Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku jak się to mówi - im lepiej poznaję ludzi,tym bardziej kocham zwierzęta. Tez to mam. Ja właśnie siedzę w laboratorium na krzywej cukrowej, za 30min trzecie klucie. Glukoza obrzydliwa.

    Kropka przytulam:(

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku powiem Ci mam to samo, z jednej strony im jestem starsza mam coraz to wieksza olewke na ludzi a z drugiej strony denerwuja mnie wszyscy na okolo..

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Klaudia nieźle te zabawy, sama bym się pobawila :-P

    Dziewczyny z @ lub jednymi kreskami tulam :-(

    Jeju kiedy tu będzie jakiś korpus zielony!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 12:36

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    201511211678.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, bo zrobiła się totalna susza...a w poprzednim cyklu 13 dc była już torbiel...
    ale jako, że dostałam w sobotę od lekarza kilkanaście testów ovu - to sobie jeszcze posikam trochę - a w czwartek postaram się zaglądnąć co tam...

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropuszka tulam :*
    I mnie dziś mycie okien i kupa prasowania i prania już nam dosc a gdzie tam koniec... :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam pracę w poniedziałki w godzinach od 14.30 do 15.30....szkoła już pusta...została tylko obsługa...włączam muzykę, którą lubię i na luzie ogarniam bajzel...:)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej baby

    ja juz po rozmowie kwalifikacyjnej, poszlo mi dobrze, zobaczymy czy dostane jakas robote, zalezy czy firma dalej jest zdecydowana na zlecenie kursu i czy spodobalam sie pani dyrektor;) i czy sie nie przerazila jak jej powiedzialam ze chce 50 zl netto za godzine, ale nie bede sie pierdolic, to bedzie grupa ludzi do tego dojazd

    SurfGirl, Nymeria lubią tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku biedactwo :( to nie jest chyba zbyt normalne, ze tak się z Ciebie leje :(

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia-zuch dziewczyna! Mam nadzieję, że wywalczyłaś te zlecenie ;) Trzeba się cenić, bo ludzie to najchętniej by chcieli za friko lub pół darmo i wymagają nie wiadomo czego za to...

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    Buziaki i miłego starania się :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, Morisek tule mocno :-*
    Klaudia będzie dobrze trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 16:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, ja mam tak co któryś cykl. Jeśli ktoś teraz je, proszę nie czytać :P
    Pamiętam jak miałam lat 16, wtedy to był potop, moja mamuśka zmieniała mi pościel praktycznie codziennie przez 6dni! Pomimo że w nocy budziłam się i zmieniałam co nieco. Doszło do tego że musiałam nosić jakieś podpaski dla kobiet po porodzie...albo po wstaniu z łóżka cieklo mi po nogach. Nie miałam na nic siły, źle się czułam. Współczuję morisku :(

    Klaudia, co racja to racja...a pani dyrektor na pewno się spodobasz :D

    Kropka, jejku...przykro mi :/

    Mi od rana dokucza okropny ból w prawej pachwinie. Jestem pewna na 99% to przepuklina, albo cholera wie co.
    Na dzisiaj koniec pracy, jadę z M odebrać mój dowodzik :)
    Wrócimy do domu, zrobimy pizzę, obejrzymy jakiś horror...a dalej to nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prenatalnych, dzieciątko zdrowe i duże bo wg usg o dwa tygodnie większe. Z mojego brzucha pozdrawia Was Kubuś waży 532 g i jest bardzo ruchliwy. Wreszcie wiemy kto sobie w brzuchu mieszka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 20:08

    Nymeria, Klaudia N., Kena1983, gretka, kr0pka, Morisek28, nick nieaktualny, Fufka30, arturowa, Ajka, aaagaaatka lubią tę wiadomość

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PARKA :D super extra ważka cieszę się ze zdrowego synusia :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201511211678.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazka super!!! :) Kubuś :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazka super ze wszystko dobrze. I synek ♡

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu! Ważka, ale czad <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 20:52

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się bardzo cieszę jak mi się uda to wstawię zdjęcie. Dzięki dziewczyny. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 20:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/VzYNSnHSHISfqL6a653Dfdz2Yd3okg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 21:17

    Kena1983 lubi tę wiadomość

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Ważka super!! <3

    '''''

    A ja myślałam, że to ze mnie się lało w czasach nastoletnich. Widzę, że niektore miały jeszcze gorzej :/

    Pizzzzzzzzzaaaaa <3 Booooziu muszę się ogarnąć z tym żarciem..

    My musimy w końcu chatę ogarnąć i jakoś niedługo ubrać choinkę. W sumie już większość posprzątałam, odkurzanie i mycie podłogi na jutro. Muszę w końcu zrobić ten harmonogram sprzątania co planowalismy i zacząć stosować :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja mam dla Was sikozagadkę ;)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/08652f1364af.jpg


    Już wiesz Morisek dlaczego podejrzewam, że będzie bezowulacyjny?
    Bo ja tam żadnego pozytywu nie widzę - a dziś krecha druga prawie w ogóle niewidoczna...
    a w sobotę w południe pęcherzyk miał tylko 11mm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 21:30

‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ