X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem ludziom się nie chce pracować za tak marne pieniądze. Wiedzą, że za granicą można zarobić więcej przy pracach sezonowych, tylko nie wiedzą, że taka praca np.przy zbiorach jest bardzo ciężka i od rana do nocy. A człowiek jeszcze dodatkowo myśli torem "jak tu zarobić, żeby się nie narobić"

    Nusia my tu czekamy na twoje marudzenie ;) wal śmiało

    Monika mi się też czasami zdarza takie kłócie ala ból / nerwobol w okolicach serca. Nigdy się jakoś tym nie niepokoilam, ale może i czas najwyższy to zbadać. Mam nadzieję, że to w naszym przypadku nic złego

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kiedyś myślałam, że takie kłucie w okolicach serca to właśnie sercowe, a okazało się, że miałam refluks. Ale podobnie bolało. Tak, czy siak powinnyście obie udać się do lekarza by sprawdzić, co to może być. Nie wolno takich rzeczy lekceważyć.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może jakiś pomysł na słodki deser, ale taki prosty do zrobienia i z małej ilości składników? Może jakieś proste ciasto?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mnie to jeszcze złapie, to na pewno pójdę do lekarza. bo taki taki ból który nie pozwala Ci nic robić tylko leżeć, więc słabo dość.

    Deser, hmmm U mnie na tapecie są truskawki ze smietana <3
    a z wypieków, to może prosty biszkopt z galaretką i owocami? A na to bita smietana! mmmm ;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    No tak. Są dwa problemy. Po pierwsze truskawki w UK są drogie, a galaretki nie znoszę :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to inne owoce, z bitą śmietaną- taka sałatka owocowa :) winogrona, kiwi, brzoskwinie i ananasy z puszki, mandarynki- co tam macie w okolicy ;)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Pierwsze co, to musze sie pochwalic, ze wysikalam piekna biel vizira :P

    Akilegna, dobrze, ze mowisz ze jest az tak ostro jesli zlamie sie przepisy. Ale tam sa jakies automatyczne przyzady do mierzenia tej odleglosci? Czy po prostu radiowozy robia akcje?
    BTW, Ciebie nie ma na liscie. Jesli chcesz zeby Cie na nia wpisac, to daj znac.

    Amore jak sie czujesz?

    Monika, dziewczyny dobrze mowia, idz do lekarza.
    Zazdroszcze Ci tego ze tak szkolisz Diune. Moje sa niewychowane calkowiecie. Tzn. znaja komendy, ale wykonuja je jak im sie chce :P
    W polsce bede prawdopodobnie miedzy 13 a 29 sierpnia. W tym czasie bede w Gdansku u kuzyki w odwiedzinach, wiec musimy sie zgadac na kawke :)
    Co do mojego poronienia, to straszne dla mnie bylo ze bylam z tym kompletnie sama. Tzn. byli znajomi, ale to nie to samo co kochana osoba, albo rodzina. Zreszta wiekszosc ludzi chyba uwazala mnie za histeryczke.
    Czy to jutro ta wizyta w klinice przed IUI?

    Nusia, masz tu z nami siedziec, i marudzic ile chcesz. Przeciez wszystkie Cie rozumiemy i wiemy przez co przechodzisz. Ja np. zawse jestem ciekawa co u Ciebie (dlatego Cie nawiedzam na fejsie :P ).

    Niepokorna, szukaj truskawek w malych sklepikach, tam sa tansze. Owoce tu sa drogie, ale cos trzeba jesc.
    A tu masz fajny przepis:
    https://www.philadelphia.co.uk/up-to-date/cheesecake/delicious-chocolate-cheesecake?r=189114
    Maja tam kilka innych przepisow. Wygladaja na proste. Ja niestety nie robilam bo nie jem glutenu ani nabialu :(

    Edit: O jeszcze mi sie przypomnialo, kiedys czesto robilam:
    Jogurt grecki, do tego ulubione owoce, polac wszystko plynnym miodem, na to zetrzec troche czekolady, moze byc z orzechami. Mniam mniam, szybkie i latwe do zrobienia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 15:12

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugam, She, na biel vizira :(

    Te tortille zrobiłam jednak z mięskiem i żółtym serem, do tego potem sos. Oboje się tak obżarliśmy jedną sztuką, że na więcej nie starczyło miejsca ;) Teraz rodzice wracają z wojaży, podobno z jakimś dobrym ciastem.
    A ja spontanicznie porywam męża wieczorem do kina na "Warcraft", bo bardzo dobre recenzje ma :) no i czasem wypadałoby się gdzieś ruszyć we dwójkę w sumie i obejrzeć coś nie na kompie.

    She, ten jogurt z miodem i owocami yummy jest ^^ Zimą owoce można zastąpić bakaliami i też dobrze smakuje.

    I tyle ode mnie dziś w przelocie :) Jutro mąż wraca do pracy, to pewnie się uaktywnię.
    Buźki :*

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jednak te moje boleści nie są tragiczne, chwile poboli i puszcza, funkcjonuje normalnie.
    W pieczeniu jestem noga, jedyne co umiem zrobić to karpatka z paczki. A takie desery z owocami i bitą śmietaną uwielbiam :) chyba nawet dziś zrobię :)
    She może jakoś źle nasikalas? Trzymam kciuki mimo wszystko!
    Co do odstepu, to rzadko stoi radiowóz. Najczęściej są to elektroniczne tablice nad autostradą. Wyświetlają ograniczenie prędkości lub zakaz wyprzedzania a pod spodem mają zainstalowane kamery. To te kamery ostrzegają również przed korkami i przy okazji mierzą automatycznie odstęp i twoja prędkość.
    Możesz mnie dodać na listę
    Angelika rocznik 84, starania od kwietnia 2014 , mama Aniołka 08.2013

    Dagn miłego oglądania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 15:57

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, bawcie sie dobrze :)

    Akilegna, dodalam Cie do listy.
    Dzieki za info, bedziemy o tym pamietali w drodze. O ile ostatecznie pojedziemy, bo dzis znowu byla awantura zwiazana z urlopem, a nawej jeszcze nie zaczelismy na dobre planowac. Tak to jest z moim nerwusem. Mam chec go pogonic, bo mi tylko humor psuje.
    Ja tak sobie mysle, ze nie wiem po co ja jestem w zwiazku. Lepiej by mi bylo samej. Fakt, troche smutno czasem, ale mialabym spokoj i robila co chce. Zwiazki sa baaardzo przereklamowane.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She przykro mi tule tak jak Ty mnie tulilas i podaje czekoladę

    Ja się już czuję lepiej jakoś tak sobie poukładalam w głowie ze nie mam się co martwić następnym razem ze stracę bo juz straciłam i to nie pomogło. Ze jedyne co mogę zrobić to kochać i tyle. Oczywiście mój m wysłuchał ale kompletnie się ze mną nie zgadza. Powiedział ze mam obsesję na tym punkcie I ze powinnam wyluzować a nie robić testy w dniu spodziewanego okresu tylko najlepiej po 2 miesiącach. A jak dorwie mojego lekarza to jej nagada ze cień to nie ciąża i ze powinna mi to wybić z głowy. I że ten cień to ja swoją siła perswazji zrobiłam. Bo siła umysłu jest tak duża ze nawet brzuch może rosnąć bez ciąży.

    Jedyne co było dla mnie durne ze nie chciał słyszeć o ciąży biochemicznej ze te jajo się źle zagnieżdża itp i ze wtedy juz się produkuje hcg itp..


    I że tak jak Dagn napisała ze to juz może być podstawą do różnych badań na te przeciwciała itd.

    Dziewczyny tak sobie myślę jak by to było piękne tak siła perswazji zajść w ciążę :-)

    Od dzisiaj jestem juz w pracy do srody.. także mam przerwę od mojego m. Mówię wam coś pięknego zniknąć czasem z domu na 72h ;-) zostawiłam mu taki pierdzielnik.. zamówiłam pizze na kolacje przeprosiłam i wyszłam.

    She Wolf lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, to koniecznie się musisz odezwać w sierpniu- trzymam kciuki, żeby wyjazd się udało zaplanować.
    No tak, najgorsze jest to, jak się zostaje z problemem samemu... a Ty jeszcze do tego w obcym kraju.
    mogę sobie tylko to uczucie wyobrazić na podstawie tego, ze z tymi nagraniami też byłam przez ponad rok sama. Mój M. bagatelizowal temat, nie wiedział nawet co to owulacja. teraz się to zmieniło, jak zaczęło się robić poważnie i różnica jest ogromna- dużo rozmawiamy, planujemy. szkoda, że tak pozno no ale... faceci ;)
    co do zwiazkow- też mam czasem takie wrażenie:P ni ale koniec końców, jakby tak się przyjrzeć sprawie, to dobrze ze są chociażby z tego powodu, jak piszesz, że byłoby smutno bez nich ;)

    She, mam nadzieję że to dzisiaj, to będzie wizyta przed IUI :P w sumie to idę się dowiedzieć co i jak, jak to wszytko wygląda i jakie badania trzeba zrobić.

    ...bieli vizira, to nawet nie będę komentowac- skandal! :( przytulam :*

    Amore, ja.myślę, że gdyby mi się coś takiego przydarzyło w trakcie okresu, kiedy mąż nawet nie pytał o wynik testu, też by myślał że histeryzuje. zresztą myślał już wtedy jak robiłam różne badania, tylko mi tego nie mówił. nie wiem co Ci mam powiedzieć, chyba tylko należy mieć nadzieję, że w końcu zrozumie. jak to jest, ze my kobiety musimy sobie zawsze radzić same? dobrze, ze mamy siebie nawzajem :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w poniedziałek :)

    Uhm, Amore :( przykro mi, że Twój mąż ma takie podejście. Może to jego sposób na poradzenie sobie z tym? Wiem, że pewnie bardzo niemiło jest tego słuchać, ale pewnie mu łatwiej zanegować istnienie ciąży albo wmówić sobie, że test był wadliwy, niż dopuścić do głowy, że straciło się dziecko.
    Mam nadzieję, że masz w pracy dostęp do neta, żeby w razie co tutaj z nami popisać :*
    A gina to swoją drogą musiałabyś odwiedzić, jak skończy się krwawienie, czy wszystko się oczyściło.

    Monika, daj znać po wizycie :) Mam nadzieję, że przebiegnie pomyślnie, lekarz będzie w porządku i się dowiecie czegoś konkretnego. Kciuki! :*

    She, aż taki nerwowy ten Twój T.? Oby mu się do urlopu uspokoiło i ogólnie uspokoiło - w końcu chcecie mieć razem dziecko, więc nie może być tak źle :)
    A na pierwszej stronie ja nie widzę żadnych zmian ;)


    Co do wczoraj - film bardzo fajny :) Taka typowa produkcja fantasy, więc miło nam się oglądało. Film już sporo zarobił, więc jest szansa, że będzie bardzo szybko kontynuacja.
    A dziś jakaś zdechła jestem. Nie dospałam, bo Eryk postanowił obudzić się o 4 i się na mnie gapić i chichotać pod nosem :P
    Ogarnęłam zakupy, trochę mi słońce za bardzo przygrzało i teraz dochodzę do siebie w bieliźnie przy wentylatorze ;)

    Kotowa, nauczyłaś się wszystkiego :)? Dużo masz tych egzaminów?



  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore szkoda, ze nie masz wsparcia w mezu, ale sama wiesz ze faceci inaczej na to patrza. Masz nas, a jesli potrzebujesz wiekszego wsparcia, to idz na forum poronienie.pl/ Zawsze je polecam, bo tam wszystkie dziewczyny sa po przejsciach i bardzo sie wszystkie wspieraja,
    Do lekarza tez idz, zeby mieli w papierach, ze jestes po stracie.

    Monika, odezwe sie jak dojdzie do wyjazdu ;)
    Czemu wszystko musi byc tak skomplikowane?
    Dobrze, ze Twoj maz sie zaczal interesowac. Lepiej pozno nic wcale :P Moj tez ta mial, na poczatku twierdzil, ze przesadzam, a teraz sam sie stresuje.
    Trzymam kciuki za wizyte :) Daj znac, jak bedziesz po :)

    Dagn, jestem pewna, ze nadrobisz zaraz ze spaniem. Erykowi bajki wlacz jak zwykle i spij :)
    Musze obczaic co to za film :)
    No wlasnie widze, ze cos mi sie nie udalo. Ovu zaszwankowalo w tym czasie.

    Wiecie jak sie wk.... W tamtym cyklu zamawialam Ovitrelle i Pregnyl w aptece online. Na ich stronie oba leki byly dostepne, a co sie okazalo, to Pregnylu nie bylo w hurtowni. No wiec wyslali mi tylko Ovitrelle a Pregnyl mial byc po okolo tygodniu. To bylo 3 tyg. temu wiec dowiadywalam sie w tamtym tygodniu czy juz jest. Oczywiscie nie bylo, ale dostalam odpowiedz ze jesli chce to zwroca mi recepte i kase. Dowiadywalam sie w miedzyczasie w inej aptece i oni maja Pregnyl, wiec pisze do tej starej zeby mi odeslali recepte bo w innej aptece jest lek. Oni mi na to ze nie moge mi zwrocic recepty bo juz byl z niej jeden lek wyslany. Co nie jest prawda, bo mieli dwie osobne recepty. Wiec wysmarowalam im takiego maila ze im w piety pojdzie. Do tej pory brak odpowiedzi!
    Mialam podobnie z inna apteka stacjonarna, nie chceli zwrocic recepty przez 3 miesiace. W koncu wyslalam po nia T. i od razu odzyskal. On potrafi walczyc o swoje :P
    Jestem tak podminowana, ze bez kija nie podchodz. @ sie zbliza :P

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaa, pamiętam ten motyw! W sensie z tą apteką, że zamulali z jednym lekiem i potem recepty nie chcieli oddać. To T. musiał bardzo groźnie brzmieć i wyglądać :D
    Ale ta druga to chamsko, że nic nie odpowiedzieli :(
    Nie mam w ogóle doświadczeń z kupowaniem leków online, ale niezłe cyrki tam chyba odchodzą :/
    <hug> <melisa> na podminowanie :)


    Pospałam, idę coś wrzucić do żołądka ;)
    Za oknem takie chmury, że się nie zdziwię, jak coś z nich zaraz lunie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 14:07

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, zazwyczaj komunikacja z nimi byla bardzo szybka, a jak dostali opierd... to sie obrazili. Najlepsze ze ja za to juz zaplacilam. Jak sie nie odezwa do jutra to napisze gdzies wyzej, bo to sie w glowie nie miesi jak oni traktuja klienta. A do tego jeszcze mi napisali, ze jak chce kupic lek w innej aptece, to mam sobe zalatwic nowa recepte. To oni mi beda mowic co mam robic? Dziady jedne! Dzis bede toche bluzgac :P
    Jeszcze nawet nic nie jadlam tak jestem zla!
    Doszla ksiazka :) Dziekowac :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluzgaj, bluzgaj :) trzeba się uwalniać od szkodliwych jadów. I może jednak coś zjedz, hm ;)?
    A to w ogóle polska apteka czy jakaś tam u Was? Może się przypomnij im, nim poślesz sprawę wyżej. Chociaż... jak mieli tyle czasu na odpowiedź, to można być nielitościwym ;)

    Doszła już? Wow, to jestem w szoku, że tak szybko :)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, tulę mocno :*

    Dagn, właśnie wróciłam z pracy i się douczam :/ wczoraj zaliczyliśmy jeszcze mecz w strefie kibica, po drodzie do domu owaliłam z mężem butlę whisky, więc wieczorem nie miałam siły...

    A w czwartek jedziemy do Paryża na mecz Polska-Niemcy :D w ostatniej chwili odkupiliśmy od znajomego bilety, bo jednak nie mógł jechać :)

    Pozdrawiam wszystkie, od 18 trzymajcie kciuki ;) dziś pisemny, w środę ustny

    Dagn_, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, no pnapisze im jeszcze jedna wiadomosc, az tak wredna nie jestem :P
    No szybko :)

    Kotowa kciuki :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*
    She ty to masz jazdy z tym pregnylem pamiętam ta ostatnia aferę. Bez sensu ze tak ciężko go dostać.

    Kotowa mega super ze macie bilety na mecz :-) nigdy nie byłam ale atmosfera super. No i gdzie nie gramy to tyle nas wszędzie ze gramy jak u siebie ;-)

    She ale z tym lekarzem to myślisz o GP czy prywatnie do Gina?

    Co do facetów to powinno być jakieś osobne forum ;-) bo tyle o nich można pisać że szok!

    xvqvdqg.png
‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ