X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też coś napiszę. Mialam tu do was wrócić że staraniami ale los dał mi niespodziankę. Zaszlam w ciążę kiedy jeszcze nie miałam okresu po karmieniu piersią. Byłam u ginekologa czekałam na okres a tu na teście dwie kreseczki. Niewiem w którym jestem tyg wizyta za tydzień więc pewnie wtedy się coś dowiem.

    Dagn_, gabi544, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się po pracy :) chciałam tu zajrzeć w trakcie dnia, ale nie miałam niestety kiedy.

    Dagn_ z Lokomotywą nie ma żartów :) Wygrał film, chociaż marny był. Chyba za stara już jestem na takie romansidła ;)

    Agniechaaaa, życzę żeby @ nie przyszła. U mnie jeśli teraz się nie uda, to najbliższe testowanie też dopiero w grudniu - póki co OF prognozuje w Sylwestra :D

    Dziewczynom z dwoma kreseczkami z całego serca gratuluję, to musi być wspaniały widok!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Hej, witam się po pracy :) chciałam tu zajrzeć w trakcie dnia, ale nie miałam niestety kiedy.

    Dagn_ z Lokomotywą nie ma żartów :) Wygrał film, chociaż marny był. Chyba za stara już jestem na takie romansidła ;)

    Agniechaaaa, życzę żeby @ nie przyszła. U mnie jeśli teraz się nie uda, to najbliższe testowanie też dopiero w grudniu - póki co OF prognozuje w Sylwestra :D

    Dziewczynom z dwoma kreseczkami z całego serca gratuluję, to musi być wspaniały widok!


    Ha no zobaczymy :D! Jak narazie ciagle grzeczniutko czekam, do soboty jeszcze trochę czasu jest i bedzie to 32dc wiec raczej juz powinno być wszystko jasne :)

    A tak poza staraniami to właśnie robię obiadek, M pojechał do pracy wraca w sobotę :) zostałam w Domku z Daisy i Teofilem i oczywiście z rodzicami. :) a U Was jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 16:37

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też na wyjeździe, ale wraca w nocy. Muszę zaraz jakiś obiad na jutro mu zrobić.
    Później chciałabym poćwiczyć trochę, a wieczorem tradycyjnie będę nadrabiać zaległości do pracy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi juz Ci gratulowalam, ale pogratuluje jeszcze raz <3

    Malagosia, Tobie tez gratuluje :)

    Summer witaj :) super, ze watek troche ruszyl :)

    Nusia, ja mialam takie zawroty przez kilka tygodni. Potem wrocilo na krotko. Oczywiscie diagnoze postawiono na podstawie objawow. To bylo Vertigo. Moze masz problem z blednikiem? A juz najlepiej by bylo zeby to byla ciazunia :D

    summer86 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Nusia, ja mialam takie zawroty przez kilka tygodni. Potem wrocilo na krotko. Oczywiscie diagnoze postawiono na podstawie objawow. To bylo Vertigo. Moze masz problem z blednikiem? A juz najlepiej by bylo zeby to byla ciazunia :D

    Kochana no wcale bym nie narzekała na ciążę :) ale sama wiesz, że to musiałby być cud, więc niestety to nie to.

    A do jakiego lekarza poszłaś z tymi zawrotami? dostałaś jakieś leki?

    Malagosia gratuluję!! :) to dopiero było pewnie zaskoczenie? :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to najpierw zrob test, a potem do lekarza!
    U nas to tylko internista bada. Na to nie ma lekow. Dali mi cwiczenia do robienia i zapisali na terapie, ale na szczescie mi przeszlo. Tylko ze u mnie to sie objawialo troche inaczej. Zawroty pojawialy sie kiedy podnosilam sie z lozka, kiedy podnosilam glowe do gory i kiedy lezalam na wznak. To bylo okropne uczucie :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu nie będę robić, bo ten cykl tak czy tak był bezowulacyjny, temperatura nawet nie ruszyła a dzisiaj mam 23 dc, więc nawet jakbym chciała to na test za wcześnie.
    Ostatnie cykle to w ogóle mam dziwne, coraz krótsze, kilka razy już mi się zdażyło 21 dni, kilka razy po około 25. Przypuszczam, że to przez to moje amh, czyli pewnie zbliżam się do menopauzy.

    No to u mnie te 2 razy to były jak nic nie robiłam, spokojnie leżałam. Czułam się strasznie, przerażające to było bo takich zawirowań to nigdy nie miałam. Mam nadzieję, że nie mam jakiegoś guza albo coś :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 17:12

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie kresezki to faktycznie wspaniały widok dlatego każdej z was z całego serca tego życze. A jeszcze lepiej żeby były one niespodzianką.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 listopada 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten deszczowy poranek.

    U mnie dziś spory spadek temperatury :/ jeśli jutro nie odbije pozostanie mi spokojnie czekać na termin @..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc a u mnie nadal brak @. Brzuch ćmi ale nie boli nawrt nie wiem jak to opisac dokladnie :p czekam dalej. 30dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to meldunki zwykłe mamy za sobą ;)

    Summer, nie nazwałabym tego spektakularnym spadkiem, serio ;) To dopiero dziewiąty dzień. Mój cały wykres ciążowy (z Erykiem, teraz w marcu mierzyłam tylko wieczorami do owulacji) był harmonijką 36,7 - 36,9.
    Poza tym to plamienie kilka dni temu obiecująco wygląda :) Sama nigdy takiego nie miałam, ale tak jak od 2 lat obserwuję tu na forum, to może coś dobrego zwiastować.

    Niepokorna, w takim razie powodzenia z postanowieniem ;) Może suszone owoce zamiast słodyczy? Czy jak to tam radzą na ograniczenie.

    Agniecha, trzymaj się tam, niecierpliwku ;)

    Ja znów zniknęłam wczoraj. Młody miał kryzysy na tle "nie chcę, żeby tata był w pracy, chcę żebyśmy nie mieli jedzenia" :/ Więc musiałam tulić i pocieszać ;) A potem zaległam z trzecim sezonem "The Fall" czyli pan Christian Grey w roli seryjnego mordercy :D
    W nocy mi się śniło, że chcieli mi podać znieczulenie ogólne zamiast tego w kręgosłup, brrr, a potem nie umiałam się dowiedzieć, czy Marcina na oddział wpuścili. Zaczynają się wesołe sny :P

    Od dziś do marketów wchodzą rogale świętomarcińskie ^^ Trzeba się najeść na zapas na cały rok :D

    Miłego dnia wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesierpliwek da rade do poniedzialku nic nie robie totalny okres oczekiwan i tyle :D

    Oj fajne takie maluchy trezba miec duzo sily zeby wyjsc z domu jak One tak proszą i patrzą tymi swoimi oczkami <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 09:00

  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja testuję 13.11 i już się stresuję... to nasz 3 cykl starań o drugie dzieciątko...

    summer86 lubi tę wiadomość

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn
    Nie dziękuję by nie zapeszyć. A za suszonymi owocami nie przepadam. Ale za to zwykłe owoce jem teraz.

    Małgosia
    Ogromne gratulacje. Ja w zasadzie też mogłabym starać sie o taką niespodziankę, ale na razie jesteśmy na etapie zastanawiania się, czy w ogóle chcemy mieć drugie dziecko. I raczej jesteśmy na tak, ale chyba dopiero jak Jula skończy 2 latka minimum :)

    Agniecha
    Ja cały czas czekam na Twoje dwie kreski :P

    summer86 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna oby!!! Hihi byla by to niezla niespodzinaka :D

    NIEPOKORNA, summer86 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, a jak się czujesz? W sobotę testujesz jakby co? :)

    Mnie mega boli podbrzusze :( miewałam już tak kilka cykli temu, więc raczej to zapowiedzi @. Jedyne co mnie trzyma to, że mamy zaplanowane HSG, bo mam poczucie, że coś robię i może w końcu się uda..

    W ogóle jak wyszłam rano o 7 tak dopiero wróciłam.. najchętniej bym poszła spać tak jak siedzę :) a tu jeszcze przydałoby się coś zjeść i to najlepiej zdrowego.

    Dagn_, dziękuję kochana za podtrzymanie na duchu :) w ciągu tygodnia się okaże.. ten cykl jak na mnie jest nietypowy, wiec daję sobie +/- 2 dni z terminem @.
    Kurczę znów kusisz, tym razem rogalami :D ja już zaczynam tworzyć listę wypieków na święta ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie warto wcześniej dzielić skóry na niedźwiedziu :-) choć z doświadczenia wiem, że takie mówienie sobie "eee, na pewno się nie udało" trochę pomaga. Ja zawsze liczyłam, że tym sposobem los postanowi mnie zaskoczyć, że jednak się uda :-P
    A hsg dobrze, że macie zaplanowane :-) tu Ci przyznam rację, że poczucie działania trochę zmniejsza poczucie beznadziei w tym wszystkim.

    I jakie te plany wypiekowe na Święta? Standard sernik i makowiec czy jakieś wymyślne ciasta :-)?
    Strasznie lubię ten okres przedświąteczny na forum, jak co roku dziewczyny opisują, co będą miały do jedzenia :-D Takie trochę wzbogacenie kulturowe, bo w końcu w każdym rejonie Polski jest coś innego przyjęte, a i czasem w obrębie regionu się potrawy różnią między sobą.

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię za rodzinnego cukiernika :D mąż mi się trafił niesłodyczowy, więc nie mam co w domu ciasta trzymać, bo musiałabym je sama zjadać ( nie żebym nie dała rady, ale już bym się toczyła :-P), więc rozdaję po rodzinie, bo znowu w najbliższej rodzinie nikt nie lubi piec a ja uwielbiam. W planach na ten moment orzechowiec, strucle makowe, piernik oraz biszkopt z galaretką i bitą śmietaną. Za sernikami nie przepadam, jedynie na zimno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 18:26

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, prosze o kciuki i modlitwe. Jutro bede miala zakladany szew na szyjke. Strasznie boje sie o malenstwo :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 844 845 846 847 848 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ