X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Zuzia robiłam test ok 17 :) ale doszłam do wniosku, że nie ma sensu robic testów, skoro jutro mam monitoring :D
    A to głowę zawracasz sobie nie potrzebnie i tylko stresujesz :-P to czekam cierpliwie na wieści po jutrzejszej wizycie!!! :-*

    Nusia ja cię w poście pominęłam a przecież ja ci napisać chciałam że za Ciebie również mocno kciukam!!! <3 i ja już mam ogromną nadzieję że wczoraj pięknie się fasol gnieździł ;-)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Nie chce smecic ale ciągle kłody pod nogi. Juz nie mam sił powoli :(

    Później napisze więcej.

    Wam życzę udanego dnia!
    :-* jesteśmy z tobą :-*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia.zuzia wrote:
    Nusia ja cię w poście pominęłam a przecież ja ci napisać chciałam że za Ciebie również mocno kciukam!!! <3 i ja już mam ogromną nadzieję że wczoraj pięknie się fasol gnieździł ;-)

    Dzięki Kochana :) wiem wiem że trzymasz i pamietasz :) jakoś nie liczę na to specjalnie, bo brzuch mnie zaczyna boleć okresowo, tempka za niska...a jak TY się czułaś przed testowaniem???

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*

    MNie w nocy zalalo, nietypowo, bo zawsze @ przychodzila po poludniu. No ale caly moj cykl byl dziwny, to co sie spodziewac.


    Zuzka, a o czym takie powazne rozmowy prowadziliscie ;) ?


    Nusia, strasznie mocno trzymam kciuki :* :*


    Madlene, nie wyglupiaj sie, mow co sie stalo, moze sie lepiej poczujesz, jak sie wygadasz :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She przykro mi Kochana, że jednak zaczęłaś nowy cykl, ale któryś w końcu musi być tym szczęśliwym :)
    dziękuję za kciuki, ale nie robie sobie wielkich nadziei...

    tak w ogóle to fatalnie w nocu spałam, przez to teraz ledwo siedzę, pójdę pewnie się za chwilkę zdrzemnąć bo nie dotrwam do wieczora :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 14:56

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    She przykro mi Kochana, że jednak zaczęłaś nowy cykl, ale któryś w końcu musi być tym szczęśliwym :)
    dziękuję za kciuki, ale nie robie sobie wielkich nadziei...

    tak w ogóle to fatalnie w nocu spałam, przez to teraz ledwo siedzę, pójdę pewnie się za chwilkę zdrzemnąć bo nie dotrwam do wieczora :)


    Dlatego, nie bede Cie nakrecala, bo to tylko denerwuje. Po prostu kibicuje, Ci i mam nadzieje, ze sie uda :*

    Ja tez nie spalam pol nocy :( dzis siedze w lozeczku, nie musze gotowac ani nic robic, wiec sobie odpoczywam.

    Nusia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    nie uwierzycie. Moja beta z wczoraj to 16000. To jakis zart?? Uwierze dopiero jak zobacze na papierze!

    Gips dla synka zdjeli.Ale jaka jazda byla bo on mocno plakal i krzyczal. Chcieli pila ciac, ale przez jego zachowanie wpadli na pomysl, aby wsadzic go do cieplej wody. No i gips rozmiekl i udalo sie nozycami rozciac. Mam nadzieje, ze wszystko wroci do formy.

    Ja dzis w pracy do pozna, ledwo zyje. Jak wroce to od razu spac.

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dzięki Kochana :) wiem wiem że trzymasz i pamietasz :) jakoś nie liczę na to specjalnie, bo brzuch mnie zaczyna boleć okresowo, tempka za niska...a jak TY się czułaś przed testowaniem???
    Mialam bóle brzucha troszkę inne niż te co zawsze . Nie chcę Ci pisać co mi się działo a co nie bo każda z nas jest inna i już wiem jak to dobija wkręcanie objawów .
    She przytulam mocno <3 a rozmawialiśmy ogólnie jak to będzie co zrobimy dla siebie . Mąż od dłuższego czasu myśli o otwarciu swojego małego biznesu i wczoraj tak gadaliśmy o kilku opcjach :-) mam nadzieję że nam się uda , właściwie jemu :-) odpoczywaj kochana :-*
    Agata ciesz się bardzo a nie że nie wierzysz :-D dobrze że synek bez gipsu . Dużo zdrówka dla was :-*
    Jak tam Morwunia ?

    agata83, stacey lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka!!! Piekna beta! Nie moge sie doczekac az pojdziesz na USG zobaczyc ile tak fasolek sobie gniazdko wije :)
    Dobrze, ze gips juz zdjety :)


    Zuzka, a o jakim biznesie myslicie?
    Moj tez ma biznes otwarty, ale pare miesiecy znalazl niezle platna prace i ma strasznie duzo nadgodzin i biznes jakos podupada. Nie jest latwo wkrecic sie na rynek. Teraz wymyslilimy, ze moze wspolnymi silami napiszemy ksiazke dla dzieci, bo On ma dusze artystyczna i talent do rysowania. Ale len jeden zamiast nad tym pracowac to zawsze cos innego znajdzie do roboty (czyt. nicnierobienia). Musze mu ciagle przypominac.....

    Nusia, agata83, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arek myśli o restauracji małe menu połączone z kawiarnia domowe ciasto itd no plan ma dobry tylko miejsce trzeba znaleźć fajne :-) mi się zawsze marzyła kawiarnia z domowym ciastem oczywiście miejsce przyjazne dzieciom ale zobaczymy co z tego wyjdzie :-* wybacz pisze z doskoku :-)

    stacey lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U mnie w miarę:) cały dzień jeżdżę na rowerze i coś tam jeszcze leci z tego przemęczenia :) to moje wymuszanie @ i jakoś skutkuje:) mąż właśnie wola mnie na jedzenie wiec odezwę się później ;)
    Rower samo zdrowie :-) także dajesz :-D

    stacey lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotoszok.pl/upload/81dd13ae.jpg a tu nasze wczorajsze Eklery :-D

    Nusia, Kotowa lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka beta fantastyczna :) bliźniaki jak nic hehe.
    Dobrze, że synkowi w końcu zdjęli gips, bidulek, że musiał to znosić...

    Zuzia eklery wyglądają bosko :) aż mi smaka na coś słodkiego zrobiłaś :) fajny pomysł z tą knajpką...a kto u Was ma takie zamiłowania kulinarne? oboje???

    Odnośnie objawów...to ja co miesiąc inaczej się czuję, więc już nawet nie zwracam uwagi na to co innego dolega mi w każdym kolejnym cyklu, bo bym oszalała :)

    She ja właśnie wstałam z łóżka, ale nadla ledwo żyję, miałam zamiar zrobić zupkę żeby już na jutro mieć, ale coś sił brak...a TY skoro nic dzisiaj nie musisz robić to korzystaj :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, fajny sposob. Mam nadzieje, ze Wam sie uda, chociaz to ciezki chleb.


    Nusia, dobrze ze chociaz troche odespalas. Ja caly dzien ogladam seriale i jem. Wlasnie poszlam sie zwazyc i sie przestraszylam! 60kg, jeszcze nigdy tyle nie wazylam. Max 56. Od jutra dieta! Musze zgubic brzuch!

    Zuzia.zuzia, aneczka85m lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha She Wolf nie przesadzaj, chudzinka z Ciebie przecież jest :) jesteś wysoka, więc możesz ważyć więcej :) te 60 kg to pewnie to jedzonko które dzisiaj zjadłaś ;) jutro będzie mniej kg.

    a ja gotuję zupę z soczewicy...pycha!!

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :*
    Mąż jest kucharzem także jego branża :)
    60 kg ?? She no proszę Cię co to jest :D ja też ważę tyle chociaż na początku wydawało mi się to tragiczne ... Po stracie maluszka schudłam do 51 kg zaczęłam palić (głupia ja) itp. ale w Styczniu zaczęłam walczyć z nałogiem i tak o to przybyło te 9 kg ... Najwięcej doszłam do 62 ;) Ale te 60 to taka idealna waga moim zdaniem dla mnie bynajmniej 170 cm mam wzrostu i dobrze się tak czułam 51 to wysuszona byłam :D nawet mama się ze mnie śmiała że tylko pomalować na biało i mogę straszyć :P
    a dwa jak się ma @ nigdy nie wchodzi się na wagę Słońce :P woda się zatrzymuje w organizmie i zawsze dochodzi około 2 kg ;)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    haha She Wolf nie przesadzaj, chudzinka z Ciebie przecież jest :) jesteś wysoka, więc możesz ważyć więcej :) te 60 kg to pewnie to jedzonko które dzisiaj zjadłaś ;) jutro będzie mniej kg.

    a ja gotuję zupę z soczewicy...pycha!!
    o ty też mi smaczki robisz :) ja też bardzo lubię zupę z soczewicy :) :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    haha She Wolf nie przesadzaj, chudzinka z Ciebie przecież jest :) jesteś wysoka, więc możesz ważyć więcej :) te 60 kg to pewnie to jedzonko które dzisiaj zjadłaś ;) jutro będzie mniej kg.

    a ja gotuję zupę z soczewicy...pycha!!


    Haha, myslisz ze tyle kilogramow dzis w siebie wpakowalam?
    Na serio, zauwazylam ze przestaje sie w ubrania miescic. Jeszcze pare miesiecy temu wazylam 50-52 i nie moglam przytyc a teraz jak ruszylo, to nie moze sie zatrzymac. Musze zmienic kilka przyzwyczajen i zgubic, zeby nie tyc bardziej. A moze tarczyca sie odezwala....

    Nigdy nie gotowalam niczego z soczewicy.....

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka, ja tez wlasnie staralam sie przytyc po stracie, tak zeby bylo 55, 56kg, ale teraz sie wystraszylam!
    Zreszta ja jestem nizsza od Ciebie - 167, wiec te kilka kg bardziej widac.
    Ale pewnie masz racje, ze przez @ tez troszke wiecej waze ;)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no She nie mówię, że aż tyle hehe, ale tak jak mówi Zuzia, to pewnie przez @ :)

    ja soczewicę bardzo lubię, no i jest zdrowa, więc powinno się ją jeść :) mi jakoś bardziej smakuje właśnie w zimie

    She Wolf lubi tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ