X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, serce się kraja jak się czyta takie historie. Ja sama nie przeżyłam takiej tragedii i nie wyobrażam sobie, jaj przez to można przejść.
    She, ja mam 36 lat (za chwilę będzie 37). Moje starania przekladalam z różnych "błahych" powodów. Najpierw nie było z kim ;) potem umowa w pracy nie była odpowiednia. Jak już nadszedł odpowiedni moment to dzidzuś się na Nas wypiął. Kazał czekać na siebie 9 miesięcy. Ile ja się wysłuchałam głupich pytań i komentarzy, do których głupio trzeba było się uśmiechać. W między czasie dwie kuzynki zaszły w ciąże od tak. A mi serce coraz bardziej pękało.
    Test wyszedł pozytywny w najmniej spodziewanym cyklu (może dziewczyny pamiętają jak mąż był w delegacji).
    Po teście robiąc betę dorzucilam sobie progesteron i wyszedł niecale 12. Pobiegłam do lekarza i dał mi leki, ale uprzedził, że nic nie obiecuje. Na szczęście Kazik mocno się trzymał i mam nadzieję, że tak już zostanie do końca. Każde badanie to strach, najpierw cz ciąża tam gdzie trzeba, potem czy serce bije, czy rośnie. Teraz robiłam usg genetyczne i strach był, bo jak wiadomo wraz z wiekiem rośnie prawdopodobieństwo trudnych chorób. Każdy lekarz się dziwi, ze taki wiek i pierwsze dziecko i ze naturalnie. Gdzie Pani była do tej pory, zdają się pytać :)
    Musicie być dobrych myśli. Na Was też czekają Wasze fasolki, tylko każą trochę dłużej na siebie czekać. Bawią się w chowanego :D

    Kotowa, agata83 lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, She dziękuję :*
    Czuję się dobrze, tak naprawdę jedyny objaw, którego nie miałam w poprzednich cyklach to ból piersi (zanim zbiłam prolaktynę, to miałam go zawsze, ale odkąd prolaktyna jest ok, to nie było).
    Jutro idę zrobić betę, trzymajcie kciuki :)

    kahaśka, Kotowa, She Wolf, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • aniulek02 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ja staram się prawie od roku z przerwami i dziś mija czwarty dzień jak spóźnia mi się @ . Robiłam w wigilię test ale oczywiście negatywny i w dniu spodziewanej @ też nic ;( ale ni tracę nadzieji bo nadal nie dostałam okresu bardzo bolą mnie sutki i pytanko czy może to być objaw ciąży czy raczej za wcześnie? dodam ze we wtorek robię kolejny test :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja, kciukam kochana. Daj znaki koniecznie <3

    Agaja lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja,nawet nie wiesz jak się ciesze! Grtulacje <3 Super wiadomość. Mamy podobny temin porodu :D

    She, przytulam Cię mocno, wierzę, że niebawem Ci się uda :)

    Agaja, She Wolf lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja gratulacje ! Trzymam kciuki za jutrzejszą piękną bete :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka no wlasnie. Ja tez zyje tylko staraniami i nie mam energii na nic innego. Tez podziwiam tego mojego faceta, ze ze mna wytrzymuje i jeszcze o reke poprosil!
    Musze w koncu sie wziac w garsc, bo calkiem zdziadzieje. Najchetniej to bym z lozka nie wstawala!


    Kahaska ja tez za chwile bede miala 37 lat i to mnie bardzo doluje, bo mysle, ze moze ze mna cos nie tak z powodu wieku, ze sie nie udaje. Choc w glebi wiem, ze to wszystko wina psychiki.
    Ja znowu bardzo chcialam muec dziecko, ale moj ex maz mnie zwodzi. A to ze za wczesnie, ze musimy sie wyszalec. A potem stwierdzil, ze wogole nie chce dzieci. Dobrze, ze choc jego sie pozbylam. Kiedy poznalam swojego obecnego partnera, zdecydowalismy sie bardzo szybko. No ale jakos nie wychodzi.
    Doskonale pamietam Twoja historie z delegacja meza. Super, ze wszystko z maluszkiem dobrze. Na pewno najadlas sie strachu, ale musi byc dobrze. Nie ma innej opcji.


    Martika jeszcze raz dziekuje :*


    Agaja trzymam kciuki za wysoka bete :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam juz dosyc statan daje sobie 4 cykle i zakanczam staranie nie daje rady psychicznie to juz 15/16 cs i juz mnie dopada depresja..tez ciagle mysle o dziecku..kazdy mowi nie mysl o tym...ale ka nie potrafie
    .ciagle lapie sutki nigdy nie bola!to jakas paranoja juz...

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja gratulacje :*

    Dziewczyny doczytałam Wasza dzisiejsza rozmowę i nie wiem co powiedzieć. Chyba zwyczajnie nie powinnam się wypowiadać. Jest mi przykro, łzy się same cisną do oczu. Przytulam. Nic więcej nie powiem bo nie wiem jak bym sobie poradziła w takiej sytuacji. Nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić i nie chce. Nie mam prawa się wypowiadać. I jeszcze bardziej zdaje sobie sprawę ze kto jak kto ale ja nie mam prawa narzekać czy marudzić albo u zalać się nad sobą. Czasem nawet myślę że ni powinno mnie tu być...

    Trzymam kciuki za każdą z Was! Życzę Wam spokoju i wkrótce Maleństwa które pozwoli chociaż częściowo odsunąć wszelkie smutki i wspomnienia. Nie zapomnieć ale ułatwić z nimi życie. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 22:36

    Zuzia.zuzia, Emilia77, Paula_21, stacey lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Kochane, dopiero teraz do Was zaglądam, bo cały dzien mielismy gości...

    Agaja gratlulacje!!!

    She Kochana ja czuję dokładnie to samo co TY, doskonale Cię rozumię...też ostatnio nie mam na nic siły, nic mi się nie chce, brak energii na cokolwiek...mój mąż juz pomału się na mnie wkurza, że zrobiłam się taki smutas...i wiem, że coś muszę zrobić aby to zmienić, ale nie wiem co i nie mam na to sił...

    Martika pięknie to wszystko opisałaś, też bym chciała mieć taką wiarę i ufność...niestety róźnie z tym u mnie...

    Teraz jak co chwila którejś z Was się udaje, to mam wrażenie, że niedługo zostanę tu sama na tym wątku bez II kresek :(

    Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak sobie poczytałam to sobie myślę że najwyższy czas się wziąść za siebie... tez mam jakiegoś dola ostatnio ale wynika on z bardziej przyziemnych spraw które chyba jestem w stanie wziąść we własne ręce!

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony boje sie tez pozytywnego testy Bo wnciagu tych 15 mc 2 razy mialam pozytywny test ciaxowy lecz nie dane bylo mi sie dlugo nacieszyc....
    pierwszy raz w pryma aprilis normalnie dzwonilam do taty i siostry a oni mi nie wietzyli bylam taka szczesliwa!!!! W 1ciaxy robilam test w 24 tyg nawet nie myslalam ze mogloby sie cos stac i za chwile nie Bede juz ..bo myslalam ciaza ti ciaza ze napewno jestem...a tu po kilku dniach test negatywny i okres....a ja juz calej rodzinie sie pochwalilam..i placzac mowilam ze to pewnie dlatego wszystkim powiedziala. Ze przedad jest zeby lepiej nie mowic...placze teraz juz wiecej nie pisze...pozdrawiam

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki, jutro musi byc lepiej :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To ze akurat każdej po kolei się udaje to dobry znak kochana bo to oznacza , że i na nas przyjdzie kiedyś pora! Ten wątek jest zaczarowany i coraz więcej tu wiruskow ciążowych wiec łatwiej będzie się zarazić;)

    Nie no Morwusia, ja się strasznie cieszę z każdego groszka na tym forum i każdej moooocno kibicuję, tylko że mam wrażenie że wszystkie zaraz pozachodzicie w ciążę a ja zostanę tu sama...blee

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Toba hehe

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nie no mam nadzieję, że wszystkie szybko pozachodzicie w ciążę :)

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 oj kochane damy radę (już to pisałam chyba :P ) i też pisałam że zostajemy i czekamy z wami żadna z Was nigdy podkreślając (nie umiem tego robić ) nie zostanie tutaj sama !!!! :* :* *: *: :*

    Dobranoc , buziaki :* :* :* :* :* :* :*

    Nusia, Madlene84, agata83, stacey lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zuzia za tak miłe słowa:*
    Dobrej nocki:*

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa bardzo mnie wzruszylas Kochana. To bardzo madre slowa, ktorych teraz tak bardzo potrzebuje. Nawet nie wiesz jak mi pomoglas troche inaczej na to wszystko spojrzec. Mysle, ze kazdej z nas raz na jakis czas potrzebne jest wiadro zimnej wody na glowe, ale i spojrzenie na wszystko z innej perspektywy. Ja tez wierze, ze niedlugo i Tobie sie uda spelnic to marzenie o dzieciatku :*
    Mam nadzieje, ze tesc niedlugo wroci zdrowy do domu.


    Zetaa, rozumiem Cie calkowicie. A powiedz, robiliscie jakies badania?


    Madlene, dlaczego mialoby Cie tu nie byc? W koncu wszystkie dazymy do tego samego celu. Jednym jest latwiej, innym nieco trudniej. Tak jak kazda z nas masz prawo byc rozzalona czy wkurzona :*


    Nusia, wiem jak Ci ciezko. Ty tez masz pod gorke. Wcale Ci sie nie dziwie, ze tracisz nadzieje. Wiesz, ze bardzo Ci kibicuje i zycze, zebys jak najszybciej doczekala sie dzieciaczka :*


    Zetka spij dobrze :*



    Ja wypilam pare kieliszkow naleweczki babcinej i troszke mi ulzylo. Teraz musze opracowac plan na to zeby sie wyluzowac. Moze joga. Juz dawno o tym myslalam.
    Dostalam tez pod choinke keyboard, bo zawsze chcialam sie nauczyc grac. Musze tylko dostac kopa na rozped, zeby sie za to zabrac i oderwac od wszystkiego.....

    Bardzo Wam wszystkim dziekuje, ze pomoglyscie mi przejsc przez dzisiejszy dzien. Jestescie najlepsze i ciesze sie ze Was mam. Fajnie byloby Was poznac w realu, bo super z Was babki.

    A moze chcialybyscie sie spiknac na FB? Fajnie by bylo zobaczyc z kim sie tyle czasu spedza na forum :)

    Nusia, aneczka85m, kahaśka, Morwa, Madlene84, Emilia77, agata83, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień, dopiero weszlam na forum, nie dam rady was nadrobić, ale mam nadzieję, że u was wszystko ok ;)
    Mysmy dopiero skończyli z teściowa sprzątać po imprezie, fajnie było ale padam na pysk !

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ