X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss kochana, trzymaj się dzielnie. Dla pocieszenia napisze ze u mojej babci trochę lepiej. Wiec mam nadzieje ze u Twojej tez. Za to z teściowa mieliśmy problem, doprowadziła się do takiego stanu ze ledwo z życiem uszla. Tydzień temu trafiła do szpitala, kwasica, cukier 800 i gdyby mąż do niej nie pojechał to nie wiadomo co by było. No ale juz lepiej i dziś nawet wychodzi.

    Zatestujesz kochana, bo jeżeli jest zielono to powinnaś chyba na plamienie coś dostać.

    She, Cigaretta, wspaniałe :)

    Kotowa, trzymam kciuki, tylko nie testuj dziesiątka :)

    Staraczka, czekamy na wieści :)

    Martika, daj znać co gin powie :)

    Agata, a jak u Ciebie staranka? :)

    Dagn, powodzenia w nowym cyklu.

    Morwa, jak się czujesz?

    Ja rano oddałam mocz na badanie, mąż zaniósł. Wydaje mi się ze nie jest źle, bardziej się nasila jak o tym myślę :) zadzwoniłam do gina, komplet dziś ma ale pani powiedziała ze jak ktoś zrezygnuje to zadzwoni. Powiedziałam ze jestem w 6tyg i mm jakaś infekcje. Uważam że jak lekarz w porządku to nawet ponadprogramowo powinien przyjąć, zobaczymy. Jak nie, to jutro może jutro do rodzinnego spróbuję.

    Aha, no i dzisiaj już nie mierzyłam tempki :)

    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 09:54

    Kotowa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;-) jadę na betę później się odezwę <3

    Zetka, Cigaretta lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny!

    Triss <3 trzymam kciuki za zdrowie babci!

    She do dziela :)

    Cigaretta gratuluje owulki ;)

    Zetka trzymam kciuki zeby wyniki byly ok... tak mysle ze to Twoja glowa Ci psikusy robi bo sie bardzo stresujesz.

    Ja zamierzam zatestowac 25.12. To 13dpo moja fl 13-14 dni w ostatnich cyklach... zaryzykuje bo marzy mi siw pudelwczko z testem z rana pod choinkę wlozyc :P rany... zeby tylko bylo co.... chociaz mozw byc ze juz tempka spadnie i nie bedzie nawet sensu.

    Prasowania mialam z 3tyg. A do tego kilometry firanek :D ale jestem z siebie dumna ze ogarnelam.

    Ja jeszcze w lozku ale wstaje zaraz i zamykam sie w kuchni. Ja robie barszczyk z uszkami (ulepilam wcześniej), siemiotke, karpia i lososia, pierogi, 3 rozne kapusty, rybe po grecku i w galarecie. Do tego salatke, tymbaliki i jakies 5 ciast plus serowo piernikowe babeczki :) aaa i koniecznie cynamonowy kompot i makowki. Paszteciki i zwykly pasztet, pieczen po rzymsku i schab pieczony. Hmm chyba o niczym nie zapomnialam :D

    Staraczka czekamy na wiesci !! <3

    Morwa lepiej? Idziesz do tego lekarza dzisiaj?

    Dagn kciuki za nowy cykl!

    Martika widze ze czas swiat sam cie troszke odizolowal od forum :) wyszlo naturalnie. Powodzenia na wizycie!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene kochana, trzymam kciuki :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, co to siemiotka ;)?
    Bo coś mi świta, ale chyba jest kilka wersji...

    To jest fajne w ogólnokrajowych forach ^^ zawsze się pojawiają świątecznie jakieś potrawy, których nazw się nie zna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, uciekam na miasto muszę pozalatwiac sprawy w urzędach... potem jakies zakupy.
    do wieczora :* ;)

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Widzę, że wszystkie w pełni świątecznych przygotowań :)
    Ja dziś planuję posprzątać i polepić pierogi. Jutro pewnie ze 2 ciasta i pakowanie prezentów. Całe szczęście na całe święta będziemy u jednych albo drugich rodziców więc więcej potraw nie musimy przygotowywać. (wystarczy te 300 pierogów ;P)

    She- czyli tempka pewnie skoczy jutro, pojutrze, super!

    Cigaretta, to teraz czekanie i na koniec roku może być zielony prezent :)

    Triss, bardzo mi przykro. Ściskam mocno i mam nadzieję, że babcia wydobrzeje! A Ty lepiej jutro zrób testa, w razie gdyby to plamienie powodował kropek ;)

    Martika, trzymam mocno kciuki, żeby świąteczne zluzowanie było skuteczne! No i kciuki za wizytę u gina :*

    Ja dziś zauważyłam rozciągliwy śluz i teraz poluję na jutrzejszą wizytę u gina, co 5 minut sprawdzam termin na luxmedzie, licząc, że przed świętami część lasek zrezygnuje i będę mogła zobaczyć, co tam słychać u moich pęcherzyków ;)

    No, to do roboty!

    Miłego dnai dla Was wszystkich!

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemiotka to taka zupa na slasku gotowana. Robi się ja ze zmielonych ziaren siemienia :)
    Podaje z kasza gryczana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 11:11

    Dagn lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między 17 a 18 będę miała wynik . Nerwa mam strasznego :-/ ściskam <3 jadę teraz do galerii kupić sukienkę także odezwę się jak wrócę <3

    Malagosia, Kotowa lubią tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka skup sie na sukience! Udanych zakupow!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka kciukam <3

    Ja zrobiłam sernik, biszkopt makowy do tortu i teraz piekę jeszcze jedno ciasto i zmęczona juz jestem. Ciężko długo stać lekko pochylona.
    Póki co od gina nie dzwonią wiec pewnie mnie oleja. Trudno. Pójdę wtedy jutro do rodzinnego żeby na święta się trochę uspokoić. Taki dyskomfort.
    Jakoś te święta mnie nie cieszą, wkurza mnie to strasznie, bo skupiam się na jakiś głupich objawach złych. Zastanawiam się czy nie zapodac sobie hydroksyzyny, podobno można, może trochę mi się poprzestawia.

    Morwa, idziesz do lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 13:06

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta super :) i patrz nue musisz sie stresowac odliczaniem, bo zaraz bedziesz mogla testowac :)


    Madlene, Ty masz cale osiedle u siebie na swieta? Haha!


    Agaja to teraz dzialaj :* moze obu nam wypadnie owulka w Wigilie? Jakie to magiczne i wzruszajace :)


    Staraczka nic sie nie martw - musi byc dobrze :*


    Zetka a kiedy bedziesz miala wyniki?



    Musze wykapac jedna z moich psiakow :( nie lubie :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, dzisiaj około 16-17.

    She Wolf lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She. No wlasnie nikogo. Wszystkiego robie po troszeczkę :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, trzymam kciuki za piękną betę!

    Zetka, nie przemęczaj się. Daj sobie spokój z tymi ciastami, jedno ciasto mniej nikogo nie zaboli, a Ty musisz odpoczywać. I nie nakręcaj się tymi objawami, na pewno wszystko jest dobrze! :) Mam nadzieję, że wyniki Cię uspokoją.

    She, byłoby magicznie tak począć w Boże Narodzenie ;)

    A mi się udało wbić na jutro do mojego gina. Także zobaczymy, co na temat owulki powie usg :)

    Idę sprzątać łazienkę...

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze nie odpisze, wyrwalam sie z pracy I lece do szpitala. DOstalam @ :(

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, przykro mi strasznie :(

    Agaja, właśnie jedno mi się trochę spiekło :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss przykro mi :( <3

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotoszok.pl/upload/4ce9eb40.jpg

    Cigaretta, Zetka, Dagn, Madlene84, Kotowa, Morwa, believe lubią tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ