X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, historia jak z filmu.

    Jeszcze raz gratulacje bety :)

    A ja wysłałam męża do McDonald's mamy pod domem :) tak mnie naszło :) raz na jakiś czas można :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 21:55

    agata83, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ale po co to drewno i pieniadze w pudelku?

    No wlasnie nie wiem po co, ale juz nie chcialam pytac :)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam juz spac. Widze, ze tu i tak dzis jakos cicho. Jutro ciezki dzien. Najpierw zdjecie gipsu - mam nadzieje, a potem do pracy po prawie miesiacu przerwy :)

    Dobranoc wszystkim!

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa, piękny znak :)

    Moj synek 15 listopada miał urodziny, dostał od kogoś kinder jajko i tam była hipopotamka z dzidzią i on mi ją dał :) noszę w torebce. Następnego dnia - 16.11 zaczęłam obecny cykl ciążowy :)

    Kotowa, kahaśka, Madlene84 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata powodzenia :*


    Zetka super historia :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wróciłam

    Agatka niezła historia z tym dymem hehe, ciekawie tam macie ;)

    Kotowa aż mi ciarki przeszły po ciele jak przeczytałam o tej wróżbie Twojej :) to dobry znak :) zonaczysz że niebawem będziesz w ciaży :)

    Zetka ale super historia z tym jajkiem :)

    Cigaretta mam nadzieję, że jutro będziesz miała lepszy dzień...każdy od czasu do czasu ma gorsze chwile...a odnośnie Twojej owulki, to jeszcze masz na nią czas, 10 dc to dosyć wcześnie, także spokojnie, wyluzuj troszkę, na pewno się pojawi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 22:38

    Kotowa, Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;) :* dawno nie miałam takiego dnia, jakaś niemoc we mnie.. rzeczywiście dzisiaj dopiero 10dc, w dodatku w środę idę na monitoring więc na 100% się dowiem co i jak.

    co tam dobrego słychać ?? Kto testuje na dniach :)?

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak będziecie w takim tempie zachodzić w ciążę, to niedługo nie będzie juz kto miał tu testować haha, no ale dobrze dobrze, im więcej ciąż tym więcej wirusków dla nas :)

    Cigaretta to skoro już w środę masz monitoring to tym bardziej powinnaś być spokojna :) wszystko będziesz wiedziała :)

    ja zmykam spać, bo dzisiaj coś kiepsko się czuję, wszystko mnie boli, mąż przeziębiony więc pewnie mnie zaraził, na dodatek boli mnie migdałek, chyba migdałek, bo się zastanawiam czy to nie dolna ósemka, bo mi do zębów promieniuje ból...a jeszce piersi dzisiaj mi się zrobiły jak balony, czuję się jak napompowana, zaczynają boleć, wkurzają mnie!

    Dobrej nocki Dziewuszki:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey u mnie już końcówka @ wszystko na to wskazuje :/ nie dobrze bo kiedyś miałam @ przez 7 dni , poprzedni cykl skrócił się do 5 a ten po 3 i koniec? Ale jaja. Uciekam spać bo coś źle się dzisiaj czuję:( dobranoc:*

    Morwa to pewnie ta witamina C :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, tyle Ci wczoraj kosmitów wyleciało, że już niewiele zostało :]

    Cigaretta, tulam. Jutro będzie lepiej, a w środę będą dobre wieści od gina, zobaczysz <3

    Dobranoc dziewczynki :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka przeczuwam ,że znów owulki nie będzie, no ale zobaczymy co tam w środku siedzi ;)
    Dobranoc kochane! :*

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    No wlasnie nie wiem po co, ale juz nie chcialam pytac :)
    Hehe drewno po to zeby mu nie bylo zimno na drugim swiecie , a pieniazki na przekupienie zeby dostal sie do nieba :)
    Najwidoczniej u nich jeszcze stare przesądy,
    pokazali dziecku ze jak tak bedzie to krolik bedzie szczesliwy w niebie :)
    Pewnie mlody skarbone rozbił :D

    Monika***, agata83 lubią tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Cigaretta ja testuje w czwartek i ile ta franca się nie pojawi lub temperatura nie będzie jednoznacznie pokazywać, że to nie ma sensu :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) no to powodzenia klaudia, trzymam kciuki !! :)

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ?? Co słychać zaraz was poczytam :) :):
    Zaliczyłam poranne pobieranie krwi teraz pije kawusię :)
    Wczoraj popołudniu mi się usnęło a później oglądaliśmy z arkiem film i tak czas zleciał , nie ominęła nas rozmowa jak to się mówi o wszystkim i dlatego już nie wchodziłam. Wybaczcie
    Mam nadzieję że wszystko okej :* :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc tak She ogromnie się cieszę że w miarę się pozbierałaś i idziesz do przodu :* :* :*
    Agaja super beta :) :) :)
    Cigaretta negatywny test owulacyjny z rana naprawdę nic nie znaczy powtórz go po południu (jeśli masz jakiś zapasik) i jutro ale nie rano też koło południa ... Jeszcze wszystko przed Tobą nie ma co od razu skreślać ... Czasem tak jest że owu się przesunie . Róbcie swoje z mężem i luzik :) :) Trzeba grzecznie czekać ;) Ja mocno trzymam kciuki z resztą nie tylko ja ;)
    Kotowa no to kochana zaciskam kciuki i oby ten znak się sprawdził :) :)
    Klaudia czekamy na foto pozytywnego testa z zaciśniętymi kciukami :* :*: *
    Morwa słonko no musisz musisz iśc do tego lekarza niech Ci tam sprawdzi wszystko dokładnie! Przytulam mocno :* :*
    Zetka smaczki Cię biorą mówisz :D ja też mam ochotę na mcdonalda ale arek kategorycznie mi zabronił :/ nie mam zamiaru się kłócić więc odpuszczam :P
    Aneczko super wieści naprawdę cieszę się bardzo :* Tobie również mocno kibicuje :* Silna kobieta z Ciebie - bardzo :) :)
    Madlene <3 co u Ciebie słychać , jak samopoczucie ?? :* :*
    Martika :* :* jak się czujecie ?? :*
    Agata niezła historia , współczuję chłopcu ale fakt te pieniądze dziwna sprawa :P może jakiś zabobon ;)

    Mam dzisiaj trochę papierkowej roboty w domu zejdzie mi pewnie ale zaglądać będę :) Ściskam :* :*

    Kotowa, klaudia1534, She Wolf lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia robiłam test ok 17 :) ale doszłam do wniosku, że nie ma sensu robic testów, skoro jutro mam monitoring :D

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Nie chce smecic ale ciągle kłody pod nogi. Juz nie mam sił powoli :(

    Później napisze więcej.

    Wam życzę udanego dnia!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene co się stało?? po to tu jesteśmy żebyś mogła nam smęcić i wyżalić się!

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ