Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) Ja nadal jakaś zaganiana jestem, same zaliczenia na uczelni teraz mam jak nie referat to prezentacja no i magisterka..

    Mam do Was pytanie bo coś mnie moja owulka chyba w konia robi w tym cyklu.. Przez ostatnie 3 dni moja szyjka była otwarta tak jakoś wcześniej niż normalnie a dzisiaj jak sprawdzałam to wydaje mi się, że zaczyna się już zamykać, zrobiła się twardsza i jest o wiele wyżej niż wczoraj. Czy to znaczy, że jestem już po owulce (na co temperatura nie wskazuje) czy może jakiś cykl bezowulacyjny mi się pojawił..

    Buziole :*

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    rozumiem :) to powodzenia w polowaniach :)

    Na razie czytam różne opinie o hotelach i szukam informacji.
    A Ty chyba o ile dobrze pamiętam byłaś w Egipcie? W jakim hotelu dokładnie?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    W ogóle kijowo się dzisiaj czuję, mam mdłości , uderzenia gorąca i kręci mi się w głowie. Chyba zmeczyla mnie już ta @ . Dzisiaj zaczynam swoją drugą przygodę z clo ale to na wieczór będę brała pierwsza tabletkę bo teraz to jest ryzyko ,że się mi zmarnuje :p

    Clo podobno powinno się brać rano.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa nie mam czasu na szczęście na te wszystkie rozmyślania więc rzeczywiście poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Na razie czytam różne opinie o hotelach i szukam informacji.
    A Ty chyba o ile dobrze pamiętam byłaś w Egipcie? W jakim hotelu dokładnie?
    ja byłam teraz w amwaj hotel, a w zeszłym roku w tiran island. zdecywanie polecam bardziej tiran ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    W ogóle kijowo się dzisiaj czuję, mam mdłości , uderzenia gorąca i kręci mi się w głowie. Chyba zmeczyla mnie już ta @ . Dzisiaj zaczynam swoją drugą przygodę z clo ale to na wieczór będę brała pierwsza tabletkę bo teraz to jest ryzyko ,że się mi zmarnuje :p
    ja też się kijowo czuje, własnie brzuch mnie zaczął boleć na @... jednak przyjdzie franca, choć temp jak na mnie jest wysoko..
    ja brałam clo przed snem ;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, 3mam kciuki, żeby franca nie przyszła! :*

    Morwa, podglądam czasami Waze wykresy i widziałam, że grzecznie się u Ciebie zrobiło, fajnie, że z tarczycą lepiej, moja trochę świruje w ciąży.
    Też się z mężem trochę przyzwyczailiśmy, już mieliśmy imię, a tu taka niespodzianka, ale z małej królewny też się bardzo cieszę, tylko żadne imię mi się nie podoba :p
    u Kotowej to wiem, że duże zmiany :)

    Niepokorna, to ja Ci życzę, żeby te wszystkie Twoje marzenia się spełniły i udanego pobytu w Egipcie :)

    Klaudia, pamiętaj, że szyjka zmienia się w zależności nie tylko od dnia cyklu, ale także od pory dnia, o tej samej badałaś?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi się Noemi i Liwia, ale nie chce też skrzywdzić dziecka, wydaje mi się, że to są za oryginalne.

    Jako tako ujdzie Emilia, ale mojemu mężowie się nie podoba, a te co mi się kiedyś podobały- Lenka, Oliwia, Lili, to właśnie są bardzo popularne więc zdecydowanie odpadają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba Blanka od zawsze, ostatnio spodobało mi się Magdalena, Roksana, Nina :)

    Morwa nie robie testu, już sobie to ostatnio obiecałam, bo zawsze jest rozczarowanie... pozatym szyjka jest nisko także nie ma co się łudzić :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika chyba masz rację, bo zazwyczaj sprawdzam wieczorem po kąpaniu a dzisiaj jakoś koło południa coś mnie podkusiło..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    ja byłam teraz w amwaj hotel, a w zeszłym roku w tiran island. zdecywanie polecam bardziej tiran ;)

    My chcemy lecieć z Exim :) Ale zależy nam by zmieścić się w cenie 1500 zł od osoby :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    My chcemy lecieć z Exim :) Ale zależy nam by zmieścić się w cenie 1500 zł od osoby :)
    Mysmy teraz też lecieli z Exim;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade na miasto z mężem, oddać pit i na zakupy :)
    Miłego popołudnia :*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Mysmy teraz też lecieli z Exim;)

    Ale teraz tego waszego hotelu nie ma na Exim. Zresztą mamy na oku 3 inne. A czas pokaże, który wybierzemy. Jestem ciekawa, czy zdrożeją przed majówką. Może nie, bo w tym roku majówka to nic nadzwyczajnego, bo wypada w weekend od piątku do niedzieli :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ratunku! Boli mnie ucho. Czy znacie jakieś domowe sposoby jak można się pozbyć bólu? Co jakiś czas mnie tak jakby kłuje w środku. To taki ból, jakby mnie przewiało :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Dziewczyny, ratunku! Boli mnie ucho. Czy znacie jakieś domowe sposoby jak można się pozbyć bólu? Co jakiś czas mnie tak jakby kłuje w środku. To taki ból, jakby mnie przewiało :(

    Bierz ibuprofen (np. Ibuprom, Nuforen) 1 tabletkę co 6-8 godzin. Działa przeciwbólowo, ale przede wszystkim przeciwzapalnie. Jeśli po 2 dniach nie przejdzie trzeba będzie wybrać się do przychodni ;)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja biore na tarczyce jak wstane,a reszte lekow pod wieczor;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika wrote:
    Bierz ibuprofen (np. Ibuprom, Nuforen) 1 tabletkę co 6-8 godzin. Działa przeciwbólowo, ale przede wszystkim przeciwzapalnie. Jeśli po 2 dniach nie przejdzie trzeba będzie wybrać się do przychodni ;)

    Tak zrobię. A może być jakiś inny lek przeciwzapalny?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, mam w domu tylko Apap :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna masz w domu ziola szwedzkie,jesli tak to namocz Wacik w ziolach i wsadz Do ucha;*

‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ