X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika - badania robiłam w 27 dc, 15 dzień po owulacji.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    kalika - badania robiłam w 27 dc, 15 dzień po owulacji.

    O kurcze, to mega piękna. Moja slabiutka przy Twojej.

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak samo z moim "wybiedziałym" progesteronem? Mieszczę się w normie choć jestem praktycznie na dolnej granicy.....
    To może z betą też tak jest....te normy są tak szerokie, że bardzo ciężko stwierdzić czy jedna jest lepsza od drugiej...skoro obie mieścimy się w normie?

    Już mnie dzisiaj szlak trafia od tych pieprzonych norm i reguł!
    Cały dzień się wkurzam.... i chyba bez sensu......
    Co za podsumowanie dnia......

    Dobranoc dziewczyny

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma, no to kciuuki ! Mam nadzieję, że polecisz na zielonej fali :)


    Nusia, ehh... na drugi raz jak jest źle to pisz na bieżąco. Nie jesteśmy tu tylko jak jest dobrze :*
    I nie łam się! Dasz radę poprawić wyniki, dobrze, że zrobiłaś badania - przynajmniej wiesz nad czym pracować.
    A amh masz jakie?
    Tu w pamiętnikach jest tyle niewiarygodnych historii (z bardzo niskim amh włącznie), że nie powinnaś się tym sugerować. W ciążę zajdziesz, w odpowiednim czasie (jak my wszystkie). Może kiedyś zrozumiemy dlaczego zaszłyśmy później niż wcześniej :)


    MMM2016, myślę, że nie masz powodów by się wkurzać. Powinnaś się teraz cieszyć, a nie wkurzac ;]

    AniaT lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie dziewczęta? :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nic, emocje fasolkowe opadły i znowu nic tu się nie dzieje :)
    A ja wracam do domu i padam na twarz ze zmęczenia, a to dopiero środa... ;(

    Ładny pokoik, Niepokorna :) super to wszystko urzadzilas :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,
    Dziękuję :) Już jestem spokojna, że pokój gotowy i mogę oczekiwać na poród. Jak by nie było dzisiaj wkroczyłam w 9 miesiąc :D

    A Ty kiedy w końcu zmieniasz pracę?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atmosfera trochę lepsza, więc nie cierpię aż tak bardzo. Ale planuje ją zmienić, tylko jakoś tak na wiosnę dopiero :) ...chyba, ze znowu coś mnie wkurzy, to wtedy szybciej :P

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś to zrobić w lutym...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miałam, ale musze to poczuć, a na razie nie chce mi się szukać i zmieniać środowiska. Chyba będzie to dla mnie większy stres, więc trochę to odłożyłam w czasie :)

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, czy któraś z Was stosowała kiedykolwiek Luteine dopochwowo? Jeśli tak, to mam mega głupie pytanie-czy po zaaplikowaniu nie wypływala Wam w ciągu dnia podczas zwykłej aktywności? :D

    Niepokorna, gdzie można obejrzeć Twój pokoik?

    Monika, w jakiej branży pracujesz?

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika ja nie miałam luteiny, ale miałam infekcje w trakcie ciąży i przyjmowalam globulki dopochwowe, one tak właśnie trochę wyplywaly naturalnie. Myślę że leki dopochwowe tak działają, że to co się nie wchłonie musi jakoś wypłynąć.
    Pokoik Niepokornej jest na Zafasolkowanych:-)

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika ja stosowałam luteinę dosyć niedawno 2 razy dziennie jedną tabletkę i bez wkładki nie dałabym rady :) Dużo białej wydzieliny, której ilość znacznie się zmniejszyła jak ją odstawiłam :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika, jestem marketerem, zajmuje się reklamą :)
    Kiedyś używałam globulek i aplikowalam je wieczorem, żeby mi nie wylatywalo właśnie :P

    ...Od czasu do czasu zajrzę na fioletowa stronę, zobaczyć czy któraś już.nie urodziła :P

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane za odpowiedzi. Czyli intuicja mnie nie zawiodła, bo razem z tabletkami kupiłam wkładki ;p Nie lubię ich używać, ale chyba czas się przeprosić ;)

    Monia, to chyba ciekawa praca. Czym głównie się zajmujesz, tzn jakim rodzajem reklamy?

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika,
    Mi każde globulki dopochwowe wypływały w ciągu dnia. Niestety. Ale na szczęście już teraz na żadne się nie zgadzam, bo wiem, że mam uczulenie. Dobre wkładki ma marka Discreet (takie zielona). Ja je uwielbiam, bo są bardzo cieniutkie i dlatego mi się nie rolują :)
    A zdjęcia pokoju mogę wstawić na Fasolkowo jak macie chęć zobaczyć :)

    Monika,
    Jak ja urodzę to na pewno się o tym dowiesz nawet nie wchodząc na stronę fioletową :P

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, właśnie te sobie kupiłam. Są cieniutkie i to jest w nich najlepsze;) Ja chętnie zobaczę pokój, nie wiem jak reszta :)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika, zajmuje się praktycznie całym e-marketingiem, czyli Social media, mailing, tworzenie contentu, tworzenie grafik. To taka podstawa, do tego organizacja różnych wydarzen i projektów w ciągu roku :)
    Praca jest bardzo ciekawa, lubię ją. Tylko ze szefową od jakiegoś czasu zaczęła się wtrącać i mi "pomagać", a robi to amatorsko i nie za bardzo chce się pod tym podpisać. I dlatego się wkurzam :P właśnie uczę się mieć to w dupie i robić swoje. Ale z drugiej strony moje ambicje nie pozwalają mi być tylko "rzemieslnikiem"... I takie to moje dylematy :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, przyszła @! :D Ale się cieszę! Tak się martwilam ze sie spozni i będę musiała przesuwać hsg :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Monika jeszcze nie wiem kiedy mam laparo. W nastepny czwartek mam wizyte w tej sprawie. Najgorsze ze bedzie opoznienie z kolejna IUI :/
    Fajna masz prace. Faktycznie szkoda by bylo z niej zrezygnowac :/
    Do mnie tez dzis przyszla @ :)
    Zaczynamy razem i obysmy razem skonczyly z zielonym kropkiem na koncu :)

    Nusia, Kochana moja, smec ile chcesz, my tu kadego pocieszymy. A przynajmniej sie postaramy ;)
    Tarczyce szybko doprowadzisz do porzadku. Jakie Ci teraz wyszlo AMH?
    Wiesz ze cuda sie zdarzaja. Dziewczyny zachodza naturalnie z malutka rezewra, albo ze slabym nasieniem, wiec nie mysl, ze wszystko stacone!
    Sama napisalas: 'walczymy razem' i tego sie trzymamy :*

    MMM, beta typowo blizniakowa :)

    Kalika Twoja beta tez piekna. A przyrost pewnie bedzie jeszcze piekniejszy :)

    Niepokorna ja pokoik widzialam :)

    A ja postanowilam nie zalamywac rak i ide w sobote do gina wyprosic Clo i Pregnyl :)
    Do tego dwie znajome z ovu wyslaja mi niepotrzebne Clo i Letrozol, wiec bede zaopatrzona na kilka cykli jakby co :)
    No i w przyslym tygodniu zaczynam tez akupunkture, tez za namowa kumpeli z innego watku :) Nie zaszkodzi a moze pomoc.
    Martwi mnie tylko moja tarczyca.
    Wczoraj dostalam wyniki:
    TSH 1,6 (0,3-5,5)
    ft3 4,1 (3,5 - 6,5) 20%
    ft4 14,5 (9 - 25) 34,38%

    Czyli TSH mi spadlo od ostatniego razu z 2,3, ale ft3 tez spadlo bardzo z 50% na 20%. Mojego lekarza ktory sie tym zajmuje nie ma w tym tygodniu, wiec nie wiem co na to powie inna ginekolog... Mysle ze powinnam zwiekszyc dawke leku, ale nie chce tego robic na wlasna reke.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ