X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Mnie aż korci, żeby coś napisać, ale po ostatnim razie obiecałam sobie, że nie dam się sprowokować :)

    Frelcia jak tam sprawy biznesu żłobkowego? :) (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam ;) )
    nie tak jakbym chciała ale sprawa się toczy :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny, żeby nie było: ja KOCHAM oglądać wasze usg, czytać co u was, jakie macie objawy, co kupujecie itp, itd. Bo wy piszecie z taktem i aż przyjemnie się czyta i lepiej czeka na swoją fasolkę. Więc ja poproszę jak najwięcej takich pięknych wiadomości bo w przeciwieństwie do Misiaczka wy jesteście z Nami w tych dobrych i gorszych chwilach.
    Myślę że wszystkie dziewczyny się tu ze mną zgadzają :)
    Tak tak tak (mogłabym w nieskończoność, ale przekaz zrozumiany) też jestem tej samej myśli <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 18:47

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Test kupiony i jutro rano sikne, bo cos mam wrzenie ze w nocy albo wieczorem moze przyjść @... Jakieś mam takie dziwne przeczucie i uczucie... I nerwa mnie coś bierze.

    Panan znowu szaleje : p
    Sikaj! @ nie przyjdzie na pewno
    Ja dziś siknęłam na świeżą dostawę testów, w sensie na jeden, z nadzieją że ujrzę może 2 kreski jeszcze po zastrzyku, ale skubaniec już się ulotnił i biel bieli. Odechciało mi się piątkowego testowania przez to :/

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mój brzuch się chyba utożsamia z zafasolkowanymi kobietkami :D wydęło go dzisiaj jak na 5 miesiąc :D
    Ha ha ha mnie tak wydymalo i bez ciazy, a raczej z ciaza ale spozywcza :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3694aab0197.jpg

    Oto Nasze maleństwa :) jeden nadrobił jest tyllo dzien różnicy :) 1) 10t4d 2) 10t3d :) od jutra zachodzimy z prolutexu zastrzyk co 2dzien :) i ja dobrze pójdzie to po świętach będziemy juz rezygnować ze wszystkich leków :) YUPI ale jeszcze ważniejsza informacja jest taka, ze 19.12 o godz 13:10 mamy usg genetyczne matko juz czuje lekki stresik! <3 i kolejna wizyta zaraz po świętach 27.12 11:00 :)

    Co do wyników badan to gin stwierdził, ze są Ok a co do wagi to niestety schudłam 2kg przez moje wymioty
    Cudowności <3 <3 <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha śliczne zajączki :-* piękności niesamowite.

    Dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka jest w trakcie porodu. Matko jak się stresuję :-D przeżywam jak nie wiadomo co, a co to będzie jak moja psiapsióła zacznie rodzić??! Masakra Lamka ogarnij kuwete.

    Agniechaaaa, Karma88 lubią tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3694aab0197.jpg

    Oto Nasze maleństwa :) jeden nadrobił jest tyllo dzien różnicy :) 1) 10t4d 2) 10t3d :) od jutra zachodzimy z prolutexu zastrzyk co 2dzien :) i ja dobrze pójdzie to po świętach będziemy juz rezygnować ze wszystkich leków :) YUPI ale jeszcze ważniejsza informacja jest taka, ze 19.12 o godz 13:10 mamy usg genetyczne matko juz czuje lekki stresik! <3 i kolejna wizyta zaraz po świętach 27.12 11:00 :)

    Co do wyników badan to gin stwierdził, ze są Ok a co do wagi to niestety schudłam 2kg przez moje wymioty
    Cudny widok :-) gratulacje i super ze wszystko dobrze :-)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo - juz w trakcie dnia widziałam, ale nie miałam kiedy napisać - wielkie gratki kochana!

    Agniecha - cudne zajączki!

    Ja mam okres! ;-( idę na rekord z długością cyklu - w tym tylko 22 dni :/. No nic, jeszcze sie zmieszczę z ostatnim testowaniem w grudniu a potem oddajemy sie z Emkoem w ręce specjalistów bo ewidentnie cos nam przeszkadza.


    Zaraz podczytuje co tam sie jeszcze dzisiaj zadziało!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 18:53

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super ekstra skarbenki!!!
    Na pewno wszystko będzie ok na prenatalnym!!!

    Dziewczyny ja już chcę być w ciąży :-(
    W listopadzie minął rok od pierwszego poronienia a miałam nadzieję że będę w ciąży przed upływem roku :-(

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudzień jest niesamowity! Dziewczyny i nie mogę przestać się uśmiechać!
    Ech, bardzo bym chciała by i dla mnie ten miesiac był szczęśliwy.

    Izape - trzymam mocno kciuki! Widze, ze masz takie same myśli jak ja. Obyś była tak samo szczęśliwa jak Flo :-* :-* :-* :-*

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha Twoja ciaza jest juz taka realna :) gratuluję Tobie serdecznie. Na prenatalnych na pewno bedzie wszystko dobrze, a pozniej teoche odetchniesz. Waga sie nie przejmuj. Ja w ciazy z synkiem schudlam 3,5kg w I trym a potem nadrobilam z nawiazka jak tylko mdlosci odpuscily :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, śliczności! ❤❤

    My właśnie finalizujemy zakup domu - jak wszystko pójdzie po naszej myśli, odpoczniemy trochę psychicznie po ciężkim listopadzie, to od przyszłego roku ruszamy ze staraniami pełną parą! ❤ W tym cyklu próbuję wyłapać 7 dpo, żeby zrobić proga, ale łatwo nie jest. Dziwny ten cykl po poronieniu jak na razie... Do tego dorzucę TSH, bo coś mi tak świta, że jak zrobiłam kilka lat temu (może 4-5), to dałam sobie wmówić, że TSH koło 3 jest normą...

    justyna14, Agniechaaaa, Koteczka82, Karma88 lubią tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo mialam zapytac kiedybkolejna beta i kiefy pierwsze usg? Masz juz termin? Jak sie czujesz? Nadal tak silne bole odczuwasz?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Agniecha Twoja ciaza jest juz taka realna :) gratuluję Tobie serdecznie. Na prenatalnych na pewno bedzie wszystko dobrze, a pozniej teoche odetchniesz. Waga sie nie przejmuj. Ja w ciazy z synkiem schudlam 3,5kg w I trym a potem nadrobilam z nawiazka jak tylko mdlosci odpuscily :)

    Agulineczka, trzymam kciuki za Twoją fasolkę! Dokopałam się, że beta ładnie przyrosła i ślicznie odbiła, jest jeszcze nadzieja! Kiedy będziesz powtarzać, w środę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 18:57

    agulineczka lubi tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z doskoku,akurat mam chwilkę z pracy.Floooooo,beta cudna,zaznaczylas już kropeczke zieloną? Szczerze ci gratuluję ,uwierz w końcu :) .

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka wiem co czujesz. U mnie minal rok od staran o drugiego malucha. Po drodze jedna strata. Teraz problemy ze slabymi przyrostami. Ech...

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiyka 123 wrote:
    Agniechaaa, śliczności! ❤❤

    My właśnie finalizujemy zakup domu - jak wszystko pójdzie po naszej myśli, odpoczniemy trochę psychicznie po ciężkim listopadzie, to od przyszłego roku ruszamy ze staraniami pełną parą! ❤ W tym cyklu próbuję wyłapać 7 dpo, żeby zrobić proga, ale łatwo nie jest. Dziwny ten cykl po poronieniu jak na razie... Do tego dorzucę TSH, bo coś mi tak świta, że jak zrobiłam kilka lat temu (może 4-5), to dałam sobie wmówić, że TSH koło 3 jest normą...
    Oo! Pieknie! Rynek wtorny czy nowka? Jaki metraz? Kiedy sie wprowadzacie?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Oo! Pieknie! Rynek wtorny czy nowka? Jaki metraz? Kiedy sie wprowadzacie?

    Nówka, 106m2 :) Lokalizacja troszkę słaba, ale cena bardzo przyzwoita, no i blisko natury :) Będziemy mogli wejść pewnie w lutym, mam nadzieję, że szybko uwiniemy się z remontami i na początek lata będzie już na tip - top :) Pewnie przyzwoicie byłoby poczekać ze staraniami do tego czasu, bo latanie po sklepach może być męczące w odmiennym stanie...

    justyna14, agulineczka, KateHawke lubią tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka o co chodzi? Przecież masz przyrosty w samym środku normy. Po co się dręczysz na zapas?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3694aab0197.jpg

    Oto Nasze maleństwa :) jeden nadrobił jest tyllo dzien różnicy :) 1) 10t4d 2) 10t3d :) od jutra zachodzimy z prolutexu zastrzyk co 2dzien :) i ja dobrze pójdzie to po świętach będziemy juz rezygnować ze wszystkich leków :) YUPI ale jeszcze ważniejsza informacja jest taka, ze 19.12 o godz 13:10 mamy usg genetyczne matko juz czuje lekki stresik! <3 i kolejna wizyta zaraz po świętach 27.12 11:00 :)

    Co do wyników badan to gin stwierdził, ze są Ok a co do wagi to niestety schudłam 2kg przez moje wymioty

    Pięknie!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ