X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. jest coreczka :) oby tylko jej jajka nie wyrosly do polowkowych ;)

    akilegna♥, Dagn_ lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She_ bardzo się ciesze, że zabieg się udał, szybkiego powrotu do sił! Który to już tydzień, że wiadomo jaka płeć? :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ps. jest coreczka :) oby tylko jej jajka nie wyrosly do polowkowych ;)


    Ojej super bedzie mała księżniczka <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    She_ bardzo się ciesze, że zabieg się udał, szybkiego powrotu do sił! Który to już tydzień, że wiadomo jaka płeć? :)

    17 :)
    To jeszcze nie jest 100%, ale pewnosci do porodu nie mozna miec :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że większa pewność jest w przypadku chłopców, bo jak już coś tam jest to raczej nie zniknie ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 5 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Ooo jak super. Czyli się pomyliłam, bo byłam pewna, że będzie synek :P Ale córeczki są super :) Gratulacje kochana :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 listopada 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ps. jest coreczka :) oby tylko jej jajka nie wyrosly do polowkowych ;)


    oooo gratuluję Kochana :):) ale super!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mieliśmy stłuczkę :-( cała jestem roztrzęsiona :-( Baba w lewo nie spojrzała, wjechała prosto w bok, wgniotla koło tak, że Marcin nie może ruszyć że środka skrzyżowania. Jakby nie zwolnił, mimo czystej drogi, przywaliłaby tam, gdzie Eryk siedzi :-(

    Mnie nawet nie trzepnęło, mały się rusza i jest ok :-) ale wyobraźcie sobie poziom stresu...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ współczuję całej sytuacji :( ludzie coraz częściej jeżdżą jak barany. Cieszę się, że nic Wam się nie stało!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    A my mieliśmy stłuczkę :-( cała jestem roztrzęsiona :-( Baba w lewo nie spojrzała, wjechała prosto w bok, wgniotla koło tak, że Marcin nie może ruszyć że środka skrzyżowania. Jakby nie zwolnił, mimo czystej drogi, przywaliłaby tam, gdzie Eryk siedzi :-(

    Mnie nawet nie trzepnęło, mały się rusza i jest ok :-) ale wyobraźcie sobie poziom stresu...

    O rany, dobrze że nic Wam się nie stało. Może sobie jakąś meliskę zrób żeby się uspokoić, bo w Twoim stanie to taki stres nie jest wskazany.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    A my mieliśmy stłuczkę :-( cała jestem roztrzęsiona :-( Baba w lewo nie spojrzała, wjechała prosto w bok, wgniotla koło tak, że Marcin nie może ruszyć że środka skrzyżowania. Jakby nie zwolnił, mimo czystej drogi, przywaliłaby tam, gdzie Eryk siedzi :-(

    Mnie nawet nie trzepnęło, mały się rusza i jest ok :-) ale wyobraźcie sobie poziom stresu...
    O matko! Same złe wieści dzisiaj :/ gdzie to Was tak załatwiła??

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja fasoleczka się pojawiła razem z drugą kreską na teście dzisiaj.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tę deszczową niedzielę ;)

    Inna, czytałam w wątku obok :( Przykro mi. Byłam pewna, że tym razem się wszystko dobrze poukłada. Może ten odpoczynek mały się Wam jednak przyda.
    A kraksę mieliśmy na skrzyżowaniu Kormoranów z Czapli :/ wiesz, tam, gdzie niedawno malowali nowe pasy.
    Pospałam coś w nocy na szczęście, ale Marcin chyba oka nie zmrużył :/

    She, dobrze, że wszystko tam w porządku wyszło ;) Nie wpisuję Cię jeszcze w myślach na różową stronę mocy, bo... cóż, Kalika na tym etapie miała mieć Kornelkę i chyba nawet kupiła śpioszki w kwiatki :D

    Mama Ali, to miło, że nam to obwieszczasz. Tym bardziej, że przywitałaś się kilka dni temu i od tego czasu nie napisałaś tu ani słowa. No ale bardzo miło, że nam pierwszym to mówisz ;)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Witam w tę deszczową niedzielę ;)

    Inna, czytałam w wątku obok :( Przykro mi. Byłam pewna, że tym razem się wszystko dobrze poukłada. Może ten odpoczynek mały się Wam jednak przyda.
    A kraksę mieliśmy na skrzyżowaniu Kormoranów z Czapli :/ wiesz, tam, gdzie niedawno malowali nowe pasy.
    Pospałam coś w nocy na szczęście, ale Marcin chyba oka nie zmrużył :/

    She, dobrze, że wszystko tam w porządku wyszło ;) Nie wpisuję Cię jeszcze w myślach na różową stronę mocy, bo... cóż, Kalika na tym etapie miała mieć Kornelkę i chyba nawet kupiła śpioszki w kwiatki :D

    Mama Ali, to miło, że nam to obwieszczasz. Tym bardziej, że przywitałaś się kilka dni temu i od tego czasu nie napisałaś tu ani słowa. No ale bardzo miło, że nam pierwszym to mówisz ;)

    O kurczę, prawie pod domem. :/ Jak nie urok....
    No na razie dajemy sobie spokój. Tak będzie chyba najlepiej, a ja w sumie zaczynam odczuwać ulgę, że ta chora gonitwa za ciążą idzie gdzieś na bok. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w niedzielny poranek. Ja się chyba witam z grudniowym cyklem, dziś spory spadek tempki i plamienie, zatem stawiam, że na dniach się @ rozkręci. Tak bardzo chciałam, żeby się udało w końcu :( zawsze w takim momencie mam wrażenie, że nigdy nie zobaczę dwóch kreseczek, kolejne cykle lecą..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... trochę mnie wkurza, że niektóre dziewczyny wpadają na nasz wątek na chwilę tylko po to by oznajmić, że ujrzały dwie kreski. Wydaje mi się, że można by było choć chwilę poczekać, dać się poznać i dopiero nam to oznajmić. A w ten sposób tylko robią przykrość starającym się. Jestem zniesmaczona :/

    Witam się kochane w niedzielę :) Dzisiaj mamy ładną pogodę w UK i dlatego zamierzamy z Julą iść na spacer by odebrać tatę z pracy, bo w niedzielę kończy wcześniej. A potem może razem podjedziemy na plażę powdychać morskie powietrze :D

    Dagn_, Agniechaaaa, Monika*** lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer
    Tulę Cię bardzo mocno :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DAGN dobrze z Wami wszystko wporzadku :)

    My tez wczoraj atrakcyjny wieczor na sorze ;/ Marcinowi wbił sie opiłek do oka, który zaczął już rdzewieć :( wyciągneli i dostał antybiotyk.

    Ja nudze się na zajęciach, i już chce wracać do domu.
    Dziś już 3dc zaczełam brać clo, 16.11 mam monitoring więc działamy dalej.

    NIEPOKORNA ja też nie lubie jak, ktoś tak wpada, chwali się i wypada :/ ale skoro poprawiło jej to humor to niech i tak będzie. I oczywiście gratuluję

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA - dziękuję bardzo.
    Ech, myślałam, że tylko ja jestem taka wredna, że zazdroszczę tym dziewczynom, które praktycznie od razu widzą dwie kreseczki. To nie jest chora zazdrość, bo życzę im jak najlepiej, tylko wtedy bardziej czuję, że ze mną jest naprawdę coś nie tak, skoro u innych to możliwe zajść tak szybko.
    Mieszkacie nad morzem? Ale super! Mnie chyba nic tak nie relaksuje jak plaża i szum fal :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kochana, to też mieliście piękny weekend :-/
    Dobrze, że szybko zadzialałaliście i zostało wdrożone właściwe leczenie.

    Współczuję zajęć w taki deszcz. Ja zasypiam na siedząco w domu, a co dopiero na wykładach ;-) Co ciekawego studiujesz, Agniecha? Bo albo mi umknęło albo nie pisałaś.

    Niepokorna, hehe ;-) a już myślałam, że jestem jedyna zirytowana czymś takim.
    Prześlij nam telepatycznie trochę Waszego słońca, przyda się :-D

    Summer, szkoda, że taki spadek :-( Może faktycznie hsg coś ruszy albo tu wymóżdżymy jakieś naturalne wspomaganie :-)
    To nie tyle chodzi o zazdrość, co jakieś hmmm... podstawy kultury. Jak wchodzę do nowych ludzi, to wpierw się witam, piszę coś o sobie, zadaję sobie trochę wysiłku, żeby przejrzeć choć kilka stron i poznać dziewczyny, które tu siedzą. A nie "cześć, będę tu z Wami", długo długo nic i nagle "no, tu, patrzta i podziwiajta, to moje dwie kreski, teraz idę na fiolet, żebyście mnie nie zaraziły poronieniami i niepłodnością" :-P Wiem, wiem, nadmierna ironia, ale tak to czasem wygląda ;-)
    No ale ja mam bardzo idealistyczne podejście do znajomości netowych ;-) koleżanki że szkoły są w dalszych znajomych na fejsie, dziewczyny tu z Fasolek w najbliższych :-D

    Ja umówiłam się na jutro do lekarza, żeby jednak sprawdzić, czy wszystko ok. Wszyscy mówią, że powinnam już wczoraj na IP lecieć, ale jeszcze by mnie na noc chcieli zostawiać :-/
    Generalnie jest ok, tylko młody się chyba próbuje wstawiać i całe spojenie łonowe boli i drętwieje :-/ Mam tak od kilku dni, ale wczoraj to już było nie do zniesienia. Lepiej dmuchać na zimne, co nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 10:29

    innamorata88 lubi tę wiadomość

‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ