X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn jestem na mgr z logopedi :)
    I leć kochana zdecydowanie lepiej dmuchać na zimne

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer
    Jeszcze mieszkamy nad morzem, ale myślę, że pod koniec roku nastąpi przeprowadzka w głąb kraju. Nad morzem fajnie, ale drogo :)
    A co do zazdrości to rozumiem. Aczkolwiek przeze mnie nie przemawia zazdrość tylko zniesmaczenie. Nasz wątek jest takim przyjaznym, ale szanujmy się, a nie ktos wpada i wypada. Ech... Pewnie pomyślicie, że jestem czepialska. Ale prawda jest taka, że ja od dawna siedze w tym wątku i mimo, że zaszłam w ciążę i mam już dziecko to nadal zaglądam, bo uwielbiam dziewczyny z Fasoleczek. A takie wpadanie na chwilę burzy mój spokój :P

    Dagn
    Ty weź uważaj na siebie, bo do końca niewiele zostało. Lepiej dmuchać na zimne kochana :)


    Przesyłam słoneczko specjalnie dla Was :)

    slonce-ruchomy-obrazek-0035.gif

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_, leć do lekarza, na pewno jest wszystko ok., ale warto dla spokoju sprawdzić.

    Agniechaaa, mam nadzieję, że już wszystko ok. z Twoim M. Oby dzisiejsze zajęcia szybko Ci zleciały :)

    Ja lecę poćwiczyć, może rozładuję dzięki temu emocje. Poza tym najbliższy cykl będzie bez starań, więc będę mogła sobie pozwolić na intensywniejszy wysiłek, może uda się zrzucić ze 2-3 kg przez ten czas.

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)
    Dagn daj nam tu natychmiast znać, co i jak po wizycie. A tą babkę to bym chyba zjadła wrrr
    She super, że wszystko dobrze po zabiegu, córeczka niech jeszcze pomieszka u mamusi i na świat się nie spieszy :)
    Summer testowałaś dziś? Tempka ci ładnie odbiła :)
    Agniecha nie usnęłaś tam na tych wykładach? Masz już @ czy nadal czekasz? Gdzieś mi umknęło ;)
    Niepokorna nie denerwuj się ;) podejrzewam, że jeszcze nie raz ktoś tu tak wpadnie i wypadnie. Macie już jakieś mieszkanie na oku?
    Nusia byłaś u lekarza? Wiadomo już od czego te zawroty?
    Inna czyli wnioskuję, że negatyw. Przykro mi, może przerwa dobrze wam zrobi

    Mój weekend też był pełen atrakcji ;) w sobotę umówiłam się z moją świadkową na piwko i pogaduchy i w jakiś dziwny sposób wylądowałyśmy na polskiej disco ;) Spotkałam kilku starych znajomych, jak i kilku starych wrogów hehe Ogólnie było fajnie, wytańcowałam się za wszystkie czasy, wystarczy na kolejne kilka miesięcy ;)
    Wczoraj też jajniki ostro wzięły się do pracy. Dziś o 16.00 podglądamy.
    Miłego dnia!

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :)

    Inna pisała w wątku obok. Jest w szpitalu, bo mocno krwawi :( Mięśniaki urosły i dziś chyba ma mieć histeroskopię :(

    Summer, musimy porozmawiać o definicji spektakularnych spadków temp ;) Siknij na coś. Tzn mam nadzieję, że zrobiłaś to rano i albo masz już test albo ze słoikiem w ręku polecisz do apteki :D A jak nie masz porannego materiału, to znajdź Facelle rossmanowy albo Nordtest ;)
    Trzymam mocno kciuki :*

    Aki, koniecznie dam znać :) I za Ciebie te ż trzymam dziś kciuki :D
    Polskie disco, mówisz? Ciekawy weekend, nie ma co :D Ale w sumie co robić przy takiej pogodzie? Trzeba jakoś doładować akumulatory, kiedy słońca brak.

    Agniecha, to taki dość ciekawy kierunek :) Na pewno przyszłościowy, kiedy ciotki i babki (a czasem, niestety i matki :/ ) gugają do dzieci, spieszczają, zdrabniają, a w efekcie potem dziecko nie wie, jak powinno właściwie brzmieć dane słowo.
    Chociaż nie powiem... mój syn wyrabia swój własny system gramatyczny. Co gorsza, on jest całkiem logiczny ;) Niepoprawny, ale logiczny. Co tylko wskazuje na to, że polska gramatyka dorównuje brakiem sensu angielskiej fonetyce :D

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej nie wiedziałam. Inna trzymam w takim razie mocno kciuki za histero :*
    Dagn taaa polskie disco , czyli polski DJ (też znajomy) , jak i polskie hity. Szczerze, to nie kojarzyłam ani jednej nowej piosenki, to chyba było disco polo. Dobrze, że normalna muzyka przewodziła ;)
    Na którą masz do lekarza?

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie robiłam dziś testu, wczoraj z ciężkim sercem pogodziłam się z porażką i boję się robić sobie nadzieje. Jak tempka nie spadnie i nie wróci plamienie to zatestuję w środę z samego rana. Mam w apteczce test DOZ o czułości 10.
    U mnie dochodzi jeszcze kwestia terminu owu, dziś może być zarówno 13 jak i 11 dpo.

    Inna, myslami jestem dzisiaj z Tobą!

    Dagn_, o której masz lekarza?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze, jakoś do środy wytrzymamy ;) Nie wiem, jaki u Ciebie jest schemat spadku temperatury, także może faktycznie lepiej jeszcze jeden dzień odczekać.

    Aki, tych polskich hitów teraz tyle się namnożyło, że strach. Tak czasem słucham w radiu, to się dziwię popularności, bo na osłuch to się niewiele różni od Shazzy czy Top One z lat '90 ;)

    Wizytę mam po 17 jakoś. Jadę dziś chyba taksówką, bo nie wiadomo, jak Marcin ogarnie z pracą, czy dostanie z tej wypożyczalni PZU jakieś auto zastępcze itd.
    Mam nadzieję, że mi się wszystko uda cacy już dogadać i ustalić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki niestety @nadeszla juz 4dc,2 dzien na clo 16.11 mam monitoring
    Udalo mi sie nie usnac chociaz bylo trudno :p caly dzien wykladow z socjologi to ciezka sprawa :P

    Dagn kierunek fajny, tylko wszystko zalerzy od wykladu, niektore super i leci czas, ale wiekszosc nuuuuuda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 08:44

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna
    Kochana... nie mamy jeszcze mieszkania na oku, bo mąż jeszcze nie dostał pracy. Jutro ma jeszcze jedną rozmowę. Jak tylko dostanie pracę to będziemy wiedzieli w jakiej dokładnie szukać lokalizacji i wtedy umówimy na jakiś weekend kilka spotkań w celu oglądania mieszkań.
    PS: Zazdroszczę... też bym chętnie gdzieś wyskoczyła. Ale nie jest mi dane. Poza tym i tak musiałabym o 07:00 być na nogach, więc byłabym nieżywa.

    Summer
    Ale plamienie nie musi oznaczać, że nie jesteś w ciąży. Ja plamiłam do 11 tygodnia ciąży. She z tego co pamiętam też lekko plamiła. Także plamienie nie jest żadnym wyznacznikiem. A temperatura, która nagle się podwyższyła może oznaczać właśnie ciążę. Sikaj kochana! :)

    Inna
    Jesteśmy wszystkie z Tobą :* Mięśniaki to nic fajnego. Sama przez to przechodziłam. Kiedy już krwawiłam zrobili mi operację, czyli zabieg praktycznie identyczny jak cc. Ale warto było, bo dzięki temu po dwóch latach od operacji udało mi się zajść w ciążę :) Mam jednak nadzieję, że u Ciebie skończy się laparoskopią, a nie operacją.


    Dagn
    Daj znać po wizycie :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj odebrałam męża z pracy. Kończył o 16:30. Myślałam, że pojedziemy jeszcze na plażę, ale okazało się, że przed 17:00 to jest już ciemno! Kurczę... ja chcę wiosnę :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój :/ to jest masakra jakaś.
    Nagle tak wcześnie ciemno. Eryk już o 18 pyta, czy idziemy się kąpać, bo przecież noc.

    Jak sobie pomyślę, że za miesiąc już o 16 będzie ciemnica za oknem, to mi się słabo robi.

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a moja mama pracuje od 06:00 do 18:00 codziennie, czyli idzie do pracy w nocy i wychodzi też nocą :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po pracy, u mnie już prawie ciemno przez tą pochmurną pogodę. Zjem coś i biorę się dalej do pracy. Niestety u mnie końcówka roku tak wygląda :/

    Ma ktoś wieści od Innamoraty? Mam nadzieję, że wszystko ok. Dagn_ a jak u Ciebie?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 7 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,

    Jakoś tak nie mam weny ostatnio na pisanie, pogoda nie zachęca :)

    Aki, Dagn dziękuję, że pytacie (Dagn dopiero zobaczyłam, że pytałaś o te moje zawroty głowy, przeoczyłam, wybacz :). Czuję się lepiej, zawroty jeszcze od czasu do czasu się pojawiają, ale już nie takie intensywne. U lekarza nie byłam, bo pewnie bym musiała robić jakieś badania krwi itd. a boję się, że wyjdzie mi nie wiadomo co :)

    Dagn jak po wizycie??????

    Aki a jak u Ciebie po podglądanku? :) fajnie, że troszkę się odstresowałaś i pobawiłaś, takie weekendu są wręcz wskazane :)

    Inna bardzo mi przykro:*

    Agniecha powodzenia w nowym cyklu:*

    Niepokorna to Twoja mama strasznie długo pracuje, czym się zajmuje???

    Miłego wieczorku

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 7 listopada 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    Z dumą ogłaszam, że wyhodowałam sobie 2 piękne 13mm pęcherzyki po jednym na obu jajnikach :)
    Mam sobie podać jeszcze 3 razy puregon a w czwartek predanol (odpowiednik pregnylu) i serduszkować na okrągło ;)
    Miłego wieczoru :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 20:33

    AniaT, summer86 lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata nic mi niestety nie pisała :( Mam nadzieję, że jest z nią wszystko w porządku.

    Summer, jak jutro się temp utrzyma albo tak max 0,1 spadnie, to siknij na tę 10tkę z doza, proszę :)

    Aki, gratuluję pęcherzyków :) Niech jeszcze trochę podrosną i potem działajcie

    U mnie jest wszystko dobrze. Co prawda mały faktycznie spektakularnie spadł w dół, a brzuch wraz z nim, ale wszystko pozamykane i mam się o przedwczesny poród nie martwić. Także teraz tylko spokój, leżenie i spanie na zapas ;)

    Złapała mnie chętka na pizzę, właśnie się piecze mrożona w piekarniku. Znikam zjeść :D

    AniaT, akilegna♥ lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ bardzo się cieszę z dobrych wieści i życzę smacznego :) Obiecuję, że jak tempka będzie się trzymać i plamienie się nie rozkręci to jutro zatestuję rano.

    Aki, trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki, niech pięknie rosną i pękają. Nic tylko serduszkować skoro lekarz kazał :-P

    akilegna♥, innamorata88 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. U mnie ciężko. Hemoglobina poleciała na łeb na szyję i poczestowano mnie na oddziale 2 jednostkami krwi. :/ Histeroskopia wykazała macicę przebudowaną mięśniakami. Jeszcze troche i już nie byłoby czego czyścić. Także chcąc nie chcąc czeka mnie dłuuuuuga przerwa od starań. Jutro wychodzę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, tulę mocno. Dobrze, że udało się na czas zareagować. Wracaj szybko do zdrowia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 847 848 849 850 851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ