X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    215a269457a774bcmed.jpg

    Długo wyczekiwany skarb ♡♡♡♡


    A TERAZ WIRUSKAMI RZYGAM łapcie od weteranki !!£€¥¥₩¥££€$#@$€£¥£$#$$₩*&&$@$//¥¥£¥£€£££¥&&&&&&&&&&&&&&
    Flo <3 super wiesci, gratulacje z calego serca!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Nie pamietam co to bylo, gdzies pewnie w dokumentach mam. Lekarz przy wynikach od razu powiedzal ze to moze byc przyczyna problemow. Tak chyba tez bylo.
    z tego co widzę po suwaczkach to nie było większych problemów :) zazdroszczę

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Zaraz na tvn "Nigdy w życiu" :-) moja ulubiona adaptacja książki!
    O to winko idzie w ruch i oglądam tylko łazienkę zalicze. Dziewczyny dziękuję Wam jesteście wspaniale zawsze człowieka podniesienie na duchu : )
    Mam nadzieję że ten koszmar potrwa max dwa tygodnie. A potem odetchnę !!! I spokojnie będę sobie chodziła w ciąży : ) Monia jeden czarnowidz tu na tym forum wystarczy! Ty musisz być pozytywnie nastawiona !zobaczysz jutro będzie lepszy dzień, a na wigilijnych życzeniach każdy będzie życzył powiększenia rodziny no i pewnie się poplacze. Boję się tego. Nie chcę żeby ktoś wiedział...
    Czasami się wyglądam komuś w rozmowie, ale stwierdziłam że im mniej osób wie tym lepiej....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 22:29

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    215a269457a774bcmed.jpg

    Długo wyczekiwany skarb ♡♡♡♡


    A TERAZ WIRUSKAMI RZYGAM łapcie od weteranki !!£€¥¥₩¥££€$#@$€£¥£$#$$₩*&&$@$//¥¥£¥£€£££¥&&&&&&&&&&&&&&
    Oj baaaaardzo wyczekiwany ❤️

    Teraz czekamy na suwaczek.❤️❤️❤️❤️

    Flowwer, summer86 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    O to winko idzie w ruch i oglądam tylko łazienkę zalicze. Dziewczyny dziękuję Wam jesteście wspaniale zawsze człowieka podniesienie na duchu : )
    Mam nadzieję że ten koszmar potrwa max dwa tygodnie. A potem odetchnę !!! I spokojnie będę sobie chodziła w ciąży : ) Monia jeden czarnowidz tu na tym forum wystarczy! Ty musisz być pozytywnie nastawiona !zobaczysz jutro będzie lepszy dzień, a na wigilijnych życzeniach każdy będzie życzył powiększenia rodziny no i pewnie się poplacze. Boję się tego. Nie chcę żeby ktoś wiedział...
    ja już obaliłam pół butelki wina :D teraz idzie druga :x popcorn zrobiony :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer piękny suwaczek! Normalnie miód na moje serce <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na święta dostałam grzyba :D tiruriru :D jestem szczesciara :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28a49b2252567af2med.jpg

    rozbawiło mnie :-)

    Motylek85, Bocianiątko, Izape_91, Flowwer, Koteczka82, Amy333, staraczka1111, Kalamea lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, Ania!!!
    <3 <3 <3 przecudowne zdjęcia maluszków!!! Tak się cieszę!!!
    Odpalam grzańca z tej okazji! :D

    na nas też przyjdzie czas... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2017, 22:36

    Bajkaaa, Rucola, Ania1003 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę myć pieczarke i spać. Wqrwiona na maxa idę spać. Dobrej nocy.

    Izape_91, summer86 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    ja już obaliłam pół butelki wina :D teraz idzie druga :x popcorn zrobiony :D
    To nieźle żłopiesz frelcia haha
    Ja nie mam pop cornu odkąd dowiedziałam się że ma w składzie olej palmowy który jest bardzo niezdrowy to poluje na taki naturalny ale nie mogę znalezc zwykłej kukurydzy :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Idę myć pieczarke i spać. Wqrwiona na maxa idę spać. Dobrej nocy.
    Ja na Chorwacji na wakacjach miałam ksywe pieczarka. Mąż się śmiał że mi wystaje spod stroju kąpielowego. Ale to była pieczarka hard core....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    To nieźle żłopiesz frelcia haha
    Ja nie mam pop cornu odkąd dowiedziałam się że ma w składzie olej palmowy który jest bardzo niezdrowy to poluje na taki naturalny ale nie mogę znalezc zwykłej kukurydzy :(
    no ja taką zwykłą kukurydzę kukurydzianą. Paula jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja na Chorwacji na wakacjach miałam ksywe pieczarka. Mąż się śmiał że mi wystaje spod stroju kąpielowego. Ale to była pieczarka hard core....
    hahahahaha parsknęłam winem na moje białe firanki hahahahahaha

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    hahahahaha parsknęłam winem na moje białe firanki hahahahahaha
    Weź przestań szkoda firanek, ja jestem uczulona na punkcie brudzenia : p obawiam się jak mi dzieciaki na święta na mieszkanie wpadną przeżywam jakieś porysowane meble aż mnie ciarki przechodzą ...
    Trochę wina mi wyparowalo ale jest pyszne miałam nie pić po owulacji ale muszę jakoś się odstresowac.
    Mąż poszedł biegać

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wziąć jakiś barszczyk do pracy i opłatek skolowac ale mam to w dupie.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, Flowrr, Ania cudności!! Śliczne te Wasze Maluszki, Dzieciątka, Kluseczki, Bąbelki, Kwiatuszki, Ufa i Serduszka <3

    Małgonia a Ty nie robiłaś też przypadkiem bety?

    Anna Stesia :D Też tak mam ostatnio, ledwo się obudzę a już trzeba się kłaść spać :P

    Emilka ja byłam w Albani kilka lat temu i dla mnie było suer :) Ale ja lubię takie klimaty. Wtedy to nawet część dróg była bez asfaltu , wszędzie warstzty gdzie można kapcia załatać :P Wspaniali ludzie, ale my to tacy włóczykije :D O Maroko też nas straszyli, a na lotnisku od razu wynajęliśmy samochód, na początu trudno było jeżdzić, bo tam żadne zasady nie obowiązują :P Genrealnie kto pierwszy ten lepszy :D Ale zobaczyliśmy miejsca, do których byśmy nie dotarki autokarem, czy też z jakąś wycieczką hotelową. My nawet nie lubimy plaż hotelowych, zawsze szukamy jakiś ustronnych gdzie nie ma tłumów, a najlepiej nikogo :D Mimo wsytsko ja Albanię polecam! :)


    Ja jestem w końcu po kontroli. Załamałam sie. Torbiel urosła do ponad 9cm. Lekarz nawet zasugerował żey na święta nie jechać, Ogólnie to mam leżeć, nie dzwigać, nie schylać się. Generalnie nie robić nic. Mamy jakieś 2 godz drogi do rodziców, niby nie dużo, ale doktor mówi że jak już sie zdecydujemy pojechać to cała droga też na leżąco. Mówił że nie może mi dać teraz leków żeby się szybciej wchłonęła, bo cały czzas jestem w traccie poronienia, cały czas krwawię. Coś tam liczył kiedy miałam podany ten metotreksat i że musimy poczekać z lekami. Poza tym ta torbel była tak duża, że nie mógł zobaczyć jajnika nawet :( Za tydzień do kontroli idę, zobaczymy czy rośnie nadal czy maleje i czelakamy do @ z nadzieją że się wchłonie. Endo mam grubsze niż przy wypisie ze szpitala, ale nie wiem o ile bo z tego wszytskiego nie zapytałam.
    Powiedzcie czy taka toebiel 9x8 może faktycznie być taka groźna? W sensie że takie duże ryzyko że pęknie? Trochę się wystraszyłam, a myślałam że odetchnę po dzisiejej wizycie.
    Aha i już wiem chyba dlaczego mam taki wypchany brzuch :/


    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    28a49b2252567af2med.jpg

    rozbawiło mnie :-)

    niestety muszę sciągnąć hybrydy do końca ciązy :( nakaz dr M.P bo była na jakimś sympzium i coś było nie halo z płcią męską :( tak samo herbata zielona i czerwona, kawę 2x mogę ;) , a i zrezygnować z wszystkich parabenów hmmm

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Weź przestań szkoda firanek, ja jestem uczulona na punkcie brudzenia : p obawiam się jak mi dzieciaki na święta na mieszkanie wpadną przeżywam jakieś porysowane meble aż mnie ciarki przechodzą ...
    Trochę wina mi wyparowalo ale jest pyszne miałam nie pić po owulacji ale muszę jakoś się odstresowac.
    Mąż poszedł biegać
    o tej porzze? nie boi się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    niestety muszę sciągnąć hybrydy do końca ciązy :( nakaz dr M.P bo była na jakimś sympzium i coś było nie halo z płcią męską :( tak samo herbata zielona i czerwona, kawę 2x mogę ;) , a i zrezygnować z wszystkich parabenów hmmm

    ja mam żele. Dbaj o siebie :)

‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ