X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak robisz ta zupe?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu masz przepis, jest dietetyczna więc zdrowa :)
    http://www.psychodietka.pl/2013/10/dietetyczna-zupa-z-soczewicy.html

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny ja nie wiem jak to jest. Ciągle coś. Jak ja miałam prace to mój M nie miał. Jak on znalazł ja straciłam. Przez co wciąż wynajmujemy mieszkanie. Od kilku lat jedno i to samo. A wczoraj zadzwonił do nas facet naszej landlordki z info ze ktoś ma przyjść mieszkanie obejrzeć bo może kupi. Jakieś 1.5 roku temu sobie kę wyremontowalismy skoro obiecali nam ze będziemy mieszkać lata wiec wizualnie ma dość wysoki standard w porównaniu z tym co zostaliśmy. W naszym miasteczku nie ma kompletnie nic do wynajęcia teraz ale zresztą nie wyobrażam sobie ze się stąd wyprowadzam :( także się podlamalam trochę ;( mój M.za to logicznie myśląc zadzwonił do landlordki a ona stwierdziła że nic nie wie na ten temat i się wystraszyla ze chcemy się wyprowadzić. ... niby trochę mnie to uspokoiło ale z drugiej strony zastanawiam się w co oni grają. Wkurza mnie ze od 8 lat płacimy rent za wynajem a kredytu nikt nam nie chce dać mimo że rata była by niższa niż ten czynsz!

    Do tego z moich zaplanowanych kursów nici bo żeby do nich podchodzić musze być na bezrobociu co najmniej rok! No więc codziennie rozsyłam CV ... dziesiątki i nic :(

    Zostaje mi chyba własny biznes. Musze przycisnąć sama siebie i się wziąść za to od początku do końca a nie tylko planować bo nie mam na to czasu.

    Wiem ze nie na temat ale mam dola jak jasna ch.... :/

    Wieczorem do czytam co u Was i się odezwę :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, udało mi się Was nadrobić.

    Madlene, może facet tej landlordki coś pomieszał, może mają jeszcze inne nieruchomości. Trzymam kciuki, żeby okazało się, że nie macie się czym przejmować. I głowa do góry! Jak masz dużo zapału, to własny biznes nie jest złym pomysłem! :)

    She, Morwa, trzymam kciuki za Wasze nowe cykle! :*

    Nusia, Klaudia, Wy chyba następne do testowania? Mam wielką nadzieję, że będziecie kontynuować dobrą passę! :)

    Zuzia, takie "domowe" knajpki są świetne. Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć odpowiedni lokal!


    A do mnie powolutku zaczyna docierać fakt, że jestem w ciąży, ale bardzo powolutku ;) Jutro idę do gina, żeby potwierdzić co dalej z dupkiem (na razie biorę 2 tabletki dziennie). Pewnie jutro za wiele się nie dowiem, ale jakoś tak uspokoję samą siebie. No i cały czas się strasznie boję... Tyle rzeczy jeszcze może się wydarzyć po drodze. Chyba na każdym etapie nie da się uciec od strachu...

    Nusia, klaudia1534 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Madlene mam nadzieję, że to rzeczywiście jakaś pomyłka z tym mieszkaniem i że wszystko się ułoży. Po tylu latach to cięzko zmieniać mieszkanie czy dom, nawet z sentymentu...
    No i trzymam mocno kciuki abyś znalazła szybko jakąś pracę, ewentualnie ten własny biznes, ale do tego naprawdę trzeba mieć mobilizację, wytrwałość i chęci. Oby Ci się udało!!!

    Agaja oj bardzo bym chciała tą dobrą passę podtrzymać, ale to raczej Klaudii się uda niż mi :)

    a TY jak się czujesz??

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja się czuję dobrze :) Cycki trochę bolą i rosną ;P
    A tak to cały czas czuję podbrzusze, to nie jest ból, ale czuję, że jest.

    Agata, zapomniałam napisać, że Twoja beta jest rzeczywiście wybitna, to bardziej jak 6-7 tydzień :D

    No a ja nie wiem, czy jutro iść na tą drugą betę, czy poczekać na popołudniową wizytę do gina i może on mi przepisze betę do sprawdzenia. Niby ten wzrost o 100% powinien nastąpić w ciągu 48-72 godzin więc jak zrobię po 3 dobach, to też ok. A może w ogóle sobie odpuszczę sprawdzanie jej ponownie, co ma być to będzie :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, 3mam kciuki, powodzenia :)

    Zuzia, dzięki że pytasz. Rośniemy, bo test dzisiaj już wyszedł pięknie ciemny, a nie jakieś tam bladziochy, ale czujemy się ciężko, wszystko mi śmierdzi, mam mdłości i dzisiaj rano wymiotowałam. Jestem zadziwiona, że to tak wcześnie, bo w pierwszej ciąży zaczęło się jakoś ok 7 tygodnia. A jak Ty się czujesz? Super pomysł z tym biznesem :)Eklery piękne i pewnie tak samo pyszne :)

    Cigaretta, kciuki za wizytę, mam nadzieję, że usłyszysz same dobre wiadomości :)

    Nusia, mnie kilka dni brzuch bolał okresowo więc głowa do góry.

    Agata! :D Może to trojaczki :D Super, że synkowi zdjęli gips :)


    She, przykro mi, tak bym chciała, żeby Wam sie udało...

    Madlene, masakra, przykro mi, że macie takie zmartwienia i niepewności, mam nadzieję, że nikt nie chce Was zrobić w balona i normalnie będziecie dalej tam mieszkać. Zawsze szkoda kasy, którą się zainwestowało..

    Dziewczyny, ja dzisiaj miałam ciężki dzień, rano źle się czułam (ale na to akurat nie chcę narzekać :P ), ale potem w kościele moja babcia straciła zupełnie przytomność, nie mogłam jej ocucić, żadnego kontaktu z nią nie było, odzyskała przytomność dopiero tuż przed przyjazdem karetki i zabrali ją do szpitala, do tego mieliśmy wszystkich u siebie na obiedzie więc dużo roboty i zmartwień dzisiaj. Może nadrobie jeszcze dzisiaj wrześniówki, chociaż naraze jakoś nie mogę się tam odnaleźć i idę spać. Dobranoc :)


    klaudia1534 lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja trzymam kciuki za nas obie jak i pozostałe dziewczyny, w końcu każdej z nas się uda :)
    Martika dzięki, przydadzą się :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika mam nadzieję, że z babcia wszystko ok !

    Byliśmy dzisiaj z rodziną męża na hobbicie, nawet fajny, niedawno wrocilismy, akurat u teściów byli znajomi, pytali kiedy dziecko, oczywiście tesciom też się udzieliło, teściowa mówi ,że chce wnuczke bo wnuków już ma 2.. od kilku dni każdy pyta o to samo, a ja nie wiem jak się zachować i co odpowiedzieć, wiec tylko z mezem się usmiechamy ironicznie ;]

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, mam nadzieje, ze sie wyjasni z tym mieszkaniem. To musi byc prawdziwy stres. A co sie stalo z Twoja praca? Czegos nie doczytalam?


    Agaja, trzymam kciuki za wizyte :* i nie martw sie na zapas, ciesz sie, ze masz fasolka. Nerwy mu nie pomoga :*


    Martika, mam nadzieje, ze z babcia wszystko bedzie dobrze. A to ze masz mdlosci, wymioty to tylko dobrze swiadczy. Progesteron wysoki, to i objawy sa :)


    Cigaretta, wspolczuje. Tez nie lubie takich pytan. Moi rodzice i babcia czesto pytaja kiedy w koncu dzidzia. Przeciez im nie wyczaruje wnuka :( bedzie dobrze. Mam nadzieje, ze na monitoringu zobaczysz super hiper jajko, ktore tylko bedzie czekalo na zolnierzyki Twojego meza :*


    Nusia i Klaudia, nie mozecie nas zawiesc. Kolej na Wasze pozytywne testy :*

    Nusia, klaudia1534 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika mam nadzieję, że z babcia wszystko będzie dobrze!!!
    W sumie to dobrze że wymiotujesz, bo to podobno dobrze świadczy, że ciąża jest silna :)

    Klaudia ja za Ciebie też mocno trzymam kciuki:* :)

    She ojj jak ja bym chciała kiedys się miło zaskoczyć i zobaczyć te moje upragnione II kreseczki :) może kiedys :)

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, u mnie dziewczyny na lipcowkach mówią, że druga ciąża gorsza w objawach, więc może dlatego te mdłości już masz.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, zycze Ci tego z calego serca :*


    Morwa, mam nadzieje, ze z tescia okiem bedzie dobrze. Wspolczuje mu bardzo :(
    Ja wlasnie zamowilam kolejna partie Inofolica, bo ostatnio sie na przesylke troche naczekalam. Od wczoraj zaczelam brac 2 x dziennie. Oby nam wszystkim pomogl (tzn. tym co go pija)

    Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem. Wszystko zależy od tego czy bedzie wogole usg. Coś na tym genetycznym tydzień temu wspominał, że sobie je omówimy, więc nie wiem czy bedzie robić nowe :/

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja inofolic pije 2 saszetki za jednym razem, rozpuszczam w kubku letniej wody :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D, ja nie wiem czy tak się pije czy nie pije ale smole to, nie bede się rozdrabniac, czytałam gdzieś na forum, że niektóre dziewczyny też tak to spozywały i jest git :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam, dobrej nocy :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki She, Kochana jesteś:* wiesz że ja Tobie też szczególnie mocno kobicuję i wierzę, że niedługo i my będziemy się cieszyć z naszych groszków w brzuszkach :)

    Morwa a co to macie za biznes???

    ja chyba też uciekam spać, wypiłam pół lampki wina i już mi się kręci w głowie :)

    She Wolf, stacey lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Agata gratulacje bety :* może rzeczywiście bliźniaki :) ale masz fajnie tylko pozazdrościć :* super rosnijcie :) a tak w ogóle to macie predyspozycje na bliźniaki?

    Wiesz kochana moze i predyspozycje sa :) Moja babcia urodzila blizniaki. A to chyba co drugie pokolenie moze sie zdarzyc, tak?

    A tak w ogole to witam sie z wami dzis! Ja juz w pracy!

    stacey lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia zaciskam wszystkie palce za twoje testowanie, czwartek juz jutro :)

    Cigaretta daj znac jak tam dzis u gina bylo, co powiedzial i czy widac zblizajaca sie owulke.

    She jak tam u ciebie dzis? Mocno sie leje? Co do mojego USG to tez sie juz nie moge doczekac. Wizyte mam 19 stycznia. Nie bede presuwac na wczesniej, bo w tym terminie to juz chyba 100% szansy ze serduszko powinno bic. Wiec bede czekac cierpliwie :) Uspokoilam sie jak zobaczylam, ze mimo tych wczesniejszych boli brzucha i dziwnych skurczy betajednak przyrasta.A ze w tak szybkimmmm tempie to juz inna sprawa hehe.

    Morwa a twoja @ nadal jest czy juz po?

    klaudia1534, stacey lubią tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ