i często chciałabym coś napisać nawet nie związanego z ciąża czy staraniami ale się hamuje bo wydaje mi się, że od razu jesteście wkurwione, że po co ja tu pisze jak tu nie pasuje :-( za każdym razem jak wchodzę to liczę, że któraś nowa jest już w ciąży i mam nadzieję doczekać się jak najszybciej :-)

    Ps i jak widzę po dobrych zwiastunach że jednak dwie dostajecie @ to mega mnie to wkurza :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 09:58

    Monikkk lubi tę wiadomość

    201511211678.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenko jak to?:( tule

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka - ech...łączę się w bólu... brzucha...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nooo dziewczyny, nie mozecie tak myslec, przeciez cieszymy sie ze udalo sie zajsc tym ktore z nami sie staraly, czasami po prostu mamy gorsze dni i moze sie wydawac ze jestesmy na was zle albo zazdrosne ale to sie tylko tak WYDAJE;) ja nei mam absolutnie nic przeciwko i mam nadzieje ze ja tez bede mogla za niedlugo sie tu udzielac jako ciezarowka ;)

    Czyli co? tylko ja zostalam do sikania na tesciowa?

    Kena1983 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Przykro mi dziewczyny.

    ja będę sie mniej udzielać bo cos mi sie wydaje ze pecha Wam tu przynoszę.to jest aż nie mizliwe żeby na tyle kobiet w Tak dlugim czasie nie zaskoczyła żadna

    trzymam kciuki za Was wszystkie:* :* :*

    Dawno Cię chyba nikt nie trzepnął?!

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Moris? zasadzil Ci ktos kiedys kopa w dupe?:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę zbiorową chęć nakopania Morisowi :D
    Nymeria, Monikkk i inne ciężarówki ja też się tak czułam jak byłam w ciąży,że może lepiej się nie udzielać a teraz wiem, ze to tak nie działa, że może każda ma gorszy dzień i coś pomarudzi i czasem coś się źle odbiera ale wiem też, że bez dziewczyn było mi ciężko... tak serio to wku***aja mnie laski, które wpadną to pochwalić się, że im się udało tak ni z dupy pokazują pozytywny test a właściwie nie udzielały się nigdy u nas i tak sobie myślę wtedy "a ch** mnie to interesuje kim ty jestes???" WTF??


    Dziewczynki tulę wierzę, że już niedługo się uda :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 11:43

    kr0pka, Ajka, Kena1983 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikkk wrote:
    Fufka, miło że pytasz:) Oprócz takich normalnych dolegliwości ciążowych to nic groźnego się nie dzieje i mam nadzieje, że tak zostanie. W poniedziałek będzie 24+5 czyli czas w którym urodziła się Lenka i jakoś tak czuje, że jak przetrwam ten termin to juz będzie dobrze. Zamieszkała u mnie Marcelinka:), jest większą dziewczynką niż Lenusia, więc to juz mnie napawa nadzieją, że cokolwiek by się wydarzyło, ma większe szanse. Zmieniłam lekarza, prowadzę ciąże teraz w Krakowie i będę rodzić tam gdzie Lenke rodziłam, mimo wszystko czuje się tam znacznie bezpieczniej niż na moim wiejskim zadupiu.
    Wczoraj się tylko trochę zmartwiłam, bo wzięłam taką dłuższą kąpiel (to mi pomaga na mój chory kręgosłup), i Marcelka, przestała się ruszać. Dopiero dziś rano dała jakiś znak. Co prawda nie jest tak aktywna, jak była wczoraj do południa, ale myślę sobie, że może ją ta kąpiel też zrelaksowała. Jakby się w ogóle nie poruszyła to pewnie byłabym już na IP, bo jestem teraz mega przewrażliwiona:/

    Te ciągłe obawy są strasznie wykańczajace, ale mimo wszystko Wam ich życzę:) Doczekajcie się ciotki tych II kresek w końcu <3
    gratuluje imienniczki mojej córci:)

    Monikkk lubi tę wiadomość

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam doła... nie ma wciąż wyniku posiewu nasienia M... więc pewnie coś tam rośnie... pewnie nie będzie IUI, a mi AMH spadło było 1,28 (norma powyzyj 1,2) teraz 8 miesięcy później jest 1,03... czyli mam obniżona płodność... dupa...

    A w ogóle Moris chcesz mi totalnie humor zepsuć, przestań gadać głupoty! Nie ma czegoś takiego jak przynoszenie peacha... widać ktoś nas tam na górze nie lubi i tyle... dlatego musimy się trzymać razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 12:02

    2020 :)
    2023 :)
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łączę się z Wami dziewczynki w bólu :( Wczoraj poleciałam na tą bete, ale jej nie zrobiłam, bo babka zaśpiewała 90 funtów o_O szok, a jak poszłam do zwykłej przychodni, to kazali mi najpierw iść do zwykłego lekarza i czekać w kolejce, akurat musiałam wracać do roboty, więc nie zrobiłam bety. W czasie powrotu zrobiło mi się gorąco i cały dzień bolał mnie brzuch i @ przyszła, nagle i jak nigdy. No cóż... Ten bladzioch to chyba mi się przewidział. I mojemu mężowi też :( Gin mi powiedziała w zeszłym tyg, że bez indukcji się nie obejdzie :(

    Czekam na wyniki po mojej wizycie zeszłotygodniowej, ale chyba źle zapisali mojego maila.

    To co szykujemy się na następny cykl? ;)

    Buziaki i miłego starania się :*
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja mam takie samo zdanie jak Fufka, zresztą już nieraz to tu pisałam, ja zawsze chętnie czytam co u Was, jesteście z nami od dawna i każda z Was się starała tak jak my.
    Żadna nie wpada jak niektóre inne, to one są wkurzające.

    Swoją drogą przez to moje nieczytanie pamiętników ostatnio (dopiero Feśkę nadrobiłam po 2 dniach czytania), nawet nie wiem co u Karmelka :( :( Muszę dziś wieczorem chyba zasiąść do tych pamiętników w końcu.. albo w pracy w jakiś wolniejszy dzień

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka, może to po prostu wpływ najgorszego dnia w roku, który był ponoć wczoraj... Wszyscy byli negatywni :( Moja przyjaciółka na przykład napisała mi, że wstrzymuje się w starankach, bo psuje jej się w małżeństwie i to że się im nie udawało zajść to pewnie siła wyższa wie lepiej co dla nas najlepsze...

    Buziaki i miłego starania się :*
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SurfGirl tulę :(
    Arturowej i Madlenki nie tulę bo póki @ nie ma to jest nadzieja :)

    SurfGirl lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale madlenka chyba dostala @? :(

    ja zaraz lece do pracy i albo dzisiaj albo jutro kumpela przyjdzie na testa. Ciekawe co jej wyjdzie. oczywiscie nie chce no ale ona ma inna sytuacje i po 1 sie nie stara ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 1057 1058 1059 1060 1061 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ