X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Dziewczyny wy chyba sobie zartujecie! To nie prima aprilis tylko mikolajki:( Wyjatkowo kiepskie poczucie humoru ma w tym roku mikolaj:( Przykro mi i tule was mocno! Bede jednak nadal wierzyc, zejeszcze los sie do was usmiechnie.

    Na szybko przejrzalam co napisalyscie. Smutno, ze sie dzieje to co sie dzieje. Zycie jest ciezkie i niesprawiedliwe. Zycze wam, abyscie przez ten weekend odnalazly swoje szczescie i na nowo zaczely sie cieszyc kazdym dniem! Wszystkie na to zaslugujemy.

    Ja dzis mam intensywny dzien, ale moze wieczorem znajde chwile aby pobyc z wami dluzej. Tymczasem milego dnia!

    To zabrzmiało jakbyśmy wszystkie były w depresji :p Ja tam się życiem cieszę.
    Dziewczyny, a może to ja nie kminię? U Was aż tak źle?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jeszcze bez depresji :)

    Mam wielkiego migdała prawego, to chyba od dziąsła u gory po prawej stronie za ósemka. Mam nadzieje ze szałwia pomoże i tantum verde. Nie wiem co tam się stało, ale nie chce znów stówy u stomatologa zostawiać za to ze zobaczy i zdezynfekuje :/ chyba jakaś ranka bo boli jak dotykam.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka to płucz, może Ci przejdzie, mnie tak bolało za 8 dwa dni temu, ale samo przeszło. Za to teraz ćmi mnie podbrzusze, albo już sobie wmawiam.

    Morwa, to walnij sobie na poprawę humoru to piwko z fajeczką :) I szczerze polecam Ci inofolic, wydaje mi się, że mógłby Ci pomóc w owulacji.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, u Ciebie to 13dpo, u mnie też jeszcze był minus, dopiero za dwa dni miałam plusa, podbrzusze tez może być na dzidzie wiec szczerze Ci tego życzę, ale też nie nakręcam bo sama u siebie też bym wątpila.

    Zaraz będę płukała.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja nie dawno wstałam :O ale nie mogłam spać i męczyłam się prawie do 4 :/
    Martika przykro mi wiem że Ty już jesteś negatywnie nastawiona ale my wierzymy dalej że może się uda jeśli owu źle wyznaczona to jeszcze nic straconego :) może bąbel się dopiero zagnieździł nie chcę Ci robić żadnej złudnej nadziei po prostu czasem malutkie ale jakieś szansy są :)
    She również przykro mi z powodu minusa :( ... Do lekarza możesz się wybrać nie za szkodzi a może faktycznie będziesz potrzebować jakiś antybiotyk ... Dalej wierzę i trzyamm kciuki :*
    Cosma to samo :( kurczę strasznie mi przykro ale dalej wierzymy !! :)

    Zetka dużo zdrowia dla Babci nie miej w sobie poczucia winy , czasem los tak układa nasze karty ja mieszkam w UK moi rodzice w Szwecji i w Piątek zadzwoniłam do mamy a ta ledwo mówiła (grypa ją dopadła) a ja normalnie w płacz że nie ma mnie z nią itd. ... Też strasznie przeżywam wszystko jak się dzieje w rodzinie więc rozumiem i wspieram :)
    Morwa :* to odpoczywaj ile się da czasem trzeba zrobić sobie dzień lenia tym bardziej że ostatnio nie spałaś za dobrze :)
    Kotowa życzę udanego dnia z maluszkiem i rozmowy z mężem !!! :) :) :)

    Ja dzisiaj z mężem w domku więc często zaglądać nie będę :)
    Miłego dnia Wam życzę i uśmiechów :*

    Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wykąpałam i weszłam z powrotem do łóżka do czystej pościeli :D Mąż właśnie piecze domowe frytki i będziemy oglądać bajkę :) Tylko browka brakuję, okropną mam dzisiaj ochotę na zimne piwo.

    Staraczka, tak po cichu Wam powiem, że ja od owulacji czułam, że się udało i czuję się chwilami okresowo i rano jak się budzę t jestem pewna, że dostanę, ale jakoś cały czas wierzę, że się jednak udało, już się chyba nastawiłam, tylko boję się o tym pisać, bo boje się, że będę przeżywać, a w zeszłym cyklu jakoś tak miałam w nosie to, że @ przyszła i jest to łatwiejsze niż te rozczarowania. Od 3 dni codziennie rano mam mdłości, ale nawet tego nie zaznaczam, bo nie chcę się jeszcze bardziej nakręcać i być nakręcaną przez inne dziewczyny.

    Lecę oglądać z mężem "Krainę Lodu" i jeść frytunie ;)

    25staraczka25, Morwa, Nusia, Madlene84, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Ja się wykąpałam i weszłam z powrotem do łóżka do czystej pościeli :D Mąż właśnie piecze domowe frytki i będziemy oglądać bajkę :) Tylko browka brakuję, okropną mam dzisiaj ochotę na zimne piwo.

    Staraczka, tak po cichu Wam powiem, że ja od owulacji czułam, że się udało i czuję się chwilami okresowo i rano jak się budzę t jestem pewna, że dostanę, ale jakoś cały czas wierzę, że się jednak udało, już się chyba nastawiłam, tylko boję się o tym pisać, bo boje się, że będę przeżywać, a w zeszłym cyklu jakoś tak miałam w nosie to, że @ przyszła i jest to łatwiejsze niż te rozczarowania. Od 3 dni codziennie rano mam mdłości, ale nawet tego nie zaznaczam, bo nie chcę się jeszcze bardziej nakręcać i być nakręcaną przez inne dziewczyny.
    Lecę oglądać z mężem "Krainę Lodu" i jeść frytunie ;)
    :* :* <3 zablokuj wykres nie będą Cię wkurzać ja mam tylko odblokowany dla znajomych :) :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, super to słyszeć, też tak po cichutku mówię <3

    Staraczka, dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 15:39

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam ze szkoly, nie poszłam na ostatnie zajecia i tak już mam przesrane :p
    Rozpisałyscie się na amen !

    Nie wiem czy jest sens udostępniac wykres, po pierwsze dopiero 6dc. A zaznaczylo mi że 5, a po drugie jest w czarnych barwach :p narazie to taki pic na wodę, bo się uczę obsługi. .

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka <3

    Staraczka, od następnego cyklu tak zrobię i tak już dzisiaj skasowałam jeden komentarz, bo dostałam rządek takich tańczących Mikołajów i doprowadzał mnie do szału ten widok.

    Cigaretta, czemu przesrane? dawaj wykres, my go będziemy widziały jako kolorowy, jeśli dodasz sobie miniaturkę w podpisie i będziesz na niego przez nią wchodzić to tez w tedy będziesz widziała w kolorze, tylko jak będziesz chciała coś edytować, to będziesz musiała wchodzić przez "bieżący wykres" i będzie czarny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnilam, widac go :p?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać :) Ustaw jako miniaturkę jak dziewczyny wyżej piszą. Trzeba wejść najpierw pod wykresem:
    udostepnij wykres - miniatura - skopiować link
    a potem wchodzisz u góry w ustawienia - społeczność - i tam wrzucić nad sygnaturkę link skopiowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 16:50

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezalkoholowe Morwa ;)

    stacey lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny :* i jak to tam się prezentuje jak na początek ? :D

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda super, tylko czekać owulki. Tylko nie wiem czy godzina mierzenia nie jest za późna? Ale to dziewczyny będą wiedziały lepiej.

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra najwyżej od przyszłego cyklu nastawie budzik na 7 :)
    a jeszcze mi powiedźcie, jak biorę inne witaminy i leki na prolaktyne itp. to gdzie to zaznaczyć ? bo nie ma tego na liście :> :P?
    sorry, że was męczę :*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to nie szalej tam z tym piwkiem jak nie masz pewności, bo potem na mnie będzie :p

    Cigaretta jak wejdziesz w leki, to tam masz "edytuj pola" i sobie dopisujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 17:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Martika :) dobra, muszę to wszytko doprowadzić do ładu składu :P

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, może pytania nie zrozumieli :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam psychopatologie, dziś właśnie miałam i babka nam opowiada ciekawe historie z jej życia zawodowego, pracowała min. w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci.. różne smutne przypadki, niektóre też na szczęście mają szczęśliwy finał, ale bywają też gorsze niestety.

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ