X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa1d640c1114.jpg
    A ja widzę.Jutro powtórz z porannego.Życzę pięknej drugiej kreseczki ❤❤❤

    blue00 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcia piękności Ty <3
    Reset kiedy testujesz? :-D

    Bez żartów Kochana :) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    A ja widzę.Jutro powtórz z porannego.Życzę pięknej drugiej kreseczki ❤❤❤


    serio widzisz??? :)

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue ja też widzę :)

    blue00 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcia piękności Ty <3
    Reset kiedy testujesz? :-D

    Lamka - wg OF @ powinna być 4.01, ale testować i tak zamierzam 31.12 (albo i wcześniej jak nie wytrzymam;)). OF twierdzi, że dni płodne będą od 18 do 23 grudnia, ale z jakichś dziwnych przyczyn OF nie uwzględnia mi w statystykach ostatniego cyklu (gdzie owulacja była wcześniej, tj. 23 dc). Wczorajszego śluz nie traktuję jako płodnego, zresztą w piątek idę do ginekologa w sprawie wymazów, więc może przy okazji zrobię podgląd na usg jeszcze przed wyjazdem. Jeśli owulacja byłaby tak jak poprzednio czyli w 23 dc, to wypadnie na 17.12, więc testowanie 31.12 byłoby wiarygodne :) Miał być cykl na luzie, więc ewentualnie po powrocie sobie strzelę tylko progesteron, by sprawdzić, co i jak. Ale też przez zmiany klimatu (jednak cały tydzień będę ponad 2000 mnpm) oraz podróż - 2 x po 1300 km wszystko się może poprzesuwać. Zobaczymy ;)

    A Ty kiedy?

    Edit: weszłam w Twój wykres właśnie. Czyżbyś była już po owu? Zazdroszczę trochę takich normalnych cykli, a nie takich długaśnych jak moje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 11:58

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten piękny, słoneczny, śnieżny dzień :)

    Blue ja tez widzę, odwróciłam kolory i lepiej widać, wyglada jak moja 9dpo :) trzymam kciuki!

    blue00 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja ci do przytulania porcelany nie mycia sie od czwartku wymiotuje po wszystkim co zjem lub wypije, wczoraj zdarzył sie cud i zjadłam 2tosty których nie zwróciłam YUPI! A dzis czuje sie jak bym wypiła flaszkę tak mi sie Kreci w głowie



    Flo staram sie wbijać w chwile kiesy mam jakiekolwiek połączenie i szukam wyniki Twojego!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jesteś, Buniaczku, zamartwiałyśmy się tu o Ciebie!
    Szkoda, ze taka przerwa, a z drugiej strony za pół roczku pod opieką androloga ogoniaste będą tak podkoksowane, że teraz nie będzie miało prawa się nie udać! Ty sobie też łykaj od przynajmniej za 2 miesiące specyfiki na poprawę komóry jajowej (r-ALA, Co. Q10, OMEGA 3 z DHA i EPA) - komóra dojrzewa ponad 90 dni, więc trzeba nad nimi pracować 3 miechy na zaś.
    A jak się czujesz? Boli? Opiekę masz dobrą?


    Zadam głupie pytanie, ale te leki to w jednym suplemencie są, czy to są nazwy każdego? :)
    Czuje się dobrze, troszkę cos tam pobolewa, ale nie jakoś mocno. Z najgorszych rzeczy to nudności i zawroty głowy po tym leku, Krwawię cały czas już 4 tydzień, ale coraz słabiej. Opieka jest w miarę ok, sam fakt że jestem w szpitalu to już dużo, niemniej jednak mam wrażenie że mogli by tu się lepiej zajmować pacjentkami i nie chodzi tylko o mnie. Ja zresztą czekałam w szpitalu 2 dni nic nie jedząc bo może zabieg a może nie, nic nie wiedząc bo przez ten czas nikt do mnie nie przyzedł a jak sama pytałam to słyszałam że lekarz prowadzący mi powie, z tym że jego akurat w szpitalu nie było przez najbliższą dobę. Do tego raz zrobione USG i nikt nawet nie chce powtórzyć, trochę to takie dziwne, ale wiem że jakby coś się działo to gdzieś może jakiś lekarz się obudzi i pomoże ;)


    Lena zapisuję sie w 1 kolejności na brzuszek :)

    Iza piękne widoki! :) Zazdro <3 Weź no siknij, mnie ominęły ostatnio takie emocje, także sikaj sikaj! :)

    Agulineczka, nie wiem jaki masz przyrost, bo nie zaglądałam ostatnio, ale znam przypadki gdzie beta wolno rosła ale było wszystko ok, mój doktor zresztą sam mi kilka takich przykładów podał także zaciskam mocno kciuki :*



    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    serio widzisz??? :)
    Tak.Różowy cień cienia.

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.

    staraczka1111, Agniechaaaa, blue00, Frelcia, Bunia86, Izape_91, lamka, nowa na dzielni, Amy333, Emiilka, Emilkap11, KateHawke, summer86, Malgonia, Meśka, JuicyB, olik321, pilik, StaraczkaNika, Jedna_z_Wielu, Lena21, Karma88, KateKum, Anna Stesia, Lunaris, Kaczorka, Bajkaaa, Madżka89, Czrna 81, Koteczka82, Bocianiątko, pawojoszka, Flowwer, Femine_, Sarna84, matkapatka lubią tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    serio widzisz??? :)
    Widać bladziutką kreseczke ale trzeba zdjęcie otworzyć. :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żeby nie było-jeśli wyjdzie negatyw to oświadczam,że mamy coś ze wzrokiem :D

    pilik lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue jak odchylę ekran to też coś widzę :) U mnie jak był taki mega bladzioch to na zdjęciu nie dało się go uchwycić, życzę żeby u Cibie jutro był taki już ładniutki różowiutki i grubiutki :)

    blue00 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.

    A co brał? Zdradź proszę :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.


    Jak Wy to zrobiliście? Poproszę o przepis :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.


    mysss mąż coś suplementował? napisz koniecznie jak tego dokonaliście ! bo my będziemy końcem grudnia albo początkiem stycznia powtarzać wyniki, bo rewelacji nie było.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Dziewczyny, wydarzyl sie cud. Maz ma piekne wyniki nasienia. Ruchliwosc wzrosla z 8% na 50 %!!!!!! Ruch postepowy byl 2% a teraz jest 40 %!!!!
    Mamy 58 % zywych plemnikow, morfologia 10%, koncentracja 43,74 mln/ml.
    Jezzu,mow szybko czym go karmilas?:)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysssss ale ekstra żołnierzyki!! Super się cieszę!

    Blue <3 oby to była fasolka, czekamy jutro na porannego sika! Edit: jak teraz się postarałam bardziej to faktycznie widać różowy cień! Może beta?

    Reset - no u mnie nigdy nie było tak szybko owulacji, nie spodziewałam się, nieprzygotowana jestem. Mam takie WTF...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 12:12

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie mam pojecia co sie wydarzylo. Ale przypuszczam:
    1. Ostatnio jak badal nasienie to oddawal je w domu i dowozil do laboratorium. Zanim dojechal minelo 40 minut, a zanim wypelnil papiero kolejne 15 min. Pewnie zanim to zbadali to jeszcze minal jakis czas.
    2. Wtedy byla abstynencja 7 dni, teraz 4 dni (a dokladnie 3,5 dnia)
    3. Miesiac przed poprzednim badaniem mial problem z plecami i bral domiesniowy ketonal i jeszcze jakies inne leki. Byla tez jakas choroba przy ktorej bral antybiotyk.
    4. Od razu jak tylko zobaczylam tamte wyniki to zapodalam mu Androvit, L-karnityna, Maca, Witamina C, Cynk, Witamina D3 i magnez.

    Tak wiec moze podzialaly suple, a moze wtedy byly niesprzyjajace okolicznosci dlatego tak slabo wyszlo.

    justyna14, KateHawke, Izape_91, Bea25, Koteczka82, Flowwer lubią tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny jest tu jakaś Barbara? :D BO dzisiaj jest BARBÓÓÓÓÓRKA!!! :)

    Wszystkim Basiom,Basieńkom sto lat :))))

    to ja zapytam, a czy są tu jacyś górnicy ???????????
    olik321 wrote:
    Izape ja tak miałam w zeszłytm tygodniu więc wiesz... w tym już tylko przeźroczysty
    Dawaj bobo!!!

    dam bobo jutro rano, jak @ nie przyjdzie. Cycki mnie nadal bolą. Ale czasem mam wrażenie że mam ból jak na @ i brzuch mi kilka razy tak ścisnęło dzisiaj jakbym musiała do toalety a tu nic... Boję się, że to tylko lekkie opóźnienie a ja już w myślach pokój robię. No to przynajmniej w środę na zakupach z mężem nie będziemy kupować biurka do pustego pokoju : P Pół nocy nie mogłam spać jak myślalałam o tym teście. Jutro będzie 15 dpo, którego teoretycznie być nie powinno, więc odpowiedni czas do siurania na test.

    Zajadam stres oscypkami. ktoś chętny?

    Uwielbiam urlopyyy. Żadnego użerania się z nikim i niczym !
    reset wrote:
    Hmm, akurat też tak miałam w poprzednim cyklu i u mnie dupa blada :( ja mam wrażenie, że jedynym pewnym objawem jest brak @... ale, ale - tej u Ciebie nie ma :D

    bawi się ze mną w ciuciubabkę.

    No właśnie mnie zawsze zalewa tym rozciągliwym, ale wczoraj były serduszka po południu... to może nie to... Cholera wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 12:18

    reset, Malgonia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ