X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Najważniejsze, żeby ustalili lekarze wreszcie do konkretnie się dzieje i w co mają uderzać. A potem to już musi się udać i zobaczysz te upragnione dwie kreseczki, a potem urośnie Ci brzuszek :) Co do badań męża to She ma rację z tymi gatkami, prysznicami itp. No i witaminki niech bierze. Na pewno wtedy nasienie się poprawi. Mojej znajomej mąż miał podobne wyniki, ale witaminki i te wszystkie czynności przyniosły skutki. Aktualnie jest tatą dwumiesięcznej dziewczynki.

    Amore
    Tulę mocno :*

    She
    A ten lek jest dostępny w Polsce?

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore, dobry pomysl.
    Znalazlam info ze w Polsce mozna kupic lek na recepte z dowolnego ponstwa w UE.
    Jutro dryndne do mamy zeby poszla do apteki sie upewnic.

    Dagn, dobrz mowisz, nie ma co za bardzo na siebie dmuchac, chyba ze sa wyrazne wskazania lekarza :)

    Niepokorna, tak, Pregnyl mozna kupic w Polsce :)
    Upichcilas cos w niedziele?

    Amore lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś doświadczenie z monitoringiem owulacji? Ten monitoring clearblue.. bo nie wiem czy pamiętacie wzięłam udział w takim programie i mam tam taka opcje..

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf, Ty nie używałaś kiedyś jakiegoś monitora? Pamiętam, że któraś w wykres wpisywała peaki i inne takie cuda ;)

    Witam się dziś nieco później :)
    Rano obskoczyłam z mamą i młodym zakupy, a potem dawno niewidziana koleżanka wpadła na lody. Monice o niej mówiłam, ale Wam też powiem - w tę sobotę mają piątą rocznicę ślubu. Nigdy się nie zabezpieczali, poważne starania od dwóch lat, że aż dziewczyna wpadła w depresję, że ciągle się nie udawało. No i któregoś dnia się po prostu udało - bez monitów, wspomagania itd.
    To naprawdę daje kopa i nadzieję, takie historie :)

    Amore, jak samopoczucie? Dziś już wracasz do domu czy dopiero jutro? Odetchnęłaś trochę psychicznie przed rozmową z mężem?

    Triss, zamelduj się proszę, bo się martwimy. Miałaś leżeć w domu, to co lepszego masz do roboty od czytania forum i pachnienia ;)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 16:48

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore tak, ja uzywam go od czasu do czasu, jak mi sie przypomni ;)
    Korzystaj skoro masz taka opcje :)

    Dagn, super ze kolezance sie udalo, widocznie nie mieli zadnego problemu, tylko po prostu potrzebowali czasu. Kto wie?
    Ja tam wole chodzic do lekarza i sie badac. Inaczej bym nie wiedziala ze mam endomende i hashi.

    Ja wlasnie wrocilam z plotek od kolezanki i musze sie brac za gotowanie.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Nic nie upichciłam w końcu :P
    A ile kosztuje ten cały Pregnyl w Polsce?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nirpokorna, jakies 20 zl, a czemu pytasz?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee dzisiaj wracam za godzinę ten mój ma znowu atak rwy kulszowej ale mam przerabane.. juz się poklocilismy bo on w bólu i głodny i nienwyspany.. poczucia humoru nie ma. Dam mu xanax na noc zabrałam swojemu szefowi jedna tabletkę ;-)

    Ale cyrk będzie... wiecie że on mi potrafi powiedzieć zanieś mnie do toalety ;-) 90 kg weź go podnieś i zanieś.. a jak mu do lekarza mowie żeby poszedł to nie. Wyzarl wszystkie prochy co mu z polski przywiozłam i mówię mu idź do lekarza póki nie boli. To nie. Dziewczyny błagam kciuki za xanax bo inaczej to mam prze..

    xvqvdqg.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore i jak? Xanax pomógł? A jak nie chce pójść do lekarza, to zamów lekarza do domu. Nie ma takiej możliwości?
    Ogólnie jak facet chory to gorzej niż z dzieckiem.
    Wczoraj kiepska wiadomość do nas dotarła. Kasa chorych się odezwała z przeprosinami , że zapomnieli od 2013 roku sprawdzać dochód nasz i dowalili ponad 4 tyś € dopłaty. No żesz ku...a. I właśnie dlatego chcę ich wykorzystać do bólu. Za takie pieniądze, które co miesiąc płacimy , niech też dadzą coś od siebie.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 tysiące euro, matko kochana o.O Przecież to z ich winy. Oni zawalili i nie sprawdzili, a Wy macie płacić o.O Europejskie standardy, pff...

    Amore, mówisz o tym swoim pacjencie, tak? Mam nadzieję, że Xanax zadziałał, ale na takie wypadki on powinien sam być wyposażony w różne leki, ech :/

    Kotowa, kibicujcie tam dziś ładnie. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Uważajcie przede wszystkim na siebie :*
    Racjonalna Ślązaczka we mnie mówi, że Niemcy i tak wygrają, ale kto tam wie ;)

    She, jeszcze a propos: ja nie miałam na myśli, żeby się nie badać ani nic takiego, ale że jak żadne choroby nie wychodzą, a mimo to się nie udaje, to żeby nie tracić całkowicie nadziei :) Tak na wszelki wypadek wyjaśniam :)

    Monika, pakujecie się już? W ogóle w tej klinice zrobili Ci monit przy okazji albo byłaś u swojego - bo nie pisałaś, a wiem, że miałaś po weekendzie obczaić, czy coś tam pękło.

    Wróciłam właśnie z zakupów, żar leje się z nieba, więc się chłodzę przy wentylatorze.
    Miłego dnia wszystkim :*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki!
    Przepraszam, że nie zaglądam tu za często ale cały tydzień mam na drugą zmianę do pracy, wracam koło 20 i już nie mam na nic siły.
    Dzisiaj mam dzień wolny, zaraz biorę się za sprzątanie, ale postaram się Was w międzyczasie nadrobić :)

    Miłego, słonecznego dnia :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna
    Ja miałam podobną sytuację, ale z ZUS. Musiałam im oddać 5 tysięcy złotych dlatego, że oni popełnili błąd i za dużo mi przelewali przez 3 lata. Porażka.

    She
    Pytam, bo jak by Ci się nie spieszyło to mogłabym może załatwić w PL receptę i kupić Ci ten lek i wysłać jak już będę w UK.

    Dagn
    Zazdroszczę żaru. U nas leje deszcz właśnie i to tak fest :(

    Amore
    Lek zadziałał? :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, ja wiem, ze nie masz nic zlego na mysli. Ja sie po prostu dziewie, ze czasem ludzie sie nie diagnozuja, tylko po prostu cierpliwie sie staraja latami. Zazdroszcze im tego troche. Moze gdybym byla z 10-15 lat ,mlodsza, tez bym podeszla do tego na luzaku :P

    Niepokorna, w sumie to mi sie nie spieszy, bo w tym cyklu juz bedzie za pozno, a w przyszlym pewnie bede miala IUI.
    A jakim sposobem zalatwilabys recepte?
    Jeszcze zobacze co moja mama mi dzis powie, bo miala podejsc do apteki i zapytac co i jak. Dzieki za chec pomocy :*

    Akilegna, ale Wam dowalili. Noz sie w kieseni otwiera :/

    Amore, tak to jest z tymi chlopami. Tacy twardziele a boja sie np lekarza ;)

    Nusia odpoczywaj, sprzatanie moze poczekac :)

    Milego dnia Kochane :*


    Edit:
    Mama kupila mi juz Pregnyl. Teraz trzeba wymyslic jak go tu sprowadzic bez uszczerbku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 14:46

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xanax pomógł obudził się tylko raz o 2 w nocy z hasłem zrób mi kanapkę ;-) no i nad ranem pogadalismy chwile co mój ginekolog mi powiedział przez telefon i jakoś przełknął ze to była niepełna implantacja a nie moje widzimisie.

    She super ze juz masz ;-) mi jak wysyłali jakieś tabletki to chyba zwykła babelkowa koperta dawała rade.

    Akilegna przykro mi ze tak wyszło.. może się da z nimi dogadać?

    Dziewczyny dzisiaj tak zimno ze odpływam.. dogrzewamy pokój elektrycznie.. zagrzebuje się pod kołdra.. miłego dnia buziaki

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore, Ale ci współczuję chorego faceta - każdy wtedy okazuje się być męczybułą. cierpliwości Ci życzę :*

    Dagn, jeszcze nawet nie zdążyłam pomyśleć o pakowaniu :( w pracy Kongo przeokropne, bo zamiast ogarnąć sprawy przed urlopem ciągle przybywa mi nowych tematow i jeszcze koleżanka na L4, więc jadę na dwóch stanowiskach. jeszcze szefową mnie tak wczoraj i dziś wkurwia, ze znowu mnie boli serce (chyba więc mamy już diagnozę, ze to że stresu). przypilnujcie mnie dziewczyny, żebym jak wrócę z urlopu napisała sobie nowe cv i szukała pracy! żebym znowu nie wycofała się ze strachu przed nieznanym!
    przez to jestem w tragicznym nastroju, nie wiem jak ja przeżyje jutrzejszy dzien- muszę się nalykac chyba jakiś ziołowych uspokajaczy:]

    fakt, zapomniałam napisać o najważniejszym, ze owulacja potwierdzona - w niedzielę bolał mnie prawy jajnik, więc obstawiam że to była owu właśnie ;)
    najlepsze jest to, że wracam z urlopu 2dni po terminie planowanej @ - czyli nie będę.miała czasu stresować się testami :D

    nie mam w domu jak pisać, bo teraz jest u nas szwagier, a ja wrócimy z urlopu to chyba przyjeżdża teściowa - także nie narzekam na brak towarzystwa ;)

    Akilegna, no też wymyślili! rozloza ci to chociaż na raty? W końcu to nie twoja wina, ze urzędasy coś pokrecili... eh, i jeszcze uprzejmie przepraszają, też coś...

    Nusia, odpoczywaj! sprzątanie nie ucieknie :P P.S. fajne macie te miodki <3 aż zazdroszczę (miodu, nie pszczół których się mega boję :D )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 16:41

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh pewnie i rozloza na kilka rat, to już załatwi nasz księgowy.
    Dziś dostałam piękny liścik z policji ;) moja kara to 210€ i 1 punkt. Na szczęście prawka mi nie zabierają uff , kamień z serca :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 18:00

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy piąteczek :) Witajcie!

    Akilegna, cieszę się, że nie zabrali Ci prawka :) Swoją drogą - jak wyglądał u Was wczoraj wieczór? Ty z jednym szalikiem, J. z drugim?

    Monika, współczuję tych przebojów w pracy :( Będę Cię dopingować po powrocie, żebyś się rozejrzała za czymś mniej wykańczającym.
    Taki termin urlopu dobry - może faktycznie nie będziesz myśleć o testowaniu, tylko się po prostu cieszcie sobą w warunkach pozamieszkaniowych ;) Wejdź na wszystkie góry, które chcesz :*

    She, znalazłaś kogoś, kto to jakoś przetransportuje albo sposób na bezpieczną wysyłkę? Rozumiem, że to szklana buteleczka, tak? Jak mi wysyłali liquidy w szkle, to była każda butelka obłożona w karton, owinięta folią bąbelkową i jeszcze to wszystko w bąbelkowej, wzmocnionej kopercie.

    Macie jakieś plany na weekend?

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Mam swoje sposoby. Nie wiem, czy udałoby mi się załatwić receptę, ale mogę spróbować. A ten Pregnyl jest w płynie i w szkle, czy jak?

    Monika
    Do cholery! Ty miałaś szukać nowej pracy już w lutym. A mamy co? Czerwiec! Po powrocie z urlopu siadasz i wysyłasz CV jasne? :) A kłopoty z sercem mogą być związane ze stresem. Musisz iść to zbadać.



    Mnie dzisiaj czeka sprzątanie i pakowanie reszty rzeczy. Zrobiłam sobie wczoraj hybrydę na dłoniach i stopach, brwi też obrobione. Także jestem gotowa na podróż :D W niedzielę wyjeżdżamy z domu o 07:30. A dokładnie o 16:20 lądujemy w Polsce :D

    A tak w ogóle podjęliśmy z mężem decyzję, że na jesień będziemy się chcieli przeprowadzić do innego miasta. Rezygnujemy z nadmorskiego klimatu na rzecz bardziej opłacalnego ekonomicznie dla nas miasta. Teraz wynajmujemy mieszkanie 3-pokojowe. A za te same pieniądze w innym mieście możemy wynająć 4-pokojowy dom z ogrodem. Więc wolimy dobrze i wygodnie mieszkać niż płacić tylko za to, że mamy blisko do morza. Zwłaszcza, że ja i tak sama nad morze nie bardzo chodzę, bo wolę jak idziemy razem z mężem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2016, 12:13

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!
    Dagn, wczorajsze oglądanie meczu hmmm . . . Nie pozabijalismy się, ale kilka razy oberwal z łokcia ;) podejrzewam, że gorzej by było , gdyby Niemcy jednak wygrali. To nie jest nasz pierwszy taki mecz ;) obyło się też bez strojenia w barwy naszych krajów. Szczerze , to ja nawet nie mam nic takiego. Zawsze sobie obiecuję, że kupię jakaś koszulkę czy coś w tym stylu, a i tak albo nie ma w sklepach albo zapominam.
    Jakie plany na weekend? A no dziś miał być babski wieczór, tylko , że chyba coś mnie bierze. Od wczoraj męczę się z biegunką i mdłościami. Pewnie znowu jakaś jelitówka :( może do wieczora przejdzie.
    A co tam u was dziewczyny?

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna
    Ja wczoraj miałam kłopoty z biegunką. Na szczęście Smecta pomogła. Może też powinnaś wypić ten specyfik albo coś podobnego?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 799 800 801 802 803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ