X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiej pracy szukasz? Ja bym chciala znalezc cos pokrewnego z moim kierunkiem studiow, ale to moze byc trudne. W kazdym razie sprobowac szukac mozna :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się naprodukowalam i mi wzięło w telefonie :/ spróbuję jeszcze raz :)

    Witam się :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, taki 'bunt' może tylko dobrze zrobić, w końcu to w dużej mierze psychika ma duże znaczenie. Trzymam kciuki kochana :*

    Klaudia, przykro mi :( powodzenia w nowym cyklu.

    Martika, kciukam za kolejną wizytę i nie przeleczyc się :)

    Ceska, będzie dobrze :)

    Cigaretta, a Ty już zdrowa?

    Madlene, dzieciaki są super i mam nadzieje ze spełni się ich 'przepowiednia' :)

    Agata, a o co chodzi ze zwolnieniem 50% bo nie kumam? :)
    Daj znać jutro jak gofrowy test :)

    Dziewczynki, czy teraz razem z pierwszym zwolnieniem trzeba pracodawcy przynieść zaświadczenie od gina ze się jest w ciąży? Tak coś sobie przypominam, że kilka lat temu musiałam takie coś zanieść.

    Agata, my synkowi tez jeszcze nic nie mówiliśmy, w ogóle to wie tylko mój tata, siostra i przyjaciółka, nawet teściowej nie wiedzą :)

    A ja wizytę mam na 16:15.

    She Wolf lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf ja od jakichś 6 lat zajmowałam się szkoleniami, a teraz już chciałabym coś zmienić, coś innego, ale coś w biurze...

    Zetka moja siostra poszła na L4 zanim jeszcze powiedziała w pracy o ciąży, dopiero chyba jak już była bardziej spokojna to zaniosła zaświadczenie, tak mi się przypomina.

    Powodzenia Kochana na wizycie :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Zetka :) :*
    Ja niestety nie wiem jak to jest ze zwolnieniami w Polsce :(


    Nusia, trzymam kciuki w takim razie. Oby wszystko sie poukladalo tak jak chesz :*

    Nusia, Zetka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Kochana:* musi :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki ;*
    Zetka ja juz zdrowa, tylko nos się jeszcze nie zagoił do końca, ale nie jest źle :)
    Za chwilę bede dzwonić do gina umówić się na dziś lub jutro, nie mogę tego tak zostawić, bo znowu bede się zastanawiać czy owulka jest, a tak bach i już !;)
    Byłam właśnie załatwić praktyki w szkole podstawowej, chciałam jakoś tak na luzie żeby nie prowadzić zajęć tak długo, ale chyba nie przejdzie.. znowu bede te stresy przeżywać od lutego. Mam uczyć 2 klasę :o boje się !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta bardzo dobrze, że jednak pójdziesz na ten monitoring, będziesz spokojniejsza...

    poradzisz sobie na praktykach, zobaczysz, nie ma się czego bać :) a jakiego przedmiotu będziesz uczyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia w klasach 1-3, czyli polski, matematyka, plastyka itp zależy co tam mają w przewodniku metodycznym. Miałam nadzieję, że mnie to ominie, ale nie ma lekko :p dobra dzwonie do tego ginekologa !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 20 monitoring !

    Nusia, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Cigaretta :) tylko tym razem idź już na 100% :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    super Cigaretta :) tylko tym razem idź już na 100% :)
    no tym razem muszę, mam zajęcia do 20:10 ,ale nie pójdę na ostatnie ćwiczenia, bąbel ważniejszy niż szkoła :P

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praca Praca Praca... ja pracuje od 10-18 jestem w pracy o 9 wychodze o 19 :s
    A jak ludzie krzyczą to to to gram w gre i ich nie słucham jak juz pokrzyczą wtedy sie usmiecham i wychodza :D

    agata83 lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Oj Nusia jak ja bym tez polezala teraz :) Ja sie zajmuje gwarancjami, praca siedzaca, przy kompie, sporo stresu. Zwlaszcza teraz jak trzeba zamknac stary rok. Mam czas do srody. Zobacze co uslysze na wizycie za 1,5 tyg. Jak wszystko bedzie ok to chce popracowac do 12 tyg normalnie a potem to zobacze jak sie bede czula i albo pojde na 100% zwolnienia albo a 50%. Na pewno bede teraz bardziej uwazac na siebie, bo nie chce juz wiecej miec komplikacji.!
    Praca z ludzikami najgorsza :D a ejszcze reklamacjeeeee :D jak ja je uwielbiam :D

    agata83 lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Praca Praca Praca... ja pracuje od 10-18 jestem w pracy o 9 wychodze o 19 :s
    A jak ludzie krzyczą to to to gram w gre i ich nie słucham jak juz pokrzyczą wtedy sie usmiecham i wychodza :D

    hehe ceska, w sumie zdrowe podejście :)

    ceska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa przypomniałaś mi, że mam rybę w zamrażarce :) a się zastanawiałam co zrobić na obiad :P dzięki !

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe Morwa rybki są zdrowe :) teraz jeszcze na kolację przydałoby się coś z rybą ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz, skoro Tobie mierzenie tempki nie przeszkadza, nie masz stresa z tego powodu to jak najbardziej mierz, tym bardziej przy Twoich długich cyklach może CI być pomocna, chociaż mam nadzieję, że ten cykl będzie już u Ciebie normalny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja uwielbiam ryby pod każdą postacią :) dobre sa takie w biedronce z sosem pomidorowym do zapiekania w piekarniku, do tego ryż mmmm... :)

    A co do mierzenia temp to tez myślę, czy się nie przerzucić na inną dziurę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy ich nie jadłam, chociaż miałam pare razy na nie ochotę, musze kiedyś kupić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 15:54

    Cigaretta, Morwa, stacey lubią tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ