X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Moja kiedyś radziła synkowi, żeby się rozwiódł z bezpłodną (urocza kobieta, nie?). Ale to tylko za moimi plecami. Do mnie woli milczeć, bo jak nie, to odpowiadam. A mam język jak żmija, jak mnie ludzie wkurzają ;)
    Też musisz sobie teściową wychować! Jesteś za fajna, żeby tak o Tobie mówiła, nie daj jej. Najwyżej dowiesz się, ze jestes pyskata i bez szacunku dla starszych ;)

    Z jej ust juz mnie nic nie zdziwi :-D najgorsze jest to ze cięta riposta przychodzi po czasie zawsze :P przecież mogłam powiedzieć ze w takim razie mój mąż może być brata mojego teścia skoro praktykują takie wymiany. W rodzinie nic nie ginie :-D :-D

    Rucola, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny mam pytanie :) jutro mija moj 10 dzień po owulacji .
    Chciałam zrobić jutro hcg oraz dla pewności w jedna lub druga stronę powtórzyć 26.
    1 pyt. Czy ktoś z was miał tak ze w 10d po Owu. Beta była negatywna a 3-4 dni później była pozytywna ?
    2 pyt. Czy jeśli będzie wynik ujemny - to czy na 100 % będzie już on wiarygodny ?

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina matko wez ty ta tesciowa pogon na cztery wiatry.. Ja sie ze swoim nie odzywam i mam spokój;p
    W myśl tej zasady muszę bzyknac brtata mojego m. Oni chcą i mają... Och jaka wściekłość przechodzilam wtedy.
    Izap dlatego właśnie mówię nie warto ja sobie żyły wyprowalam nie spałam po nocach a i ze swojej pesji dokladalam a dostałam po dupie tak, że nie mogłam się pozbierać! Wiec uciekaj poki możesz jest dobra koniunktura znajdziesz pracę! Albi jak masz umowę to zajdziesz;p i to pod piękną choinką!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Każdy musi mieć jakieś hobby :-D

    Przerażające, jak nicnierobienie wciąga! :-D Najbardziej wciągające zajęcie świata!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 19:52

    Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena782 wrote:
    Witam was dziewczyny mam pytanie :) jutro mija moj 10 dzień po owulacji .
    Chciałam zrobić jutro hcg oraz dla pewności w jedna lub druga stronę powtórzyć 26.
    1 pyt. Czy ktoś z was miał tak ze w 10d po Owu. Beta była negatywna a 3-4 dni później była pozytywna ?
    2 pyt. Czy jeśli będzie wynik ujemny - to czy na 100 % będzie już on wiarygodny ?
    Zrobjc mozesz wiarygodna na 100% nie będzie. Zagniezdzenie od 6-12dni plus dwaa dni na wytworzenie bety. No w krwi powiedzmy jeden.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 20:03

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja narzekam na moją teściową... Wprawdzie też usłyszałam kilka rzeczy na swój temat, że nie jestem odpowiednią partią dla jej synka (nie powiedziała tego wprost, ale jej pogarda dla pewnych elementów mojego życiorysu, np. miejsca urodzenia, jest obecna w rozmowach), ale głównie jest męcząca ze względu na swoje nieproszone dobre rady oraz nadopiekuńczość w stosunku do swojego synka (potrafi wysyłac mi smsy z pytaniami, czy odpowiednio ciepło ubrał się do pracy). Mimo to nigdy nie przekroczyła takiej granicy, o której Wy mówicie. Chyba muszę ją bardziej doceniać ;-)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Każdy musi mieć jakieś hobby :-D

    hehe czyli nic nie robienie.. :D albo lezenie na plazy na sloneczku i pod palma :P

    Karolina90, Anna Stesia, Flowwer, Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek i tak tam jeżdżę juz od święta i raczej się nie odzywam. To specyficzna rodzinka, bo ona uważa że tylko jej dzieci są najmadrzejsze i najpiekniejsze. I dodatkowo każda jej synowa, a ma nas 3 jej nie lubią :-P juz się przestałam nią przejmować, bo po co znizac się do jej poziomu.

    Anna Stesia ja np.kocham spać :-) serio :-P łóżko to mój najlepszy przyjaciel, zaraz po moim mężu :-D

    Marzena a masz pewność, że owu była 10 dni temu? Teoretycznie zagnieżdżenie trwa do 12 do. A beta wytwarza się dopiero później.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    hehe czyli nic nie robienie.. :D albo lezenie na plazy na sloneczku i pod palma :P


    Oooo to też uwielbiam :-D chyba wymusze na eMku jakieś wcześniejsze wakacje :-D

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Oooo to też uwielbiam :-D chyba wymusze na eMku jakieś wcześniejsze wakacje :-D

    ja juz planuje kolejny urlop :D juz mi sie marzy slonce, morze, cieplo, palmy itp..

    CHYNA mam palme w glowie i na glowie :D


    moze w okolicach lutego :P bo mozliwe ze od marca zaczne szkolenia :D

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem pewna ,jestem pod opieka lekarzy i monitoring był miałam 4 pecherzyki , 3 pękły na pewno 4 mógł pęknąć w każdej chwili .
    Co myślicie ,co radzicie ?

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina jak ma 3 synów to się nie dziw. Takie mamy to widzą tylko synów. Boszysz ja mojej przyszlej synowej w prezencie dam pisemne upoważnienie do wysłania mnie do domu starców jak będę wrdedna!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja juz planuje kolejny urlop :D juz mi sie marzy slonce, morze, cieplo, palmy itp..

    CHYNA mam palme w glowie i na glowie :D


    moze w okolicach lutego :P bo mozliwe ze od marca zaczne szkolenia :D

    My właśnie w lutym jedziemy na narty :-P myślałam bardziej o czerwcu, bo mamy psa i musimy się wpasowywac w urlop mojej mamy, żeby mogła posiedzieć z wnusiem :-P zastanawialiśmy się trochę nad Albania.

    Marzena a nie możesz poczekać do 12 dpo?

    Motylek ale ma i 3 córki z czego najmłodsza ma 6 lat :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 20:09

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak mamy widzą przeważnie synów.. Nie mam pojęcia z kad to sie bierze. No może najmlodsza jeszcze najpiekniejsza

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny nie wyobrażam sobie by moja teściowa tak powiedziała, zresztą moja teściowa jak coś powie głupiego to ja od razu mówię co o tym myślę, ogólnie jestem dla niej mniej miła niż kiedyś ale sama sobie zasłużyła kilkoma dziwnymi zachowaniami, ale akurat mój emek nie lubi chodzić do rodziców więc jesteśmy tam bardzo rzadko

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    My właśnie w lutym jedziemy na narty :-P myślałam bardziej o czerwcu, bo mamy psa i musimy się wpasowywac w urlop mojej mamy, żeby mogła posiedzieć z wnusiem :-P zastanawialiśmy się trochę nad Albania.

    Kochana, wysyłam Ci zaproszenie. Jak przyjmiesz, to opiszę Ci szczegółowo, dlaczego Albania nie jest najlepszym kierunkiem na wakacje ;)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa jest boska, taktowna do granic możliwości :D. Nie dopytuje, nie naciska, nie miesza się. Wszystko dlatego ze nie cierpiała swojej teściowej i czasami jak chce cos zrobić a pamięta, ze ją osobiście wkurzało jak teściowa tak robiła to sie powstrzymuje ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Kochana, wysyłam Ci zaproszenie. Jak przyjmiesz, to opiszę Ci szczegółowo, dlaczego Albania nie jest najlepszym kierunkiem na wakacje ;)

    tez bym chciala wiedziec... slyszalam od znajomych ze wlasnie fajna jest i warto pojechac :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa jest kochana. Narzekam na nią ale w sumie nie mam na co... jej jedyna wada jest taka że bardziej chyba lubi szwagierkę :D no ale ja to taki mruk towarzyski jestem. Dopiero jak mi wina poleje to mnie wszyscy nagle uwielbiają :( ale ... kibicuje nam..robi mi obiadki jak jestem chora :D NIGDY nie porusza tematu ciąży. Zawsze uważała, że mam czas co najmniej do 30-tki.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zawiadom Państwową Inspekcję Pracy, a najlepiej dodatkowo pozew do Sadu Pracy. Sąd Pracy jest zawsze za pracownikiem, do tego pozew jest wolny od opłat, możesz nawet napisać pozew odręcznie - nikt od pracownika nie wymaga podstaw prawnych, wystarczy np. napisać, że żądasz zapłaty wynagrodzenia i w uzasadnieniu wystarczy podać, że miałaś umowę od - do oraz że nie dostałaś pieniędzy. Dowód przeciwny obciążać będzie pracodawcę. Mogę Ci dłużej coś napisać potem, bo teraz nie jestem przy kompie.

    Nawet jak ma kupę spraw sądowych, nawet gdyby ogłosił upadłość, to należności wobec pracowników są w tzw. pierwszej grupie i najpierw Ty zobaczysz kasę, a nie np. wierzyciele, którym on zalega z fakturami itp.
    Upadlosc oglasza ale nie tej spolki w ktorej ja mam umowe, wiec chyba upadlosci dwa razy oglosic nie moze? Dzieki za info, zobacze w styczniu czy dostane kase. Jak to bede zglaszac. Dziewczyna ktora przede mna byla odeszla i nie zaplacil jej ani ostatniej pensji ani za zalegly urlop. Do sadu poszala, wyrok, odwolal sie, potwm chyba odwolanie odrzucili i wyrok sie uprawomocnil. I chyba nadal nie zaplacil, czeka az komornik zajmie konto chyba. Wszyatko zeby jak najdluzej komus na zlosc zrobic. Ale mam kilka "hakow " na niego, wiec jesli on sie nie zachowa fair to i ja sie zastanowie czy powinnam byc fair.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ