X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Miałam, albo to była znów biochemiczna albo testy facelle i ż allegro są do d*** bo tylko mi nadziei narobiły:( nie chce tego wiedzieć, za parę dni po okresie biorę się dzielnie dalej do roboty ;)
    Różne firmy to się raczej nie mylily :(
    Trzymam kciuki za grudzień podwójnie mocno!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Już grudzień?! Powodzenia :) mimo, że dopiero początek listopada to ja już zaciskam kciuki! Flo to będzie Twój miesiąc mam nadzieję!
    Ty się nie dziw :D ja zaraz styczeń zakładam :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Różne firmy to się raczej nie mylily :(
    Trzymam kciuki za grudzień podwójnie mocno!
    Eh wiem właśnie... próbuje myśleć pozytywnie i w tym miesiącu wrzucić na luz. Może wreszcie się uda. Choć teraz się boję, że jak była ciąża to może owulacji w tymmcyklu nie będzie :( ale dziękuję za kciuki, mam nadzieję że też dołączysz w grudniu :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Eh wiem właśnie... próbuje myśleć pozytywnie i w tym miesiącu wrzucić na luz. Może wreszcie się uda. Choć teraz się boję, że jak była ciąża to może owulacji w tymmcyklu nie będzie :( ale dziękuję za kciuki, mam nadzieję że też dołączysz w grudniu :)
    Po biochemie powinna być normalnie ovu. Organizm najczęściej traktuje ją jak zwykła @.
    Ja w grudniu to pewnie będę dopiero odzyskiwać płodność po antykach. Przednie ze 2 cykle mi to zajęło dlatego raczej styczeń biorę pod uwagę ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Po biochemie powinna być normalnie ovu. Organizm najczęściej traktuje ją jak zwykła @.
    Ja w grudniu to pewnie będę dopiero odzyskiwać płodność po antykach. Przednie ze 2 cykle mi to zajęło dlatego raczej styczeń biorę pod uwagę ;)

    A dlaczego musiałaś je brać? Trzymam kciuki by był to jednak grudzień i prezent na święta lub na nowy rok :) A w styczniu pewnie też dołączę do wątku, bo już nie wierze w nasze powodzenie:/ chyba będę szukać innego lekarzami który się nami zajmie, a nie będzie czekać aż zajde w ciążę i wtedy będzie podtrzymywać. Bo teraz nawet bym do lekarza nie zdążyła... Ale chyba mogę donosić ciążę, skoro urodziłam zdrową córeczkę, choć co prawda ciąża była trudna i zagrożona. Mam kryzys w tym miesiącu, tracę wiarę ;)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    A dlaczego musiałaś je brać? Trzymam kciuki by był to jednak grudzień i prezent na święta lub na nowy rok :) A w styczniu pewnie też dołączę do wątku, bo już nie wierze w nasze powodzenie:/ chyba będę szukać innego lekarzami który się nami zajmie, a nie będzie czekać aż zajde w ciążę i wtedy będzie podtrzymywać. Bo teraz nawet bym do lekarza nie zdążyła... Ale chyba mogę donosić ciążę, skoro urodziłam zdrową córeczkę, choć co prawda ciąża była trudna i zagrożona. Mam kryzys w tym miesiącu, tracę wiarę ;)
    Mam torbiel. W sierpniu wyglądała jak potworniak albo nowotwór. W październiku zupełnie zmienił się jej obraz i lekarz nie jest do końca pewny co to. Nie chce mnie kroić bez pewności dlatego dostałam antyki żeby wyłączyć prace jajników i sprawdzić czy się będzie zmniejszać dziad czy nie.
    A córkę tez mam. A potem same poronienia i coraz więcej prochów biorę a ciąża ma być na heparynie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Mam torbiel. W sierpniu wyglądała jak potworniak albo nowotwór. W październiku zupełnie zmienił się jej obraz i lekarz nie jest do końca pewny co to. Nie chce mnie kroić bez pewności dlatego dostałam antyki żeby wyłączyć prace jajników i sprawdzić czy się będzie zmniejszać dziad czy nie.
    A córkę tez mam. A potem same poronienia i coraz więcej prochów biorę a ciąża ma być na heparynie.
    Widziałam właśnie, moja jest 2 miesiące młodsza ;) byłaś teraz na kontroli, zmniejsza się?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Widziałam właśnie, moja jest 2 miesiące młodsza ;) byłaś teraz na kontroli, zmniejsza się?
    Teraz byłam na konsultacji u profesora. Miała być konsultacja do operacji ale tak się zmienił obraz torbieli ze dostałam te antyki i kolejne spotkanie z prof 29 listopada. Mam nadzieje ze będę mogła się starać i ze zabieg nie będzie potrzebny. Wtedy w grudniu pierwsze krwawienie z odstawienia po tabsach i obserwacja czy wróciła ovu a w styczniu robimy dziecko ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Teraz byłam na konsultacji u profesora. Miała być konsultacja do operacji ale tak się zmienił obraz torbieli ze dostałam te antyki i kolejne spotkanie z prof 29 listopada. Mam nadzieje ze będę mogła się starać i ze zabieg nie będzie potrzebny. Wtedy w grudniu pierwsze krwawienie z odstawienia po tabsach i obserwacja czy wróciła ovu a w styczniu robimy dziecko ;)
    Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie, żebyś już mogła zacząć się starać:) no i żeby obyło się bez żadnych komplikacji. Obyś miała owulację od razu ;) to czekanie jest najgorsze. Ja szukam gina i pójdę zanim znów zajde w ciążę, bo psychicznie nie zniose kolejnej porażki. Mam ochotę w tym miesiącu odpuścić wykres i testy ovu, bo wszyscy mi gadają, że jak wyluzuje to się uda. Ale nie wiem czy moja niecierpliwość na to pozwoli :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to ja nie wierzę w luzowanie. Pragnienie dziecka to jedna z najsilniejszych potrzeb. 4 ciążę za mną i w żadnej się nie luzowalam podczas starań ;)

    Lunaris, mi88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, tak samo myślę. Gdyby to miało znacze1nie, to byśmy nie były już tyle razy w ciąży. A wolę wiedzieć czy owulacja była i kiedy. Ale jestem rozbita, bo to nasz ostatni miesiąc starań i musimy zrobić przerwę z miesiąc, dwa. Dlatego czuję teraz tak silne parcie na listopad :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się prezentami
    Pod choinką
    Chcę Cię po prostu dla siebie
    Bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie
    Wszystkim czego chcę na święta jesteś Ty.

    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się o prezentami
    Pod choinką
    Nie potrzebuję skarpetek
    powieszonych nad kominkiem
    Święty Mikołaj nie uczyni mnie szczęśliwą
    z zabawkami w świąteczny dzień.

    Chcę Cię po prostu dla siebie
    bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie,

    All I want for Christmas is you, baby :)


    Boję się, że będę słabo ogarniać bo grudzień mam w pracy mega zawalony, więc wybaczcie jeżeli wpisy będą z mini opóźnieniem ;) Będę się starać! Prośba - jeżeli ktoś chce się wpisać udostępnijcie proszę ten ten pierwszy post, żebym nikogo nie przegapiła :).


    Grudniowe testowanie będzie pełne cudów! Tradycyjnie <3 przy każdym cudzie :)

    1. Luna1993
    2.
    3.
    4. kika77
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17. bazylkove
    18.
    19.
    20.
    21.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.
    30.
    31.

    20 grudnia chociaż i tak nic z tego nie wyjdzie. Teraz czy za miesiąc. Szanse znikome...

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 5 listopada 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi też się nie udało w listopadzie :-(
    A byłam takiej dobrej myśli.
    Najgorsze jest czekanie na kolejną szansę.
    Powodzenia Dziewczyny, obyśmy pod choinką znalazły upragnione prezenty :-)

    nowa na dzielni, Flowwer, Luna1993 lubią tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003, skąd ten pesymizm? :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 GRudnia poprosze

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i tulę że @ zawitała

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 6 listopada 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Po przepłakanym wczorajszym dniu i zebraniu się w garść tylko dlatego, że dziś praca - a jestem nauczycielką, więc przy dzieciach muszę być silna - witam się w grudniowym wątku. Do tej pory staraliśmy się bez żadnych badań. Miałam nadzieję, że jeśli prowadzimy zdrowy i aktywny tryb życia, to nie ma przeszkód, żeby się udało! A jednak .. :( Wykresy piękne, owulacje chyba raczej są ... i się nie udaje :(
    Powiecie mi, co na początek powinnam zbadać? Czy lekarz na te badania może dać skierowanie, czy wszystko płatne? M nasienie - to już wiem (bez skierowania), ale ja?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 listopada 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine chyba najważniejszy na początku jest porządny wywiad u gin i zwykle USG pod tym katem, zeby zobaczyć takie oczywiste rzeczy. Tak to jeżeli chodzi o badania które mozna sobie samemu zrobić w lub to progesteron, TSH, prolaktyna, AHM. Ja dzisiaj idę przebadać :). Ale mozliwych czynników które przeszkadzają jest tak duzo, ze mozna sobie zrobić te badania ale przy dłuższym staraniu to na pewno lekarz musi ustalić jakis plan sprawdzania i leczenia bo to robienie dzieci to skomplikowany proces i nawet lekarze z całą swoją dużą wiedzą i mimo chęci trochę nad nic wróżą z fusów ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 listopada 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Cześć dziewczyny! Po przepłakanym wczorajszym dniu i zebraniu się w garść tylko dlatego, że dziś praca - a jestem nauczycielką, więc przy dzieciach muszę być silna - witam się w grudniowym wątku. Do tej pory staraliśmy się bez żadnych badań. Miałam nadzieję, że jeśli prowadzimy zdrowy i aktywny tryb życia, to nie ma przeszkód, żeby się udało! A jednak .. :( Wykresy piękne, owulacje chyba raczej są ... i się nie udaje :(
    Powiecie mi, co na początek powinnam zbadać? Czy lekarz na te badania może dać skierowanie, czy wszystko płatne? M nasienie - to już wiem (bez skierowania), ale ja?

    Jakie hormony wykonać w poszczególnych dc;
    3dc (2-5dc)
    Prolaktyna
    Estradiol
    LH
    FSH
    Testosteron
    TSH
    Progesteron
    AMH
    Inne : DHEA, SHBG,D3,Homocysteina, kw.foliowy,
    W 7-8 dpo:
    Prolaktyna
    Progesteron
    Wymaz z szyjki na obecność Chlamydia, ureaplazma, mykoplazmia PCR

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Cześć dziewczyny! Po przepłakanym wczorajszym dniu i zebraniu się w garść tylko dlatego, że dziś praca - a jestem nauczycielką, więc przy dzieciach muszę być silna - witam się w grudniowym wątku. Do tej pory staraliśmy się bez żadnych badań. Miałam nadzieję, że jeśli prowadzimy zdrowy i aktywny tryb życia, to nie ma przeszkód, żeby się udało! A jednak .. :( Wykresy piękne, owulacje chyba raczej są ... i się nie udaje :(
    Powiecie mi, co na początek powinnam zbadać? Czy lekarz na te badania może dać skierowanie, czy wszystko płatne? M nasienie - to już wiem (bez skierowania), ale ja?

    Ja wczoraj też pękłam. Dzisiaj już mam lepsze nastawienie, ale jednak...
    Najbardziej wkurza mnie @ - niby się zaczyna, a coś przyjść nie chce. Od soboty mam jakieś "brudzenie" i tyle.
    Też się zastanawiam nad badaniami, ale to chyba zostawię na Nowy Rok.

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ