X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia
    Miło, że pytasz. Zaglądam rzadziej, bo szczerze mówiąc moje dziecko gorzej sypia w nocy, a co za tym idzie ja tak samo. Więc w ciągu dnia albo się bawimy albo odsypiamy :) Ale tak ogólnie u nas w porządku. Szykujemy się właśnie do wyjazdu, bo lecimy do Polski. Tym razem jednak zamierzamy wyłącznie odpoczywać. A po powrocie mamy nadzieję, że mąż już dostanie inną pracę i liczymy, że na koniec listopada przeprowadzka. Czas jednak wszystko zweryfikuje :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 8 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She no u mnie to raczej też nigdy nie ma typowego przeziębienia tylko zawsze zatoki, a najgorsze ze wzięło mnie tak z niespodziewanie, nic mi się kompletnie nie działo a na drugi dzień nagle chora, dziwne. Brat ma jakieś kryształki które przywiózł z Dubaju i podobno rewelacyjne działają, chyba się je rozpuszcza w wodzie i wdycha, pojadę to wyprobuje i mam nadzieję, ze pomoga :)
    Mi to nie przeszkadza, żebyś pisała o swoim Maleństwie tu i o swoich ciążowych przeżyciach :)

    Niepokorna to w takim razie udanego pobytu :) a na długo lecicie? czy mi się wydaje czy niedawno dopiero byliście w POlsce? chyba ze ten czas tak szybko leci i to było dawno? :)

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, szybkiego powrotu do zdrowia Kochana. Za oknem październik piździernik, więc chorobska szerza się na potęgę ;)

    Kotowa, przykro mi, że sprawy tak się potoczyły. Popieram jednak Nusie, na stymulacje zareagowałas oblednie, więc jest duża szansa, że kolejnym razem będzie podobnie, tylko że ze szczęśliwym finałem. Tego Ci szczerze zycze :*

    She, cieszę się że wszystko dobrze. Rośnijcie zdrowo :* Jak Ci idzie nauka w tym ciążowym stanie? ;)

    Akilegna, dobrze, że masz to już za sobą i wieści są optymistyczne. Co do dolegliwosci po zabiegu, podobne miałam po cesarce-przeszywajacy klujacy ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu. Mam nadzieję, że u Ciebie już minęły.

    Dagn, co u Ciebie? Jak nastrój, jak leki?

    Monika, napisz co u Ciebie Kochana. Jakie dalsze plany? Kiedy mam zaciskac kciuki?

    Niepokorna, udanego pobytu w Polsce i szczęśliwych podróży. Odpocznijcie!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 8 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh, zapomniałam napisać o sobie ;p
    Mikołaj przyszedł na świat 30.09. o 11:45 przez planowe cc. Ważył 3870g i miał 57 cm. Oboje czujemy się dobrze i od 3.10. jesteśmy w domku. Dziękujemy wszystkim ciociom za pamięć i gratulacje :* Czekamy na kolejne fasolkowe maluszki :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywam. Nie jestem w najlepszej formie, muszę się trochę ogarnąć.
    W poniedziałek podchodzimy do IUI.
    Ale wcale mnie to nie jara, bo już z góry wiem, że szanse są słabe. We wtorek na usg, 13dc pęcherzyki miały 14mm, a w piątek urosły do ...15mm. dostałam Menopur, dziś w nocy ovitrelle i niby do poniedziałku ma coś urosnac i pęknąć. Mi się wydaje, że żadne wartościowa komórka jajowa z tego być nie może. No ale próbować trzeba.
    W związku z tym moim amh, dr powiedziała że mój stan jajeczek jest jak u 38latki (co mnie zszokowalo) i zaleca 3 próby IUI a potem invitro. A że mój M jest na tą chwilę przeciwny, to do końca roku powinnam się wyrobić że starania mi, a potem wrócić do normalności i się oswajać z coraz mniejszymi szansami na dziecko.
    Zapytałam też, jakie są szanse z tym amh podczas IUI, wychodzi na to, że jakieś 5℅
    Ehh.. trochę mi skrzydła opadły, ale postaram się jeszcze podnieść :)
    Kciuki i modlitwy zamawiam na poniedziałek:)

    Kotowa, kuuurcze szkoda no :( ale dobra decyzja za Wami. Trochę mnie oburzyła ta propozycja transferu że strony lekarzy, przecież właśnie po to to przechodzicie, żeby uniknąć stresu w 10tc :(
    Robicie sobie jakąś przerwę czy próbujecie w następnym cyklu?

    She, ależ pisz o tych ciążowych rozterkach, jak Cię pytamy! :P nie wymiguj się :*

    Kalika, jeszcze raz gratulacje! :*
    Jak sobie radzisz w tych pierwszych dniach?

    Aki, super, że już po laparo! Następny cykl należy do Ciebie :)

    Nusia, biedactwo z Ciebie. Mam nadzieję, że jakoś udało Ci się zebrać na ta imprezę ...i że ją jakoś przeżyjesz ;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 października 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia
    Byliśmy ostatnio w Polsce w czerwcu. Czyli około 4 miesiące temu :) Czas leci kochana szybko. Teraz lecimy na 13 dni :) Dzięki :D

    kalika
    Dzięki :)

    Monika
    Ja nieustannie trzymam kciuki <3

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 9 października 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    Ja już praktycznie od wczoraj w pełni sił :) nic nie boli, nie dusi wszystko gra. W środę do kliniki na kontrolę i ściąganie szwów :)

    Kalika gratuluję jeszcze raz dużego i zdrowego synusia :) może jakaś fotka dla ciotek ;)

    Monika trzymam kciuki za pęcherzyk, nie zapomnij , że ten cykl jest twój a ewentualnie kolejny jest mój ;)

    Nusia oj ja wiem co to znaczy zatoki :( zdrowiej nam tu

    She ja też nie mam nic przeciwko kilku info o twojej fasolce od czasu do czasu ;) niedługo prenatalne tak? Oby wszystko było dobrze :*

    Niepokorna w takim razie miłego wypoczynku w Polsce i niech córka pozwoli mamie trochę pospać ;)

    Dagn Amore? Co u was?

    Miłej niedzieli życzę

    NIEPOKORNA, She Wolf lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 października 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika :( ale nie warto się zniechęcać, macie jeszcze parę opcji, mam nadzieję, że w końcu się uda.
    Zaproponowali mi transfer, bo dla nich dziecko w 10tc to nie dziecko. Musimy zrobić przerwę, bo muszę trochę odsapnąć po stymulacji. Następna wizyta pod koniec listopada. Przestało mi się spieszyć, bo ze zrobionych kiedyś planów nic nie wyszło i nie ma co się nastawiać, że tym razem się uda.

    Niepokorna, planujecie kupić dom, tak jak mówiłaś czy po prostu chcecie się przenieść w inną okolicę?


    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna
    Kochana... dzięki. Fajnie by było się wreszcie wyspać :D

    Kotowa
    Na razie zamierzamy wynająć dom w okolicach, w których kiedyś kupimy dom. Myślę, że powynajmujemy ze 2 lata, odłożymy na wkład własny i kupimy dom wtedy :)

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 10 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Dziewczynki

    Kalika dziękuję bardzo, dzisiaj jest już trochę lepiej ale jeszcze mi do końca nie przeszło.
    NO i jeszcze raz gratulacje ogromne :) może nam tu jakąś fotkę Mikołajka podrzucisz? :) Jak sobie radzisz jaki świeżo upieczona MAMUSIA? :)

    Monika jak IUI??? jak poszło?
    Powiem CI szczerze, że ta Twoja pani dr trochę przesadziła z tym 5%, niepotrzebnie tak Cię dołuje! tak jak Ci pisałam, że znam przypadki z tego forum gdzie dziewczyny naturalnie zachodziły w ciążę przy mega niskim amh, więc gdzie tu do Twojego 0,90. Wiadomo, że niby dobrze, że jest szczera i nie owija w bawełnę, ale chyba ona sama powinna mieć trochę więcej pozytywnego nastawienia. Wg mnie jeśli masz jajowody drożne to szanse są takie same jak przy in vitro a trzeba jeszcze dobrego lekarza w klinice żeby nie spieprzył stymulacji nieodpowiednią dawkę leków...
    Kup sobie to DHEA i bierz 3 razy dziennie, podobno poprawia jakość komórek.
    A ja cały czas mocno trzymam za Was kciuki żeby udało się naturalnie:*

    Niepokorna a na święta też się wybieracie do Polski???

    Aki cieszę się ze wracasz do sił :) ale jeszcze mimo to uważaj na siebie i nie szalej ;)

    She trzymam kciuki za jutro :) <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia,kochana moja :* dziękuję Ci za te słowa otuchy :) ja też żyje naadzieja, że uda mi się "naturalnie" czyli przez IUI ;) w końcu może się trafi jakaś dobra komórka i umieszczę się w tych statystycznych 5℅ ;)
    Ciekawe czemu mi moja dr nie powiedziała o tym dhea? To jest na receptę czy bez?
    IUI się odbyło, owulacja potwierdzona. Kurcze, no mogłoby się w końcu udać :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 10 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniś cieszę się bardzo, że wszystko odbyło się tak jak chciałaś :) no i życzę Ci aby ta IUI była dla Was tą szczęśliwą ;)
    DHEA kupuje się bez recepty, w aptekach mają DHEA Eljot i opakowanie jedno kosztuje ok 35 zł, więc niestety dosyć drogo, ale na internecie można kupić też DHEA innej firmy zdecydowanie taniej.
    Mi lekarz w Novum kazał brać to DHEA.
    Kciukam za Ciebie mocno i nie puszczam aż do pozytywnego testu :)<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 19:50

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 10 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, spokojnie, jeszcze się oszczędzam ;)
    Monika mocno zaciskam kciuki ❤

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że bez recepty. Jutro sobie to kupię :)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 11 października 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia
    Nie, na Święta moja mama do nas przylatuje. Już od dwóch miesięcy ma wykupione bilety.

    Monika
    Ja wierzę, że się uda <3

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika jeszcze raz gratuluje :)
    Nauka, idzie jak na razie ok. Mam nadzieje tylko ze glowa mnie w koncu przestanie bolec bo nie moge sie skupic ;)

    Aki, super, ze juz sie dobrze czujesz :) wiesz, ja nie mialam zadnych szwow, no i blizna w pepku mi sie rozlazla. To cholerne UK. Oszczedzaja na szwach :/

    Nusia jak tam zdrowko?

    Kotowa, odpocznij troche. Moze dacie rade gdzies wyjechac, choc na weekend, zeby sie odstresowac?

    Monika, kciuki mocno zacisniete!!!! Musi sie udac!!!

    Ja dzis po prenatalnych. Dzidzia zdrowa. Troche leniwa. Musielismy ja obudzic. Pomiary wyszly ok, wiec ulga. Fotka dla ciekawych pod wykresem :)

    Dagn_, Monika***, akilegna♥, Kotowa, nataliano lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 11 października 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odzywam się po pracowitym weekendzie :) Wczoraj miałam dość obszerny test na kursie, na który musiałam się solidnie przygotować.

    Monika, nie wierz w statystyki, one zawsze robią nam na złość ;) trzymam kciuki i czekam na testowanie :)

    She, cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze. Oprócz bólów głowy wszystko dobrze? Jak się czujesz?
    Wiesz, na razie nie możemy sobie pozwolić na wyjazd, mąż ma duże zlecenie, które pochłania go w całości. A że ostatnio mieliśmy oboje trochę nieobecności w pracy, to trzeba ponadrabiać. W sobotę idziemy na koncert, później pewnie zahaczymy o jakąś przytulną knajpkę. Powinniśmy się lekko odstresować ;)


    Miłego wieczoru wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 21:57

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 12 października 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!
    Melduję, że szwy zdjęte :) wszystko się ładnie zagoiło :) i mamy działać bo urosły 2 piękne pęcherzyki, które mogą dziś już być gotowe do pęknięcia :)
    Na następny cykl przewidziana stymulacja puregonem od 3dc po 5 dniach monitoring i decyzja co dalej.
    Sprawdzałam ceny i się przeraziłam :O to cholerstwo kosztuje około 300€ !!! Zostawiłam już recepty w aptece ale oczywiście nie wiedzą czy będą mogli mi to zamówić.
    Taka moja cicha nadzieja, że nie będę go potrzebowała, wiec proszę o mocne zaciskanie kciuków, wszelkie modlitwy też mile widziane ;)
    Miłego dnia życzę

    Kotowa lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 12 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She cieszę się bardzo, że Dzidzia zdrowa :) może będzie dziewczynka skoro leniuszek ;)
    a z czego ten ból głowy? mam nadzieję, że CI przejdzie :*

    Niepokorna to fajnie, że mama na święta przyleci, zawsze to dla Niej jakieś urozmaicenie :) sama chętnie bym się gdzieś wybrała :)

    Kotowa, She, ja nie wiem jak Wy dacie radę się uczyć, mnie na samą myśl o tym, że musiałabym to mnie skręca hehe,

    a ja dalej mega słaba, nie wiem czemu aż tak długo mnie trzyma, mam dość! zazwyczaj trwa to 3-4 dni i przechodzi a teraz już tydzień i ja nadal bez sił, chyba czas do lekarza :(

    Miłego dnia Dziewczynki:*

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 12 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki to kurcze działajcie!! :) ile wlezie hehe, musi się udać :)
    cieszę się, że wszystko się u Ciebie ładnie zagoiło, przemywaj sobie te ranki szarym mydłem.
    a odnośnie leków do stymulacji to tu też są mega drogie, chociaż jak ostatnio kupowałam chyba menopur to różnica w aptakach była ogromna, różnica ok 400-500 zł, a to dlatego że zależy od jakiego ptzedstawiciela, z jakiej hurtowni apteka zamawia leki...mam nadzieję, że nie będzie Wam jednak potrzebny :)

‹‹ 834 835 836 837 838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ