Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitko ja też dalej trzymam kciuki 🤞🍀 5dpt to przecież 10dpo! To jeszcze super wcześnie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 18:04

    Sylaada, clara, Księgowa lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, wpisz mnie prosze na 21 kwietnia na testowanie.
    Maz ma wtedy androloga, to musimy sprawdzic do tego czasu na czym stoimy.
    To bedzie 13 dp IUI.
    W sumie nigdy nie wpisywalam sie na testowanie - moze to bedzie znamienne ;)

    Lisik, Biochemiczka, Imazolka, Sakaaira, Sylaada lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko przykro mi bardzo 😢 kurcze dlaczego… o co chodzi

    Mania przytulam za biel 🫂

    Jupiter rozumiem totalnie że się nastawiasz. I być może nastawiasz się na właśnie TEN cykl 😉 wiesz, u Motylka IUI się udało więc ja od tamtego czasu w to wierzę. A jeśli jednak to nie będzie to to damy radę. Pozbieramy Cię i ruszysz dalej 🫶

    Clara jesteś w moich myślach w tym tygodniu 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 18:56

    clara, Jupiter lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jutro zrobię test dla pewności, bo dziś mam zjazd jakieś. Źle się czuje,słabo mi, wczoraj ciastka mnie odrzuciły (zapach) więc albo coś się wykluje,albo do od proga

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki mam brać do poniedziałku włącznie, więc jestem jeszcze w grze 😂

    Sylaada lubi tę wiadomość

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 525

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter gooo girl! 🔥

    Niteczko ja też jeszcze trzymam kciuki, nie trać nadziei ♥️

    Staram się, no ale napisałaś, że stwierdziła po obrazie, że to nie pcos, ale było pusto, to po czym to stwierdziła? Jakby rozumiem jakie muszą być spełnione warunki, żeby zakwalifikować pcos, ale ona jakie miała? My się z mężem staramy prawie 3 lata i też na różne „mądre” osoby trafiałam na swojej drodze, stąd też już wiem, jak odróżnić kogoś kto się zna, od kogoś kto nie powinien już być w tym zawodzie 🤷‍♀️ ale już z dziewczynami powiedziałyśmy co myślimy, Ty zrobisz oczywiście jak uważasz 😊


    Pytanie do dziewczyn od dr J. Robiłyście jakieś badania w diagnostyce? Ona mi napisała, że APC albo Alab, ale widziałam, że diagnostyka cross match też robi w tej metodzie 🧐

    Jupiter lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Jupiter gooo girl! 🔥

    Niteczko ja też jeszcze trzymam kciuki, nie trać nadziei ♥️

    Staram się, no ale napisałaś, że stwierdziła po obrazie, że to nie pcos, ale było pusto, to po czym to stwierdziła? Jakby rozumiem jakie muszą być spełnione warunki, żeby zakwalifikować pcos, ale ona jakie miała? My się z mężem staramy prawie 3 lata i też na różne „mądre” osoby trafiałam na swojej drodze, stąd też już wiem, jak odróżnić kogoś kto się zna, od kogoś kto nie powinien już być w tym zawodzie 🤷‍♀️ ale już z dziewczynami powiedziałyśmy co myślimy, Ty zrobisz oczywiście jak uważasz 😊


    Pytanie do dziewczyn od dr J. Robiłyście jakieś badania w diagnostyce? Ona mi napisała, że APC albo Alab, ale widziałam, że diagnostyka cross match też robi w tej metodzie 🧐

    Diagnostyka jeszcze w listopadzie wysyłała do APCa potem stwierdzili że będą sami badać i dziewczyny dostają wyniki 0-3% po tym ja miały 60%. Także nikt nie ufa ich wynikom. Jeszcze Bocian wysyła do APC, bo znowu Alab lubi źle wypełnić formularz, zgubić próbkę albo wynik. Szczerze, cieszę się z tej ciąży tym bardziej że nie musiałam tego crossa powtarzać po 3 msc immunosupresji 😅

    Imazolka lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko nie puszczam kciuków 🤞🏼🤞🏼 zastrzyk się wypłukał zatem czekamy teraz aż kreseczka znów się pojawi 🙏🏼🥰

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • ataga Koleżanka
    Postów: 34 56

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj w 23 dniu cyklu, 7dpo z zastrzykiem ovitrelle. Pierwszy raz mam włączony progesteron na noc i dzisiaj pojawiło się czerwone plamienie, może nie jakieś mocne, ale zauważalne. Myślałam że progesteron raczej będzie hamować plamienia niż je powodować. Któraś z was ma może podobne doświadczenia? Na test jeszcze za wcześnie, zwłaszcza że był zastrzyk no ale te plamienia dziasiaj mnie mocno dobiły :(

    ♀️1991
    ♂️1991


    Starania od 05.2025
    Endometrioza IV stopnia, adenomioza.
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga wrote:
    Hej, ja dzisiaj w 23 dniu cyklu, 7dpo z zastrzykiem ovitrelle. Pierwszy raz mam włączony progesteron na noc i dzisiaj pojawiło się czerwone plamienie, może nie jakieś mocne, ale zauważalne. Myślałam że progesteron raczej będzie hamować plamienia niż je powodować. Któraś z was ma może podobne doświadczenia? Na test jeszcze za wcześnie, zwłaszcza że był zastrzyk no ale te plamienia dziasiaj mnie mocno dobiły :(
    7dpo mogą myć to plamienia implantacyjne ☺️ trzymam kciuki. Za parę dni się dowiesz czy to to. ☺️

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, 5dpt to nie czas żeby puszczać kciuki. Przynajmniej wiesz, że po zastrzyku nie ma ani śladu a jak się pojawi kreseczka to ta na którą tu wszyscy czekamy. ♥️

    clara lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 416 770

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko ja tez trzymam kciuki zeby ta kreseczka sie pojawila ! 🍀🤞

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • ataga Koleżanka
    Postów: 34 56

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    7dpo mogą myć to plamienia implantacyjne ☺️ trzymam kciuki. Za parę dni się dowiesz czy to to. ☺️
    😘 dziękuję, jednak wydaje się to za mocne na plamienie implantacyjne. Obym się myliła ten czas oczekiwania wszystko komplikuje 🤭

    ♀️1991
    ♂️1991


    Starania od 05.2025
    Endometrioza IV stopnia, adenomioza.
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 9 kwietnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka a ty kiedy rodzisz tą swoją księżniczkę? Bo już ci termin stuknął 😄
    I przypomnisz czemu miałaś accofil na starania? Tylko ze względu na kiry?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 21:03

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Zula18 Przyjaciółka
    Postów: 93 79

    Wysłany: 9 kwietnia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny, chętnie dołączę do wątku i na testowanie. 1,5 roku starań, ten cykl stymulowany lametta+ovu. 8.09 zastrzyk, a dziś czuję mocne kłucie w jajniku, który na usg pokazywał dwa pęcherzyki po 23mm. Pierwszy raz zaszłam tak daleko, ponieważ zawsze miałam cykle bezoowulacujne i trwały nawet po 100 dni… mam nadzieję, że tym razem się uda :). Jutro USG potwierdzające owu i zaczynam progresteron na 14 dni. Mam nadzieję, ze stymulacja pomoże bo trochę mam już dość 🫣

    Liora lubi tę wiadomość

    • 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|

    • starania od stycznia 2025
    • dobra odpowiedź na letrozol+ovi

    • mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%

    • kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️

    • czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)

    • lipiec punkcja
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 300

    Wysłany: 9 kwietnia, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, takie wsparcie nie może pójść na marne, nie poddawaj się! Ja wiem, że łatwo się mówi jak się samemu akurat nie czeka na wynik, ale ja zawsze podaje przykład mojego ojca. On całe życie był pozytywnie nastawiony i przeżył już chyba 10 diagnoz że wiele mu nie zostało, w tym problemy z sercem, raka i kiedyś nieuleczalne wzw c. Zawsze gościa podziwiam, że jest w stanie się w ogóle nie martwić, ale jak widac, dzięki spokojnej głowie, goi się na nim jak na przysłowiowym psie. I o ile sama nie umiem jeszcze tego naśladować to jestem dobra w posiadaniu nadziei za innych, więc trzymam mocno kciuki.

    Ja dostałam wyniki estradiolu, 4000 😳 aż ciekawe co jutro powie lekarz na wizycie. Czat mówi, że dla 16 pęcherzyków rośnie dobrze ale już bliżej końca. Oczywiście czat nie lekarz, ale fajnie byłoby wbić się terminem na poniedziałek i załapać że dwa dni wolne od pracy 😏

    Sylaada, Liora lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 9 kwietnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Diagnostyka jeszcze w listopadzie wysyłała do APCa potem stwierdzili że będą sami badać i dziewczyny dostają wyniki 0-3% po tym ja miały 60%. Także nikt nie ufa ich wynikom. Jeszcze Bocian wysyła do APC, bo znowu Alab lubi źle wypełnić formularz, zgubić próbkę albo wynik. Szczerze, cieszę się z tej ciąży tym bardziej że nie musiałam tego crossa powtarzać po 3 msc immunosupresji 😅

    A ja sobie pozwolę się odnieść do Twojej stopki - jaki śliczny motylek 🤭🦋

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 9 kwietnia, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    Migotka a ty kiedy rodzisz tą swoją księżniczkę? Bo już ci termin stuknął 😄
    I przypomnisz czemu miałaś accofil na starania? Tylko ze względu na kiry?
    Tak Accofil na kiry tylko ☺️
    No mojej księżniczce się nie spieszy, byłam dzisiaj na kontroli ale szyjka długa i zamknięta nadal 🤭 za tydzień zgłaszam się na indukcję do szpitala 🥰 no chyba ze coś się zacznie jednak 🥹

    Liora , Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 10 kwietnia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test pozytywny,ale po czasie ta różowa kreska wyszła. Chyba nie brać go pod uwagę co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 10:06

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 300

    Wysłany: 10 kwietnia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym się nie katowala tymi testami tylko poszła na betę :) bo tak to będziesz oglądać na wszystkie strony i się zastanawiać. Ja słyszałam że czasem po czasie są ok z niskiej bety, ale równie często są to oszukance. Więc nie nastawiając się w żadną stronę kciuki :)

    Mania90 lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ