X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ten Twój mąż to niezły agent :-) idę sprzątać dziewczyny, odezwę się później. Miłego dnia :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahah a Morwa Chińczyków Zjada kosmitów widzisz ja Cię proszę Ty się uspokoj bo ten Twój organizm głupiej hahahah

    A u mnie jakby chociaż już śluz był taki jak trzeba to może liczyła bym na takie zaskoczenie.. a tak czekam... w sumie nigdzie mi się nie spieszy. Była już u mnie owulki i w 23dc wiec na razie się nie stresuje ze nie przychodzi.

    Kotowa pewnie można latać. .. nie przesadzalabym. .. a wybierasz się gdzieś?

    Agaja SPOKOJ jesteś w ciąży i prze najbliższe prawie 8 miesięcy się to nie zmieni! <3

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha MOrwa zabawan jesteś :) zawsze poprawiasz mi humor :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaczynam mieć wątpliwości czy kiedykolwiek uda mi się zajść w ciążę :( nie wiem czy znowu nie będe musiała pomyśleć o in vitro...tracę już nadzieję...

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa u Ciebie się wszystko może zdarzyć ale mąż jak najbardziej powinien to zrozumieć.

    Nusia nie wiem co Ci powiedzieć. .. ze nadzieje musisz mieć i pozytywne podejście bo bez tego nie uda się na pewno. Jak się zalamiesz nic z tego dobrego nie wyjdzie. Ja wiem ze to u Ciebie rzeczywiście są problemy zdrowotne ale nie możesz się poddawać. Słyszał o wielu przypadkach teoretycznie beznadziejnych które kończyły się szczęśliwym powiększeniem rodziny. Znam też takie gdzie teoretycznie wszystko jest dobrze a starają się długie lata. Bardzo mi przykro ze tak jest. Trzymaj się kochana bo załamanie nic tu nie pomoże. <3 <3 <3

    Nusia, Morwa lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki:*

    Wiecie, to bardziej chodzi o to, że boję się, ze tracę czas na naturalne starania a może ja nigdy naturalnie w ciążę nie zajdę...na in vitro póki co nie mamy już kasy, bo w tamtym roku wydaliśmy jakieś 20 tys. na to wszystko...zresztą jeszcze nie jestem gotowa na to aby znowu przez to wszystko przechodzić...mam wrażenie, że gdybym teraz podeszła do kolejnej próby in vitro to chyba skońcvyłabym u psychologa...

    miałam w tym cyklu całkiem odpuścić a ja już myslę o winie, siemieniu, ananasie itd :) i jak tu wyluzować?? :)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, jeszcze tylko kuchnia...
    Morwa, wieczorem niestety nie uda mi się wpasc, bo wychodzimy. Skończę sprzątanie i idę robić się na bóstwo ;-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ale się uśmiałam :)

    Nusia, kochana, mam nadzieję że to chwilowy kryzys. Trzymam mocno kciuki żeby Ci się jak najszybciej udało :)

    Kotowa, przepowiednia musi się spełnić innej opcji nie ma :) Milej zabawy :)

    Madlene, kciukam za owulke :)

    Agaja z objawami mam różnie. Tez się przejmowalam ale teraz próbuje się mocno nie przejmować. Ciężko ale to dla dobra dzidzi. Będzie dobrze, naprawdę :) Pamiętam ze jak się przejmowalam beta to od razu piersi mnie nie bolały :) potem nagle zaczęły. Jak zaczynam myśleć o mdłościach to tez jest różnie, duże znaczenie ma głowa, przynajmniej u mnie :)

    Teraz się stresuje tym dupkiem, dziś wezmę i jeszcze przez dwa dni po pół tabletki dwa razy dziennie potem po jednej dwa razy dziennie bo się boje nagłego skoku :) A potem pewnie będę fisiowac jak będę odstawiać :) tak to już jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 15:55

    Kotowa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka piękny suwaczek i cudownie ,że Ci się udało super, ja 3 dni przed @ 3 testy pozytywne, ale brzusio trochę boli, boję się trochę :(

    stacey lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, gratulacje. A bólem brzucha się nie przejmuj, oby nie za mocno. Idziesz na bete?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zacznę od Was potem przejdę do siebie no więc :
    Martika Bardzo się cieszę że na USG lekarz widział pęcherzyk i jestem na milion % pewna że "to co widział to było to " :) Co do leków to też dobrze naprawdę widać że o Ciebie dba . Duphaston jest troszkę inny niż taka lutka i dobrze że do tak późnego tyg karze Ci go łykać :) Co do Acardu to ja też pierwszy raz łykam coś takiego jak aspiryna ale dziewczyny pisaly i tu she że nie powinno się odstawiać to na rozrzedzenie krwi jest także nawet ochrona przeciw zakrzepowa :)
    Bardzo współczuję z powodu babci i mam nadzieje mocno wierzę oraz życzę szybkiego powrotu do zdrowia że lekarze się Nią dobrze zaopiekują i koniecznie napisz jak się czuje :* :*
    Kotowa to pięknie pojechałaś z koleżanką 0.7 na dwie fiu fiu :D :D
    Powodzenia na egzaminach obyś zdała na "szóstkę" :)
    Przynajmniej już wiesz od czego główka boli te wykresy jednak na coś się przydają :P

    Morwa słonko dużo zdróweczka dla teścia :* :* :*
    I tak strasznie drogie macie te orzechy :P W twoim przypadku to dobrze że nie rezygnujesz z mierzenia jednak tempka da lepszy obraz niż śluz przy takiej ilości <3 jaka u Was bywa ;) ;) A jest cos takiego jak przestymulowanie ale nie wiem jak to się ma leku ziołowego . Ogólnie większość dziewczyn zaczynało od 1*2 a potem 2*2 ale to pytaj na forum ze wspomaganiem najwięcej się dowiesz :) :) :) Super że robicie badanie nasienia będę mocno trzymać kciuki :) No i o sobie nie zapomnij o tym monitoringu :) A z dietami masz jak ja :D Im więcej sobie odmawiam tym więcej jem :D
    She Kibicuję ci mocno i może dobra decyzja z tym mierzeniem do owu potem nie masz stresow jak spada jak to czasem nieświadomośc pomaga :) :)
    Mam nadzieję że wszystkie imprezki udane ;)
    Nusia obyś szybko coś znalazła . Ja też nie lubię wina i w sumie piłam może 2 lampki w ciągu cyklu :D Trzymam ckiuki za dietę i nie łam się Kochana nie można się poddać rozważać możecie opcję in-vitro czy IUI ale nie rezygnuj i nie myśl że Wam się nie uda . Musi się udać tylko może właśnie potrzebujecie pomocy lekarskiej też jakiś monitoring itd. :) Jak u Ciebie wyglądają badania ??
    Madlene Również mocne postanowienia z dietą i ćwiczeniami to również będę trzymać kciuki i kibicować :)
    Dzieci czują pewne rzeczy nawet jeśli nam się wydaje że czegoś nie rozumijeą czy nie słyszą one wiedzą :) tak jest i tyle :) Choć nie mam jeszcze swoich widzę to po dzieciach znajomych i w rodzinie :) Inteligentne "stworzonka" :) :)
    Mam nadzieję że z urlopem wam wyjdzie :)
    Zetka gratuluje centymetrowego szczęścia z bijącym serduszkiem :) :) :) Teraz niech zdrowo rośnie już do końca :* :* :* Co do duphastonu to nie bardzo rozumiem lekarza . Boli Cię brzuch okej dal w razie wu ale tego leku nie powinno się odstawiać ot tak . Tak samo jak lutki . również podnosi progesteron . Lecz gardełko i odpoczywaj :) :) :) a na następnej wizycie pogadaj z lekarzem czy nie może już Ci pociągnąć dupka do 12 tyg :)
    Cigaretta Kochana bardzo szkoda że ten pęcherzyk akurat urósł po niedrożnej stronie :( Zbijaj prolaktynę i czekamy na następna owulację tym razem z prawego jajniora :* :* :* Super że twój mąż też się zbada :) :) :_)
    Klaudia :/ a tak liczyłam na twój cykl ehhh dobrze że masz takie podejście z uśmiechem i na luzie :* :* :* :*
    u Nas dzisiaj też leje i wieje paskudnie :/
    Agata dbaj o siebie słonko gratuluję przejścia testu :* :* :*
    Ceska to samo :D odpoczywaj i korzystaj póki masz "wymówkę " ui również uważaj na siebie w pracy :*
    Aneczka gratuluje pięknego pęcherzyka no zalecenia jak najbardziej trafne ;) ;) Prolaktyna najłatwiejsza do zbicia bromek dobry lek z tego co słyszę od dziewczyn . Inaczej to się kończyć nie może :) :) :) to teraz niech zaowocują te staranka :*
    Agaja bidulko nie martw się ja miałam zapalenie jajników i zaszłam i dzidzia jest także nie martw się :* :* Antybiotyk pomoże a bez tego i tak by się nie obeszło . więcej szkody byłoby na pewno z nieleczenia :*
    Triss <3
    Dagn :) :) Ciesze się że wróciłaś i spędziłaś fajnie Święta co do wyjazdu , niestety teściowe mamy lubią się wtrącać zawsze wychodzi jakiś konflikt nie am co się przejmować ;)
    Głowa do góry i nie zamartwiaj się :* :* :* :*

    A u mnie ehhh te dwa dni miałam takie okropne . Problemy rodzinne i Madlene nie jesteś sama nasze mieszkanie też idzie na sprzedaż . Umowę mamy z agencją do 2016 roku do Lipca ale ja nie zamierzam zostać sprzedana nowym właściecielom bo wiecie jak jest . Zaczna mi tu chodzić bo to chcą zrobić i takie tam ... Więc zaczynamy myśleć o przeprowadzce za nim bobas przyjdzie na świat :) :)
    Wczoraj jeździliśmy po urzędach i bankach Arek chciał się wszystkiego dowiedzieć na temat zakładania własnej działalności i ewentualnych dotacji itd. ...
    Do tego ta glowa daje mi w kość pogadałam wczoraj z asią z innego wątku i pod jej namowa pójdę do neurologa ze względu na te zimne ręcę podczas i ten lęk :/ Wracam do Was i jeszcze raz przepraszam za nieobecność . Tak jak pisałam innym dziewczynom tak piszę wam jak zniknę nagle to wiedźcie że wrócę 1-2 dni jak mi przejdzie ... Ja nie z tych wylewnych i o sobie pisać nie lubię i męczyc ludzi swoimi pierdółami :/
    A dwa smutno mi też bo miałam leciec do Polski 24 Stycznia ale wiadomo trzeba przełożyć i wy mi tak pisałyście i dziewczyny z drugiego wątku także nie chce ryzykować zdrowiem bobasa bo najważniejszy ale jakiś dołek z tego powodu jest ...
    Spokojnego wieczorku :* :* :* :*

    Kotowa, Zetka, Dagn, stacey lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, trzymaj się ciepło i odpoczywaj. Na pewno będzie dobrze, a do neurologa jak najbardziej. A gin mi mówił ze dupka do 12 tyg tylko nie dołączył i za mało mi wypisał, ślę dziś dopiero zaczęłam wiec do wizyty mi styknie. Ściskam <3

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia odpoczywaj dużo, teraz to najważniejsze, no i jak najmniej stresu...
    rzeczywiście może warto wybrac się do tego neurologa, skoro masz takie bóle głowy, teraz trzeba dmuachać na zimne...

    Przykro mi z powodu mieszkania, ale może wyjdzie Wam to na dobre :) powodzenia w szukaniu nowego miejsca :)

    Kochana ja już jestem po 3 próbach in vitro, więc przebadana jestem dokładnie i mąż też...póki co to zdecydowałam, że biore się ostro za dietę a potem, może na wiosnę będę myślała co dalej...

    Zetka dziękuję:*

    Zetka, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do wtorku i zobaczę co dalej :)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka Nusia dziękuję :* :*

    No właśnie tak coś mi świtało Nusia ale nie byłam pewna :( Musi się w końcu udać . Bardzo mocno wam tego życzę i będę kibicować dopóki się nie uda :* :*

    To super Zetka :) :) :) To rośnijcie zdrowo i również odpoczywaj :*

    Nusia lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Poczekam do wtorku i zobaczę co dalej :)
    Pati a co to za suwak do jakiej owulacji ?? :P Ty już kochana nie będziesz miała owulacji co najmniej przez pare dobrych miesięcy :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją wiesz niby 3 testy pozytywne , ale 2 dni przed @ , a czuje się jakby miala przyjść i się boję.

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Ją wiesz niby 3 testy pozytywne , ale 2 dni przed @ , a czuje się jakby miala przyjść i się boję.
    rozumiem twój strach :) dlatego grzecznie czekamy :) Mocno kibicuję żeby @ nie przyszła :* Nie stresuj się (wiem że łatwo powiedzieć ) bo to teraz Tobie /Wam nie sprzyja na pewno ;)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na Twoim wykresie Ty masz takie długie cykle :O jak Morwunia nasza bo jak nie było to już 51 d.c. i czekasz na @ ?? nie ma szans na najbliższe miechy ;)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie te 2 dni jakoś wytrzymam:)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ