X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeśść:)

    wowa Agata jaka piękna beta, też myślę że to może 2 groszki:)

    Morwa Ty wymiatasz normalnie:) skąd Ci się takie cuda biorą to ja mnie wiem:):)

    Ja już dziś umówiłam się na wizyte do ginki i w piątek mam się stawić na minotoring:)

    Powiem Wam dziewczyny że jak jestem na tej diecie to mam więcej energi w życiu codziennym, lepiej się czuję no i 2 kg mniej w tydzień:):) nie jest chyba źle co??:) teraz zaczynam kolejny tydzień gdzie powinnam jeszcze więcej schudnąć, a potem już stabilizacja:) może ta dieta pomoże mi zajść w ciąże:) Mocno w to wierzę:) Okres wrócił do normalności (taki jak sprzed ciąży), tzn znowu mam taki ze skrzepami a po porodzie nie było. Może ta wysoka prolaktyna mi tak blokowała owulacje i te pęcherzyki nie były odpowiednie co??? Biorę ten bromergon i na szczeście nie mam skutków ubocznych:) kaszel też już mi minął i nie wiem czy to przez diete czy przez leki które biorę:) Dziś nawet wzięłam się za ćwiczenia z Ewą Chodakowską - nawet nie było tak źle:) teraz codziennie bedę ćwiczyć, chociaż po troszku ale będę:)

    A i wiecie co właśnie sobie uświadomiłam że jakbym dostała teraz zielone światło od ginki to możę na urodziny mojego synka miałabym piękny prezent dla niego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:34

    Nusia, Kotowa, agata83, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka dziekuje Ci za te slowa. Masz racje, musze zaczac doceniac to co mam, bo swoim smutkiem nic nie zmienie. Niedlugo zaczna sie studia znowu, wiec bede miala mniej czasu na uzalanie sie nad soba.
    Juz dzis mi lepiej, posprzatalam ogarnelam sie troche, wiec jest poprawa :)
    A co ginka powiedziala na te Twoje wyniki? Dostalas jakies leki? Nie ryzykuj kolejnej ciazy bez lekow, bo to duze ryzyko. Trzymam kciuki za wizyte i ciesze sie ze lepiej sie czujesz.
    Zaraz wysle Ci namiary na siebie na FB. Jesli ktos jeszcze jest chetny to zapraszam.


    Zetaa, bierzesz jakies leki na ANA? Rozwazalas invitro? Przy takich slabych wynikach meza, troche slabo widze naturalne starania :(


    Morwa Ty to masz wyobraznie :D


    Martika bardzo fajna ta pantomima. Nie przemeczaj sie. Pamietaj o fasolce :)


    Agata piekna beta :*


    Agaja czekamy na Twoja :*


    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata piękna beta :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka super, że jesteś tak zmobilizowana i masz w sobie tyle siły aby stosowac tą dietę. Ja też uważam, że na pewno pomoże Ci ona zajść w ciążę :) kurcze ja też muszę coś zastosować, bo przez ten cały rok, tone zastrzyków hormonalnych, stres i nerwy to troszkę mi przybyło kilogramów...idzie wiosna trzeba wrócić do formy :) tylko jak się zmobilizowac żeby w końcu zacząć???? :)

    She Wolf cieszę się Kochana, że już lepiej się czujesz :) ja też chcę Twoje namiary na FB, a czemu nie :) skoro codziennie tu rozmawiamy to tak jakbyśmy się znały prawie na żywo :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aneczka dziekuje Ci za te slowa. Masz racje, musze zaczac doceniac to co mam, bo swoim smutkiem nic nie zmienie. Niedlugo zaczna sie studia znowu, wiec bede miala mniej czasu na uzalanie sie nad soba.
    Juz dzis mi lepiej, posprzatalam ogarnelam sie troche, wiec jest poprawa :)
    A co ginka powiedziala na te Twoje wyniki? Dostalas jakies leki? Nie ryzykuj kolejnej ciazy bez lekow, bo to duze ryzyko. Trzymam kciuki za wizyte i ciesze sie ze lepiej sie czujesz.
    Zaraz wysle Ci namiary na siebie na FB. Jesli ktos jeszcze jest chetny to zapraszam.


    Zetaa, bierzesz jakies leki na ANA? Rozwazalas invitro? Przy takich slabych wynikach meza, troche slabo widze naturalne starania :(


    Morwa Ty to masz wyobraznie :D


    Martika bardzo fajna ta pantomima. Nie przemeczaj sie. Pamietaj o fasolce :)


    Agata piekna beta :*


    Agaja czekamy na Twoja :*

    Kochana cieszę się że lepiej się czujesz:) o to właśnie chodzi aby zająć się sobą, domem i przyszłym mężem-odgonić złe myśli bo zamartwianie, dołowanie się naprawdę nic nie da. A co do badań i wyników tak jak mówiłam mam przepisany bromergon i póki co nie kazała mi nic innego brać, wszystko jest ok według niej tylko ta prolaktyna była o wiele za wysoka, jade teraz w piątek na monitoring i pewnie od owulacji bedę brała luteinę bo tak mi mówiła na ostatniej wizycie, jeśli chodzi o antykoagulant tocznia to byłam u reumatologa i powiedział mi że te wyniki moga być sfałszowane przez to że mam HCV dodatnie i żeby się tym zbytnio nie przejmować zwłaszcza że badania antyfosfolipidowe i cała resza są ok. Powtórzę jeszcze badania w piątek jak będę w Siedlach w innym laboratorium plus jeszcze ANA i zobaczymy co wyjdzie.

    Nusia wiesz co mi pomaga w silnej woli w tej diecie??? że robię to dla mojego groszka:) Nigdy nie umiałam wytrwać w diecie dłużej niż 1 dzień:) a tu już tydzień za mną:) Ostatnio robiłam racuszki z jabłkami i cynamonem z bitą śmietaną dla męża no i tak mnie korciło żeby zjeść że hoho:) skusiłam się tylko na jednego i gdyby nie dieta pewnie zjadłabym wszystkie:):) poza tym te dania w diecie nie są złe i nie chodzę głodna:) wręcz przeciwnie - poznaję nowe smaki:) ciężko mi tylko ćwiczyć bo jakoś mi się nie chce skakać i się wyginać ale co się nie robi dla groszka:)

    Kotowa, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dziekuje Kochana :)
    Wyslalam Ci wiadomosc :*
    Kurcze, ja to staram sie zdrowo odzywiac, ale i tak tyje. Na szczescie zawsze bylam chudzielcem, wiec i tak jeszcze nie widac po mnie, ze przybieram na wadze ;)
    Nie wiem, czy bylabym w stanie przejsc na jakas radykalna diete :(


    Aneczka, kurcze no dobra wyniki moga byc zafalszowane, ale nie musza. A po 2 stratach powinni wziac te wyniki na powaznie. Zapytaj jeszcze o to gina jak bedziesz na wizycie tak na wszelki wypadek.
    Wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek, bo inaczej nie moge Ci wyslas wiadomosci .....

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to ja chyba tez muszę sobie zacząć tłumaczyć, że mam schudnąć dla groszka :) napisz mi jeszcze raz jak się nazywa ta Twoja dieta, bo zapomniałam. Najgorsze jest to, że mi się nie chce dwa razy gotować obiadu, bo wiadomo, że mój mąż to lubi tradycyjne jedzenie...

    She Wolf już Cię szukam na FB :)

    ja jadę na 17 do siostry bo znajomi przychodzą, muszę się na chwilę wyrwać z domu bo oszaleję...mąż od rana gra w jakieś wyścigi samochodowe na xboxie więc stwierdziłam, że dam mu spokój i gdzieś wybędę :)

    A mnie już zaczyna pomału brzuch boleć okresowo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:28

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She dlatego wyniki bede powtarzała w dniu w którym bede miała wizytę:) te co robiłam to za mało by coś powiedzieć o nich, trzeba rozszerzyć badaniabo same przeciwciała nic nie mówią. Ja jestem pozytywnej myśli, musi być dobrze:) Jakbym się załamała to kto by ze mną wytrzymał?:) Hehe:) Muszę mieć siły chociażby dla mojego synka i męża:) Zresztą nie lubię jak ktoś się nade mną użala, chętnie poszłabym do jakiejś pracy ale jeśli wznawiamy starania to bez sensu... zaczęłam szukać pracy jako niania tak dorywczo aby troche grosza wpadło:) Na szczęscie teściowa nie pracuje to posiedzi mi z małym:)

    She Wolf, agata83, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Aneczka to ja chyba tez muszę sobie zacząć tłumaczyć, że mam schudnąć dla groszka :) napisz mi jeszcze raz jak się nazywa ta Twoja dieta, bo zapomniałam. Najgorsze jest to, że mi się nie chce dwa razy gotować obiadu, bo wiadomo, że mój mąż to lubi tradycyjne jedzenie...

    She Wolf już Cię szukam na FB :)

    ja jadę na 17 do siostry bo znajomi przychodzą, muszę się na chwilę wyrwać z domu bo oszaleję...mąż od rana gra w jakieś wyścigi samochodowe na xboxie więc stwierdziłam, że dam mu spokój i gdzieś wybędę :)

    A mnie już zaczyna pomału brzuch boleć okresowo...

    Nusia natej diecie obiad robi się błyskawicznie:) przygotowujesz porcję tylko dla siebie więc nie jest tego dużo:) Ta dieta nazywa się OXY. Wykupiłam sobie na 70 dni ale najważniejsze sa pierwsze 2 tygodnie bo wtedy organizm najbardziej się oczyszcza z toksyn i kg:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak miło Cię zobaczyć :):)

    She Wolf, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Aneczka a ta dieta to pod coś konkretnego jest , dla każdego człowieka jest jakaś inna robiona czy np mogłabym męża tez na takiej diecie potrzymac ? Bo tak sobie myślę , że sama sobie bym taką wykupiła ale co się tam będę męczyć sama jak może mi mąż towarzyszyć niech on tez pocierpi trochę :p

    Morwa każdy może na niej być i co najważniejsze jest bezpieczna dla zdrowia:) rozwiązuje się test osobowości i według tego dopasowują Ci dietę, ja mam 160 cm i miałam 60 kg, zostało mi po ciązy 8 kg i tyle chcę zrzucić, nic więcej. Najważniejsza jest woda, przynajmniej 1,5 - 2 litry dziennie. http://www.dietaoxy.pl/?gclid=CJeT1cSP_cICFS_MtAodH1UAfA tu masz link do tej diety.Dla Twojego męża Twoja dieta to może być trochę za moało kalori ale jeśli zwiększysz porcję jedzenia to powinno być ok:)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie chodzi o to aby wyeliminować cukier, słodycze, zwykły chleb i jeść więcej warzyw i owoców, plus nabiał, drób i ryby.

    Przykładowy obiad który mam dzisiaj:

    Obiad — Kasza z kurczakiem i zielonymi warzywami, Herbata 289 kcal
    Kasza gryczana 0,33 woreczka , 33 g
    Mięso z piersi kurczaka bez skóry — 60 g
    Brokuły — 100 g
    Fasolka szparagowa mrożona — 100 g
    Suszone pomidory 2 plastry -14 g
    Sos sojowy 1 łyżeczka - 5 ml
    Curry 1 szczypta - 2 g
    Kurkuma mielona 1 szczypta - 2 g
    Cynamon 1 szczypta -2 g
    Sól biała 1 szczypta - 2 g
    Pieprz czarny 1 szczypta - 2 g
    Gałka muszkatołowa 1 szczypta - 2 g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 16:16

    Nusia, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia Ciebie tez :*


    Aneczka - wyslane :)


    Morwa, a jak te ta dieta z Ovu? Stosujesz?

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She cudne masz te pieski :) boskie są, też bym chciała pieska w domu, ale nas za często nie ma...

    kurcze mam wrażenie że zaraz dostane @, brzuch dziwnie ćmi i cały dzień dzisiaj mam uczucie mokra, może mi się cykl w końcu skróci

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, no wlasnie zeby miec psy to trzeba sie poswiecic. Ale i tak bym ich za nic nie oddala :) na mlodsza przelalam cala swoja milosc. Strasznie ja rozpoeszczam :D
    Na @ to jeszcze u Ciebie za wczesnie. Mam nadzieje, ze to fasolka sie gniezdzi :*


    Morwa dobrze by bylo jakby taka dieta cud istniala. Nie byloby nadwagi na swiecie :)

    Kotowa, Nusia, Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo zrzucania zbędnych kilogramów lecę poćwiczyć, a tak mi się nie chce, że szok ;)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mie wzięło dziś na oglądanie filmów z You Tube i zobaczcie na co trafiłam https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY, naprawdę warto obejrzeć

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She biore aspiryne 75mg dziennie i duphaston po owulacji a jak ciaza to clexane i aspiryna....
    Invitro nie bede robic ani inseminacji mam juz jedno dziecko jesli nie moge miec drugiego to nie.

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba sobie dam z tym spokoj juz mam nerwa

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :( ja mam dziś parszywy nastrój.. same negatywy
    test owu nie pokazał ani cienia 2 kreski, wiec pewnie w ogóle jej nie będzie.
    Zepsuł nam się samochód, mieliśmy dziś jechać kupić nowy, powystawowy z salonu i zgarneli nam go dosłownie sprzed nosa :[
    Pracy nie umiem napisać, idzie mi to jak krew z nosa a czas nagli !

    A moja koleżanka z liceum urodziła 3 dziecko w ciagu 4 lat i strasznie jej zazdroszczę, ma 2 dziewczynki 4 i 1,5 roku i teraz ur synka ;)

    Ide zaraz na pocieszenie zrobić wielki garnek z spaghetti, bede siedziec przed tv i się obzerac, popijając piwo z sokiem. Nic mi innego nie pozostało :|

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ