X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    I jeszcze ta się tu przyplątała kilka postów wyżej.... Jeszcze gorsza od tych o których pisałam wcześniej...

    nie psuj mi humorku :D

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    I jeszcze ta się tu przyplątała kilka postów wyżej.... Jeszcze gorsza od tych o których pisałam wcześniej...

    Nawet zastanawiałam się jakoś tak ostatnio ze cisza spokój :) jakiś prezent z okazji świąt czy coś? Hehe nie jednak tak fajnie nie ma:)

    Rucola, justyna14 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo cud nad cudami <3 <3 <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Nawet zastanawiałam się jakoś tak ostatnio ze cisza spokój :) jakiś prezent z okazji świąt czy coś? Hehe nie jednak tak fajnie nie ma:)

    po cichu gratuluje pecherzyka, oby dalej pieknie rosl :)

    p.s tez sie zastanawialam ze cos nie ma a tu nagle bach... i jest :D

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Tak sobie mysle ze moze skocze jutro do labu zrobic jakies badania to by mi cos powiedziały wiecej o tym krwawieniu przedziwnym. Myslalam o progesteronie ale co dorzucic ?
    Nie wiem czy jest sens robić coś wiecej, bo nie wiesz tak naprawdę w którym momencie cyklu jesteś.

    Meśka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower piękny Maluszek <3 <3 <3

    A ja czuję dziewczyny że u mnie nic z tego i nie piszcie mi prosze póki nie ma okresu jest nadzieja...
    Chcę mi się płakać... nie chce mi się wyć z rozpaczy i najgorsze że nikt tego nie rozumie w moim otoczeniu.
    Taki gorszy dzień.
    Dzięki za wysłuchanie <3

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower dawaj teraz suwaka! ŁAPIĘ WIRUSY! Czekałam na nie prawie półtora roku, musza mieć moc!
    Karolina z całego serca współczuję Ci teściowej..... Nie wiem co bym takiej powiedziała!!!!! Moja jest spoko na szczęście.
    Lena piękna fasolka :,)
    Emilka coś z tym zrobię najpewno i pracować tam nie zamierzam, najlepiej by było jakby mi zaszła!

    Emiilka, Flowwer, Motylek85 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    nie psuj mi humorku :D
    a Ty to sie kreskami w liczbie parzystej lepiej pochwal ;) mam nadzieję, ze mam dobre przeczucia, ogromnie Ci tego życzę. Jesli Tobie się uda, to ja będe następna!!!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    a Ty to sie kreskami w liczbie parzystej lepiej pochwal ;) mam nadzieję, ze mam dobre przeczucia, ogromnie Ci tego życzę. Jesli Tobie się uda, to ja będe następna!!!

    jak bedzie czym to sie pochwale :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirusy od weteranki licza sie potrojnie, nie?

    Flo piekna fotka, tak wyczekana! Kibicuje!!!

    Rucola, justyna14 lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Flower piękny Maluszek <3 <3 <3

    A ja czuję dziewczyny że u mnie nic z tego i nie piszcie mi prosze póki nie ma okresu jest nadzieja...
    Chcę mi się płakać... nie chce mi się wyć z rozpaczy i najgorsze że nikt tego nie rozumie w moim otoczeniu.
    Taki gorszy dzień.
    Dzięki za wysłuchanie <3
    Monika a spróbuj stanąć z boku, nie myśleć czy się udało czy nie. Po prostu... Wykończysz się tym ciągłym myśleniem. Nie wiem jak mogłabym Cię wesprzeć, więc piszę Ci, co ja zaczęłam praktykować. Nie da się żyć ciągle analizując czy się udało czy nie, zycie płynie dalej...

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    jak bedzie czym to sie pochwale :P
    To lepiej się pochwal, bo ja wkrótce też zamierzam zostać mamą :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    po cichu gratuluje pecherzyka, oby dalej pieknie rosl :)

    p.s tez sie zastanawialam ze cos nie ma a tu nagle bach... i jest :D
    Dziękuję, będzie co będzie już nie mam na nic wpływu :)

    A y ciebie jak tam? Coś miałaś właśnie dziś testować a tu cisza nic nie piszesz? :) ukrywasz pozytywa :)?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Apropo tesciowych, moja dzis wpadla sobie do nas od tak a moj M tak mnie wkur*** plus to krwawienie plus te wszystkie ciaze dookola ze nie wytrzymalam i sie poryczalam najzwyczajniej psycha mi siadla a moja niezawodna teściowa stwierdzila ze przesadzam i musimy WYLUZOWAC ! HA! moje ulubione hasło od wszystkich "specjalistów ktorzy zachodza od 1 razu" WYLUZOWAC! jak slysze to slowo to mam ochote rzucic sie komus do gardla jak doberman...

    Mesia, ja mam taki sam odruch dobermana. Nie wiem czemu ludzie pozwalają sobie na takie "złote porady". Często są to kobiety, które mają już dzieci. Ba, najczęściej są to kobiety, o płodności myszy polnej, którym udaje się zajść w 1 czy 2 c.s. Bardzo irytują mnie rady bliskich mi osób, które mówią: "wyluzuj", "przestań chodzić do lekarza, to zajdziesz", "po co robisz te badania". Takie rady mogą mieć odrobinę racji bytu w sytuacji, kiedy u starających się nie ma żadnych przeciwwskazań natury medycznej. A przy moim jednym zatkanym jajowodzie, to przy owulce z niedrożnej strony to ja mogę sobie takie rady w d.... wsadzić. W ogóle, dziwię się ludziom, że pozwalają sobie na takie uwagi. To jest bardzo niedelikatne i nietaktowne. U mnie osobiście powoduje to wkurw.

    Meśka, KateHawke, Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Mesia, ja mam taki sam odruch dobermana. Nie wiem czemu ludzie pozwalają sobie na takie "złote porady". Często są to kobiety, które mają już dzieci. Ba, najczęściej są to kobiety, o płodności myszy polnej, którym udaje się zajść w 1 czy 2 c.s. Bardzo irytują mnie rady bliskich mi osób, które mówią: "wyluzuj", "przestań chodzić do lekarza, to zajdziesz", "po co robisz te badania". Takie rady mogą mieć odrobinę racji bytu w sytuacji, kiedy u starających się nie ma żadnych przeciwwskazań natury medycznej. A przy moim jednym zatkanym jajowodzie, to przy owulce z niedrożnej strony to ja mogę sobie takie rady w d.... wsadzić. W ogóle, dziwię się ludziom, że pozwalają sobie na takie uwagi. To jest bardzo niedelikatne i nietaktowne. U mnie osobiście powoduje to wkurw.
    Amen.

    Emiilka, Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    I jeszcze ta się tu przyplątała kilka postów wyżej.... Jeszcze gorsza od tych o których pisałam wcześniej...

    To Ty masz źle podejście do ludzi... I to Ty sie krzywisz i skaczesz

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja uważam że każdy czasem ma takie chwile czy dni, dobrze wiesz ze jutro już będzie inaczej ale nie katuj się tym że myślisz tylko o tym że nie wychodzi, każda z nas to przechodzi jak potrzeba płakać to płacz jeśli to na ci pomóc jutro wstać z odrobinę lepszym humorem, pamiętaj że los bywa nieprzewidywalny także pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo piękne zdjęcie <3 pakuje wiruski i chowam po kieszeniach :)

    Mój eMek jest "chory", tzn. ma 37,3 C także ten. Umiera. Muszę go jakoś postawić do pionu bo jest mi potrzebny :D Trzymajcie kciuki hihi

    P.S. Coś czuje że zaraz na naszym wątku rozpęta się g***burza ;)

    justyna14, Motylek85, Bajkaaa, KateHawke, Emiilka, Bunia86, Koteczka82, Amy333 lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Flower piękny Maluszek <3 <3 <3

    A ja czuję dziewczyny że u mnie nic z tego i nie piszcie mi prosze póki nie ma okresu jest nadzieja...
    Chcę mi się płakać... nie chce mi się wyć z rozpaczy i najgorsze że nikt tego nie rozumie w moim otoczeniu.
    Taki gorszy dzień.
    Dzięki za wysłuchanie <3
    Bylam w tym punkcie, wiele wiele razy. Nie ma innej opcji jak wyryczec a nastepnego dnia sie podniesc i walczyc dalej! Bo tylko walczac mozesz dojsc do celu. Nie ma wyluzuj, nie ma odpusc na miesiac czy dwa. Jak nie walczysz to nie nianczysz i to prawda. Zjadz dobrego lekarza, najlepszego ginekologa androloga i przebadajcie sie od gory do dolu. Zawsze jest powod ze sie nie udaje. Nie znam Twojej historii, ale skoro nadal nic to jest jakies przeciwskazanie, znajdz i wyeliminuj. Jak nie naturalnie to inseminacja albo invitro. U mnie dopiero przy szczegolowych badaniach do inseminacji wyszlo co bylo nie tak. I udalo sie zaraz w kolejn cyklu. Takze dzis ryc jak musisz, a jutro bierz sie i walcz!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my zostawiamy świąteczno- noworoczne fluidy wirusowe.
    Klusek pływał i się ruszał na wizycie <3
    A ja patrzyłam jakbym ufo widziała...
    M dostał krótki filmik z usg. Siedział na lotnisku akurat i podobno miał mokre oczy... <3 jestem już spokojniejsza o obydwoje.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/783136d4aefb.jpg

    bazylkove, Yoselyn82, justyna14, Karma88, Rucola, Motylek85, staraczka1111, Bajkaaa, KateHawke, Lunaris, Meśka, summer86, nowa na dzielni, Lena21, Sarna84, Flowwer, Emiilka, Izape_91, Bocianiątko, innamorata88, Anna Stesia, Bunia86, pilik, Agniechaaaa, Koteczka82, Amy333, blue00, Jeżowa, Aneczka12, Jedna_z_Wielu, Kaczorka, Morusek, Czrna 81, Kalamea lubią tę wiadomość

‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ