Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochana a myslisz ze to przez krem?? Hmm, moze u mnie to tez wina kremu

    No tak miałam rok temu. Podkład mi się ścierał w trakcie dnia i okazało się, że to była wina kremu.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    No tak miałam rok temu. Podkład mi się ścierał w trakcie dnia i okazało się, że to była wina kremu.


    a jaki krem polecasz?? wiem że używałaś albo nadal używasz te z serii Olay??

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja jak juz się maluje od święta, to używam podkładu Bourjois healthy mix, ten z czerwoną nakrętka i pod podkład uzywam bazy Rimmela, nigdy się nie walkuje czy ściera. No i ważny jest też dobry pędzel do podkładu :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nusia, ja jak juz się maluje od święta, to używam podkładu Bourjois healthy mix, ten z czerwoną nakrętka i pod podkład uzywam bazy Rimmela, nigdy się nie walkuje czy ściera. No i ważny jest też dobry pędzel do podkładu :-)

    Kochana ja uzywalam kiedys tego podkladu ale wole zdecydowanie ten co teaz uzywam, Niepokorna mi go polecila i jest dla mnie super, bardzo lekki i nie robi takiej maski na twarzy. Moze poprostu musze zaczac baze uzywac;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a jaki krem polecasz?? wiem że używałaś albo nadal używasz te z serii Olay??

    Czasem ich używam. Ale teraz na stałe używam serii Dermedic Hydrain 3 Hialuro

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochana ja uzywalam kiedys tego podkladu ale wole zdecydowanie ten co teaz uzywam, Niepokorna mi go polecila i jest dla mnie super, bardzo lekki i nie robi takiej maski na twarzy. Moze poprostu musze zaczac baze uzywac;)

    Ale bazy nie wolno używać codziennie, bo zapycha i powoduje wytryski i inne niedoskonałości. Baza tylko na wielkie wyjścia.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    She jak sie poogarniasz już z ta praca to napisz koniecznie jak nad tym morzem :) oglądaliście już jakieś miejscówki czy na razie rozeznanie ?

    Cigaretta no to git - mam nadzieje ze serduszkowaliscie mimo ten sytuacji ;) trzymam kciuki kochana :*

    Zaczynam jutro stymulację, dostałam receptę na kolejne zastrzyki. W następny piątek wizyta i wtedy ustalimy termin punkcji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 14:18

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Ale bazy nie wolno używać codziennie, bo zapycha i powoduje wytryski i inne niedoskonałości. Baza tylko na wielkie wyjścia.
    Używam, bo u mnie makijaż tez tylko na wielkie wyjścia :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss KOchana trzymam kciuki żeby pęcherzyki ładnie rosły :) a jaki dostałaś lek? w jakiej dawce???

    triss lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane

    dawno mnie nie było tutaj, musiałam troche odpocząć, wrzucic na luz....u mnie po steremu, nic sie nie dzieje, zarezerwowaliśmy sobie wyjazd w góry całą rodziną i jedziemy odpoczywac w Boże Ciało.

    Co do starań to narazie pauza.... zastanawiam się czy nie poszukac sobie jakiejs pracy i wogóle póki co zaprzestac myślenia o 2 dziecku. Dostałam skierowanie do genetyka ale termin mam dopiero na koniec września - do tego czasu zwariuje z niepewności ajjj.
    Piję sobie ziółka na zrosty o.Klimiuszki i o dziwo 2 dni temu dostałam @ i nic kompletnie mnie nie boli, a zawsze 1 dzień był masakryczny. Może coś działają, trzeba je pić 3 razy dziennie ale ja piję 1 i narazie mi starczy - i tak zapominam je parzyć a co gadać 3x dzieniie:) Dostałam też wynik histopatologiczny ale jak to mój szpital wysłali nie ten fragmet i ocena z badania jest taka że pobrany fragment nie nadaje się do analizy..... po prostu super!!!! Za tydzien jade do ginki i zobacze "co tam słychać"?:D

    Widzę że dziś mój ulubiony temat pt. kostemtyki :)
    co ja mogę wam polecić?? napewno pomadki golden rosse velvet matt - są super, wogóle pomadki z tej serii są super. ponadtto korektor pod oczy Collection Lasting Perfection, model in a bottle - fixer utrwalacz makijażu a do nakładania makijażu podobno najlepszy jest Beauty Blender a z perfum słyszałam że piękne są Bogetta reneta edp z sephory. A jeśli chceci mieć piękne rzesy to rewelacyjne sa odżywki CHRAM LASH, ewentualnie BODETKO LASH lub Ace of Face eye rule. Ja mam teraz ten ostatni i juz widze po 5 dniach że rzęsy są mocniejsze i grubsze.:) Co do tuszu to zadowolona jestem z miss sporty Pump Up Booster -taki fioletowy. Ma bardzo fają szczoteczkę wydłużającą i naprawdę polecam. Co do podkładu to tylko REVLON lud Estee Lauder double Wer. A co tam u Was słychać? jak tam wasze starania?? nie nadrobie Was dlatego pytam:)? któras zaciążyła???

    triss lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss nie moge sie doczekac wiadomosci ile jajeczek wysiedzisz.
    A my tylko ogladalismy jak to wszystko wyglada. Nawet znalazlam polski supermarket haha. Teraz myslimy jak sie zabrac za przeprowadzke i kiedy zaczac szukac miejscowki.
    Na razie zapisalam sie z kumpela na 2 tyg. na silownie. Ale maja tam wypas! Jacuzzi, sauna, spa, baseny w srodku i na zewnatrz, kotry tenisowe i wiele innych. Ale cena za membership jest z kosmosu. Idziemy na 2 tyg. po promocyjnej cenie, ale potem nie bedzie mnie stac zeby tam chodzic :(
    Praca wyslana, ostatni egzamin zdany, teraz kolejna praca na za 2 tyg. Mam dosc troche....


    Aneczka dobrze ze wrocilas. A Twoj maz zrobil w koncu badanie?

    nick nieaktualny, triss, nick nieaktualny, stacey lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko Kochana fajnie, że w końcu się do nas odezwałaś. Mam nadzieje, że ten wyjazd w czerwcu wszystkim Wam dobrze zrobi i odpoczniecie.
    Ja sama zastanawiam się nad opuszczeniem na jakiś czas forum, ale ciężko mi jest się rozstać z dziewczynkami! Na pewno troszkę ogranicze siedzenie tu, bo wcale mi to nie pomaga, tzn w tym sensie, że ciągle myśle o tym wszystkim, o ciąży, o dziecku itd...ale jak mnie tu nie ma kilka dni to tęsknię za Wami wszystkimi :)

    Anus ja też właśnie zaczelam pić ziółka na zrosty, nie wiem czy mam dokładnie tą sama mieszankę co TY, bo mama mi kupowała te ziółka bezpośrednio u Bonifratów w Krakowie, ale też jest zalecenie, że 3 razy dziennie przed posiłkiem. Staram się pić 3 razy, ale tez ich nie gotuję tylko zaparzam, bo nie mam to na zwyczajnie czasu...Ty piszesz, że nic po nich nie czujesz, a mnie właśnie tak dziwnie boli brzuch, nie wiem czy to od ziółek czy już przed owulacją, ale mam dopiero 7 dc, więc do owulki jeszcze trochę :) ale zawiezięłam się i skończę całe opakowanie :)

    Odnośnie kosmetyków to ja właśnie szukam dobrego korektora pod oczy :)


    She gratuluję skończonej pracy :) no i egzaminu :) strasznie dużo macie tych prac do napisania :)
    Kochana a to miejsce gdzie chcecie się przenieść to jest daleko od Waszego obecnego miejsca zamieszkania???
    Podziwiam Cię, że chce Ci się jeszcze uczyc :)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko ja tez sie cieszę ze wróciłaś :* kurczę to jak oni pobierali ten materiał do badań ... Szkoda bo może by było wiadomo coś więcej. Fajnie ze jakieś pozytywy picia ziolek już widzisz :) oby pomogły :) jest artykuł na forum z panią doktor nt poronień, czytałaś ?

    Nusia dostałam menopur 150 j. dziennie.

    She no ja tez jestem ciekawa jak sie będę stymulować. Najważniejsze aby było to jedno które będzie chciało z nami zostać ;)
    RAny to masz sajgon teraz z ta szkoła. A ta praca która teraz pisałaś to na ocenę ? Kiedy będziesz wiedziała jak Ci poszło ? A następna na jaki temat piszesz ?
    A kiedy planujecie przeprowadzkę ?
    Zazdroszczę ze masz z kim chodzić na silke. Moje psiapsioly wszystkie leniwe i nie ma z kim, dlatego ćwicze w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 19:37

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss a TY jutro zaczynasz stymulację i kiedy masz pierwsze usg???
    trzymam mocno kciuki za Ciebie aby było dużo pięknych i dojrzałych komóreczek :)

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Triss a TY jutro zaczynasz stymulację i kiedy masz pierwsze usg???
    trzymam mocno kciuki za Ciebie aby było dużo pięknych i dojrzałych komóreczek :)


    :*

    Jutro pierwszy zastrzyk z menopuru. Dziś byłam na usg, kolejne za tydzień w piątek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss :* powodzenia! !

    Ja skończyłam pisanie pracy, czuje się odciążona psychicznie , jeszcze tylko jutro małe poprawki, do druku i na zajęcia. Jeśli chodzi o ten cykl, to od wczoraj czuje się dziwnie. Od dnia owulki bolą mnie jajniki, szczególnie jak sikam i mam dużo śluzu. Cos jest nie tak...Staram się o tym nie myśleć, dobrze że mam teraz obrone na głowie, jeszcze 2 zjazdy i jeden egzamin za tydzień i finish !!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 19:55

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, życzę tego jednego super jajka, które stanie się super fasolka :-)

    Aneczka, super ze wrocilas. Mam nadzieję, że przerwa i wyjazd Ci pomogą i szybko doczekasz się fasolki :*

    She, szacun :-) gratulacje zdolniacho!

    Cigaretta, Tobie też gratuluję, obrona to już formalność :-) jakie masz plany na później?

    triss lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa na pewno pójdę gdzieś dalej na studia, a w międzyczasie chciałbym znaleźć fajną pracę w przedszkolu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss to strasznie późno masz to kolejne podglądanko, w Novum to kurcze praktycznie co 3 dni kazali przyjeżdżać :) ale oby pęcherzyki ładnie rosły :) no i najważniejsze aby wszystkie były dojrzałe :) w sumie to chyba dobrze, że masz menopur, ja osobiście lepiej reagowałam na niego niż na gonal, chociaż gonal jest łatwiejszy w aplikacji :) strasznie mocno Ci kibicuję :)

    Cigaretta może ten cykl będzie tym ostatnim ;) oby!!! kciukam mocno!!!

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczynki za miłe słowa :) :*
    Morwa ja tez myślę, czy lampki wina nie wypić? Też mam podobną sytuację z tą owulka. Chociaż teraz zjadłam pół ananasa- sama nie wiem, chyba się oszukuje :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:53

‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ