Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 lipca 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu męczyliśmy się my z remontem i ze spółdzielnią, i z nadzorem budowlanym nasłanym przez spółdzielnię, i z sąsiadką pieprzniętą wariatką z dwa piętra niżej. Koszmar to był. Tyle nerwów to chyba sobie nigdy nie zszarpałam. W każdym urzędzie już beczałam z bezsilności (a jazd do różnych urzędów miliony). Remont mieszkania trwał u nas rok i 3 msce. Z 4-mscznym postojem przes wstrzymane roboty budowlane.

    Dzień wprowadzki to był cudowny dzień <3 A dokładnie msc później zaszliśmy w ciążę <3

    Kiedyś chcemy mieć dom, ale patrząc na to, ile było rzeczy do dopilnowania przy remoncie mieszkania, to aż nam słabo myśląc o budowie domu..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 lipca 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Nerwow jest sporo choc i tak u nas to jakos bez wiekszych przeszkod sie toczy. Ale nerwy nie sprzyjaja zachodzeniu w ciaze. To prawda. Wiec pewnie tak musi byc. Poczekam. Oby tylko potem szybko zaskoczylo.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    chyba odezwał mi się kwalifikacyjny stres...jutro wyruszamy do Krakowa...by w piątek wiedzieć co i jak...
    kawa mi weszła, ale nie jestem w stanie nic przegryź...:/

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piękny dzień i nieśmiało melduję dobrą nowinę :D
    received_953093164751923.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 12:32

    nick nieaktualny, Klaudia N., Kena1983, kr0pka, Mirabelka30, Ajka, Karmelek211, Befff, Nymeria, Marietta, nick nieaktualny, zakocona, nick nieaktualny, monia30, kamka, KASIAG24 lubią tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka!!!!! kochana moja!! aaaa mam dreszcze!!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze!!! Az ja weszlam juz dzis 2 ciaza w gronie znajomych forumowiczek!!! Jej ale piekny dzien! A ja dzis pierwsze planowe usg :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena nie stresuj sie! mysl pozytywnie:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaaaaaaaaał!!!!! :D Ale surprise!!!!

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka super wiadomości. Ściskam :) Kurde na mnie też kiedyś przyjdzie pora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 09:13

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, Aaaagatkaa gratuluję!!

    Madlenka, oczywiście, że na Ciebie też przyjdzie pora :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka - to jasne jak dzisiejsze słońce!

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nie mogę się otrząsnąć. Wpadłam w szał suwaczków itp :P

    Madlenka Tobie też się uda i reszcie, jak widać cierpliwość popłaca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 09:22

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka gratulacje:)

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka9319 wrote:
    AnA no cos niesamowitego!! Alez masz męża romantyka! Ze świecą takich szukać. Będziesz z nim szczeliwa.
    Arturowa tez masz dużo rodzeństwa? Dom nad zalewem,to moje marzenie co prawda ciche bo nieosiągalne. Ale cos pieknego! Kena my jak "chrzciliśmy" nowe lóżko to bliźniaczki sie poczęły. Co prawda clo i ovitrelle w tym udzial miało,ale jednak

    Kamka miałaś jakiś problem, że miałaś stymulowany cykl?

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka jakaś cudowna recepta na zajście w ciążę? Poproszę o milion rad:)

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello no niestety ja jej nie mam, starałam się dość długo. Udało się teraz jak planowaliśmy wakacje (ale starania były). Dziś musiałam odwołać rezerwację :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piekny suwaczek Agatko :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam małe pęcherzyki i wolno rosły, podejrzewam że komóreczki były slabej jakości bo dodatkowo brałam koenzym Q10, eljot dhea, i coś tam jeszcze.

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka czyli miałaś monitoringi? kilka? Czy jeden wystarczył do diagnozy?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po remoncie ide do lekarza. Moze i moje sa jakies male czy cos. Moze trzeba im pomoc bo nigdy to nie bylo sprawdzane.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ