X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra, zrób jutro test albo bete. Bo objawy jednakowe i na ciążę i na @. Powodzenia

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiają mnie te bóle które były na @ a jednak nie przyszła.Nigdy tak nie miałam.
    Na pewno jutro zrobię test ale jak znowu negatyw to będzie zalamka :(
    Nie będę miala możliwości zrobienia testu z porannego moczu , ide jutro do pracy.
    Możliwe az tak niskie Hcg żeby jeszcze nie wykrylo?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam o przypadkach gdzie test pokazywał dopiero tydzień po terminie @. Zagnieżdżenie mogłaś mieć później.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też boli brzuch jak na@ a już 4 testy pozytywne, spróbuj zrobić jeszcze test.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny !

    Jutro dam znać mam nadzieje na fasoleczke.
    Dobranoc :)

    patrycja87 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, przestan sie zamartwiac, wszystko bedzie dobrze :*


    Agatka, odpoczywaj ile wlezie :*


    Agaja, widzisz i objawy wracaja. Skoro tak bedzo ich potrzebujesz, to zycze Ci, zeby Cie ciagle mdlilo ;)


    Nusia, no wlasnie my jez jedni z nielicznych bezdzietnych, ale posiadanie dzieci nie zwalnia nikogo od odrobiny taktu. Po prostu niektorzy sa tak tepi, ze nie widza co sie dookola dzieje. Do tego jak ona zaczyna ze swoja gadka, to ja zazwyczaj urywam to jednym slowem albo tylko skine glowa. Normalny czlowiek by zrozumial ze cos jest nie tak, ale widocznie ona po prostu nie widzi ze tak sie zachowuje. Naszczescie widujemy sie od swieta bo czesciej bym nie zniosla! Nawet jesli bede miala kiedys dziecko to na pewno nie bede szukac jej towarzystwa :D


    Zetka jak sie masz stresowac, to faktycznie tam nie wchodz :* u nas Ci bedzie najlepiej :)




    A kto teraz testuje? Wiem ze Triss ma niedlugo termin....ktos jeszcze?


    Agaja lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf, do diabła z takimi życzliwymi koleżankami :/


    Zetka, ja się w ogóle nie dziwię, że nie chcesz w wątku ciążowym siedzieć. Takie wątki, na tyle na ile mam z nimi doświadczenie, przypominają giełdę przed egzaminem:
    - Umiem to, to i to
    - Ale jak to nie uczyłaś się TEGO???
    Jak te ponad 3 lata temu po skończonym 1 trym zapisałam się do tzw. swojego wątku, to początkowo było milutko ;) Wiecie, full relax, wszystkie po prenatalnych, więc przyjemna atmosfera. A potem zaczęła się przepychanka, która poczuła już pierwsze ruchy. I oczywiście zdziwienie, że ktośtam nie czuje... Masakra, jak niektóre dziewczyny były zdołowane.

    Ja testować nie będę. Mam takie przeczucie, że się nie udało. Na objawy już nie patrzę, bo przez spisywanie ich tu w OF zauważyłam, że jajniki, brzuch i piersi zawsze dają o sobie znać, więc nie ma co się nakręcać. Jak mi się @ spóźni powyżej 5 dni (ostatnio była 3 dni później), to może pomyślę nad sikańcem.

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny!

    DDagn zazdroszczę cierpliwości :)

    She masz rację ... lepiej nie mieć przyjaciół niż mieć takich. Ja tez się nie tak dawno przejechałam na przyjaciołach i do takich doszłam wniosków.

    Zetka nic się nie stresuje tutaj Ci najlepiej :)

    Idę odstawić dzieci do szkoły i korci mnie żeby wrócić do łóżka. Ale z drugiej strony doba taka krótka ze mi szkoda czasu. Mam nadzieje ze po powrocie się rozbudze całkiem :)

    Zetka my lecimy 3.02 - 2 dni mamy na odwiedzanie rodzinki i załatwianie spraw (musze suknie Komunijna kupic) a później już luz i w góry na cały tydzień.

    Miłego dnia!

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mam ambitny plan na dziś, mianowicie po raz nie wiem już który zaczynam pisać magisterkę, pewnie jak zwykle skończę po 3 zdaniach :D

    Miłego dnia :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dzień spodziewanej @, mimo,że testy pozytywne to stresik jest..

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jednak chyba was nie nadrobie po weekendzie :)

    Nusia :(:( Kochanie przytulam cie mocno! A mialam nadzieje, ze te slodycze to byl objaw fasolkowy! Nie wiem kochana co ci poradzic! Ale jaka decyzje podejmiesz, to zawsze bede cie wspierac z calych sil!

    Zetka ja tez zadko zagladam na swoj watek na belly. Chyba ponad 20 dziewczyn juz sie zapisalo i nie bardzo lapie co i jak u ktorej. Faktycznie to troche jak licytacja. Podchodze do tego z dystansem, ale widzialam, ze Martika nie wytrzymala i sie wypisala stamtad. Nie dziwie jej sie. Ja staram sie podchodzic rozsadnie do wszystkiego, ale roznie to bywa. A tu jednak tez jest mi o wiele lepiej, bo jak to bylo w jakiejs piosence jestescie lekiem na kazde zlo czy cos takiego :) Ja juz mowilam, ze nie zamierzam isc wczesniej do lekarza Wizyte mam na poczatku 8 tygodnia. Tak mi radzila gin, wiec jej poslucham. A co do tego uczucia, ze cos tam wypada, to tez mi sie zdarzylo kilka razy, ale jakos za bardzo nie zwracalam na to uwagi. Dobrze wiedziec, ze nie tylko ja tak mam :)

    Zmykam do pracy! U nas sniegu spadlo masakrycznie duzo, drogi sliskie i dzis droga do pracy zamiast 30-40 min, zajela mi 2 godz i 5 min. Szok!

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotoszok.pl/upload/1f14aece.png

    hello :D ja wstałam ale mus kawkę wypić bo oczy się zamykają :D

    aneczka85m lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać ?? :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka tu Ci będzie najl;epiej :) więc nie uciekaj niż nigdzie indziej :) tu tez są dziewczynki w ciąży, więc możecie wymieniac swoje doświadczenia, obawy...przy okazji my się więcej dowiemy i wyedukujemy hehe
    Kochana i spokojnie, na pewno nic CI nie wyleci! :) Dzidziuś już jest tam mocno w Ciebie wrośnięty, więc wyjdzie jak będzie pora :)

    Dagn życzę aby Ci się udało!

    Madlene super, że jednak lecicie, fajnie :) mam nadzieję, że odpoczniecie i nabierzecie nowych sił :)
    a u Ciebie to chyba owulka na dniach?

    Patrycja wyluzuj, nie stresuj się tak, skoro tyle testów jest pozytywnych to jestes w ciąży! :)

    Klaudia hehe wcale Ci się nie dziwie, że nie możesz się za pisanie zabrać, mi też by się nie chciało, ale musisz musisz musisz :)

    She Wolf no niestety niektórzy nie mają wyobrażenia...pamiętam, że kiedyś zrobiłyśmy sobie babskie wyjście na piwko i na początku było fajnie, ale po jakichś 15 minutach laski zaczęły rozmawiać o dzieciach, co które robi, co u którego w przedszkolu, jakie mają imprezy, co muszą przynieść itd...ja się czułam jak 5 koło u wozu, bo nawet nie miałam okazji żeby się włączyc do rozmowy...teraz akurat z tym towarzystwem nie wychodzę już na takie "babskie spotkania", tylko jak idziemy wszyscy, z mężami...

    Agatka dziękuję Ci za wsparcie:* te pierwsze dni @ chyba po prostu są takie dołujące, dzisiaj już mi lepiej :)
    Kochana możesz do mnie trochę tego śniegu wysłać, chętnie przyjmę :)

    Sandraaa jak test????

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Patrycja, marsz jutro na bete to się uspokoisz :)

    Madlene, kiedy jedziecie? :)

    She, szkoda słów. Tez mam grupkę znajomych, która się wykrusza z biegiem lat właśnie przez głupi charakter niektórych dziewczyn. Nie przejmuj się :*

    Agata, u nas w tym wątku na belly dzisiaj kilka dziewczyn zrezygnowało właśnie z powodu dołowania. Ja tam zaglądam, ale jakoś od początku tak jak Wam pisałam nie było to super miejsce. Najpierw stres ze dziewczyny mają większą bete, później ze były na usg w 5,6 tyg a ja dopiero w 8. Teraz te ciążę obumarłe, no dołujące. Dlatego najchętniej zaglądam TU :) i wesoło i sympatycznie i poradzicie i pocieszyć i wysluchacie. Dziekuje :*

    Teraz po kolei proszę tylko o dobre nowiny o nowych fasolkach.

    Natasza, Aniu, trzymam kciuki.

    Dziewczynki z fasolkami, czy jak stoicie, to nie macie wrażenia ze coś Wam wypadnie? To głupie, ale ciężko mi właśnie stać. Chodzić ok, ale stanie masakra.

    Zetka ;) Nic nie wyleci;) Ja cały czas czuje szyjkę , nie miałam tak wcześniej a teraz wiem że ona jest ;) też to brzmi głupio ale może masz podobne uczucie i dlatego tak myślisz :) Macica się rozciąga szyjka też się robi dłuższa i może to sprawia że czujesz taki dyskomfort jakbys miała "coś zgubić :) :) Nie przejmuj się :* :* to normalne :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak większość uważam że twoja "koleżanka" zasługuje na http://www.fotoszok.pl/upload/ccbb558e.png

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa tam nie klade sie juz :P Trzeba sprzatnac, poprasowac a pozniej zaczac myslec biznesowo :P Chociaz poki co to bardziej mysle o tym wyjezdzie juz. Zeby tylko snieg byl w gorach :/

    No moja owulka sie nie spieszy, ale chyba wreszcie idzie. Sporo sluzu sie pojawilo, przejrzysty galaretkowaty, ciagnacy, jeszcze nie na dlugie centymetry ale cos sie dzieje. I chyba szyjka sie podnosi ale sprawdze jeszcze pod wieczor :) Ja w tym cyklu bez pospiechu, chociaz mam wrazenie ze trwa i trwa, ale parcia nie mam.

    Zuzia lepiej sie czujesz?

    oook to od kawy zaczne i ja :D

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, trzymam kciuki :*


    Madlene, wcale sie nie dziwie ze masz ochote wskoczyc spowrotem do lozeczka. Ja gdymym nie musiala to wcale bym zima z niego nie wychodzila :)
    My tez wczoraj szukalismy miejsca na urlop, bo planujemy gdzies wyskoczyc w marcu chyba :)


    Agata u nas snieg tez zapowiadali na ten tydz, ale nie wierze ze spadnie :( za to wichury mamy straszne!


    Klaudia jak sie zawezmiesz to napiszesz! Powodzenia :)


    Nusia, no masakra, ze niektore baby noe potrafia o niczym innym gadac niz kupy i rzygi. Mam taka przyjaciolke z ktora sie czesto spotykamy i mimo ze nie widzi swiata poza swoja coreczka, to raczej o niej nie mowi, chyba ze ja sie zapytam. Mamy tysiac innych tematow oprocz tematu dziecka. I za to ja szanuje :)



    Zamowilam inofilic w gemini znowu i juz tydz., a oni go nawet nie wyslali! To bedzie chyba moje ostatnie zamowienie u nich skoro tak sobie zlewaja klienta :(


    Zuzia.zuzia, Morwa, klaudia1534 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dzieki Kochana, masz absolutna racje. Bede sie starala unikac jej jak ognia :)
    Super, ze masz opracowany plan. Ile u Was sie czeka na wyniki nasienia?
    Bede mocno trzymac kciuki! No i super, ze tesc wychodzi :D

    Zuzia.zuzia, Morwa lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję czuję się lepiej wczoraj nie miałam ani razu tych zawrotów :) :)
    zamówiłam sobie ciśnieniomierz żeby kontrolować na sam początek przez tydzień zrobię sobie taki teścik i 3* dziennie będę sprawdzać bo mam takie przeczucie że to ciśnienie może mi skacze ;)

    Morwa super z niecierpliwością będziemy czekać na wyniki :):)
    Uważaj tam na drodze jak takie warunki :* :* :*

    Patrycja no tyle testów kłamać nie może kochana także zluzuj i ciesz się rosnącym groszkiem ;) ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ