X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kochane <3

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    U mnie jednak @ przyszła, ale spodziewałam się tego więc doła nie mam, rozpoczynam nowy cykl i nowe starania :)
    Ale powiem Wam, że przed 5 obudził mnie tak straszny ból brzucha i pleców, chyba pierwszy raz w życiu tak mocny, już jadę na przeciwbólowych a mała poprawa jest..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey mamy diagnozę teścia miał udar :o ale chyba się cofnął bo nie ma paraliżu nic mu nie dolega tylko to oko , ciekawe czy będzie jeszcze kiedyś widział normalnie.


    Morwa udar? No to niezle! Niech tesc szybko wraca do zdrowia! A twoj maz to wielki szczesciarz :) Inni powinni mu zazdroscic ciebie!

    Aha, witajcie dzisiaj:)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia wielka szkoda! Ale dobrze, ze jakos sie trzymasz! Dzielna babka z ciebie :)

    Kotowa jak tam u was? Jak maz sie czuje?

    Zuzia mi tez przez 2 dni krecilo sie w glowie, zwlaszcza jak zmienialam pozycje, ale nie bylo az tak zle. Zobaczymy jak bedzie dzis. Jak ci sie spalo?

    Martika sliczny przyrost :) Fasolka sobie rosnie :) Ja dostalam wczoraj poczta swoje wyniki i na papierze stoi wynik z poniedzialku nie 16000 a 17000 hehe. Ale jak patrzylam na normy to to odpowiada 6 tygodniowi, wiec to moze nie blizniaki :) Dowiem sie juz wkrotce.

    She to skoro u was sa blizniaki w rodzinie to moze jak u ciebie zaskoczy juz to tez od razu razy 2 hehe! Powodzenia! Co do stolarni to teraz takich ludzi ze swieczka w reku szukac! Moze twoj T bedzie mial kiedys wiecej czasu na to i biznes jakos sie rozkreci.

    klaudia1534, She Wolf, Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, super ta Twoja beta tak czy siak ;)

    Ja obudzilam sie dzisiaj na maxa zapuchnieta, czuje sie zle, ale lece na uczelnie, tylko jedne zajecia, wpadne po ;)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!

    Martika uważaj na siebie.

    Klaudia przykro mi ale cieszy mnie Twoja postawa :)

    Odstswie dzieci.do szkoły i pewnie się jeszcze położę na chwilkę. ..
    A co mi tam :P

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene jak ja bym sobie tez polezala teraz :) Tak mi sie oczy zamykaja. Ale niestety trzeba do pracy chodzic. Ale jeszcze tylko jutro i 2 dni wolnego :) Szkoda, ze u ciebie nie wyjdzie nic z wyjazdu. Bo tak to by dzieci mialy tez jakas rozrywke. Trzymam za was kciuki, aby wszystko ulozylo sie po waszej mysli.

    Zetaa - jak zawsze mowimy - dopoki nie ma @ to jest dobrze! Glowa do gory!

    Nusia ciebie to samo dotyczy!

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta szkoda, ze sie nie udalo z monitoringiem. Ale nie poddawaj sie! Na tym watku sa same silne kobietki :)

    Morwa z ciebie to na serio zdolna i obrotwa babka! Realizuj swoje plany dalej skoro to ci przynosi satysfakcje!

    Madlene co do urzedu to atakuj ich osobiscie, telefonicznie, jak sie da. Dopoki sie nie przekonalam na wlasnej skorze, ze to faktycznie dziala to odpuszczalam sobie.

    Kotowa ale twoj maz dzielny!!! Medal mu sie nalezy :)

    Dziewczyny jak nie macie ochote mierzyc temp to nie mierzcie. Wasze samopoczucie wzniejsze niz jakies wykresy. Ja w poprzednich ciazach nic na ten temat nie wiedzialam i bylo mi z tym o wiele lepiej. Dopiero po poronieniu sie zainteresowala, ale jak widac udalo sie dopiero jak znow troche wyluzowalam. U Martiki podobnie!

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene dzieci wiedza wiecej niz nam sie wydaje. Moze to znak ze w tym cyklu die uda :)


    Klaudia przytulam. Dobrze, ze sie mocno tym nie przejelas. Wspolczuje tego bolu. Ja mam tak co miesiac :(


    Agatka, popatrz, beta sie okazala wieksza :) a swoja droga, to pani w labie slepa?
    Ja tez w pierwszej ciazy nie wiedzialam nic o tempkach. Tez dopiero po poronieniu na to wpadlam :(
    Teraz bede mierzyc dopiero za ok tydz i tylko do wyznaczenia owu. Poza tym mam to gleboko w d.... ;)


    Ale jestem spiaca :( cos spac nie moglam znowu.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!
    ledwo się dzisiaj z łóżka podniosłam, dopiero co zjadłam śniadanie i piję kawusię, może się troszkę obudzę...

    KLaudia przykro mi, że @ jednak przyszedł, ale skoro masz takie pozytywne nastawienie to super :) trzeba walczyć dalej.

    Madlene dziaciaczki są słodkie hehe, może to też jakaś wróżba u Ciebie ;)

    Agatka a TY czym się zajmujesz? Mam nadzieję, że masz lekką pracę i że się nie przemęczasz! :)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka na ktora godz idziesz do lekarza? Jak wrocisz to powiedz jak bylo.Jak sie dzis czujesz? Ja tez w pracy nie bede nic mowic az do 2 trymestru. No chyba ze zlapia mnie wymioty to nie bedzie wyjscia :) A tak poza tym to u nas w pracy jest zwyczaj ze w kazdy piatek sa gofry na drugie sniadanie. No i jak bylam w ciazy z synkiem to strasznie mi smierdzialy, otwieralam okna i drzwi aby pozbyc sie zapachu. Wiec przez 2 lata wszyscy mi mowili, ze gofry to bedzie ich test ciazowy na mnie w przyszlosci hehe.No i jutro piatek, a mi juz wszystko smierdzi. Mam nadzieje, ze jakos uda mi sie to ukryc.

    Ceska ja tez jestem caly czas senna, a na odpoczynek nie ma kiedy jak sie ma dziecko w domu. A jeszcze do niedawna zagipsowane to juz w ogole :) chociaz dzis jakos dobrze sie czuje, mdlosci prawie nie ma, tylko wszystko smierdzi :)

    She a co ty tak z mocnym alkoholem wyskoczylas? :) Jak tak to winko a tu prosze hehe.Czasem trzeba co!

    Zetka lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene a tym dzidziusiem to ja mialam podobnie wczoraj. Synek lubi po mnie skakac i wlazic na kolana, wiec ostatnio go powstrzymuje i mowie, zeby tego nie robil bo mnie brzuch boli. A on do mnie w tekstem, ze mama ma dzidzie w brzuchu! Zatkalo mnie jak nie wiem co! Meza tez :) Pytam go skad to wie i kto mu powiedzial. A on tylko, ze dzidzia w brzuchu. Nasza kolezanka jest w ciazu wiec mu wytlumaczylam, ze to ona ma dzidzie a nie ja. Na razie nie chce mu mowic. Ostatnio powiedzielismy mu od razu, bardzo sie cieszyl, a jak poronilam to nie wiedzial co sie dzieje i sie troche dziwnie zachowywal. Wtedy mial 2 lata i juz rozumial, wiec teraz tym bardziej chce poczekac az wszystko bedzie pewne.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata haha, mam nadzieje, ze nie bedziesz wymiotowac jutro :) a ja bym sobie zjadla gofra..... z owocami i bita smietana :) mniam
    No a co bede sie rozdrabniala? Winko nic nie dalo przez tyle cykli to nie bede pila bo nie lubie :( mam okres buntu staraniowego! :D

    agata83, Nusia, Zetka, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Nusia jak ja bym tez polezala teraz :) Ja sie zajmuje gwarancjami, praca siedzaca, przy kompie, sporo stresu. Zwlaszcza teraz jak trzeba zamknac stary rok. Mam czas do srody. Zobacze co uslysze na wizycie za 1,5 tyg. Jak wszystko bedzie ok to chce popracowac do 12 tyg normalnie a potem to zobacze jak sie bede czula i albo pojde na 100% zwolnienia albo a 50%. Na pewno bede teraz bardziej uwazac na siebie, bo nie chce juz wiecej miec komplikacji.

    Dobra ja tu znow was bombarduje pisaniem a praca lezy hehe. Zmyakm. Milego dzionka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe Agatka ja tam nie mam nic przeciwko żebyś pisała :) pisz jak najwięcej :) no ale wiadomo, praca to praca, tylko żebyś aż tak bardzo się nie stresowała, żeby groszek był spokojny :)

    She ja CIę popieram w 100% z tym buntem :) jak ma się udać to się uda bez tego wina i reszty...ja jak dostanę @ to też sobie kupie whiskacza i wypiję bo to wino już mi uszami wychodzi, mimo że lubię...

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata skoro praca stresujaca, to uwazaj na siebie i dzidzie :*


    Nusia, no wlasnie, ostatnie miesiace to byla przesada z tym uwazaniem na wszystko. Nadal sie zdrowo odzywiam, ale jak bede miala ochote na cos 'zakazanego' to nie bede sie nawet zastanawiac :D
    A Ty na razie nie mysl o kolejnym cyklu, tylko mysl pozytywnie o tym :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf jakoś ciężko mi to przychodzi...tak naprawdę to z jednej strony bardzo bym chciała aby w końcu się udało, a z drugiej strony to szukam teraz nowej pracy, więc jakby teraz się okazało, ze jestem w ciąży to trochę nie za fajna byłaby sytuacja pod względem finansowym...wiadomo że mąż pracuje i mamy kasę, ale jednak dodatkowa wypłata daje komfort psychiczny...

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja tam wierze, ze co ma byc to bedzie. Jesli maluch sie teraz zdecyduje pojawic, to przeciez nie bedziesz sie przejmowala praca ;) dacie rade :)

    Ja tez musze niedlugo zaczac szukac czegos nowego. Teraz jestem na zwolnieniu, ale powoli mnie cisna zebym wracala, a ja nie chce. Zapieram sie rekoma i nogami. I wiadomo - 2 wyplaty to nie to samo co jedna, ale nawet gdybym sie zwolnila i nie mogla znalezc nowej pracy, to damy rade :) zacisnie sie kieszenie i bedzie dobrze.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wiadomo Kochana, jak będzie trzeba to coś będziemy kombinować...ja właśnie w tej mojej ostatniej pracy już miałam tak dość psychicznie, byłam wypalona, że wkurzyłam się i w wakaxcje poszłam na L4, dopiero w listopadzie złożyłam wypowiedzenie :) mam nadzieję, że teraz w nowym roczku coś ruszy z normlanymi ofertami pracy i szybciutko coś znajdę :)

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ