X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, posiedzielismy ze znajomymi i się wyluzowalismy. Mąż juz trochę lepiej, wczoraj za długo siedział i znów go mocno rozbolalo... We wtorek ma kolejny scaner i zobaczymy, co dalej. Dziękuję, że pytasz :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja dopiero wstałam :D No serio takiego ubawu jak wczoraj nie miałam nigdy :D normalnie humor mam nadrobiony na miesiąc :D
    Co u Was ?? Jak wam Niedziela mija ?? :* :* :* :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane jutro się wszystko wyjaśni , przyjechałam na cały dzień do rodziców , zawsze lepiej :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tutaj dzisiaj cicho i spokojnie :) ja w kwestii przypomnienia przed obejrzeniem w kinie czytam Greya i cholender znów mnie wciągnęło ;)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki a co tu dzisiaj taka cisza? :) Kurczę patrzę, że coraz więcej tutaj zafasolkowanych Pań :) bardzo mnie to cieszy!
    Ja jutro już na 100% idę zrobić badania które przepisał mi gin czyli TSH, FSK, LH, Prolaktyna. I od nowego cyklu zaczynam pić infolic. Ten cykl czuję że na pewno znowu jest stracony w tym cyklu nawet piersi mnie nie bolą nic a nic... a no i <3 było słabe bo tylko raz dzień przed owulką bo wybraliśmy się w góry ii był to taki spontan nie myśleliśmy o staraniach w tym cyklu.
    Mam nadzieję, że w końcu coś się ruszy po tych badaniach bo już opadam z sił nie wiem co myśleć o tym wszystkim...

    Mocno Was wszystkie tulam i przesyłam buziaki :*:*:*:*:*

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia ja już czekam na reklamy w tv o Greyu, nie mogę się doczekać filmu :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi teraz kręci i jeździ w tym brzuchu i dostałam biegunki ochhh

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja a bola Ci eoze piersi od strony pach? jaki masz śluz?

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dotknę piersi to czuję takie rozrywanie, a wczoraj mnie tak bolały od strony pach ,że jak leżałam to nie mogłam ręki położyć. Śluzu dzisiaj sporo , czuję ciągle mokro, a śluz taki kremowy raczej biały

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja, ja myślę, że skoro czwarty test wyszedł Ci pozytywny, to ewidentnie jesteś w ciąży! :) Gratuluję i nie panikuj, bo nie masz powodu :)


    A tu dziś rzeczywiście bardzo cicho...

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak , ale wiesz jak to jest człowiek taka cholera ,że zawsze sobie coś znajdzie do zmartwienia ;)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :*


    Ja tylko na chwile, w piatek imprezka w pubie sie super udala, wczoraj urodziny tez. Tylko moja kumpela, ktora tez byla zaproszona powoli mnie wyprowadza z rownowagi. Wie jak bardzo chcialabym miec dziecko, wie jak przezylam poronienie, a mimo to jedyny temat jest jaka ona jest szczesliwa ze ma swoje dzieci, takie piekne i madre. I ze ciagle nie moze uwierzyc ze je ma (jedno ma 5 lat, drugie 3,5, wiec po tylu latach powinna w koncu uwierzyc!). I tak za kazdym razem jest ta sama gadka. Nie widzi ze mnie to boli. Kiedys jej w koncu wygarne co o tym mysle.
    Jak bylam w ciazy to mi powiedziala, ze teraz bede czescia grupy, bo skoro nie mialam dzieci to bylam z boku. Myslalam ze jej strzele! Tak jakbym ja tylko po to chciala miec dzieci zeby sie z nia spotykac!
    Sorry, ze tak marudze, ale mnie ona strasznie denerwuje ostatnio. Kiedys bylysmy przyjaciolkami, ale takich przyjaciol mam gleboko w d......

    Milego weekendu :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 21:06

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kumpela, spoliczkować taką, niektóre to jednak wredne baby, masakra. Nie przejmuj się, zobaczysz zaraz będziesz w ciąży, będzie chciała ,żebyś była w tej ,,grupie'' to wtedy jej odpłacisz i powiesz, że nie chcesz w niej być, bo ona tam jest ;D

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja większość weekendu przestałam, taka byłam senna;) i jakaś zmęczona. Zaraz chyba znów idę spać.

    Patrycja ogromne gratulacje! Faktycznie 4 testy raczej nie mogą kłamać ;) Ale wiem co czujesz bo ja miałam tak samo!

    Zetka kochanie będzie wszystko dobrze. Mi tez siedzenie w domu nie służyło, wiec w sumie trochę się cieszę, ze poszłam do pracy. Co do twojego wątku- takie sytuacje się zdarzają i cieżko o tym nie myślec. Ale musimy się starać nie fiksowac. We mnie tez ciagle jest strach, aby tym razem było wszystko ok i chyba dopiero uspokoje się po wizycie która mam za tydzień. A co do bólu gardła, bo coś mi się wydawało ze pisałas o tym to kup sobie homeogen. To tabletki homeopatyczne. W 1 ciąży gin mi dała a teraz w aptece babka dała mi to samo. One pomagają, bo ten prenalen tez mi nie smakuje. Z tej serii są tez tabletki na chrypke, kaszel i grypę.

    Zuzia, Agaja a jak wy się czujecie?

    Dobrej nocy! Paa

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She trzymaj się z daleka od takich ludzi jak ona! Nie warto na kogoś tak pustego tracić swoje nerwy. Bo naprawdę trzeba mieć pustkę w głowie zachowując się w ten sposób wobec kogoś w takiej sytuacji jak twoja. Będzie dobrze! Sciskam cię mocno!

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, co za świetna przyjaciółka... :/

    Agata, ja się czuję dobrze, chociaż od kilku dni miewam leciutkie mdłości co jakiś czas, ale takie minimalne. Trochę się uspokoiłam, bo piersi bolą i rosną ;) Ale tak bardzo chciałabym już coś zobaczyć na usg!

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grey w kinach o 13lutego:D któras pisała ze wyczekujw reklam w TV:D


    mnie rwie tylko z boku jak sa pachy i bola uz od 17dc a śluz taki niby mokry ale lepki ale nie duzo go wiec @ za rogiem!:( 2 cykl nie udany juz to wiem ehhh;(

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczynki! Ja tylko na chwilkę, chciałam się tylko przywitać, bo cały dzien nie miałam kiedy...

    She Wolf strasznie nie na miejscu było to zachowanie Twojej koleżanki, może jak jej kiedyś w końcu powiedz co myślisz, to zrozumie jak się wrednie zachowywała!!
    Wsród naszych znajomych to praktycznie tylko my i jeszcze tacy jedni znajomi nie mają dzieci, a tak to już wszyscy po dwójce...i też czasem tak się czujemy z boku, tzn ja...bo na dodatek wszyscy mieszakją obok siebie, dzieci razem chodzą do przedszkola i ciągle mają jakieś spotkania, bo to urodziny któregoś, bo to pikninki ze szkółki piłkarskiej itd...a my że dzieci nie mamy, więc nas to nie dotyczy...przykre to trochę, ale cóż, takie życie...

    Dobrze że wyszliście i się trochę odstresowałaś :)

    Agatka jak masz tylko taka potrzebe spania to śpij ile się da :) w końcu Wam się należy :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, marsz jutro na bete to się uspokoisz :)

    Madlene, kiedy jedziecie? :)

    She, szkoda słów. Tez mam grupkę znajomych, która się wykrusza z biegiem lat właśnie przez głupi charakter niektórych dziewczyn. Nie przejmuj się :*

    Agata, u nas w tym wątku na belly dzisiaj kilka dziewczyn zrezygnowało właśnie z powodu dołowania. Ja tam zaglądam, ale jakoś od początku tak jak Wam pisałam nie było to super miejsce. Najpierw stres ze dziewczyny mają większą bete, później ze były na usg w 5,6 tyg a ja dopiero w 8. Teraz te ciążę obumarłe, no dołujące. Dlatego najchętniej zaglądam TU :) i wesoło i sympatycznie i poradzicie i pocieszyć i wysluchacie. Dziekuje :*

    Teraz po kolei proszę tylko o dobre nowiny o nowych fasolkach.

    Natasza, Aniu, trzymam kciuki.

    Dziewczynki z fasolkami, czy jak stoicie, to nie macie wrażenia ze coś Wam wypadnie? To głupie, ale ciężko mi właśnie stać. Chodzić ok, ale stanie masakra.

    Nusia, She Wolf, Malagosia, Zuzia.zuzia lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was swrdecznie.
    Nie wiem czy trafiłam na dobry wątek ale może otrzymam od Was choć trochę otuchy :)
    Spóźnia mi się miesiączka 4 dni. Przez ostatnie 2 miesiące miałam równy cykl 30 dniowy.
    Robiłam test w piątek negatywny.
    Co do objawów to miałam bóle miesiaczkowe , aż wspomoglam sie tabletka przeciwbolową
    Bo myslalam ze to juz że lada moment nadejdzie.A tu nic. Takie objawy mialam przed weekendem.
    Raz mnie na tyle zemdlilo ze nie tknelam papierosa.Apetyt mam,a nawet zacZęłam jeść słodycze
    Ktorych praktycznie w ogole nie jem.
    Czy mozliwe ze to ciąża? Że test mógł jej nie wykryć bo za wcZesnie?
    :( nie wiem co myśleć chcialabym dzidzie :(

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ