X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, widziałam wykresy ciążowe z niskimi temperaturami i mała różnica między fazami cyklu. To chyba też zależy od ośrodka termoregulacji każdej z nas

    Morwa, oby nowy sposób się sprawdzil :-) uwielbiam te diety 'od jutra' :-) tez dziś się przerazilam, jak weszłam na wagę... Chyba robię jakieś zapasy na zimę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 17:16

    Morwa, Nusia, stacey lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem co mi się stało z tymi temperaturami że są takie niskie...wczesniej miałam normalny skok i wyższe one były, nie wiem czy to nie po wizycie u mojego pana Józka :) bo Jego "działania" mają duży wpływ na działanie hormonów w organizmie...

    Morwa, stacey lubią tę wiadomość

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kebab aaaaaaa szałłłłł :D::D

    Morwa lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa zaszalej i zjedz tego kebaba, dieta nie ucieknie hehe

    Morwa lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, kurczę, bardzo współczuję, ale dobrze, że tylko na tym się skończyło, bo udar potrafi być straszny w konsekwencjach. Teść musi na siebie uważać. Supr, że interes Wam się kręci :)

    She, bardzo się cieszę, że już Ci trochę lepiej i bardziej optymistycznie :)

    Nusia, mase jest ciążowych wykresów z kiepską temperaturą, a widziałam nawet całkiem płaskie. Najlepiej to przestań mierzyć i się wyluzuj ;)

    Malgosia, a Ty jak się czujesz?

    Kotowa, no to dzielny chłop z tego Twojego męża :D

    Dziękuję kochane za gratulacje, cieszy mnie ta beta :)
    Ja się zbieram na wizytę, a w piątek rano jadę do gina, bo kazał się pokazać z wynikami :)

    Kotowa, She Wolf lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika tak właśnie zrobię, przestanę już całkiem mierzyć, bo widzę, że to i tak nie ma sensu, u Ciebie to się sprawdziło to i może mi pomoże :)

    dzisiaj masz wizyte???

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja czekam na wyznaczenie owulki i tez przestaje mierzyć. To tylko niepotrzebny stres i niczego już nie zmieni :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie Kotowa, my się niepotrzebnie nakręcamy, mierzymy a i tak wtedy już jest po fakcie...

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nusia, ja czekam na wyznaczenie owulki i tez przestaje mierzyć. To tylko niepotrzebny stres i niczego już nie zmieni :-)

    jakiś sposób to jest ale ja nie dam rady :P
    Przyzwyczaiłam się i gdybym nie zmierzyła to pewnie się będę zastanawiać cały dzień jaka była. Więc stresu mi to raczej nie obejmie.

    Morwa mój Dziadek miał kiedyś udar. Jedna stronę ciała miał sparaliżowana głównie twarz właśnie ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Całkowicie. Także trzymam kciuki za teścia.

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Keeeebab zjadłabym. Ale czeka już na kolacje zupa krem z warzyw :D mrrrr

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, taki mam plan, w sumie nie wiem czy wytrzymam bez mierzenia ;-)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika u mnie czasem mdłości, wymioty, ale nie bardzo meczy. Caly czas jestem na luteinie ze wzgledu na torbiele na jajnikach, ale naszczescie sie zmniejszaja.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi głowa pęka :(((

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Co to za pan Józek? Czarodziej ? Może mnie naprawi?;)

    Morwa pan Jozek przyjmuje w Krempachach koło Nowego Targu. Generalnie to niby jest masażystą, ale nie robi strandardowego masażu, tylko uciska odpowiednie punkty na ciele, rozmasowuje je do tego momentu aż ucisk przestanie boleć i w ten sposób odblokowuje np przepływ hormonów.
    Ja u Niego byłam 1 raz w momencie gdy miałam ciągłe, nawaracające torbiele, byłam non stop na lekach przecibólowych i nie byłam w stanie funkcjonowac, bo tak mnie one bolały, potrafiłam brac po 6 ibupromów max dziennie, jak nie więcej...no i trafiłam do Niego, z polecenia znajomej góralki, (tej góralki córce uratował nogę przed amputacją, w skutek wypadku na nartach noge miała w takim stanie, że zrobiła sie jej martwica...) no i byłam wtedy u Niego na 2 wizytach, po miesiącu czułam się jak nowo narodzona, bóle calkowicie przeszły, o tabletkacj zapomniałam...to było jakieś 2 lata temu...

    no i w październiku znowui do Niego pojechaliśmy, też 2 razy w sumie byliśmy, zobaczymy czy będe tego jakieś rezultaty...

    pomaga na różne przypadłości, moja mama np była u Niego z kręgosłupem i baaardzo Jej pomógł, już po 1 razie...po dotyku Jej nogi odgadl że tą nogę miała kiedyś połamaną i źle złożoną...a mama ani słowem o tym nie wspomniała...jeździ do Niego ogrom ludzi i naprawdę pomaga...

    mi zawsze wszyscy lekarze ciągle mówili o endometriozie, skutkiem tego były te cysty, a On powiedział, że tak naprawdę to miałam hormony zablkowane gdzieś na poziomie śledziony i nie miały prawidłowego przebiegu/przepływu skutkiem czego właśnie były te cysty/torbiele...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo te testy owu są jakieś upośledzone, albo moja owulka... znowu jedna kreska bez cienia drugiej :| jeszcze tak nie miałam...

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny musiałam odespać . Byłam u lekarza nic mi nie będzie ale mam zwracać uwagę kiedy mi się dzieją takie rzeczy bo jak się będzie powtarzać to będzie musiał mnie kierować dalej . Ciśnienie w porządku morfologia też dobra .
    Powiedział że mam pić więcej wody bo jak nie piję a organizm ciężej pracuje to też może być objaw odwodnienia . Także rzucam herbatę od teraz no musze to zmienić a ciężko . Z wodą się pokłóciłam już dawno nie lubię pić po prostu dla mnie katorga wypić kilka szklanek wody :O może śmiesznie brzmi ale tak mam :D spokojniejsza będę po tym co tu pisałyście ;)

    Przez to wszystko nie doczytałam was więc napiszcie mi skrota plissss :)

    Jak wam minął dzień ?? Ściskam mocno :* :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika super beta :) Zdrówka dla babci.

    Zuzia, ja mam zawroty po wstanie z łóżka bardzo często.

    Kotowa, super kochana. Serduszka są więc musi się spełnić ten znak :)

    Cigaretta, szkoda, że wizyta nie doszła do skutku. W takim razie serduszkujcie i testuj i też musi się udać. A może dasz rade się urwać w pt ze szkoły?? :)

    Nusia, strasznie Ci kibicuje. A tempka będzie wyższa w pochwie i wydaje mi się ze bardziej dokładna. Ja dwa ostatnie cykle zmieniłam właśnie mierzenie z buzi na dowcipne :)

    Morwa, to szczęście w nieszczęściu, że z udarem teściu wyszedł z tego całkiem dobrze. Oby wzrok mu się polepszyl.

    Madlene kochana, mam nadzieję, że z tym mieszkaniem to była ściema i będzie po Waszej myśli. I trzymam kciuki żeby wszystko się Wam ułożyło.

    Ceska, a Ty jak się czujesz?

    She, super że już lepiej :*

    A u mnie jutro pierwsza dopiero wizyta u gina, mam stresa.
    Dzis zrobiłam wyniki, toxo juz ujemne igm dalej mi spadlo id wakacji wiec dobrze (miałam w ciąży z synkiem i powtórkę w wakacje teraz po 5 latach) Cytomegalia oba ujemne, wiec trzeba uważać, a różyczka IGG 436 wiec chorowalam, mam nadzieje ze nie jest za wysokie. Teraz nam jeszcze urlop a od poniedziałku do pracy, szok prawie po miesiącu :) na l4 nie chciałabym tak od razu iść, jak dam rade. Zobaczymy. Póki co nie mowie nic w pracy, dopiero w 2 trymestrze. Mam nadzieje ze jutro zobaczę serduszko i ze będzie wszystko dobrze. A poza tym mdłości, boli brzuch, krzyż i pachwiny. I zero apetytu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 19:17

    Nusia, Kotowa, Zuzia.zuzia, Madlene84, stacey lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę, wszystko będzie dobrze, zobaczysz! :) teraz jeszcze za wcześnie, zeby mówić w pracy, masz rację, poczekaj spokojnie przynajmniej do 10 tygodnia.
    Czekam jutro z niecierpliwościa na wieści po wizycie :)

    Zuzia.zuzia, Zetka, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia przypomniałam sobie, że moja siostra też na początku ciąży miała takie zawroty głowy, raz nawet w nocy zemdlała w łazience...lekarz kazał jej jeść regularnie, co 3 godzinki i też dużo pić, ale przede wszystkim krzyczał na nią żeby jadła śniadania no i aby nie robić za długich przerw między posiłkami.

    Zuzia.zuzia, stacey lubią tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam :) Władowałam się już pod kołderkę jakiegoś lenia mam. Coś gardło zaczyna mnie boleć więc sącze herbatkę z sokiem z malin domowej roboty. Pyszotka :)

    Cigaretta przykro mi, że nie dałaś rady dojechać na ten monitoring..

    Morwa szybkiego powrotu do zdrowia dla teścia, miejmy nadzieję, że poprawi mu się z tym okiem.

    She Wolf dzięki za kciuki, jak narazie wcale nie czuje się okresowo więc łudzę się do końca ;)

    Martika piękny przyrost bety :)

    Kotowa a widzisz a Ty już chciałaś cykl na straty spisywać i teraz możesz jeszcze do kamasutry nowy rozdział dopisać :D

    Nusia kochana a mogłabyś mi wysłać wiadomość z jakimiś namiarami na tego Pana Józka? Mój mężuś ma spore problemy z kręgosłupem i już się wyjeździł po tylu masażystach a plecy ciągle bolą. Może on coś by na to pomógł.. A często w ciągu roku jeździmy do Zakopanego więc mielibyśmy po drodze :)

    Zetka daj znać jutro koniecznie po wizycie.

    Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ