X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek - wszystko jest w tym linku, który Hope ma w stopce - sama takie cudo zmajstrowała <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 21:15

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki jak @ nie przyjdzie to sikam w Mikołaja jeszcze raz, póki co spokoj mi tu !!! : D

    Bocianiątko, Amy333, KateKum, pasiasta lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewuszki jak @ nie przyjdzie to sikam w Mikołaja jeszcze raz, póki co spokoj mi tu !!! : D
    Iza lec po bobo jutro! I bez długich gorących kąpieli!

    summer86 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika dziękuję. Izooe piekne widiki!

    Melevis lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewuszki jak @ nie przyjdzie to sikam w Mikołaja jeszcze raz, póki co spokoj mi tu !!! : D
    A czemu Ciebie nie ma na liście testujacych?

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewuszki jak @ nie przyjdzie to sikam w Mikołaja jeszcze raz, póki co spokoj mi tu !!! : D

    Hehe myślisz że opanujesz taki tłum bab rządnych dwóch kresek :):):)? Ja pierwszy zrobiłam facelle, był baaaardzo blady a beta 35, zaraz po nim bobo test i bobo bardzo długo się nie pojawiał w ogóle i był bardzo bladziutki a później jeszcze zrobił się żółty o czym dziś pisałam.

    Także Izape relaksuj się, ale bez % i bardzo gorących kąpieli :) trzymam mocno kciuki

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro to chyba będziemy jak betowe zombie jak będziemy czekac na Flower :) Flo kochana mam nadzieje, że nie każą nam czekac na wynik do wieczora bo osiwieje :) ale najważniejszy i tak piękny przyrost !

    innamorata88, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Dziewczyny mam prosbe to nie lenistwo ale od jakis dwoch godzin szukam jakie badania powinnam zrobic, a za cholere nie moge zbalesc! Na listopadzie byly na pewno przewinelam kupe stron ale nie znalazlam pomożecie? Prisze bo jutro ide a wiem ze jakies sie robi w 3 dniu cyklu chyba progesteron. Co warto zrobic? Dzięki z gory za odpowiedź
    W mojej stopce jest link do tajemnej wiedzy.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewuszki jak @ nie przyjdzie to sikam w Mikołaja jeszcze raz, póki co spokoj mi tu !!! : D
    To jest tak, jakbyś pomachała psu przed nosem kabanosem, a potem go schowała do kieszeni, okrutna kobieto! Nasikaj chociaż jutro, coby nam te krzywdy wynagrodzić, a nie dopiero na mikołaja...
    Buahaha, fajnie to brzmi "nasikaj na Mikołaja" :)

    Izape_91, Maja84, lamka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A czemu Ciebie nie ma na liście testujacych?
    Bo ja sie nie zapisywałem : ) byłam podglądać test, kreska zniknęła. Powiedzcie mi co to moze znaczyć? Jak siknelam to nic nie było. Potem wzielamkapiel ze 20 min i kreska była. Moze sie pomyliłam? Moze to od pary wyszła? Test lezalkawalek od wanny, ale wiadomo ...Bo teraz nie jest az tak widoczna, tylko w dobrym świetle i jak wytężyć sie wzrok. Moze coś tam sie dzieje dopiero.... znowu patrzenavtesty na które patrzeć nie powinnam.
    Kurde mogłam poczekać dłużej z tym sikaniem albo do rana, za krótko trzymałam... uznaje to za negatywa

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To jest tak, jakbyś pomachała psu przed nosem kabanosem, a potem go schowała do kieszeni, okrutna kobieto! Nasikaj chociaż jutro, coby nam te krzywdy wynagrodzić, a nie dopiero na mikołaja...
    Buahaha, fajnie to brzmi "nasikaj na Mikołaja" :)


    Chcesz zebym rózgę dostała za tak haniebny czyn ?! Mam kabanosy trzy w lodowce, dzięki ze mi przypomniałaś: )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Chcesz zebym rózgę dostała za tak haniebny czyn ?! Mam kabanosy trzy w lodowce, dzięki ze mi przypomniałaś: )
    Jeszcze możesz odkupić winy - niewielkim kosztem 1 małego teścika ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to w Zakopcu też mają laboratoria ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jeszcze możesz odkupić winy - niewielkim kosztem 1 małego teścika ;)
    Obawiam sie ze jeszcze jeden test i zamkną mnie w wariatkowie. Pozytywny test ciążowy na parę. Tego jeszcze nie było.

    Koteczka82, Amy333 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To jest dobry poziom, przy którym generalnie nie zapisują luteiny, chyba że ktoś ma np poronienie w historii. Ja miałam 25 potem 24 z groszami i od wczoraj poprawiam pracę ciałka żółtego l-argininą, która w ogóle jest dobra dla zarodkusiów.

    Byłam na jarmarku świątecznym, piłam świąteczną herbatkę i oglądałam barxziej lub mniej świąteczne pierdółki i światełka i choinkę. Pierwszy raz od tygodnia udało mi sie oderwać (przeważnie) od mojej obsesji. Szkoda, że nie ma śnieżku, ale nie można mieć wszystkiego!

    Oj już mamy śnieżek w Gdańsku!a przynajmniej u mnie na osowie-moja sunia zwariowała ze szczęścia jak wyszłyśmy na spacer :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape powtórz jutro na spokojnie rano i zobaczysz że będzie piękny bladzioszek :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A w ogóle to w Zakopcu też mają laboratoria ;)
    Ejej ejjjj Nika! Ustalono ze czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Bety i kłucia jak bedzie ku temu powód! Ale chyba ewentualnego 11-13 dpo powinno wyleźć coś ładnego już.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape trzymam kciuki

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A jutro to chyba będziemy jak betowe zombie jak będziemy czekac na Flower :) Flo kochana mam nadzieje, że nie każą nam czekac na wynik do wieczora bo osiwieje :) ale najważniejszy i tak piękny przyrost !
    Będziecie musiały czekać do 15 z wynikiem na 12 jadę na betę

    lamka, KateHawke lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też trzymam kciuki żeby rano była widoczna kreseczka! :-)
    Flowwer wszystkie trzymamy kciuki za twoją jutrzejszą betę! My, nasze rodziny, sąsiedzi... ♡♡♡

    Flowwer, Lunaris, Izape_91, Malgonia lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ