X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wróciliście z Zakopca czy odpoczywacie jeszcze? mam nadzieję bez @!

    Nika ja bym powiedziała że rzygam dalej niż widzę i robi mi się słabo więc nie jestem w stanie pracować :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak mam dzisiaj Mikołaja. Wysłałam na Barbórkę mojej Mamie balona z poczty balonowej. Firma poplątała coś z moim zamówieniem i zrekompensowała mi to tym, że balona mi wyśle za darmo :D hue hue :D

    Po tych waszych postach o prolaktynie zaczęłam się zastanawiać nad neurologiem i badaniami w kierunku gruczolaka. Masakra. Ja już nie wiem co mogłoby być ze mną nie tak...

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ania radziła, zrobiłam test owulacyjny przed chwilą. Na zdjęciu porównanie z wczorajszym, wieczornym. Dzisiejszy u góry, wczorajszy u dołu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8870e9a462e3.jpg

    Jak dla mnie to już nic z tego nie wiadomo;)

    Żeby było śmieszniej- sluz dziś przezroczysty,wodnisty (?).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 12:10

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w tę szarą, wietrzną środę - pogoda iście mikołajowa ;)

    Nika piękny pęcherzyk <3 Wiadomo, że gin nie obieca, że będzie dobrze, ale my tak mocno tu trzymamy kciuki, że musi być!
    Frelcia super, gratuluję :)
    Izape wredna @ :( Zdążysz jeszcze zatestować w grudniu?
    Koteczka tulę :( Może jednak dacie radę z mężem wyprodukować choć jedno serduszko w okolicach owu? ;)

    Mogę Was prosić o kciuki na dzisiaj o 15? Idę do nowego gina, już czwartego w przeciągu dwóch miesięcy i liczę, że w końcu mnie nie oleje. Mam taki niecny plan udawać, że staramy się już od początku roku :D Więc proszę o kciuki za nieolanie ;) Bo mam serdecznie dosyć tekstów w stylu "przecież ma pani macicę i dwa jajniki, niech się pani cieszy!!" albo "po co pani te badania robi i czyta głupoty w internecie?!" A sam nic nie doradzi poza cierpliwością i zapomnieniem o staraniach :/ Wściec się można :/

    Malgonia, Frelcia, KateHawke, Selina, pilik, Jeżowa, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Iza wróciliście z Zakopca czy odpoczywacie jeszcze? mam nadzieję bez @!

    Nika ja bym powiedziała że rzygam dalej niż widzę i robi mi się słabo więc nie jestem w stanie pracować :P


    @ mnie oszczędziła na dosłownie cały urlopik bo przyszła dopiero dziś rano na Mikołaja hooł hol!
    Właśnie siedzę i czekam az mąż skończy szkolenie, już zdaliśmy pokoj wiec siedzę w recepcji do 14 30 i czytam kpc Haha bo sie nudzę !

    Dzisiaj na szczescie mam Mikołaja w ikei i to mnie trochę ratuje. Bol mi trochę przeszedł, wiec jest znośnie. Mam nadzieje ze uda sie szybko wrócić do domku

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Jak Ania radziła, zrobiłam test owulacyjny przed chwilą. Na zdjęciu porównanie z wczorajszym, wieczornym. Dzisiejszy u góry, wczorajszy u dołu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8870e9a462e3.jpg

    Jak dla mnie to już nic z tego nie wiadomo;)

    Żeby było śmieszniej- sluz dziś przezroczysty,wodnisty (?).

    Reset ja tez ich używałam + testy Vitam dla potwierdzenia. Jak dla mnie pozytyw był już wczoraj. Pik LH nadal się utrzymuje. Także serduszkujcie ile wlezie dzis jeszcze i jutro ;)

    lamka lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Witam się z Wami w tę szarą, wietrzną środę - pogoda iście mikołajowa ;)

    Nika piękny pęcherzyk <3 Wiadomo, że gin nie obieca, że będzie dobrze, ale my tak mocno tu trzymamy kciuki, że musi być!
    Frelcia super, gratuluję :)
    Izape wredna @ :( Zdążysz jeszcze zatestować w grudniu?
    Koteczka tulę :( Może jednak dacie radę z mężem wyprodukować choć jedno serduszko w okolicach owu? ;)

    Mogę Was prosić o kciuki na dzisiaj o 15? Idę do nowego gina, już czwartego w przeciągu dwóch miesięcy i liczę, że w końcu mnie nie oleje. Mam taki niecny plan udawać, że staramy się już od początku roku :D Więc proszę o kciuki za nieolanie ;) Bo mam serdecznie dosyć tekstów w stylu "przecież ma pani macicę i dwa jajniki, niech się pani cieszy!!" albo "po co pani te badania robi i czyta głupoty w internecie?!" A sam nic nie doradzi poza cierpliwością i zapomnieniem o staraniach :/ Wściec się można :/
    Kciuki zaciśnięte

    Flo krew upuszczona?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooooł :( Izaunia! Kup sobie coś pięknego w Ikei! Chociaż mieliście fajny czas we dwoje na wyjeździe :) Zazdroszczę! U nas to pewnie długo nie a potem wcale :P

    Dają kawę chociaż w tej recepcji?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • AlicjaJ Ekspertka
    Postów: 142 77

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Jak Ania radziła, zrobiłam test owulacyjny przed chwilą. Na zdjęciu porównanie z wczorajszym, wieczornym. Dzisiejszy u góry, wczorajszy u dołu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8870e9a462e3.jpg

    Jak dla mnie to już nic z tego nie wiadomo;)

    Żeby było śmieszniej- sluz dziś przezroczysty,wodnisty (?).
    Ja niestety nie pomogę, przestałam ufać testom Facelle i wyrzuciłam wszystkie do kosza kiedy wyszła mi piękna, tłusta krecha, a pare godzin później dowiedziałam się, ze nie ma szans na owu bo pecherzyk przestał rosnąć ;) Więc strzeliłem na nie focha :D

    Olik dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 12:18

    cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Witam się z Wami w tę szarą, wietrzną środę - pogoda iście mikołajowa ;)

    Nika piękny pęcherzyk <3 Wiadomo, że gin nie obieca, że będzie dobrze, ale my tak mocno tu trzymamy kciuki, że musi być!
    Frelcia super, gratuluję :)
    Izape wredna @ :( Zdążysz jeszcze zatestować w grudniu?
    Koteczka tulę :( Może jednak dacie radę z mężem wyprodukować choć jedno serduszko w okolicach owu? ;)

    Mogę Was prosić o kciuki na dzisiaj o 15? Idę do nowego gina, już czwartego w przeciągu dwóch miesięcy i liczę, że w końcu mnie nie oleje. Mam taki niecny plan udawać, że staramy się już od początku roku :D Więc proszę o kciuki za nieolanie ;) Bo mam serdecznie dosyć tekstów w stylu "przecież ma pani macicę i dwa jajniki, niech się pani cieszy!!" albo "po co pani te badania robi i czyta głupoty w internecie?!" A sam nic nie doradzi poza cierpliwością i zapomnieniem o staraniach :/ Wściec się można :/

    Alicja nie wiem na razie nie mam @ więc nie wiem kiedy będę miała ovu i w sumie nie wiem czy w ogóle ją mam :-(

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ wrote:
    Ja niestety nie pomogę, przestałam ufać testom Facelle i wyrzuciłam wszystkie do kosza kiedy wyszła mi piękna, tłusta krecha, a pare godzin później dowiedziałam się, ze nie ma szans na owu bo pecherzyk przestał rosnąć ;) Więc strzeliłem na nie focha :D

    Olik dzięki :)
    to, że jest pik LH nie gwarantuje pęknięcia pęcherzyka... więc nie ma co się obraeżać na testy, raczej na pęcherzyk :P

    reset, moim zdaniem owu może być dzisiaj, wczoraj zaczął się pik i jeszcze dziś się utrzymuje, także dwa dni pozytyw ;)

    Emilkap11 lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika relax:) foteczka cód miód:)
    Frelcia,ale pieknie sie układa ze żłobkiem!:)
    Blue,Agulineczka kciukasy dziewczyny:*
    Izape,ten Mikolaj zdurnial chyba,zeby z takim prezentem przylazic. Na Gwiazdke albo Nowy rok na pewno sie poprawi:)

    A tak z prywaty,to na ostat.wizycie gin wynalazł u mnie miesniaka 12mm. Mowi,ze to nic,ze martwic sie nalezy takimi od 30mm,bo moze dojsc do "zespolu podkradania". Slyszalyscie cos o tym? ja dopiero bede googlac.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem nowa. Można dołączyć? Będę testować 22 grudnia.

    Amy333, Malgonia, Bocianiątko, Lunaris, Koteczka82, KateHawke, Jeżowa, Selina, Barbarka1984, Motylek85, Emilkap11 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    to, że jest pik LH nie gwarantuje pęknięcia pęcherzyka... więc nie ma co się obraeżać na testy, raczej na pęcherzyk :P

    reset, moim zdaniem owu może być dzisiaj, wczoraj zaczął się pik i jeszcze dziś się utrzymuje, także dwa dni pozytyw ;)

    Działamy zatem dzisiaj także :) Jutro badania hormonalne, potem jeszcze w piątek idę do ginekologa i tak sobie myślę, czy w ciemno może mi coś przepisać na wszelki wypadek przed wyjazdem, skoro podczas pobierania wymazu inny lekarz widział, że coś jest nie tak i to podwyższone ph? Nigdy w życiu nie miałam żadnej infekcji pochwy, więc w ogóle nie wiem, z czym to się je.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nooooł :( Izaunia! Kup sobie coś pięknego w Ikei! Chociaż mieliście fajny czas we dwoje na wyjeździe :) Zazdroszczę! U nas to pewnie długo nie a potem wcale :P

    Dają kawę chociaż w tej recepcji?

    Mam kubek termiczny to sobie zrobiłam w pokoju i popijam: ) bo mnie małe ilości nie interesują, a tu dają takie malutkie espresso ze. Luk i go nie ma...potem moze jakiś obiad zamówię bo mąż ma na szkoleniu a ja głodować nie zamierzam ; p
    No było fajnie tylko szkoda ze już koniec : ( a jutro do roboty brrrrr
    Kupie sobie chyba choinkę i zdoby : ) bedzie choinka w kolorach czerwieni i złota bo wszystko co białe już mi sie znudzilo

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonina38 wrote:
    Witajcie, jestem nowa. Można dołączyć? Będę testować 22 grudnia.
    zapraszamy :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dzięki za info <3 ale męża i tak będę wykorzystywać, lepiej niech się dzisiaj przebiera jak ten koleś na filmiku Agniechy :-D

    Amy to nie jest tak że mięśniak w ciąży może "podkradać" krew dziecku? Coś tak mi świta.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to już koniec dziewczyny.

    Beta spadła ze 115,6 na 86.

    Zegnam się z Wami na jakiś czas.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia co się stało z twoim avatarkiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka przykro mi,ale nie poddawaj się

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ