X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - jako były pracodawca (przez 6 lat miałam swoją firmę, otwartą jeszcze na studiach i stąd trochę przerwy przed aplikacją) rzadko to mówię (bo nie raz i nie dwa byłam wy...rolowana, by nie rzec gorzej), ale bierz to L4! I tak mu dogryziesz, bo pierwsze 33 dni on zapłaci :)
    Na pocieszenie - u nas nie ma premii :)

    Karolina - nie jesteś złym człowiekiem! Ja np. wkurzam się na moją przyjaciółkę, która każe mi wyluzować ze staraniami, bo wiem, że ona w obie ciąże zaszła od 1 cs. I pewnie syty głodnego nie zrozumie, stąd jej dobre rady, które na mnie działają jak płachta na byka. Każdy z nas ma różne uczucia i każdy ma do nich prawo!

    Flower - gratuluję!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę na chwilę?
    Byłam na wizycie u ginekologa i jest mini pęcherzyk w macicy w sumie tylko tyle wiem z usg :)
    Co do bety powiedziała że to moja decyzja czy powtarzać bo skoro jest dobrze to tego się trzymamy, ale mam pewne pytania
    Dostałam acidum folikum czy to jest ten kwas foliowy przy mutacjach dawny? Bo zglupialam nie mam kogo zapytać w sumie a zapomniałam zapytać o to jedynie co mi powiedziała że nie muszę robić tych badań na mutacje bo i tak dostała bym ten kwas foliowy i acard który biorę i nie wiem jak mam na to patrzeć czy ona mnie zlała? Spieszyla się bardzo bo w ogóle to okazało się że mnie nie zapisali na wizytę więc mnie wcisneli i z tego wszystkiego tak wszystko szybko szybko, następna wizytę mam za dwa tygodnie, nie wiem co robić w sumie zglupialam z tego wszystkiego

    P.s. Przepraszam że piszę tutaj ale nie wiem gdzie zapytać o to

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny mogę na chwilę?
    Byłam na wizycie u ginekologa i jest mini pęcherzyk w macicy w sumie tylko tyle wiem z usg :)
    Co do bety powiedziała że to moja decyzja czy powtarzać bo skoro jest dobrze to tego się trzymamy, ale mam pewne pytania
    Dostałam acidum folikum czy to jest ten kwas foliowy przy mutacjach dawny? Bo zglupialam nie mam kogo zapytać w sumie a zapomniałam zapytać o to jedynie co mi powiedziała że nie muszę robić tych badań na mutacje bo i tak dostała bym ten kwas foliowy i acard który biorę i nie wiem jak mam na to patrzeć czy ona mnie zlała? Spieszyla się bardzo bo w ogóle to okazało się że mnie nie zapisali na wizytę więc mnie wcisneli i z tego wszystkiego tak wszystko szybko szybko, następna wizytę mam za dwa tygodnie, nie wiem co robić w sumie zglupialam z tego wszystkiego

    P.s. Przepraszam że piszę tutaj ale nie wiem gdzie zapytać o to

    Bajka, to zwykłe kwas, tylko nazwa po łacinie. Metylowany jest np. w Prenatal Uno.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Iza - jako były pracodawca (przez 6 lat miałam swoją firmę, otwartą jeszcze na studiach i stąd trochę przerwy przed aplikacją) rzadko to mówię (bo nie raz i nie dwa byłam wy...rolowana, by nie rzec gorzej), ale bierz to L4! I tak mu dogryziesz, bo pierwsze 33 dni on zapłaci :)
    Na pocieszenie - u nas nie ma premii :)

    Karolina - nie jesteś złym człowiekiem! Ja np. wkurzam się na moją przyjaciółkę, która każe mi wyluzować ze staraniami, bo wiem, że ona w obie ciąże zaszła od 1 cs. I pewnie syty głodnego nie zrozumie, stąd jej dobre rady, które na mnie działają jak płachta na byka. Każdy z nas ma różne uczucia i każdy ma do nich prawo!

    Flower - gratuluję!
    Pewnie macie dość opowieści o mnie i o mojej pracy. Nie wspomnę o tym że ostatnio jeździłam swoim samochodem w kilka miejsc żeby załatwiać jego sprawy. Nie powiedział nawet dziękuję. Nie wspomnę o zwrocie za paliwo. Heh. Obiecuję że L4 będzie... Mąż mi od razu powiedział po tym dzisiejszym żebym stamtąd uciekają bo widział ile czasu poświęciłem żeby ktoś był zadowolony...

    Idę się odstresowac i piec pierniki może zębów nie polamiemy

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Bajka, to zwykłe kwas, tylko nazwa po łacinie. Metylowany jest np. w Prenatal Uno.

    No ale właśnie ten jest z mega dawka taka 5mg więc a folik ma 0,4, masakra jestem glupsza niż wcześniej

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset pytanko a jak pracodawca nie zaplaci to co? Moj to taki dziad ze czuje ze nie zaplaci, skladek zus nie placil, musze tez zglosic zeby wszczeli procedure windykacji. Ma kupe spraw sadowych i jak tylki moze to idzie na udry. Takze jeslu bie zaplaci to co mam zrobic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 18:46

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny mogę na chwilę?
    Byłam na wizycie u ginekologa i jest mini pęcherzyk w macicy w sumie tylko tyle wiem z usg :)
    Co do bety powiedziała że to moja decyzja czy powtarzać bo skoro jest dobrze to tego się trzymamy, ale mam pewne pytania
    Dostałam acidum folikum czy to jest ten kwas foliowy przy mutacjach dawny? Bo zglupialam nie mam kogo zapytać w sumie a zapomniałam zapytać o to jedynie co mi powiedziała że nie muszę robić tych badań na mutacje bo i tak dostała bym ten kwas foliowy i acard który biorę i nie wiem jak mam na to patrzeć czy ona mnie zlała? Spieszyla się bardzo bo w ogóle to okazało się że mnie nie zapisali na wizytę więc mnie wcisneli i z tego wszystkiego tak wszystko szybko szybko, następna wizytę mam za dwa tygodnie, nie wiem co robić w sumie zglupialam z tego wszystkiego

    P.s. Przepraszam że piszę tutaj ale nie wiem gdzie zapytać o to
    Gratuluję - maleństwo zagnieździło się w dobrym miejscu, to super :)

    Acidum folicum to poprostu większa dawka kwasu foliowego, bodajże 4 czy 5 g (dla porównania, folic ma 0,4 g.
    Nie jest to folian ani inna metylkowana forma kwasu, ktorą zażywają mutantki ;). Zresztą czekaj, zaraz Ci zrobię fotę z ogólnopolskich zaleceń dla posiadaczek mutacji mthfr - można się pośmiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 18:51

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! <3 czemu to jest takie trudne....ehh..ja chyba nie zrozumiem tego życia.

    Bajkaaa moj gin też mi to przypisywał, to zwykły kwas tylko pewnie masz w dawce 5 mg? :) ja też taką miałam :) Ty masz zrobione mutacje?

    Izape po to tu jesteśmy, możemy sobie jojczyć o wszystkim :D

    Ja powiedziałam wczoraj mężowi po wynikach mutacji, że nie mogę się denerwować, bo dostanę zawału :P i nie mogę długo w święta siedzieć u teściowej, bo osiwieje :P Jutro idę do fryzjera..może być tak przefarbować się na blond :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo wspaniala wiadomosc :)

    A ja tak troche prywaty. Odebrslsm wyniki progesteronu z poniedzialku 7-8 dpo wyznaczonej przez OF i wynik jest 6.66. Juz pomijam jego szatsnskosc ale jestem zalamana :(
    Wy to zly wynik czy tragiczny?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Nika :)
    Jutro chyba polecę i kupię ten inny kwas foliowy ten metylowany a tego brać nie będę, tylko czemu ona mi powiedziała że jak mi wyjdzie mutacja taka jak u siostry to bym brała właśnie acard i ten kwas foliowy

    A mutacji nie robiłam, miałam mieć teraz robione ale jednak nie bardzo z kasą dam radę, nie wiem co robić czy się zapozyczac i robić te mutacje czy czekać do stycznia?
    Czy na siłę wbić się do immunologa żeby mi zrobił na NFZ badania

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ręcznie pisane to od immunolog, a mały karteluszek to od najlepszego genetyka na Pomorzu, speca od niepłodności małżeńskiej.
    Oboje polecili acard, wit b i prewenit (który ma metylowane formy kwasu i wit b12) no i ten kwas 5 mg na który trzeba mieć receptę. Ja mam i tak przekroczoną normę kwasu, więc nie biorę tego 5mgm bo juz by całkiem poszło w kosmos - biorę folian i b-complex co 2-3 razy w tygodniu (mam jarrow'sa a on ma końskie dawki)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75a9595a35fc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 19:02

    Karma88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa już musisz sama ocenić. Jeżeli dasz radę finansowo to zrób i bierz już metyle.
    Nie wiem czy immunolog da Ci tak od razu skierowanie, z tego co słyszałam to kiepsko z tym, bo to dość drogie badania niestety :(
    Chociaż właśnie ta moja koleżanka, co jest w 5 m-cy ciąży wyrwała od internisty skiero do hematologa i hematolog dla jej skierowanie na te badania na NFZ, ale ona w wieku 19 lat miała zapalenie żył w nodze, więc może to był powodem...

    Ja Ci powiem, że ten testdna to jak na razie najlepiej zainwestowane pieniądze, jeżeli chodzi o starania.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziękuję Nika :)
    Jutro chyba polecę i kupię ten inny kwas foliowy ten metylowany a tego brać nie będę, tylko czemu ona mi powiedziała że jak mi wyjdzie mutacja taka jak u siostry to bym brała właśnie acard i ten kwas foliowy

    A mutacji nie robiłam, miałam mieć teraz robione ale jednak nie bardzo z kasą dam radę, nie wiem co robić czy się zapozyczac i robić te mutacje czy czekać do stycznia?
    Czy na siłę wbić się do immunologa żeby mi zrobił na NFZ badania
    Przy mutacji organizm przyswaja tylko część kwasu foliowego - max 80% ale zwykle mniejm więc taktyka jest taka, że jak zeżresz tego odpowiednio dużo to i dosyć dużo się przyswoi. Tylko chyba zapominają, że nadmiar kwasu nieprzyswojonego, który krąży we krwi to też niedobrze (bo to, jakby nid patrzeć KWAS). Jeśli masz możliwość to kup formę metylowaną - ta przyswaja się niemal w całości

    Karma88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie przemyśle to, a jutro kupie sobie tą metylowana formę kwasu zobaczymy co będzie dalej :) dziękuję dziewczyny za pomoc :)

    Nika pamiętaj ja jestem całym sercem z tobą i jutro mentalnie będę z tobą u lekarza rozumiem doskonale co przeżywasz ale pamiętasz jak miałam ci o tej dziewczynie EwkaKonewka? Jej pamiętnik pokazuje że mimo czasem trudnych wiadomości okazuje się że jest wszystko dobrze :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kochane pecherzyk jest i z 20 min szukała malucha ale jest z mikro punkcikiem pulsującym. Zmierzenie graniczyło z cudem bo tak schowany ale 2.8mm
    Kolejna wizyta za 2 tyg
    Cudownie❤️❤️❤️❤️

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Reset pytanko a jak pracodawca nie zaplaci to co? Moj to taki dziad ze czuje ze nie zaplaci, skladek zus nie placil, musze tez zglosic zeby wszczeli procedure windykacji. Ma kupe spraw sadowych i jak tylki moze to idzie na udry. Takze jeslu bie zaplaci to co mam zrobic?

    Zawiadom Państwową Inspekcję Pracy, a najlepiej dodatkowo pozew do Sadu Pracy. Sąd Pracy jest zawsze za pracownikiem, do tego pozew jest wolny od opłat, możesz nawet napisać pozew odręcznie - nikt od pracownika nie wymaga podstaw prawnych, wystarczy np. napisać, że żądasz zapłaty wynagrodzenia i w uzasadnieniu wystarczy podać, że miałaś umowę od - do oraz że nie dostałaś pieniędzy. Dowód przeciwny obciążać będzie pracodawcę. Mogę Ci dłużej coś napisać potem, bo teraz nie jestem przy kompie.

    Nawet jak ma kupę spraw sądowych, nawet gdyby ogłosił upadłość, to należności wobec pracowników są w tzw. pierwszej grupie i najpierw Ty zobaczysz kasę, a nie np. wierzyciele, którym on zalega z fakturami itp.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już po przedstawieniu świątecznym, w tym roku było super, wszystko wyszło ok. MOJA bHcg z 423 po 48h wyszla 894. Nastepna robie dopiero po świętach, a wizyte mam na 2 stycznia dopiero... powiem szceezw, że bardzo się boje i w ogóle mam łzy w oczach na samą myśl. W ostatniej ciąży wszystko było ok, serduszko biło mocno, cuud miód, malina, a po miesiącu na kolejnym usg bez żadnych objawów była głucha cisza, a gin powiedział, że nie ma bicia serce. Nie wiem, ale chyba będę swirowac do końca a 12 tyg....:( ach a wmawiałam sobie, że będę sie cieszyć.. zamiast tego doszukuje sie np braku objawów lub dziwnego bólu brzucha...

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Izape trzeba czerpać przyjemność z tego co się robi :) życie jest za krótkie, żeby użerać się z jakimś palantem :)

    I zazdroszcze podejścia, że nie ruszają Cię ciąże. Mnie najbardziej powalają ciąże wśród bliskich, ale te nieplanowane. 2 dni temu dowiedziałam się, że moja świadkowa jest w ciąży - "wpadka". Jak się dowiedziała o ciąży to byłą przerażona, nie chciała. A co najlepsze też ma nadkrzepliwość, jest już w 5 miesiącu i dopiero czeka na wyniki badań w kierunku trombofilii. Jak test pokazał jej dwie kreski to myślała, że negatyw bo druga nie była tak intensywna jak kontrolna... Życzę jej jak najlepiej, ale jeszcze się nie pozbierałam...
    Chyba jestem złym człowiekiem.
    Do mnie w sobotę szwagierka (siostra mężyka) która w październiku urodziła drugą córeczkę (nie mężowi, żeby było śmiesznie).
    "Ja już więcej dzieci nie planuję. Hihi, ale tego też w końcu nie planowałam a jest".
    No kurde, ona nawet jak nie chce to zachodzi. Wnerwia mnie!
    I myślę, że nie jesteśmg złymi ludźmi - jesteśmy wkurwionymi ludźmi, z którymi życie się coś źle obchodzi i mamy prawo do frustracji i niscierpienia kogo się nam podoba!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 19:21

    Lunaris, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zawiadom Państwową Inspekcję Pracy, a najlepiej dodatkowo pozew do Sadu Pracy. Sąd Pracy jest zawsze za pracownikiem, do tego pozew jest wolny od opłat, możesz nawet napisać pozew odręcznie - nikt od pracownika nie wymaga podstaw prawnych, wystarczy np. napisać, że żądasz zapłaty wynagrodzenia i w uzasadnieniu wystarczy podać, że miałaś umowę od - do oraz że nie dostałaś pieniędzy. Dowód przeciwny obciążać będzie pracodawcę. Mogę Ci dłużej coś napisać potem, bo teraz nie jestem przy kompie.

    Nawet jak ma kupę spraw sądowych, nawet gdyby ogłosił upadłość, to należności wobec pracowników są w tzw. pierwszej grupie i najpierw Ty zobaczysz kasę, a nie np. wierzyciele, którym on zalega z fakturami itp.
    A potem do komornika tylko nie do mojego bo ten żyd wszystko weźmie dla siebie. Reset dobrze pisze.

    Słucham sobie dla odstresowac odstresowac sound n grace uwielbiam ich! Leje na szefa. Niech spędza swoje sztywne udawane święta...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tak na szybko:
    Bajka ja Ci zrobiłam troche wody z tą beta.. Ale zrób co Ci serce podpowiada.. Skoro będziesz czola sie lepiej poprostu zrób tą betę! Będziesz spokojna w święta bo na pewno pięknie przerosła!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ