X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zamilkły nagle wszystkie... ;-)

    Agniecha, a kiedy testujesz? Poniedziałek czy weekend?

    Zmęczona jestem po tych wizytach dzisiaj :-P I tu, i tu obsuwa była spora. Dobrze, że mąż jednak ze mną pojechał, bo zajęłoby mi jeszcze dłużej. Jeszcze oczywiście z nerwów się obudziłam przed 5 i nie mogłam później zasnąć ;-)

    Od psycha mam odpowiednie zaświadczenie, to nie powinni się o nic przyczepić.
    Druga wizyta też ok. Niegrzeczne moje dziecko obróciło się głową w dół :-( no ale to nic nie zmienia, ujmuje jedynie jedno wskazanie.
    Jak dobrze pójdzie, to się uda w tych ostatnich dniach listopada. Za 2 tyg mam kolejną wizytę, to pewnie dowiem się jeszcze coś więcej.
    Mały waży prawie 2,5kg ^^

    Kotowa, innamorata88, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn w poniedzialek testuje bo wtedy mam lutke odstawic :) i zobaczumy ale mij organizm calkowicie zamilkl, zero klucia ciagniecia nawet biust bez zadnych objawow wiec pewnie nic z tego :/

    ₩jaki juz duzy okruszek!!! U Nas grudzien jest Marcina :) moj miesiac to styczen:D

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 października 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn cieszę się, że idzie wszystko po twojej myśli :) czyli jednak grudzień zostanie tylko Twój ;)
    Jutro jak tempka nie poleci w dół, to obsikam tego patyka już. Wszyscy się tak jarają moim wykresem, aż mi głupio. Bo ja jakoś nie wierzę, że mogło się udać. W takim razie jutro decydujący dzień ;)

    Agniecha ty to masz sny. W sumie to mi się dziś śnił mój samochodzik a w nim 2 psy i pełno kotów! Jak już go oproznilam z pasażerów na gapę to dachowałam wjeżdżając pod stromą górkę ;) śmieszne te moje sny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 17:37

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 października 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, Panna Natalia i mama Ani witajcie :)

    Ale sie rozkrecilo, az milo poczytac :)

    Aki, faktycznie Twoj wykres jest przepiekny. Jutro od rana bede zagladac i nie chce widziec nic innego jak +

    Amore, nie zostawiaj nas. Wiadomo, ze ciezko jest sie przestawic, ale jestem pewna ze nie bedziecie zalowac :)

    Monia, strasznie mi przykro ze sie nie udalo :/ masz racje, odsapnij i wracaj do walki

    Kotowa, nie jestem pewna czy okres swiateczny to dobra pora na kolejne podejscie. To by byla nerwowka. Lepiej jechac do domu albo na urlop i spedzic fajnie czas :)

    Nusia jak ja bym chciala zeby u Ciebie cos ruszylo. Ale rozumiem ze masz dosc, bo ile to mozna :/

    Dagn jeju jak ten czas leci! Jeszcze pare tygodni i maluch bedzie z Wami :)

    Niepokorna, wiesz jak jest u mnie z smsami. A teraz mam baby brain, to wogole chodze jak we mgle :P
    Jak tam w Polsce?

    A j mnie wszystko ok. Ostatnio mialam stresy zwiazane z uczelnia, bo zmienialam jeden z modulow 2 tyg. od rozpoczecia roku szkolnego i balam sie ze dowala mi kare za to. Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo :)
    Wogole to wywalczylam w szpitalu wizyte u lekarza od przedwczesnych pprodow i bede miala mierzona szyjke. A jak pytalam polozna i ginekologa, to powiedzieli ze nie ma takiej opcji. Mala skarga i wizyta zabukowana :) mowie Wam jak tu o wszystko trzeba walczyc!
    A w niedziele robimy u siebie impreze Hallowinowa. Musze cos z dyni wyciac fajnego :)
    Fajny zwyczaj. Do tego rodzinka przyjedzie z jedzonkiem, wiec nie musze gotowac :D

    Buziaki :*

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 27 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn cieszę się, że wizyty poszły dobrze :) oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :)

    Agniechaa TY to masz sny hehe, oby ten z II kreskami się spełnił :)

    Aki Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki, rzeczywiście wykres masz wzorcowy :)

    She Kochana super, że się w końcu odezwałaś :) jak tam brzusiu? urósł już trochę? :) a TY to uczelnią się nie stresuj bo nie możesz się stresować! :) fajnie że się dobrze czujesz i masz siłę na imprezki :)

    A ja dzisiaj byłam cały dzień poza domem, najpierw u siostry pobawić się z dzieciaczkami, potem pojechalysmy na zakupy i wróciłam do domu kolo 17, szybki obiadek i czas na odpoczynek i relaks :)

    Miłego wieczorku Dziewczynki :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okaże sie juz bliżej niż dalej, aczkolwiek watpie bo nie mam żadnych objawów całkowita cisza organizmu, w cyklu w którym sie udało miałam bardzo wrażliwe piersi a teraz spokój. Wiec raczej przygotowuje sie na 1kreche

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 27 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, kawał chłopa :) Mam nadzieję, że za 2 tygodnie wszystko się wyjaśni, może ustalą już konkretną datę?

    She myślę, że nie ma na co czekać. Nerwówka będzie tak czy inaczej, czy przed, czy w trakcie, czy po stymulacji. A atmosfera i tak nie jest zbyt fajna, więc kolejna nieudana próba chyba niczego nie zmieni.
    Już 15-ty tydzień? Kiedy to zleciało? :D

    Aki, trzymam mocno kciuki :)

    Agniechaaa, każdy cykl jest inny. Pozostaje czekać na termin @ i testowanie :)


    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny termin @ 2.11 na dzien dzisiejszy szyjka wydaje sie zamknieta, zaczynam miec nadzieje :p

    Moze ktoras mi podpowie bo to moj 1cykl kiedy udalo mi sie zbadac szyjke ile dni przed @ powinna zaczac sie otwierac??

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 28 października 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha nie ma na to reguły. To sprawa raczej indywidualna. A propo , nie udostepniasz wykresu i nie mogę nic podejrzeć ;)
    Moja tempka spadła, wiec nie ma sensu moje testowanie. Igła mnie nie ominie ;)
    Miłego dzionka

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:
    Agniecha nie ma na to reguły. To sprawa raczej indywidualna. A propo , nie udostepniasz wykresu i nie mogę nic podejrzeć ;)
    Moja tempka spadła, wiec nie ma sensu moje testowanie. Igła mnie nie ominie ;)
    Miłego dzionka

    Nie mierze jeszcze tem. Wiec za wiele do podgladania nie ma jak teraz nie wyjdzie to zaczynam mierzyc :) chodz mam nadxieje, ze jednak uda sie :p jak narazie szyjka twarda i zamknieta wiec obiecujaco to wyglada. A test juz w poniedzialek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, jestem. Pardon za milczenie wieczorem, ale M. poszedł do pracy, w związku z czym Eryk mi wisiał na ramionach i sporo płakał przed snem. Masakra, niech te nocki się już skończą :(

    Agniecha, szyjka jest tak zmiennym czynnikiem, że ja tego nigdy nie wyczaiłam. Potrafiła być wysoko nawet w dniu @, a w teoretyczną owulkę nisko. Naprawdę lepszym czynnikiem jest tempka.

    Aki, szkoda bardzo :( Ty masz, widzę, tak samo złośliwe cykle, jak ja. Temp spadająca dokładnie na dzień przed.
    Chociaż hmm... powtórzę, co Morwa kiedyś kiedyś dawno temu pisała: może w którymś cyklu, jakoś te 10-11 dpo zrobisz betę? Wiesz, że jestem jej zagorzałą przeciwniczką, szczególnie tego powtarzania w nieskończoność, ale może masz jakiś progesteronowy problem? W sensie, że coś się próbuje zagnieżdżać, skoro tyle dni tak ładnie się temp trzyma.
    Zawsze warto wszystko posprawdzać :)

    She! No miło Cię widzieć :D Miałam już pomstować, żeś kolejną, co to po zajściu wypięła tyłek na resztę i sobie polazła w cholerę na fioletową ;)
    Rób nam tu update'y częściej :) Naprawdę nie w smak mi się przebijać przez trzaskające literfuckami, błędami ortograficznymi i shitstormami o wszystko Kwietniówki, żeby się dowiedzieć, co u Ciebie ;) Nie no, żart. U Was tam akurat większość się do netykiety stosuje.
    Obiecywałaś mi rok temu, że będziesz rzucać wirusami i opisywać każdego bełta :>
    Dobrze, że udało się załatwić te dodatkowe pomiary. Fajnie, że już tak daleko jesteś :D Zaczyna cosik bulgotać w podbrzuszu?

    Kotowa, wstępnie mam się dokładnie za miesiąc zgłosić do szpitala, ale od kilku różnych czynników będzie zależało, kiedy dokładnie mnie ciachną. W sumie tak na 100% to będę wiedziała, jak mi wsadzą igłę w plecy :P
    I dobrze. Nikt mi nic złego nie pożyczy... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 10:12

    AniaT, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 28 października 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Tak w sumie to by teraz na kogoś wypadało. Skoro Kalika w lutym, ja w kwietniu, Triss (jeśli dobrze pamietam) przełom maja i czerwca, a She w sierpniu.
    Chyba że nie liczymy Triss, skoro jak zaszła w ciążę, to automatycznie jej się włączył mam-w-dupizm na stare koleżanki ;-)


    Nie wiem, czy traktować Twój wpis Dagn z przymrużeniem oka, do czego nieco skłania mnie emotka na końcu, czy zrobić dłuższy wywód o tym, że czasem lepiej nie mówić nic niż powiedzieć o jedno zdanie za dużo.

    Mojego synka z nami nie ma. Pożegnaliśmy go w 17 tygodniu ciąży. Mój mam-w-dupizm wynika tylko z tego faktu .


  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Nie wiem, czy traktować Twój wpis Dagn z przymrużeniem oka, do czego nieco skłania mnie emotka na końcu, czy zrobić dłuższy wywód o tym, że czasem lepiej nie mówić nic niż powiedzieć o jedno zdanie za dużo.

    Mojego synka z nami nie ma. Pożegnaliśmy go w 17 tygodniu ciąży. Mój mam-w-dupizm wynika tylko z tego faktu .
    Triss bardzo mi przykro, nie wiem nawet co napisać - człowiek tyle się stara, w końcu widzi 2 upragnione kreski na teście, kolejne wizyty u lekarza utwierdzają tylko w przekonaniu, że wszystko jest ok, a później takie coś :( naprawdę bardzo mi przykro. Ja chwilowo się wyłączyłam, poczucie ogólnej beznadziejności w tym wszystkim totalnie mnie przerosło. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Triss bardzo mi przykro, nie wiem nawet co napisać - człowiek tyle się stara, w końcu widzi 2 upragnione kreski na teście, kolejne wizyty u lekarza utwierdzają tylko w przekonaniu, że wszystko jest ok, a później takie coś :( naprawdę bardzo mi przykro. Ja chwilowo się wyłączyłam, poczucie ogólnej beznadziejności w tym wszystkim totalnie mnie przerosło. :(

    Inna! Nie Ty nie moesz sie poddac!!! Jestem zvTobą i wiem, ze obie wywalczymy Nasze cuda.

    Triss tak mi prxyrko, zadnr slowa tego nie wyraza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, jest mi niesłychanie przykro z Waszego powodu :-( i przepraszam, jeśli przez mój wpis źle się poczułaś.
    Po prostu - człowiek od iluś miesięcy się o Ciebie martwi i można było napisać cokolwiek, choć jedno zdanie "dziewczyny, jest źle". Albo w wątku, albo choć jednej z nas. Po tak długim czasie, jak się tu znamy, zasługujemy chyba na jakiekolwiek informacje. Chyba że tylko ja tak dużą wagę przywiązuje do znajomości internetowych :-/
    Nie dziw się, proszę, że Twoje milczenie (od sierpnia na prv, dużo wcześniej w wątku) potraktowałam, i chyba nie tylko ja, jako odsunięcie się od nas, bo jesteś w ciąży.


    Ja jednak może się zniknę też stąd, bo co nie powiem, to jest, kurwa, źle od razu. Sobie spokojnie na wyroki Boże poczekam w milczeniu, aż zmów będę po lekach normalna :-(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 13:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Triss, jest mi niesłychanie przykro z Waszego powodu :-( i przepraszam, jeśli przez mój wpis źle się poczułaś.
    Po prostu - człowiek od iluś miesięcy się o Ciebie martwi i można było napisać cokolwiek, choć jedno zdanie "dziewczyny, jest źle". Albo w wątku, albo choć jednej z nas. Po tak długim czasie, jak się tu znamy, zasługujemy chyba na jakiekolwiek informacje. Chyba że tylko ja tak dużą wagę przywiązuje do znajomości internetowych :-/
    Nie dziw się, proszę, że Twoje milczenie (od sierpnia na prv, dużo wcześniej w wątku) potraktowałam, i chyba nie tylko ja, jako odsunięcie się od nas, bo jesteś w ciąży.


    Ja jednak może się zniknę też stąd, bo co nie powiem, to jest, kurwa, źle od razu. Sobie spokojnie na wyroki Boże poczekam w milczeniu, aż zmów będę po lekach normalna :-(


    Ej bez takich mi tutaj mamy plusy, minusy lepsze i gorsze dni ale poto tu jestesmy i mamy sie wspierac i mozemy sie wygadac :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 28 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss strasznie mi przykro :( Tutaj zadne slowa nie pomoga :/


    Nusia, brzuch napecznial na poczatku i teraz mam wrazenie ze stoi w miejscu ;)
    No mam w sumie sporo energii, a ze siedze ciagle w domu to garne do ludzi :) Jutro jade sie spotkac z kolezanka, a niedziela imprezowa dyniowa :) T wczoraj nakupil dekoracji, takich jak siec pajecza, nietoperze a nawet czarny obrus haha. Wariat :P
    A co tam ciekawego kupilas na zakupach?

    Kotowa, jednak sie zdecydowaliscie na stymulacje? I prosze mi sie tu nie nastawiac na niepowodzenie!

    Dagn masz racje. Ja tez czesto sie zastanawiam co slychac u dziewczyn i denerwuje mnie troche ze jak zaszly w ciaze/urodzily, to maja innych w d... Fajnie by bylo gdyby od czasu do czasu sie odezwaly. Jestesmy z soba w tych dobrych i zlych chwilach juz tak dlugo, ze chyba wypadaloby sie czasem ujawnic.
    Co do mojej obietnicy, ze bede tu rzygac wirusami itp. to byl zart haha. Ja nadal uwazam, ze ten watek jest staraczkowy i wole wspierac dziewczyny w staraniach niz paplac o swoich objawach :P
    A w odpowiedzi na pytania, tak, cos tak bulgotalo ponad tydzien temu, ale teraz nic. Wczoraj kupilam sobie detektor tetna, wiec sie uspokoilam :)

    Aki, a moze jest jeszcze nadzieja? Ja juz bylam pewna, ze sie Wam udalo!

    Agniecha, dziewczyny maja racje z ta szyjka. Mozesz ja badac, ale ona potrafi zaskoczyc. U mnie zaczynala sie otwierac okolo 2 dni przed @. A w udanym cyklu byla strasznie nisko i dopiero niedawno sie troche podniosla.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur..

    Przeczytałam, że kupił pejcze i nietoperza... o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 14:11

    akilegna♥, She Wolf, innamorata88, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf od nastepnego cyklu (jezeli teraz sie nie udalo) to zaczynam mierzyc tempke, chociaz martwi mnie fakt ze po 8wu stosuje luteine dopochwowo a ona podnosi temp. I bedzie mi to moglo zaklucac wykres ;/

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 28 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Kur..

    Przeczytałam, że kupił pejcze i nietoperza... o.O

    O pejczu zapomnial :D


    Agniecha, no z ta lutka to fakt, podnosi tempki. Ale mozesz sobie sprawdzic przynajmniej kiedy masz owu i czy jest skok tempki, bo przeciez dopiero po skoku bierze sie lutke :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ