X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She a co tam za biznes wy prowadzicie? Tzn maz? Z ta ksiazka to fajna sprawa! Ja kiedys w liceum "bawilam sie" w pisanie jakis opowiadan, ale chyba nie jestem do tego stworzona hehe.

    Zuzia wasz pomysl na biznes tez bardzo fajny! Moze kiedys wam sie uda! A jak jeszcze miejsce przyjazne dzieciom to super! Najwazniejsze, ze jest pomysl, a to juz cos! A w ogole to jak sie czujesz? Co za wyniki robilas? No i jakie fajne eklery, mniam :)

    Nusia jak dzis twoje samopoczucie? Jakies znaki na niebie o groszku? :)
    A z ta waga to wy dajcie sobie spokoj.Co wy checie jak tyczki wygladac? :) Panowie podobno lubia troche kraglosci :) Poza tym groszkowi tez musi byc wygodnie. Ja waze teraz 54kg przy wzroscie 168 cm i moj malzonek twierdzi, ze moglabym miec co nieco wiecej sadelka, aby bylo sie do czego przytulic. Hehe. Dla mnie ta waga odpowiada. Wczesniej wazylam 50 kg i chyba faktycznie bylam za chuda!




  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene jak u ciebie sytuacja z mieszkaniem? Dowiedzieliscie sie czegos nowego? Ale jazda! No nie moga was wyrzucic! Moze pogadajcie z obojgiem, zeby nie bylo ze jedno mowi tak a drugie inaczej.

    Agaja trzymam kciuki za wizyte. Napisz potem jak bylo! Strach nam zawsze bedzie towarzyszyl, ale wlasnie moze gin cie uspokoi jak sprawdzi jak sytuacja wyglada. Ja wlasnie po becue troche odetchnelam.

    Martika zyjesz jakos dzis? Mdli cie nadal? Mnie wczoraj wieczorem dopadly mdlosci, ale zaraz polozylam sie spac i jakos przeszlo. Za to w nocy zlapal mnie bol jajnikow. W zasadzie to juz popoludniu cos tam cmilo w jajnikach. Wzielam nospe i przeszlo. Co do trojaczkow to moze jednak nie dziekuje hehe. Jedno mi wystarczy, no ewentualnie niech bedzie ta dwojka jak juz jest :) Jak z twoja babcia? Od czego to moglo byc? Jest w szpitalu czy wrocila do domu?

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Martika mam nadzieję, że z babcia wszystko ok !

    Byliśmy dzisiaj z rodziną męża na hobbicie, nawet fajny, niedawno wrocilismy, akurat u teściów byli znajomi, pytali kiedy dziecko, oczywiście tesciom też się udzieliło, teściowa mówi ,że chce wnuczke bo wnuków już ma 2.. od kilku dni każdy pyta o to samo, a ja nie wiem jak się zachować i co odpowiedzieć, wiec tylko z mezem się usmiechamy ironicznie ;]


    Cigaretta to zawsze ciezka sprawa co powiedziec. Zmieniaj od razu temat, albo mow, ze na wszystko przyjdzie czas. A jesli chodzi o znajomych to zadawaj im to samo pytanie: a u was kiedy powiekszy sie rodzina? Albo: my czekamy na was. U mnie te teksty zawsze konczyly rozmowe.

    Dobra, mam nadzieje, ze udalo mi sie was nadrobic. Jak cos pominelam to wybaczcie. Teraz zabieram sie za prace! Miledo dnia kochane!

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam, ze sie nie odzywam, ale mam urwanie głowy... W tym cyklu u mnie nici. Mężowi wypadły dwa dyski, nie mam nawet ochoty go męczyć...
    She bardzo mi przykro :-( mam nadzieje, ze wkrótce Ci się uda.
    Postaram się nadrobić Was później, trzymajcie się kobitki :-)

    She Wolf, stacey lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Kochane dzięki ogromne za kciuki ale w tym cyklu chyba nici z zielonego kropka.. Dzisiaj temperatura znów spadła, więc musiałby się wielki cud stać żeby jutro śmigła w górę.. No ale nic jak nie ten cykl to następny :)

    Agata czyli szansa na bliźniaki jest :)
    Kotowa to ciężko z wypadniętymi dyskami, ale miejmy nadzieję, że w następnym cyklu się uda :)

    Miłego dnia :)

    Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja się jakoś trzymam. Z mieszkaniem nic nowego i pewnie dopiero w lutym się uspokoić całkiem bo kończy się nam umowa a wczoraj niby powiedziała ze dostaniemy następna. Ale się zobaczy. Tak czy siak jadę dziś do naszego urzędu miasta. Zamierzam im przedstawić sytuacje i zapytać co teraz. Mają opcje udzielania kredytów osobom które nie dostają je od banku i chcą kupić to co wynajmują. Wstępnie się nie kwalifikujemy bo M.za krótko pracuje. Ale co mi zależy ich pomęczyć :/

    U mnie owulki na razie ani widu ani slychu ale teoretycznie jeszcze czas więc czekam. Ale z testami ruszam.dzis w razie gdyby infolic jakoś przyspieszył.

    Z nart tez raczej nici bo w tej sytuacji chyba musimy zacisnąć żeby i ciulac kasę jakby się ukazała nadzieja na zakup tego mieszkania. Zresztą sama nie wiem bo z drugiej strony tak potrzebuje tego wyjazdu jak nigdy.

    Do tego Emilka nasza ma komunie w maju. Mieliśmy zapraszać gości tutaj. Ale w tej niepewnej sytuacji zdecydowaliśmy się sama imprezę zorganizować w PL. Także jak znacie jakaś fajna restauracje na Śląsku to dajcie znać :)

    She Przytulam. Nie łam się kochana! :*

    Morwa do dzieła z tą diagnostyką teraz!

    Agata aż jestem ciekawa cy te fasoleczki u Ciebie są dwie. :)

    Kotowa opiekuje się mężem niech wraca szybko do zdrowia.

    Cigaretta Ty ten monitoring dzisiaj masz? Daj znać co tam siedzi.

    Ja tez się od poniedziałku trochę ograniczam ze słodyczami - znaczy nie jem w cale. Gotuje inaczej. Zdrowiej. A od następnego tyg się biorę za jakieś ćwiczenia. Moze gruba nie jestem. A mojemu mężowi moje dodatkowe parę kilo się spodoba ale ja nie czuje się z tym najlepiej.

    Martika najgorszy pierwszy trymestr :P żartuje mam.nadzieje ze nie będzie Cię męczyło tak długo. Trzymaj się i odpoczywaj jeśli tylko możesz. Jak babcia?

    Zuzia mnie się też marzy kawiarnia z pysznym deserami. Ale.nie mam.funduszy to raz. A dwa Irlandczycy są bardzo tradycyjne i trzeba by się skupić tylko na ich deserach a tu nie ma.pola do popisu. Chociaż tu się zakon zdarza żeby w kawiarni były pustki jak jest kawiarnia od razu są ludzie. Ale w to trzeba trochę zainwestować. Mój drugi pomysł na biznes to kierunek marketing. Na początek nawet siedziba nie jest potrzebna mogłabym pracować z domu. Także pomysł mam i motywację nie wiem tylko czy mam siłę i wytrwałość.

    Klaudia wciąż trzymam kciuki!

    Miłego dnia dziewczyny.

    She Nusia dziewczyny ja też się chętnie spikne na Facebooku jakby co :)

    <3 <3 <3

    agata83, Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, dopiero doczytałam co u Was.
    Ja wczoraj ciężki dzień, cały w łóżku, dziś wróciłam z badań, a jutro do gina.
    Zimno strasznie. Kończę śniadanie i musze chyba odespac.

    Trzymam kochane kciuki za testując i za nowe cykle i za nasze fasolki :)

    Miłego dnia :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka jak tylko masz możliwość to odpoczywaj :*

    Zetka lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • sh2 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Co tam u Was słychac? nie było mnie przez tydzień , trochę się stęskniłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki!

    Agatka u mnie ani widu ani słychu groszka :) nie ma na niego szans w tym cyklu, tempka znowu spadła, brzuch już boli coraz mocniej, więc przypuszczam, że nawet @ przyjdzie szybciej...

    To dobrze, że Ciebie też zaczęły dopadać mdłości :) przynajmniej czujesz, że jesteś w ciąży hehe

    KLaudia mam nadzieję, że tempka jednak odbije w górę! kciukam:*

    Madlene jedz do teog urzędu i męcz ich tyle aż się zgodzą na ten kredyt! Musi być jakieś wyjście z tej sytuacji. Wy jesteście w NOrwegii czy Irlandii? bo już mi się miesza :)

    Zetka odpoczywaj ile się da! kiedy idziesz na L4???

    Kotowa a może jednak mąż da się chociaż te 2-3 dni pomęczyć?

    Miłego dnia Kochane!
    Ja właśnie zjadłam śniadanko, piję kawkę i coś musze na obiad wymyślić...mój mąż w domu bo chory, więc już pomału mam go dość haha, wiecie jak to z facetami chorymi...:)

    klaudia1534, Zetka, Kotowa lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaśka, to ja już 3mam kciuki za wizytę za tydzień :)

    Morwa, ja piłam tylko jedną saszetkę dziennie, ale dawałam mniej wody niż jest napisane, bo tak 1/3 szklanki i to taka słodka woda, ale jak chcesz jakiś smak to inofem jest cytrynowy, działa tak samo chyba nawet taniej wychodzi.

    Agata z babcią ok, robili badania i wyszedł stan przedzawałowy ale powtórzyli po kilku godzinach i już było ok, wypuścili ją wczoraj o 23:00.
    Będziecie mieć pewnie podwójne szczęście, szanse duże ;)
    Co do mojego samopoczucia, to oczywiście ranek przywitałam w łazience, ale teraz już mi lepiej ;)

    Kotowa, bardzo mi przykro z powodu Twojego męża, mam nadzieję, że nie będzie długo cierpiał.

    Klaudia faktycznie tempka spada :( Ale dobrze, że masz pozytywne podejście :)

    Madlene, babcia, tak jak napisałam wyżej, już w domu, także jest ok. Dobrze, że coś pomału się wyjaśnia z mieszkaniem, mam nadzieję, że wszystko skończy się dla Was jak najbardziej pozytywnie.

    Nusia, mąż się pewnie pieści ze sobą :) Ah Ci chorujący faceci :p

    Cigaretta, czekamy na wieści po wizycie.

    Ja dzisiaj kochane wieczorem jadę do endokrynologa, teraz niedawno wróciłam z badań, robiłam bete i progesteron, także czekam z niecierpliwością. Pani powiedziała mi, że wyniki 16-18 będą, ale tuż po moim wyjściu z gabinetu przyszedł pan z lodówką i zabrał próbówki więc czekam,aż mi napiszą smsa, że są :)

    kahaśka, Kotowa, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika daj znać jak będziesz miała wyniki, czekamy z niecierpliwością :)

    a mój mąż całe dnie gra w xboxa, jak ma coś normlanego zrobić to wielce chory, ale do grania jakoś zapał ma haha

    Cigaretta na którą masz tego lekarza?? daj koniecznie znać co i jak

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :*
    Zaraz was poczytam co naskrobałyście :)
    Trochę się martwię od wczoraj nocy mam straszne zawroty głowy a przy tym jest mi nie dobrze . Wiem że pisanie objawów jest nudne ale ja nie wiem czy to normalne :/ nigdy tak nie miałam . Normalnie czasem mam takie uczucie jakbym traciła kontrolę nad własnym ciałem . Wczoraj przed wzięciem prysznicu zachwiałam się tak mi się waliło w głowie , mam nadzieję że to nie ciśnienie mi świruje nie mam teraz jak sprawdzić .
    Trochę się ponakręcałam wczoraj więc w ogóle czułam się fatalnie . Dzisiaj staram się o tym nie myśleć ale taki niepokój czuje :( Miała któraś z was tak kiedykolwiek ??

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia może to jakiś nowy objaw ciążowy :) oby oby! rzeczywiście przydałoby się żebyś sprawdziła sobie ciśnienie a jak dalej tak będziesz miała to może warto zapytać lekarza o radę, sama nie wiem. Pisz o objawach jak najwięcej bo mnie to akurat ciekawi :)

    a do mnie chyba dzisiaj @ zawita, bo czuję się coraz gorzej, brzuch boli, żołądek, muli mnie, jadę zaraz do apteki po leki przeciwbólowe, zeby jakoś przetrwać te cholerne dni...

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, nie martw się, to jeden z najczęstszych objawów ciąży. W tej miałam bardzo wcześnie przez trzy dni bardzo silne zawroty głowy teraz już odpuściły, w poprzedniej zdarzały mi się sporadycznie, dużo później i nie aż takie.

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a miałam się Ciebie zapytać i zapomniałam: czy teraz tez miałaś takie nocne pocenia? takie jak przed @ zawsze mialaś??

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, miałam i nawet mnie to przestraszyło, dlatego robiłam tak testy żeby sprawdzać czy ciemnieją. Wieczorami bardzo zimno mi w stopy, a rano budzę się spocona i pachnę tak jak prze okresem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jade jednak na monitoring, mam byc na 15:45 a nie mamy auta bo jest zepsute. . Chyba w tym cyklu już nie pojadę do niego, bo pewnie każe mi być w pt (14dc) a wtedy mam szkołę do 20tej :/ a później to już nie ma sensu bo nic nie zobaczy.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no wlasnie - musi sie udac i koniec! Znowu zaczynam patrzec na to troche bardziej optymistycznie :)
    I ciagle mam nadzieje, ze uda Ci sie w tym cyklu. Ja pamietam ze jednym z moich objawow byl bol zoladka i tez sie pocilam jak szczur :) wiec glowa do gory i sie nie lamac tu!!!


    Agatka, to skoro babcia miala blizniaki, to u Was jak najbardziej jest szansa :)
    U mnie i u Mojego w obu rodzinach sa blizniaki, u mnie ze strony obu babc, a u T w tym pokoleniu. Ja to bym bardzo chciala :)
    Ano leje sie, ale juz brzuch mniej boli wiec jest ok :)dzieki, ze pytasz :*
    Moj T ma mala stolarnie, ale jak mowilam jakos pieniedzy z tego za duzo nie bylo, duzo musial inwestowac. Moze kiedys znowu sie za to wezmie... Tez mysle, ze ksiazka to dobry pomysl :)
    Mysle, ze Twoja wizyta bedzie w sam raz, wtedy juz na pewno zobaczysz serduszka ;)


    Kotowa, kurcze, to musi biedny cierpiec :( Oby jak najszybciej wrocil do zdrowia :*


    Klaudia, nadal trzymam kciuki, oby odbila :)


    Madlene, masz racje, idz i z nimi pogadaj, moze cos sie uda zalatwic :)
    Trzymam kciuki za owocna owulke :*
    Szkoda, ze z nart nici, na pewno by Ci to pomoglo naladowac akumulatory. Moze jeszcze nic straconego?
    Zaraz Ci wysle namiary na siebie :)


    Zetka Kochana, a co sie dzieje? Odpoczywaj duzo :*


    Martika, tzrymam kciuki za wyniki :*


    Zuzka, biedna uwazaj na siebie, zebys gdzies nie zemdlala!


    Cigaretta, a innego transportu nie masz? Szkoda by bylo nie sprawdzic skoro juz sie na to nastawilas.


    Morwa, dobrze, ze sie wyjasnilo z tesciem. Oby teraz szybko wracal do zdrowia.
    Faktycznie madry Twoj maz, ze Cie wybral. Z kim byloby mu lepiej ;)


    Nusia, Kotowa, Zetka, klaudia1534, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi spadla temp tez wiec wiem czego sie spodziewac wczesniej przyszla owu i pewnie wczesniej dostane@....

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ