X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja eks szefowa jest po prostu grrr normalnie caly wachlarz przeklenstw. pisze do niej czy wyslala pity (nie zeby to byl jej obowiazek do konca lutego) a ona mi odpisuje wiecie co? Jestem na urlopie do 9.03 zajme sie tym po powrocie. No nic tylko ja zastrzelic:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, ja myślę że sobie nie wkręcasz, bo o takim bólu jak na okres, pisze sporo kobiet które właśnie zaciążyły na ovu. Trzymam kciuki!!! :)

    Klara87 lubi tę wiadomość

  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że niektóre z Was mają dzisiaj bardzo bojowe nastawienie i humorki... I dobrze! Pie**** ten dzień. I powoli mam dość tych starań :(

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo dziś jest Dzień Teściowej... Ja nie obchodzę. Do teściowej chodzę z życzeniami zawsze na Dzień Mamy. Ale ja mam super teściowa i teścia też.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że gdybyśmy podeszły do tego w stylu "co ma być to będzie" bez rycia w necie w poszukiwaniu powodów dla których nie zachodzimy w ciążę to szybciej by się udało zafasolkować

    monekkk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara87 wrote:
    Witam Was w ten pochmurny dzień :) Dzisiaj już trzeba iść do pracy, a tak fajnie było ;)

    Od wtorku pobolewa mnie brzuch, niby jak na @, ale jakby trochę inaczej. Wydaje mi się, że podobne bóle miałam w pierwszej ciąży (byłam wtedy pewna, że zaraz przyjdzie @). Już zaczynam sobie coś wkręcać, a przecież jeszcze za wcześnie na objawy i serduszka były w nieodpowiednim czasie.

    Klara podejrzałam Twój wykres i ostatnie serduszko jest jak najbardziej w odpowiednim czasie:D Czasem wystarczy jeden dobry strzał. Życzę Ci ||.

    Klara87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dziewczyny ja dzisiaj czuje sie masakrycznie, Glowa boli od dwóch dni ,gardło tak niby boli niby swędzi, spać sie chce apetytu nie mam w ogóle (to akurat dobrze) i zero energii. Obawiam sie ze i mnie grypa bierze.
    u nas w przychodni na wizyte u internisty czeka sie 2 tygodnie ,moja mam jak dzwonila to babka w przychodni pytala czy naprawdę czuje sie tak źle żeby przyjść do lekarza bo jak nie to fervex gripex albo inne cos. Ponoc tak grypa szaleje ze nie wyrabiają sie z przyjmowaniem pacjentów


    Morisku jak mnie coś bierze to mam stały zestaw leków: hascosept do gardła, ibuprom bo działa 3fazowo ;D i sudafed jak jest katar, jak po 3 dniach nie mija ( a prawie zawsze mija ) to idę do lekarza.

  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko mam, takie prywatne. Czy Wy też do serduszkowania momentami (zwłaszcza podczas owu) podchodzicie mechanicznie? Wczoraj uświadomiłam sobie, że momentami patrzę na mojego M. jak na ewentualnie-przyszłego-tatę a nie jak ... na tego mężczyznę, od którego jeszcze jakiś czas temu nie mogłam się oderwać i wszędzie się spóźnialiśmy. Mam wrażenie, że to całe staranie się... trochę "zepsuło" nasze pożycie ;((((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monekkk mam podobnie, patrze w kalendarz i czaje kiedy można się poprzytulać, najlepiej co drugi dzień, ech:/ troszkę to dobijające ale teraz trudno się przestawić i nagle wybić sobie z głowy dzidziusia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monekkk u nas też trochę się wkradła matematyka w pożycie;) ale mimo wszystko jest fajnie, czasem tylko musimy się dostosować tak jak gaga napisała

  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj gorszy dzień i narzekam na wszystko...

    Morisku ZDRÓWKA!!!! i DZIECI!!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie chyba wszystko zależy od wyników faceta, jak są ok to można i co dwa dni i pewnie częściej a jak słabsze to trzeba kombinować

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też z tymi serduszkami tak jest mówie mężowi w ten i w ten dzień musimy się bzyknąć ;) na szczęście mój nie robi z tego jakiegoś musimy on to zawsze chętny i się cieszy :D

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • monekkk Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma bardzo dobre wyniki, ja niby też... ale coś jest widać na rzeczy! A serduszkowanie ostatnio rzadko, 1,5 tygodnia temu dostałam ovitrelle na pęknięcie i od tamtego czasu jest masakra. Samopoczucie leci w dół, codziennie ból podbrzusza... ale ciąży nie zakładam :/

    Morisku, to ZDRÓWKA, PIENIĘDZY I DZIECI! - w takiej kolejności, jak sobie życzysz ;)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co czytałam parę dni temu artykuł o parze która lata strała się o dziecko lekarze nie dawali szans na naturalne poczęcie robili kilka in vitro ale się nie udało w końcu znaleźli matkę zastępczą i mieli kilka prób do tego złożyli papiery adopcyjne. W końcu gdy zakończyły się sukcesem sprawy adopcyjne okazało się, że matka zastępcza i owa kobieta z brakiem szans na ciąże są w stanie błogosławionym i teraz mają trójkę dzieci :) taka historia na poprawę humoru :)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    To chodzi o przeciętna zywotnosc plemników. Jak sie codziennie kochamy to plemniki są za świeże tzn za mlode

    Morisek, plemniki dojrzewają 90 dni :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Wiecie co czytałam parę dni temu artykuł o parze która lata strała się o dziecko lekarze nie dawali szans na naturalne poczęcie robili kilka in vitro ale się nie udało w końcu znaleźli matkę zastępczą i mieli kilka prób do tego złożyli papiery adopcyjne. W końcu gdy zakończyły się sukcesem sprawy adopcyjne okazało się, że matka zastępcza i owa kobieta z brakiem szans na ciąże są w stanie błogosławionym i teraz mają trójkę dzieci :) taka historia na poprawę humoru :)

    Też to czytałam :) taka pozytywna maskara :)

    Fufka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistyczne :)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku to dowód na to, że i Ty w końcu zostaniesz mamą mimo Twego wiecznego narzekania!!! <3

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkoo jak mi niedobrze i jacory ciągle bolą fujj che do domu :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ