X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla was :-)


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ed3e2dd1c960.gif

    P. S naciśnijcie na pieska to wtedy się rusza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 11:58

    Bea25, nowa na dzielni, KateHawke, staraczka1111, StaraczkaNika, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Meśka, Maja84, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    U mnie niestety zero śniegu :(

    Gratuluję bet i kreseczek! :)

    Byłam dzisiaj u lekarza i powiedział że wszystko w porzadku, jajniki ładne, bez zmian mówił że owulacje sa, tylko że Endometrium mam 4,1 to chyba troche male,nie? Stwierdził że nie wie czemu jest tak dziwnie z moimi cyklami i dał mi skierowania na badania hormonów.

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    U nas dziś pięknie i zimowo. Jak siedzę w domu to uwielbiam taką zimę, aż sobie wyobrażam jak kiedyś z żelkiem będziemy jeździć na nartach i sankach :)
    Nika pisałaś jeszcze na listopadzie, że czekasz na spektakularne oznaki ciąży - u mnie się pojawiły dopiero w 7 tygodniu, a teraz zmów są słabsze, takie raczej nagle i chwilowe
    Ja wiem, że jeszcze nie czas, tylko wiesz - chciałabym wiedzieć, że coś się tam dzieje!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny!
    U mnie niestety zero śniegu :(

    Gratuluję bet i kreseczek! :)

    Byłam dzisiaj u lekarza i powiedział że wszystko w porzadku, jajniki ładne, bez zmian mówił że owulacje sa, tylko że Endometrium mam 4,1 to chyba troche male,nie? Stwierdził że nie wie czemu jest tak dziwnie z moimi cyklami i dał mi skierowania na badania hormonów.

    A który dzień cyklu masz? Bo endo przyrasta w trakcie cyklu.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Co dobrego pijesz? Fajny kubek i pazurki ;-)

    Bombe witaminową :D kiwi, japco, szpinak, siemielniane, chia, seler...mixik :D




    Dziewczyny a tak z innej beczki. Czy z tymi pozycjami do serduszkowania to nie jest jakiś mit? obojętnie jaka pozycja jest dobra do zapłodnienia prawda? ważne żeby potem sobie poleżeć trochę.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny!
    U mnie niestety zero śniegu :(

    Gratuluję bet i kreseczek! :)

    Byłam dzisiaj u lekarza i powiedział że wszystko w porzadku, jajniki ładne, bez zmian mówił że owulacje sa, tylko że Endometrium mam 4,1 to chyba troche male,nie? Stwierdził że nie wie czemu jest tak dziwnie z moimi cyklami i dał mi skierowania na badania hormonów.
    Trochę małe. Ja mam takie na antykach.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A który dzień cyklu masz? Bo endo przyrasta w trakcie cyklu.
    Początek cyklu 6 dzień.

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaczynamy działanie co 2 dzień ☺☺ dzis zakupiłam mojemu mężowi witaminki sam chciał zacząć cos brać myślę ze nu nie zaszkodzą a moze pomogą ☺☺☺

    agusia18_11
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 wrote:
    Początek cyklu 6 dzień.
    No to endo w normie :D

    Bea25 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Gratulacje pięknej bety :*
    Reset mojego męża nic nie jest w stanie powstrzymać przed przytulankami musiał by chyba być umierający. Pracuje na dyżurach po 24h dodatkowo ma nocki w weekendy wiec często jest na nogach 36h i więcej. A i tak jak tylko wraca do domu to ma w głowie tylko jedno hihi jak 16-latek ;-P i żeby nie było też jest w wieku 35.
    Trzymam kciuki żeby twój dał radę z owocnym skutkiem!!! Może podkarm go trochę suplami ;-)

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    No to endo w normie :D
    A to dobrze. Dzięki że zawsze odpowiadacie :) to pierwszy mój cykl bardziej świadomy a bez Was to już w ogóle byłam zieloną :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 12:05

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 wrote:
    A to dobrze
    Ja pisałaś że gin stwierdził że ovu są to myslalam że jesteś jakoś po ovu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 12:05

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny a tak z innej beczki. Czy z tymi pozycjami do serduszkowania to nie jest jakiś mit? obojętnie jaka pozycja jest dobra do zapłodnienia prawda? ważne żeby potem sobie poleżeć trochę,,

    Mój gin zalecił Przytulanko od tyłu w pozycji na pieska ☺ u mnie sprawa wygląda tak ze mam tylozgiecie macicy☺ podobno w tej pozycji jest lepsze dojście

    agusia18_11
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jemu chyba bardziej chodziło o to, że nie ma żadnych torbieli w jajnikach, co świadczyć może o tym ze pęcherzyki pękają :)

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia18_11 wrote:
    Dziewczyny a tak z innej beczki. Czy z tymi pozycjami do serduszkowania to nie jest jakiś mit? obojętnie jaka pozycja jest dobra do zapłodnienia prawda? ważne żeby potem sobie poleżeć trochę,,

    Mój gin zalecił Przytulanko od tyłu w pozycji na pieska ☺ u mnie sprawa wygląda tak ze mam tylozgiecie macicy☺ podobno w tej pozycji jest lepsze dojście
    Ja też mam właśnie tylozgiecie ;)

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia aż muszę sobie takie zrobić i spróbować ;-)

    Ledwie nadrobiłam to co napisalyscie od rana. Byłam u lekarza i chyba jednak dobrze że wzięłam antybiotyk i to w ostatniej chwili bo już mam początek zapalenia oskrzeli i straszny kaszel :-(
    Kurde teraz mam stresa żeby wszystko było ok jeśli nam się udało :-(
    Dzisiaj dopiero 24dc więc nie ma sensu jeszcze sprawdzać.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tyłozgięcie i nie stosuje żadnych polecanych fikołków ;) tak to matka natura wymyśliła że plemniki zapieprzaja wbrew grawitacji :)

    Bea25, Selina, Karma88, Bocianiątko, Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Też mam tyłozgięcie i nie stosuje żadnych polecanych fikołków ;) tak to matka natura wymyśliła że plemniki zapieprzaja wbrew grawitacji :)
    :D :D :D

    Ja pokladam dużą nadzieję w tym cyklu! Uwielbiam grudzień i ta magię którą roztacza :) fajnie będzie jak wszystkie zakończymy pozytywnie ten rok :)

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 ☺ wiec witaj w klubie ☺ podobno ono nie powoduje utrudnienia z zajściem w ciaze ale w praktyce chyba jednak wychodzi inaczej

    agusia18_11
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea25 wyczytałam ostatnio ze po stosunku w naszym przypadku powinno sie leżeć na brzuszku a nie z nogami w górze ,,w tym cyklu planuje to sprawdzić

    Bea25 lubi tę wiadomość

    agusia18_11
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ