X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga wrote:
    kr0pka a w którym dniu prolaktynę robiłaś?

    w 11-tym

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, widzę że dziś znów teściowe na tapecie, chociaż poluzujcie im w ich Święto :D
    Mam do Was prośbę. Może któraś popatrzeć na mój wykres? To mój pierwszy cykl w życiu z mierzeniem temp. i przyznam mało wiem na ten temat, a pytanko mam takie: w którym dniu wyższej temp. ovu wyznaczy mi owulację?

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    jak to spadlas? wszystko ok?

    Omskła mi się noga i poleciała. Tylko kilka schodów, ale plecy mam całe obite.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie podejrzewałam Morisek tylko mi chodzi o to o ile dni ovu ma spóźniony zapłon? Tzn wyznacza owulację po np 3 dniach wyższej temp.?

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka wrote:
    Mysz no wykres jest książkowy :D kiedy robisz test?

    Chyba w sobotę. Ale brałam po 1/5 ovitrelle i to może zafałszować wynik.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nemi a ja obstawiam jednak wczoraj

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze wyznacza po 3 dniach wyższych temp.

    Morisek rozumiem Cie doskonale ja chyba tez przestane mierzyć temp od następnego cyklu

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, ja już w sumie w tym cyklu tak mam. Jakoś tak bez wiekszych spin i przekonania, że już teraz, będzie co ma być jak mówisz po co sie nakręcać i spinać to niczego nie zmienia a tylko bardzie później boli i szkoda zdrowia ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie że się pochyliłyście nad moim wykresem.

    Kena właśnie ja się wczoraj czułam bardzo "owulacyjnie" tzn dokuczał mi ten charakterystyczny ból.
    Z kolei spadek temp. był dwa dni temu.
    Poczekam zobaczę co mi wykres pokaże.
    Wy macie dość mierzenia a ja zaczynam się w to wkręcać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello kobietki.
    Dla mnie można powiedzieć wykres na ovu to taka nowość. Wcześniej zapisywałam sobie w tel. A temp i tak mierzę dopiero 3 cykl.



    A tak przy okazji, wczoraj dowiedziałam się że pod koniec marca jadę z moim M na 4 dni do Polski, hurrrrra :) Wykupię pół apteki testów ciążowych, albo nie... zamówię lepiej na allegro razem z owulacyjnymi!

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze kilka testów ovu wiec moze wykorzystam je ale koniec z temp. napewno będę tu zagladać ale bez mierzenia bo to i tak nic nie zmienia nawet ksiązkowy wykres jest z @ na końcu

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh powiem Ci szkoda gadać ja już straciłam zapał, energie i wiarę nawet nie myśle czy coś tam kiełkuje bo po co żeby znów płakać...? Po śluzie wiem kiedy są płodne więc bzykne się wtedy i już. Bóg da dziecko wtedy kiedy będziemy gotowi a jeśli nie trzeba będzie i z tym się pogodzić

    Jeszcze wycene kuchni dostałąm załamka ku*** ile pieniędzy :/

    Trzymamy Cie bo Cie uwielbiamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 10:51

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz właśnie przeczytałam Twój pamiętnik, widzę, że masz z mężem tak częste spotkania jak i ja ;/ Boję się, że na ta owulację nie zdąży wrócić :(

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku nigdzie nie uciekasz!

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka wrote:
    Mysz właśnie przeczytałam Twój pamiętnik, widzę, że masz z mężem tak częste spotkania jak i ja ;/ Boję się, że na ta owulację nie zdąży wrócić :(

    W tym cyklu mąż zapowiedział w pracy, że musi być na miejscu i już, że nie ma opcji, że nie. A że się boją, że on się zwolni, to nawet nie szemrali.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku Ty to daj kaktusa swojej teściowej, niech sobie wsadzi w d..pę! hahaha
    Arturowa też nie masz kolorowo-współczuję!
    Moja teściowa jest niby ok, nie mam co narzekać. Zawsze staje po mojej stronie i ochrzania mojego męża haha Choć nie powiem,lubi wszystko wiedzieć i chciałaby, żebyśmy jej o wszystkim opowiadali. Ona nawet nie wie, że poroniłam 3 razy. Wie tylko o pierwszym poronieniu, ale jak mi moja mama opowiedziała jaka była jej reakcja jak się dowiedziała, że jestem w szpitalu, bardzo mnie to zabolało! Odpowiedziała: no i co takiego się stało, moja córka też poroniła i jakoś ma dziecko... No tak, ale dla mnie to był koniec świata! I niby czeka na drugiego wnuczka, a raczej wnuczkę, bo już chłopiec jest u siostry mojego M, więc teraz najlepiej dziewczynka. A jaka to różnica, ważne, żeby było zdrowe! Albo kiedyś mi powiedziała: ja to dzieci nie lubię, więc nie będę się zajmować, ale mogę rozpieszczać finansowo... A gdzieś mam jej pieniądze, niech sobie wsadzi w 4 litery! Babcia jest od tego, żeby być babcią, żeby usiąść z wnukiem, wziąć na kolano, pogadać, pośmiać się, a nie tylko materializm ... Brak słów!
    Na szczęście z teściową mam ograniczone kontakty, bo mój M. też jakoś tak nie przepada za towarzystwem swojej mamy hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 11:36

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w ten pochmurny dzień :) Dzisiaj już trzeba iść do pracy, a tak fajnie było ;)

    Od wtorku pobolewa mnie brzuch, niby jak na @, ale jakby trochę inaczej. Wydaje mi się, że podobne bóle miałam w pierwszej ciąży (byłam wtedy pewna, że zaraz przyjdzie @). Już zaczynam sobie coś wkręcać, a przecież jeszcze za wcześnie na objawy i serduszka były w nieodpowiednim czasie.

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara,jeszcze dosłownie parę dni i się okaże. Trzymam mocno kciuki!

    Klara87 lubi tę wiadomość

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    W tym cyklu mąż zapowiedział w pracy, że musi być na miejscu i już, że nie ma opcji, że nie. A że się boją, że on się zwolni, to nawet nie szemrali.

    Mój też niby mówił że musi być ale tym razem wymyslił kiepski powód (dentysta) i wygląda na to że zostanie na weekend i wróci koło wtorku. A we wtorek planowo owulacja - i tak już dość późno a jak się jeszcze nie daj Boże przesunie choćby o 1 dzień do tyłu to już pozamiatane :( też nienawidzę jego pracy ;/

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 też w tym cyklu nie spinam się z mierzeniem temperatury, niby w zeszłym cyklu ładnie pięknie i dupa @, więc w tym cyklu mierze tylko do owulacji a później sobie daruje bo to i tak nic nie daje:)

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ