X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower i bajka ja łapie cała moc wirusów! Żeby tylko @ nie przyszła do trzech Króli :)

    Jak się nie uda to trudno czwartek idę po wyniki prolaktyny i Od następnego cyklu dostanę Clo więc mocno wierzę że się uda najdalej do lutego. Czuję to w kościach że niebawem będę zaciążona :)

    Flowwer, Rucola, Bajkaaa, Bunia86, mi88, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was glupie pytanie. Czytałam że lepszy jest ten poranny sex od wieczornego i mam takie pytanie... :D wiadomo że wieczorem PO idzie się od razu spać a po porannym trzeba wstać i idzie się siku...ile Waszym zdaniem powinno się odczekać?

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mam pytanie ?:) czy mogę się już cieszyć i być spokojna ?
    23 dc , 11d po owulacji , -wyniki BHcg 20,68
    25dc , 13d po owulacji , - wyniki z dziś 72,5

    Czrna 81, Barbarka1984, MamaFabianka, problemik, Sarna84, ANkaG, Lunaris, Koteczka82, Bergo2, Izolda90 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mam do Was glupie pytanie. Czytałam że lepszy jest ten poranny sex od wieczornego i mam takie pytanie... :D wiadomo że wieczorem PO idzie się od razu spać a po porannym trzeba wstać i idzie się siku...ile Waszym zdaniem powinno się odczekać?
    I lekarka zaleca bardzo długie leżenie, godzinę najmniej, a najlepiej dłużej.

    Miałam dziś tak ciężka noc... 9 dpo i nie mogłam zasnąć, często chodziłam do toalety a rano tak mnie cycki strasznie bolały :/ wczoraj też bywały nieznośne, ale nie aż tak bardzo jak dziś rano.

    Nie wiem czy mogę sobie wkrecać, że to może ciąża :D głupia jestem :D

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mam do Was glupie pytanie. Czytałam że lepszy jest ten poranny sex od wieczornego i mam takie pytanie... :D wiadomo że wieczorem PO idzie się od razu spać a po porannym trzeba wstać i idzie się siku...ile Waszym zdaniem powinno się odczekać?

    Miałam zacytować...
    U mnie sprawdził się poranny, ale dziewczyny ja mam tylozgiecie i niby dobre jest sex od tyłu, a mój nie lubi, zawsze ja jestem na górze i rano to ja mogę na szybkiego bo zaraz trzeba do pracy się szykować, więc o lezeniu czy o nogach w górze nie było opcji więc chodzi poprostu o sam fakt uprawiania seksu :) także dużo przyjemności wam życzę w te święta i w noc sylwestrową :)

    Miłego dnia dziewczęta :)

    Czrna 81, Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena782 wrote:
    Hej dziewczyny :) mam pytanie ?:) czy mogę się już cieszyć i być spokojna ?
    23 dc , 11d po owulacji , -wyniki BHcg 20,68
    25dc , 13d po owulacji , - wyniki z dziś 72,5
    Gratuluję :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer u mnie wszystko dobrze. W pracy miałam taki zapierdziel, ponieważ musiałam zakończyć rok, bo mam urlop do końca roku, że w sumie zupełnie odciełam się głową od starań. U nas zapowiedziane są na marzec grupowe zwolnienia, wiec mam nadzieje, że nie będę musiała się na nich strsować, bo już będzie fasol :) Jest motywacja ;)

    Co do badań to będę działać po świętach, bo nawet nie miałam kiedy iść do labu. Zrobiłam tylko progesteron i TSH w 7dpo.
    TSH wyszło 1, a prog 15 (wiem, że szaleństwa nie ma, ale to i tak lepszy wynik w porównaniu do 9 w 6tc).
    Teraz mam 11dpo i czekam na rozwój sytuacji. Luteina i dupek czekają w pogotowiu ;)
    Moja mam jest położna i gin, która z nią pracuje obiecała mi, że da mi skierowanie na cześć badań, wiec może wyjdzie trochę lepiej cenowo.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia myślę, że nie ma reguły. U mnie zadziałał szybki numerek poranny, po którym wylądowałam od razu w toalecie, ponieważ wychodziłam już do pracy.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Flower i bajka ja łapie cała moc wirusów! Żeby tylko @ nie przyszła do trzech Króli :)

    Jak się nie uda to trudno czwartek idę po wyniki prolaktyny i Od następnego cyklu dostanę Clo więc mocno wierzę że się uda najdalej do lutego. Czuję to w kościach że niebawem będę zaciążona :)

    Trzymam mocno kciuki :)
    Może razem nam się uda ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena782 wrote:
    Hej dziewczyny :) mam pytanie ?:) czy mogę się już cieszyć i być spokojna ?
    23 dc , 11d po owulacji , -wyniki BHcg 20,68
    25dc , 13d po owulacji , - wyniki z dziś 72,5

    Cieszyć się już można :) Gratuluje

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ,bardzo Dziękuje :)

    Motylek85 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! Na was zawsze mozna liczyc. A pisalam co mi na palce weszlo;) ja naprawdę noe jestem nakrecona tak strasznie na ciaze. Poprostu lubie robic testy. A tu mialam mega wkurwa bo sie poklucilam z m. Z mama i wszystkimi. Cudne swieta. Zignorujcie proszę oatatnie posty. Prosze was bardzo poprostu musialam sie wyżyc.dziekuje, ze jestescie:*
    Co do lekarza wybieram Sie do dr. Janeczko. Ma super pozytywy, i moja koleżanka po 6 latach statania zaszla w ciaze w 2 cyklu.. Uwaga z ma trojaki:)
    Q
    Przepraszam jeszcze, mam nadzieję, ze. Nie uznacie mnie za kompletna idiotke!

    Pozatym i tak jestem w 25 dniu ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2017, 13:40

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka a odczuwasz bóle podczas serduszek ja tez mam tylp zgiecie i jeden lekarz mi pow. Ze jeat tak dIwne, ze wciaze nigdy nie zajde. Olalam go bardzo szybko

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doczekalam jutra i zrobilam .. blade kreski sie potwierdzily ! <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a09b7a8d5fd5.jpg

    Agniechaaaa, blue00, Czrna 81, Ania1003, pawojoszka, MamaFabianka, staraniowa, Flowwer, Morusek, aiwlys, nowa na dzielni, problemik, Amy333, Karma88, ANkaG, Bocianiątko, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Lunaris, KateKum, Motylek85, justyna14, Izape_91, Bunia86, Koteczka82, Lena21 lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam ba szybko pochwalic sie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1185d5d4452.png

    I nie liczy sie, ze nadal wymiotuje :D

    Mam nadzieje, ze to bede dla wszystkich cydowne dni <3

    JuicyB, Bajkaaa, pawojoszka, Flowwer, Czrna 81, problemik, Bocianiątko, KateHawke, Lunaris, KateKum, Motylek85, justyna14, carolla90, Bunia86, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co u Maja84, bo wogole jej tu nie ma, a z tego co pamietam była w ciąży. Czy coś przeoczylam?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wiruski upycham w podusię i będę wąchać całą noc hehe! A powiedz, wspomnieliście rodzinie o in vitro? Czy szanowna mamusia myśli że to zasługa cudownej wody, którą Ci przywiozła? A tak wogóle, to pięknie się czyta takie historie :-) Taki happy end wieloletniej walki.

    Ja na Boże Narodzenie dostałam @ . Dobrze że na nic innego się nie nastawiałam, dzięki temu uniknęłam rozczarowania. A data piękna na pierwszy dzień ciąży :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka gratuluje.! Ciaza jak nic. I to w dzien Bożego .,
    Narodzenia piekbu prezent..

    Rucola faktycznie na tez nie ..zrozumialam
    Bajka
    Przepraszam.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Anka gratuluje.! Ciaza jak nic. I to w dzien Bożego .,
    Narodzenia piekbu prezent..

    Rucola faktycznie na tez nie ..zrozumialam
    Bajka
    Przepraszam.
    Nie rozumiem trochę tego wpisu,

    A czy mam bóle podczas <3? Nie bo u mnie samo serduszko jest finalnym etapem po długim wstępie

    Rucola lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Bajka a odczuwasz bóle podczas serduszek ja tez mam tylp zgiecie i jeden lekarz mi pow. Ze jeat tak dIwne, ze wciaze nigdy nie zajde. Olalam go bardzo szybko
    Mam tylozgiecie i nie mam bólu podczas sexu.

    Aga bo to bujda. Ja rzygalam do końca 5 mca.

    Carolla gratki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ